Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-04-2007, 09:10   #1
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny Berylia Again 61 rp

Nie pekujcie przed ss na beryli

Ale tak naprawde koles padl za to ze chcial ziomka na pacca wyruchac a to ze mial skull to inna sprawa

http://www.speedyshare.com/879350418.html

ue slabo gdyby za 350 koles odrazu by padl
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-04-2007, 09:44   #2
Gemaro
Użytkownik Forum
 
Gemaro's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2006
Lokacja: Nisko Moim Miastem!

Posty: 45
Imię: Gemaro
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Lifestyle
Świat: Berylia
Poziom: 117
Skille: 98/65
Poziom mag.: 20
Domyślny

Łądnie Hehe a ty czego mnie szukałes? Czaje cie troche i bym cie nie bił my milismy tez fun Rano dzis

Pozdro
__________________
"Kill one and you'll be a murderer, kill 10 and you'll be a monster, kill 100 and you'll be a hero."

~~~ Hail Lifestyle ~~~
Gemaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-04-2007, 23:46   #3
viper555
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2006
Lokacja: OPOLE
Wiek: 33

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vipperek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 60
Skille: 82/57
Poziom mag.: 16
viper555 ma numer GG 6546501
Domyślny

heh zawsze jak widze na forum filmy typu 50-80 Rp DIES!!! to sie zastanawiam zanim wejde do tematu co tym razem czy to osoba ktora zabila byl jakis wybitnie utalentowany sorc z zdolnosciami nadprzyrodzonymi czy to pal sie zachowal jak 8 lvl do ktorego podchodzi 10 lvl i krzyczy pay or die po czym palek ucieka w poplochu...

jezeli tym co kreci jest autor tematu to musze ci powiedziec ze niemasz sie czym szczycic... na 2 ew oba nietrafione uzyte kompletnie nie w odpowiednim momencie
"ue slabo gdyby za 350 koles odrazu by padl" gdyby sorc wykorzyslal to ze ten palek byl mega noobem to by niepotrzeba bylo nawet ue...
a oto krótkie streszczenie filmu:
73 Master odnajduje 61 Rp na ank...
palek wyrywa sd za 170 i co robi?zamiast exury gran utamo vita... sorc nietrafia z jednego ew, 2 ew tez pudło, palek dalej biegnie na niepelnym hp,rozdzka, rozdzka,sd palek nic nierobi tylko ucieka z przerazeniem rozdzka,sd,mana end,sd,palek na zoltym,dalej nic nierobi,tutaj pomyslalem ze bedzie prubowal usilnie wcisnac exure vite chociaz niema many jak to jest na wiekszosci filmikach jednak mylilem sie, stoi na zółtym dalej ...sorc rozdza i ue (290iles na szczescie tyle tylko)palek dalej ucieka na moze 40 hp,wow w koncu na red hp przypomnial se ze jest cos takiego jak manas,ahhh,ahhh, 2 manasy,stoi na dip ciagle,wyrwal sd za prawie ta mane,stoi teraz na moze 40 hp i 40 many,co zrobi??!!ekscytujaca chwila...WOW !! exura gran, brawo ma moze z 100 hp i mysli ze przezyje,drodzy widowie niewiarygodne!! wyrwal sd za 96 i dalej ZYJE!!! BIegnie na 10 hp Co ZROBI CO ZROBI BIEGNIE W KIERUNKU DRABINKI JUZ PRAWIE UPS SD ZA 36 WYKLAD ! KRATKA PRZED DRABINKA JAKA SZKODA i UWAGA jaki loocik z 61 RP? bp manasow... ktorego nieuzyl uhow raczej niemial bo niewidzialem... porownujac ja 55 Rp nosze 3 bp uh i 4 many ZAWSZE i tak wlasnie padaja 61 palki ... a pozniej noobki ogladaja takie filmiki i gadaja "o ja NiemoGe jaki ten sorc wypas jest NIE no boski pal jest do dupy padl jak szmata"
Rada dla tego palka: minoles sie stary z powolaniem bylbys zawodowym sorkiem no grajac palkiem robisz tak jak sorc utamo vita i manas manas manas
NIE PO TO CI CIPY DALY 715 HP zeby tak robic to niejest 450 hp jak u 61 mastera -.- mam nadzieje ze to co napisalem dotrze do niektorych ...
Na DODATEK TO JEST żAłOSNE ZE PADL 1 MIN PRZED SS -.-
__________________


Viper Rox xDDD

Ostatnio edytowany przez viper555 - 21-04-2007 o 23:47.
viper555 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 00:16   #4
Texterus
Użytkownik Forum
 
Texterus's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pythera
Poziom: 55+
Skille: 80+/80+
Texterus ma numer GG 5168083
Domyślny

Miałem napisać, że pallek znobił ale wszystko co trzeba było napisać jest w powyższym poście.
Oij te 2 e wave nie wpadły.

Ostatnio edytowany przez Texterus - 22-04-2007 o 02:34.
Texterus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 00:31   #5
P.R.O.S.T.O.
Użytkownik Forum
 
P.R.O.S.T.O.'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2007

Posty: 220
Imię: Blondina
Profesja: Royal Paladin
Świat: Julera
Poziom: 113
Skille: 100/84
Poziom mag.: 20
Domyślny

Nie wiem czemu tak dużo pallów to aż takie 'noobki'.. Mam gdzieś filmik (zaraz poszukam i jak ktoś chce to wrzuce) jak 100~ pall ucieka przed grupką high-lvli z tego jeden bije sd'ki po 500+ (setzer =|).. Pallem ucieczka jest łatwa nie mówię, że bardzo łatwa ale 70 pallem spokojnie można uciekać nawet przed 100~ms\ed czy nawet 150 ek.. a tutaj niektórzy takie pvp prezentują.. żal trochę ale cóż..

@edit
jeśli ktoś chce to to ten filmik: http://www.speedyshare.com/407516670.html
Sorry, że tak w Twoim temacie ale tak jakoś wyszło

Pozdro!
__________________
Real Madryt fan...Tak było, jest i będzie !!

Hala RAUL, Hala Madrid !! =)

14:43 You advanced from Level 99 to Level 100.
15:44 You have found a demon armor.

Ostatnio edytowany przez P.R.O.S.T.O. - 22-04-2007 o 11:36.
P.R.O.S.T.O. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 00:34   #6
General_Caster
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 02 2007

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Genek
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P.R.O.S.T.O. Pokaż post
Nie wiem czemu tak dużo pallów to aż takie 'noobki'.. Mam gdzieś filmik (zaraz poszukam i jak ktoś chce to wrzuce) jak 100~ pall ucieka przed grupką high-lvli z tego jeden bije sd'ki po 500+ (setzer =|).. Pallem ucieczka jest łatwa nie mówię, że bardzo łatwa ale 70 pallem spokojnie można uciekać nawet przed 100~ms\ed czy nawet 150 ek.. a tutaj niektórzy takie pvp prezentują.. żal trochę ale cóż..

Pozdro!
wrzuc chetnie obejrze
General_Caster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 01:05   #7
viper555
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2006
Lokacja: OPOLE
Wiek: 33

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vipperek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 60
Skille: 82/57
Poziom mag.: 16
viper555 ma numer GG 6546501
Domyślny

pamiętny był filmik jak 70 paladyn zabil 45 mastera i go gonili 3 razy po 100 + lvl i jaka se z nich grzane robil tamten typ to mial pvp ;p a ten tutaj w tym filmie kompletnie niemyslal zachowywal sie jak sorc ale z 715 hp spokojnie moze przetrwac z 73 masterem oczywiscie jak sie nosi ohy a nie jak ten tylko manasy ktore tylko 2 wykorzystal zal.pl... u mnie rekord w uciekaniu przez "high" lvl to ze uciekalem 50 palem przez 80 ktoryms masterem ktory niebyl takim noobem jak na filmie bo trafial z all ... i oczywiscie przezylem xD
__________________


Viper Rox xDDD
viper555 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 01:17   #8
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez viper555 Pokaż post
pamiętny był filmik jak 70 paladyn zabil 45 mastera i go gonili 3 razy po 100 + lvl i jaka se z nich grzane robil tamten typ to mial pvp ;p a ten tutaj w tym filmie kompletnie niemyslal zachowywal sie jak sorc ale z 715 hp spokojnie moze przetrwac z 73 masterem oczywiscie jak sie nosi ohy a nie jak ten tylko manasy ktore tylko 2 wykorzystal zal.pl... u mnie rekord w uciekaniu przez "high" lvl to ze uciekalem 50 palem przez 80 ktoryms masterem ktory niebyl takim noobem jak na filmie bo trafial z all ... i oczywiscie przezylem xD
tez to pamietam moim zdaniem pall jest bardzo dobry do obrony,bo ma dosc duzo hp i many (utamo vita,exura vita) wiec latwo sie nim bronic co to filmu pall znoobil
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 11:37   #9
P.R.O.S.T.O.
Użytkownik Forum
 
P.R.O.S.T.O.'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2007

Posty: 220
Imię: Blondina
Profesja: Royal Paladin
Świat: Julera
Poziom: 113
Skille: 100/84
Poziom mag.: 20
Domyślny

Jakby ktoś chciał to wrzuciłem ten filmik =)
Pozdro!
__________________
Real Madryt fan...Tak było, jest i będzie !!

Hala RAUL, Hala Madrid !! =)

14:43 You advanced from Level 99 to Level 100.
15:44 You have found a demon armor.
P.R.O.S.T.O. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 12:18   #10
viper555
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2006
Lokacja: OPOLE
Wiek: 33

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vipperek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 60
Skille: 82/57
Poziom mag.: 16
viper555 ma numer GG 6546501
Domyślny

dzieki za film zajefajny ;p wprawdzie myslalem ze ubija tego sorca co na koncu zwial na dywan ale kit ale ten co krecil albo mial mega farta albo naprawde umi grac w pewnym momencie jest sam dookola iego z 10 osob w tym 244 master i go naparzaja a ten se ucieka a co xD

11:15 Alexandro [123]: alexandro
11:15 Alexandro [123]: never die
__________________


Viper Rox xDDD
viper555 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2007, 12:22   #11
Mroku
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 38

Posty: 546
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Julera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez viper555 Pokaż post
dzieki za film zajefajny ;p wprawdzie myslalem ze ubija tego sorca co na koncu zwial na dywan ale kit ale ten co krecil albo mial mega farta albo naprawde umi grac w pewnym momencie jest sam dookola iego z 10 osob w tym 244 master i go naparzaja a ten se ucieka a co xD

11:15 Alexandro [123]: alexandro
11:15 Alexandro [123]: never die
Matt myslal ostatnio ,ze jak powie "Dulokz never die " to Dul nie padnie..i padl XD


eee tam ;x pocwicz trafianie z mort hura xD
Mroku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 18:12   #12
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez viper555 Pokaż post
heh zawsze jak widze na forum filmy typu 50-80 Rp DIES!!! to sie zastanawiam zanim wejde do tematu co tym razem czy to osoba ktora zabila byl jakis wybitnie utalentowany sorc z zdolnosciami nadprzyrodzonymi czy to pal sie zachowal jak 8 lvl do ktorego podchodzi 10 lvl i krzyczy pay or die po czym palek ucieka w poplochu...

jezeli tym co kreci jest autor tematu to musze ci powiedziec ze niemasz sie czym szczycic... na 2 ew oba nietrafione uzyte kompletnie nie w odpowiednim momencie
"ue slabo gdyby za 350 koles odrazu by padl" gdyby sorc wykorzyslal to ze ten palek byl mega noobem to by niepotrzeba bylo nawet ue...
a oto krótkie streszczenie filmu:
73 Master odnajduje 61 Rp na ank...
palek wyrywa sd za 170 i co robi?zamiast exury gran utamo vita... sorc nietrafia z jednego ew, 2 ew tez pudło, palek dalej biegnie na niepelnym hp,rozdzka, rozdzka,sd palek nic nierobi tylko ucieka z przerazeniem rozdzka,sd,mana end,sd,palek na zoltym,dalej nic nierobi,tutaj pomyslalem ze bedzie prubowal usilnie wcisnac exure vite chociaz niema many jak to jest na wiekszosci filmikach jednak mylilem sie, stoi na zółtym dalej ...sorc rozdza i ue (290iles na szczescie tyle tylko)palek dalej ucieka na moze 40 hp,wow w koncu na red hp przypomnial se ze jest cos takiego jak manas,ahhh,ahhh, 2 manasy,stoi na dip ciagle,wyrwal sd za prawie ta mane,stoi teraz na moze 40 hp i 40 many,co zrobi??!!ekscytujaca chwila...WOW !! exura gran, brawo ma moze z 100 hp i mysli ze przezyje,drodzy widowie niewiarygodne!! wyrwal sd za 96 i dalej ZYJE!!! BIegnie na 10 hp Co ZROBI CO ZROBI BIEGNIE W KIERUNKU DRABINKI JUZ PRAWIE UPS SD ZA 36 WYKLAD ! KRATKA PRZED DRABINKA JAKA SZKODA i UWAGA jaki loocik z 61 RP? bp manasow... ktorego nieuzyl uhow raczej niemial bo niewidzialem... porownujac ja 55 Rp nosze 3 bp uh i 4 many ZAWSZE i tak wlasnie padaja 61 palki ... a pozniej noobki ogladaja takie filmiki i gadaja "o ja NiemoGe jaki ten sorc wypas jest NIE no boski pal jest do dupy padl jak szmata"
Rada dla tego palka: minoles sie stary z powolaniem bylbys zawodowym sorkiem no grajac palkiem robisz tak jak sorc utamo vita i manas manas manas
NIE PO TO CI CIPY DALY 715 HP zeby tak robic to niejest 450 hp jak u 61 mastera -.- mam nadzieje ze to co napisalem dotrze do niektorych ...
Na DODATEK TO JEST żAłOSNE ZE PADL 1 MIN PRZED SS -.-

ja pierdole chcialbym ciebie zobaczyc w akcji, co z tego ze 2 morty zpudlowalem...

co niby mialem go z sd caly czas lac? po co jak moge z wanda go bic i koles sie nie bedzie leczyl i potem ue jebnac..

pomysl bo widze ze twoja sztuka pvp to tylko naciskanie na hotkey z sd albo uh
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 20:25   #13
Deaf Scream
Użytkownik Forum
 
Deaf Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 39

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Flaxizo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 20
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~
Deaf Scream ma numer GG 1975803
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dethmar Pokaż post
ja pierdole chcialbym ciebie zobaczyc w akcji, co z tego ze 2 morty zpudlowalem...

co niby mialem go z sd caly czas lac? po co jak moge z wanda go bic i koles sie nie bedzie leczyl i potem ue jebnac..

pomysl bo widze ze twoja sztuka pvp to tylko naciskanie na hotkey z sd albo uh
haha śmieszne jeżeli dla Ciebie bicie z wanda to jest w ogóle pvp..to daj spokój. Akurat cytowana przez Ciebie osoba miała zupełną racje. jeżeli koleś wziąłby chociaż plecak uh i używał manasów + uh to byś go nie ubił. Miałeś wyjątkowego farta że trafił Ci się niepełno-sprytny przeciwnik
Tak podkreślając bicie z wanda czy bicie z run nie jest już praktycznie żadnym pvp odkąd cipy wprowadziły tego śmiesznego aimbota, więc jedyne pvp to może być wykorzystanie terenu + korzystanie z czarów spontanicznych jak exori, ue e wave itp więc skoro ludzie Cię skrytykowali to mają rację? zamiesciłeś filmik ok, ale nie bój się krytyki może jeżeli nie podejdziesz do niej jak dziecko i nie obrazisz się na świat bo wszyscy sa be a ja taki super to wyciągniesz wnioski i zdobędziesz choć trochę wprawy w pvp... pozdrawiam
Deaf Scream jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 22:09   #14
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deaf Scream Pokaż post
haha śmieszne jeżeli dla Ciebie bicie z wanda to jest w ogóle pvp..to daj spokój. Akurat cytowana przez Ciebie osoba miała zupełną racje. jeżeli koleś wziąłby chociaż plecak uh i używał manasów + uh to byś go nie ubił. Miałeś wyjątkowego farta że trafił Ci się niepełno-sprytny przeciwnik
Tak podkreślając bicie z wanda czy bicie z run nie jest już praktycznie żadnym pvp odkąd cipy wprowadziły tego śmiesznego aimbota, więc jedyne pvp to może być wykorzystanie terenu + korzystanie z czarów spontanicznych jak exori, ue e wave itp więc skoro ludzie Cię skrytykowali to mają rację? zamiesciłeś filmik ok, ale nie bój się krytyki może jeżeli nie podejdziesz do niej jak dziecko i nie obrazisz się na świat bo wszyscy sa be a ja taki super to wyciągniesz wnioski i zdobędziesz choć trochę wprawy w pvp... pozdrawiam
nie mow mi tu o pvp...

po co mialem marnowac sdki na kolesia? jak moglem jechac go z wanda i na yellow hp jebnac ue? morty nie sa trafione przyznam ze tutaj troche zlamilem...
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 22:16   #15
Sulu
Użytkownik Forum
 
Sulu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Lokacja: Mam to wiedzieć ?

Posty: 26
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Jeżu ładna akcja , więcej takich

deaf kurwa pokaz jakis filmik jak ty kogos ubijasz a nie kurwa umiesz tylko pierdolic smuty
Sulu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 00:50   #16
viper555
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2006
Lokacja: OPOLE
Wiek: 33

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vipperek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 60
Skille: 82/57
Poziom mag.: 16
viper555 ma numer GG 6546501
Domyślny

niestety ale mialem w tym zupelna racje oczywiscie niemowie ze jestem taki super mega zajefajny w pvp bo mam palka ktory niema takich mozliwosci takich jak sorc ale ta akcje mozna bylo poprostu rozegrac lepiej... palek przez ten caly czas wrzucil tylko utamo vite czyli to jest okolo 700 many do zjechania i 2 razy chyba exure gran dal czyli uleczyl sie moze z 150 hp max a wiec mane najlepiej z rozdzki ew(trzeba trafic) ewentualnie sd i pozniej jak juz hp bylo to znowu rozdzka sd i ue i po sprawie wogule to mozna bylo z fe ale to inna bajka ale podkreslam to niebylo nic nadzywczajnego przy takim niedorobionym palku... jakby gral nim ktos kto umie wykorzystac ta postac w sposob wlasciwy to bys mial nielada problem bo na szczescie byl go na combo niemogl sciagnac no chyba ze fe ktore by najpierw zabraly troche hp i zaraz po tym ue ...

ale w tym wszystkim mi najbardziej chodzi o to ze w wiekszosci palkami graja kretyni ktorzy nieumieja wykorzystac zalet tej pro i to mnie wkurza... a pozniej wychodzi ze noobki sie naogladaja i jaki to palek do dupy jest a jaki sorc POWAH -.-
__________________


Viper Rox xDDD

Ostatnio edytowany przez viper555 - 24-04-2007 o 00:52.
viper555 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 03:46   #17
Edi The Sorcerer
Użytkownik Forum
 
Edi The Sorcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 44
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Jamera
Poziom: 57
Poziom mag.: xX
Edi The Sorcerer ma numer GG 9933592
LOL

Ten 61 Rp Znoobil strasznie gorszego pvp nie mozna miec. chyba ze to pilnowal go jego mlodszy brat a co do tego filmiku z Wojny to jedna wielka nawalanka
Edi The Sorcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 11:06   #18
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dethmar Pokaż post
ja pierdole chcialbym ciebie zobaczyc w akcji, co z tego ze 2 morty zpudlowalem...

co niby mialem go z sd caly czas lac? po co jak moge z wanda go bic i koles sie nie bedzie leczyl i potem ue jebnac..

pomysl bo widze ze twoja sztuka pvp to tylko naciskanie na hotkey z sd albo uh
Gdyby ten pall nie był noobem to by sie uhał na CONAMNIEJ yellow....a tym ,że wiedzialeś ze nie bedzie się leczył ,potwierdziłes ze zabiles nooba,co zreszta viper555 napisał..wiec czym sie tu szczycic? gdyby ten koles mial 100+ tez byś go zabil bo nie miał uhów....tjaa... www.allegro.pl rox
Btw.
Już widze jak zara ten temat zamieni sie w kolejną dyskusje na temat : pall/knight sux sorc,druit RoXixiOroRiR -.- ludzie zrozumcie wreszcie ze w tibie gra sie dla (uwaga trudne słowo ,szczególnie dla niektórych) PRZYJEMNOśćI! ja gram pallem,profesja uważaną (przez niektórych) za słabą NO I CO Z TEGO? mnie nie bawi "f1 (vis) f2(ahhh) f3(exura gran) f1,f1,f1,f1,f3,f2,f1,f1,f1,f1,f3,f2.....i chociaż bym zostal ostatnim pallem w tibi,a sorociwe by mieli visa za 1 many..i tak będe gral pallkiem !

Ostatnio edytowany przez Tentotrix - 24-04-2007 o 11:16.
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 17:22   #19
viper555
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2006
Lokacja: OPOLE
Wiek: 33

Posty: 181
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vipperek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 60
Skille: 82/57
Poziom mag.: 16
viper555 ma numer GG 6546501
Domyślny

Tentotrix dokładnie... mnie też to niepasjonuje powiem wiecej ta profesja jest dla tych co ida poprostu na latwizne ;p zaloze sie ze jak po letnim update dodadza cos knajtowi jak sorcowi rozdzki to zaraz te stado noobow co terazsie pasjonuje sorcami zrezygnuja ze swojej kochanej profesji bo wtedy knajt bedzie rox bo bedzie mial exora albo cos innego -.- heh niezostaniesz jedynym palkiem bo bedzie nas DWOCH xD

na filmiku mozna jedynie zobaczyc jak 71 sorc sie "wyrzywa" NA BIEDNYM BEZBRONNYM Palku ktory prawdopodobnie kupil chara bo kto to nosi bp manasow na 61 palku do tego nieumi ich wykorzystac on nawet majac ten bp manasow umiejac grac by mogl przezyc... i koniec tematu szkoda ze raczej niemozna zamieszczac filmow z nieudanych pk bo zaloze sie ze dzuo jest takich typu 80 ms niemogl zabic 65 palka bo ten umial grac a nie 3/4 to jest jak sorc zmiata 60 lvl w kilka sec bo tamten nic nierobi to jest zalosne -.- rozumiem stres itp ale trzeba umiec nad tym panowac xD
btw myslalem ze miales chacka i niegrasz juz pall tabrox czy jakos tak xD
__________________


Viper Rox xDDD
viper555 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 20:11   #20
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez viper555 Pokaż post
btw myslalem ze miales chacka i niegrasz juz pall tabrox czy jakos tak xD
no niestety miałem hacka,ale dzięki pomocy qmpli juz sie podniosłem btw bedzie nas 3 ! ja ,ty i palladyn de'evil (jak pamietasz film to bedziesz go kojarzyl ) pzdr!
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:40.


Powered by vBulletin 3