Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Askara

Notki

Askara Wydarzenia ze świata Askara

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-05-2007, 21:41   #1
Utako
Użytkownik forum
 
Utako's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2007

Posty: 16
Domyślny Askara Player Killing

Witam,

Zapraszam na obejrzenie filmow z Askara jak pkujemy
Srednia naszych lvl to 25

Part I - http://www.youtube.com/watch?v=zrTaDy9QP38
Part II - http://www.youtube.com/watch?v=7E_Ma6PEpcg

Utako jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2007, 14:35   #2
filobossek2
Użytkownik Forum
 
filobossek2's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006
Lokacja: Wrocław - WKS :D

Posty: 298
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Askara
Poziom: 137
Skille: 32
Poziom mag.: 66
Domyślny

No nice, ładne fragi... 9/10


Tylko mp3 - nie moje klimaty ;D
__________________
P.S "Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006

Niektóre dziewczyny są dowodem na to, że Bóg wciąż kocha mężczyzn i chce by byli szczęśliwi :*
filobossek2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2007, 15:37   #3
frick
Użytkownik Forum
 
frick's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: Nowa Sól

Posty: 580
Profesja: Paladin
Świat: Askara
Poziom: 25+
Skille: 60+
frick ma numer GG 5777674
Domyślny aff

Ziomek dajesz te linki wszedzie i sie tym jarasz jak nie wiem co daj spokoj kazdy obejrzal skomentowal i tyle....
__________________
16:57 Rahuelle [21]: ej ludzie moji drodzy powieccie mi jedno po ile chodzi >>>>>wand of plague <<< jak tos wiem nie wali do mnie ;D: zgurythx
frick jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2007, 17:06   #4
Utako
Użytkownik forum
 
Utako's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2007

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez frick Pokaż post
Ziomek dajesz te linki wszedzie i sie tym jarasz jak nie wiem co daj spokoj kazdy obejrzal skomentowal i tyle....
No i co Ci do tego? Masz z tym jakis problem? : )Jeden mogl wejsc tu. 2 mogl wejsc tam... nie pasuje? nie czytaj!
Utako jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-06-2007, 16:08   #5
Sunray
Użytkownik forum
 
Sunray's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Wiek: 33

Posty: 25
Profesja: Elite Knight
Gildia: Terror
Świat: Askara
Poziom: 32
Skille: 75/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

grać po to, aby psuć życie innym O_o nie lepiej pojeździć na rowerze? są inne metody leczenia własnych kompleksów =]
Sunray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 02:31   #6
szmytek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 136
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Terror
Świat: askara
Poziom: 38
Poziom mag.: 37
Domyślny

nice frags

@up
kazdy leczy jak moze
szmytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 12:03   #7
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Rozumiem, że jak ktoś cię zabije w Tibii to psuje ci życie...

W takim wypadku, moim zdaniem to ty masz kompleksy i leczysz je grając w Tibie. Każda porażka w Tibii denerwuje cię, nie wiem co masz za problem w tym, może po każdym dedzie w*****a cię to, że w rl chujowo i w Tibii też. A pekowanie to moim zdaniem sposób na nudę a nie metoda leczenia własnych kompleksów, i pisząc że to psucie życia innym to raczej wyszło na to, że ty masz komlpeksy w rl.
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 16:09   #8
Sunray
Użytkownik forum
 
Sunray's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Wiek: 33

Posty: 25
Profesja: Elite Knight
Gildia: Terror
Świat: Askara
Poziom: 32
Skille: 75/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou Pokaż post
Rozumiem, że jak ktoś cię zabije w Tibii to psuje ci życie...

W takim wypadku, moim zdaniem to ty masz kompleksy i leczysz je grając w Tibie. Każda porażka w Tibii denerwuje cię, nie wiem co masz za problem w tym, może po każdym dedzie w*****a cię to, że w rl chujowo i w Tibii też. A pekowanie to moim zdaniem sposób na nudę a nie metoda leczenia własnych kompleksów, i pisząc że to psucie życia innym to raczej wyszło na to, że ty masz komlpeksy w rl.
Widac ze "bardzo duzo" o mnie wiesz.. =) Znasz mnie w rl? Nie przejmuje sie raczej deadami. Pekowanie jako sposob na nude? Mnie jakos nie bawi fakt ze przezemnie ktos jest smutny/niezadowolony/stracil czas, bo mam swiadomosc ze po drugiej stronie tez siedzi czlowiek, czego chyba tobie i reszcie pk bandy brakuje. Moze jestem dziwna, ale nie dostarcza mi zabawy pekowanie jesli wiem ze ofiara po smierci bedzie smutna ><''

Ostatnio edytowany przez Sunray - 03-06-2007 o 16:22.
Sunray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 16:37   #9
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

Hmmm... I widać, że ty bardzo dużo wiesz o tych PK, skoro pisałaś, że oni mają kompleksy. Jakoś jak ja padne, to nie jestem ani smutny, ani niezadowolony. I jak nie podoba ci się PK to idź na non-pvp, światy pvp są stworzone z wiedzą i świadomością, że jedno będą pekować, inni ginąć z ich ręki, taka natura rzeczy.
I każdego bawi co innego, ciebie granie w bierki, innych pekowanie, jeszcze innych chodzenie do szkoły. Skoro mówisz, że sie nie przejmujesz, a z twojego posta wynika, że albo wiesz co czuje niemal każdy inny tibijczyk, albo sama to odczuwasz, ale wstyd ci się do tego przyznać.

A jeśli chodzi o pekowanie to ja nie pekuje, mam swojego palka, mam swoją wojnę, nie zabijam niewinnych - bo mi sie nie chce. A jak mi sie zachce to zabije
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 17:19   #10
Pyro Aris
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 830
Stan: Niegrający
Świat: Obsidia
Pyro Aris ma numer GG 5842093
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sunray Pokaż post
Widac ze "bardzo duzo" o mnie wiesz.. =) Znasz mnie w rl? Nie przejmuje sie raczej deadami. Pekowanie jako sposob na nude? Mnie jakos nie bawi fakt ze przezemnie ktos jest smutny/niezadowolony/stracil czas, bo mam swiadomosc ze po drugiej stronie tez siedzi czlowiek, czego chyba tobie i reszcie pk bandy brakuje. Moze jestem dziwna, ale nie dostarcza mi zabawy pekowanie jesli wiem ze ofiara po smierci bedzie smutna ><''
lol ,a jak naprzyklad twoja postac w Simsach umrze to tez jestes smutna ?
bo ja nie ,mnie to nawet bawi ,a simsy i tibia to tylko gry
Pyro Aris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2007, 18:15   #11
Sunray
Użytkownik forum
 
Sunray's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Wiek: 33

Posty: 25
Profesja: Elite Knight
Gildia: Terror
Świat: Askara
Poziom: 32
Skille: 75/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

moze to tylko gra ale czas jaki poswiecasz aby rozwinac swoja postac jest prawdziwy O_o a co do non-pvp to tam sie nie da grac -.-' ks, zajmowanie spawnow itp ><
Sunray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2007, 23:26   #12
Utako
Użytkownik forum
 
Utako's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2007

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sunray Pokaż post
moze to tylko gra ale czas jaki poswiecasz aby rozwinac swoja postac jest prawdziwy O_o a co do non-pvp to tam sie nie da grac -.-' ks, zajmowanie spawnow itp ><
Zabili mnie plecak mi wypadl buuu SERWERY PVP SUX ! ZYCIE SUX ! buuu

Kazdego bawi co innego Bierz przyklad z Korzen Mastera ten to byl kozak 3 razy po nas byl! (tylko za 3 razem uciekl )
Utako jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2007, 12:41   #13
Grejfrut
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2006

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Igrexou Pokaż post
Jakoś jak ja padne, to nie jestem ani smutny, ani niezadowolony. I jak nie podoba ci się PK to idź na non-pvp, światy pvp są stworzone z wiedzą i świadomością, że jedno będą pekować, inni ginąć z ich ręki, taka natura rzeczy.
Ehe - z pewnośćią. Skoro cie to bawi, idź sobie na przykładowo GS-a i sobie padnij pare razy. Może wtedy otrzeźwiejesz. Bo ja nie wierze w takie bajki, że jesteś obojętny do tego po dedzie Może jeszcze skaczesz z radości krzycząc 'Tibia rulez!!!!!!'?
Świat pvp nie jest stworzony z myślą o random pk. Zabijanie ludzi bez przyczyny, w grze Tibia, która dla niektórych jest naprawde czymś ważnym (nie dla mnie) jest totalnym chamstem... po co psuć świat?
Grejfrut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2007, 15:36   #14
Igrexou
Zbanowany
 
Igrexou's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 531
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Igrexou ma numer GG 666
Domyślny

padłem na wojnie wczoraj, i uwierz mi albo nie, nie płakałem, nawet sie śmiałem z tego, a nawet cieszyłem bo moja śmierć za śmierć lidera wrogiej gildii =]
Igrexou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2007, 13:13   #15
Hyzy
Użytkownik Forum
 
Hyzy's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2007
Lokacja: Kościerzyna

Posty: 47
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Pandoria
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Hyzy ma numer GG -------
Domyślny Gratz

Wielkie gratz wam juz dawno nie widzialem takiego fajnego pk xD
__________________
Hyzy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2007, 01:29   #16
kelt
Użytkownik Forum
 
kelt's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 70
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Poziom: 101
Skille: 93/60
Poziom mag.: 19
Domyślny

@Igrexou

Jak sam powiedziales, padles na wojnie-i twoj ded przyczynil sie do jakiegos tam sukcesu (nie bede wnikal czy to wielkie zwyciestwo czy nie bo nie o to tu chodzi). To nie to samo, to random pkowanie. Niektorzy nie potrafia zrozumiec, ze maja do czynienie a innymi ludzi ktorzy wkladaja w ta gre swoj czas. Po co psuc community?
kelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2007, 20:01   #17
noobbekk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

noob pk lol
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 00:10   #18
undjapan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 07 2007
Lokacja: Mielec

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Askara
undjapan ma numer GG 8818099
Domyślny

Mnie pk cieszy ba nawet bawi Ale sam nie widze nic ciekawego w padaniu starta expa itemow itd. Czy to jest fajnie stracic czas. Expiles pare godzin i co padlem i te pare godzin w tyl jestes i teraz to odrabiaj a tak to juz mogles wbic lvl. Wiec ja nie pkuje nikogo.A jak ktos sie chce pobawic w pk to niech idzie na dolere albo inne servery pvp-enfo.
undjapan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 18:49   #19
Tif
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sunray Pokaż post
moze to tylko gra ale czas jaki poswiecasz aby rozwinac swoja postac jest prawdziwy O_o a co do non-pvp to tam sie nie da grac -.-' ks, zajmowanie spawnow itp ><
Dziewczyno/Kobieto... bez urazy ale juz mnie lekko wkurzasz ,na PVP zle, na NPVP tez zle... w takim razie nie graj w Tibie i po klopocie. I tym co sie PK nie podoba, i jak padna to bija matki krzeslami itd... W takim razie to chyba gra nie dla was i powinniscie w nia przestac grac, a nie, zalic sie na Forach, jaka ta gra i jej elementy sa sux !!! itp, itd... ze to i to Ci sie nie podoba... Musisz pogodzic sie z faktem jakim Tibia jest, pk jest czescia tej gry, dla jednych to zabawa dla innych cos odwrotnie innego, musisz poprostu z tym faktem sie pogodzic.
Tif jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2007, 13:34   #20
Princess Agusia
Użytkownik Forum
 
Princess Agusia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tif Pokaż post
Dziewczyno/Kobieto... bez urazy ale juz mnie lekko wkurzasz ,na PVP zle, na NPVP tez zle... w takim razie nie graj w Tibie i po klopocie. I tym co sie PK nie podoba, i jak padna to bija matki krzeslami itd... W takim razie to chyba gra nie dla was i powinniscie w nia przestac grac, a nie, zalic sie na Forach, jaka ta gra i jej elementy sa sux !!! itp, itd... ze to i to Ci sie nie podoba... Musisz pogodzic sie z faktem jakim Tibia jest, pk jest czescia tej gry, dla jednych to zabawa dla innych cos odwrotnie innego, musisz poprostu z tym faktem sie pogodzic.
Wrecz przeciwnie ta gra jest jak najbardziej dla kobiet... bynajmiej potrafimy cos w nia wniesc ciekawego ( np. rozpetac wojne) . ja osobiscie szukam jakiegos Pk teamu na askarze uzywajacego venta... Pk to najlepszy ubaw jaki moze byc w tibii.. z checia dolacze do kogos.. kto mnie przygarnie ?.
__________________
Per Aspera Ad Astra
Princess Agusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:29.


Powered by vBulletin 3