Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-10-2004, 21:17   #1
Thomas
Użytkownik Forum
 
Thomas's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bydgoszcz:]
Wiek: 33

Posty: 380
Imię: ...
Thomas ma numer GG 5032215
LOL droga na folde...

uzywalem opcji szukaj i nie znalazlem.... jak cos przeoczylem to sorki.... ale mam pytanko... czy w tunelu pod ziemia na folde sa jakies potworki???? jesli tak, to jakie???? czy moge tam przejsc z druidem na 12lvl'u???


z gory dzieki za odp...
__________________
www.pajacyk.pl
Thomas jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-10-2004, 21:30   #2
Vadikel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Thais ;-)

Posty: 129
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 165
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Cool Folda czy fibula??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomas
uzywalem opcji szukaj i nie znalazlem.... jak cos przeoczylem to sorki.... ale mam pytanko... czy w tunelu pod ziemia na folde sa jakies potworki???? jesli tak, to jakie???? czy moge tam przejsc z druidem na 12lvl'u???


z gory dzieki za odp...
Na folde to idzie poplynąć tylko z tratwy kolo Carlin lub z innych wysepek lodowych, a jesli ci chodzi o Fibule to idziesz tunelem tam nic nie ma żadnych potworków
Vadikel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-10-2004, 22:50   #3
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

najprostrza droga...
wychodzisz z carlin. masz w sumie do wyboru brame polnocna i zachodnia. w obu przypadkach idziesz droga w kierunku polnocnym, caly czas trzymajac sie drogi. dojdziesz do skrzyzowania, na polnocy ktorego jest skala. mozesz przez nia przejsc albo ja obejsc... zaraz za skala jest drugie skrzyzowanie. skrecasz na zachod i wzdluz drogi. potrzebujesz 20gp zeby sie dostac na folde. powrot jest za free. na pierwszym poziomie lej wszystko ostro. staraj sie zeby cie nie lalo wiecej niz 1 rot na raz chyba ze masz p-seta i dobra bron i tarcze. nie zchodz na najnizszy poziom. w kazdym badz razie jak zobaczysz lawe to SZYBKO wejdz po drabinie na gore... sa tam fire elementary. twoje spotkanie z nimi skonczy sie po jednym gfb z ich strony... jest tez kilka slimow, wiec wez na wszelki wypadek gfb albo hmmy bo moze ich byc troche wiecej...
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 11:07   #4
Wicherer
Użytkownik Forum
 
Wicherer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2004

Posty: 14
Domyślny

oczywiscie ze morzesz tam isc tam w podziemiach są frost trolle , winter wolf,trolle,fire elemetalale to troche daleko do niego , spider,poison ,rotworm,spider,polar bear, uwazaj jak zobaczysz lawe to nie idz dalej bo tam som fire elementale, hyba ze masz 20 lvl paladyna to mozesz isc ze spero da sie rozwalic ale z uhamii takimi se skilami mozesz tam expowac
a loota bardzo
latwo
wycingnoc
wystraczy dojsc do skrzynki pocztowej oczywicie musisz miec parcel
Wicherer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:14.


Powered by vBulletin 3