Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-11-2004, 00:49   #1
Spown
Użytkownik Forum
 
Spown's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Azura :)
Wiek: 35

Posty: 54
Domyślny World of Warcraft

Jak wiadomo już w niedługo premiera World of Warcraft. Mam zamiar kupić tą gre. Szuka już ludzi do wspulnego teamu, bo wiadomo że samemu daleko sie nie zajdzie. Zainteresowanych prosze o wiadomości.
__________________
I Love :

Quake 1

World of Warcraft
Spown jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-11-2004, 05:29   #2
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Wybacz, ale nie jestem zbytnio w temacie.
Czy w tej grze będzie taki sam system opłat jak w SW:Galaxies?
Dawać akse co miech czy tylko raz?
PS2 - wierzysz że będzie premiera w końcu?
Przecież to Blizzard...
JEżeli płaci się tylko na początku- ja się mogę dołączyć
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 22-11-2004, 08:40   #3
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

1st: placi sie co jakis czas
2nd:w koncu kiedys ta premiera bedzie...
3rd: moj kumpel byl beta testerem tej gry, ale doszedl do wniosku ze wroci do tibi (WoW sie robi powoli monotonny)
4th: Nie mam zamiaru wydawac kasy na ta gierke
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline  
stary 22-11-2004, 08:53   #4
Iris on Eternia
Użytkownik Forum
 
Iris on Eternia's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: Russia

Posty: 289
Domyślny

Ja się tym podniecałem jakieś pół roku temu. Z tego co wiedziałem wtedy miesięczna opłata wynosi ok. 45zł, gra wymaga baaardzo dobrego sprzętku. Ale nudzic to niewiem czy się może. Wtedy przejście całej stolicy nocnych elfów (tej na wyspie) trwało ok. 30min.
Iris on Eternia jest offline  
stary 22-11-2004, 11:48   #5
DuLiB
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 86
Domyślny

Gralem troche na beta testach, gra WYMIATA! ale cena jets dla mnie troszke za wysoka ;/, 50$ za gre i 80$ za 6 miechow :/, moze sie skusze na wakacje zeby moc wykorzystac wykupione miechy XD
DuLiB jest offline  
stary 22-11-2004, 13:34   #6
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Niemogłem se pograć bo usuneli (te Po***by z WoW) mi konto bo nielogowałem sie do gry 1 dnia ! Ale z tego co słyszałem gra jest PIEKIELNIE NUDNA !!! jedyna rozrywka to zwiedzanie świata !!! CO ZA KICZ !!! Serdecznie odradzam w to coś grać chyba że masz w cholere kasy ! i niemasz na co wydawać. Ale za to radze grać w Guild Wars !!! (już 150 raz to polecam) ... grałem w World Preview Event GW i jest MEGASTYCZNE !!!! A jeszcze jeden gigantyczny plus GW to... Grafika 20 razy lepsza niż WoW, No i płacisz !!! TYLKO !!! RAZ !!!! co jest najważniejsze dla 90% Polaków ! (kupujesz tylko płytke... czyli cd-key za 49.99$ ... co już jest dosyć mało ...kurs dolara słabnie, chyba wynosi coś teraz z 3,40 zł .. czyż nie i jak tak to gra będzie kosztować w PLN 159.97 zł . ) . Gra ma wyjść na początku 2005 roku (początek lutego). A taki mały opis gry to: TAm jak chcesz być SOLO (grać SOLO) to raczej nie dla ciebie... tam sie gra w 80% w teamie !!! (można grać w solo ale to nietaka zabawa jest ). No i jest dość dużo profesji plx plx (ale tylko 1 rasa , ludzie),profesje to np. Warrior, Ranger, Elementalist, Necromancer, Monk no i jest jeszcze inny WIELKI plus !!!! Niedość że każda profesja (Pierwsza, najważniesza ale to zaraz wyjaśnie) wygląda inaczej np. Necromancer o Bladej skórze, lub warrior mocno umięśniony (no może nie tak mocno) ale jest też takie coś że można mieć 2 profesje naraz ...np. Warrior/Monk (ja nim grałem ... musze też powiedzieć że chyba miałem najlepszy topór w grze ... 3~14 tyle że -46% critical hit :/ ) , czyli Warrior (najważniejsza forma mojej postaci.. najwięcej skilli ... cech np. Sword Mastery, Club Master i Axe MAstery, Strenght itp. no i z 3-4 skille monka ... Buff (niepamiętam jak sie nazywało więc dam najczęściej używane), Heal i inne). Gra ma także fabułe :O (nie to co niektóre ...większość MMORPG) czyli pierwsza misja w tym WPE (world preview event) to bylo dojść do wioski i ocalić ją pierw przed Umarłymi , potem podążać do zamku i tak samo go obronić (co nie było łatwe na 15 lvl-u (z takim sie zaczynało gre na WPE) ) i gdy sie to wykonało zostało sie przyjętym (niby) do White Mantle (taka armia) z którymi potem sie walczyło !!! ponieważ w pewnej misji ratowałeś razem z nimi Wybrańców ! którzy byli przeznaczeni na ...niepamiętam , WM (White Mantle) chcieli ich zabić ... co sie okazywało w jeden z bitew z ich Generałem... to bylo wyzwanie z 10 razy próbowaliśmy ... wkońcu sie udało .

Dobra koniec opisu misji . To nawet nie ten topic ... ale jeszcze dodam że POTWORY !!! są PIĘKNIE dopracowane... np. wystające kości itp (u umarlaków) ... wszystko piękne !!! no i co najważniesjze, patrząc na tytuł gry (GUILD WARS...) wiadomo że tam są guilde i wojny przeciwko im ... A to jest piękne . W wojnie międy guildiami mogą brać tylko 2 guildie (w WPE tylko tak było... niewiem jak bedzie normalnie) walki były zacięte !!! oj jak ja uwielbiałem walczyć . No i była Arena Gladiatorów, na których zostawałeś wybrany losowo do loswoej drużyny i walczyłeś .. pierw (przed niedzielą ... od piątku do soboty wieczór) w 4vs4 ... potem w niedziele (ostatni dzień WPE) 8vs8 no i expa sie dostawało za zabicie kogoś... (ale i tak mi to nic niedawało bo miałem max lvl. (20) ) , były także Katakumby... (dokładnie nie czaje czemu taka nazwa) była to też PvP ... dobierało sie tam teama (tak jak na misjach) i sie wyruszało na arene by wlaczyć przeciwko innym teamom (max teamów na 1 mapie co pamiętam to były 4... 8 osobowe drużyny + Ancient Ghost co nawalał z łuku (po 8 mi zabierał ... 250 hp miałem czyli nic to niebyło dla mnie) no i czasem Priest (jeśli był żywy to chyba co 1 minute ożywiał wszystkich martwych a jeśli martwy... kiepsko wtedy bo tylko gracze mogą wskrzesić ...) ... No dobra powiem jedno, Guild Wars to najlepsza gra w jaką grałem (tibia nawet wymięka).


Uwaga moje oceny o WoW są tylko wzięte z ponad 100 innych wypowiedzi...

Ostatnio edytowany przez Avager Tymczasowy - 22-11-2004 o 13:50.
Avager jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:56.


Powered by vBulletin 3