Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-11-2004, 02:08   #1
LOL_13
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Olsztyn

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: amera
Poziom: 134
Skille: 103/90
Poziom mag.: 19
LOL_13 ma numer GG 9556050
Domyślny Strona hackierska....UWagA

Czesc wiem ze ten temat bedzie wydawac wam sie głupi i do d...y ale chociaz go sprawdzcie i go skomentujecie. A wiec tak chciałbym wam powiedziec pewną historyjkię.......

Pół roku temu..jak bylem jeszcze newbem to sciagnałem plik keyloger(nie wiedząc o tym) niby do robienia kasy... a wiec tak gralem sobie normalnie , normlanie expilem, normalnie skillowalem a tu Bach! i nie ma account'a! pomyslalem se o co tu chodzi??!!??!! Puzniej kumpel mi powiedzial ze zostałem zhackowany... a jak na newba nie pamietałem mojej skrzynki pocztowej l0l. wiec zaczełem negocjowac z hackerem aby mi oddał mojego chara (gral na innym swiecie, wiedzialem ze prawdopodobienstwo ze nie odda 4%, na jego stronie byl jego e mail). wiec zaczełem z nim rozmawiac. Na pierwszy zut oka chcialem powiedziec mu tak

o ty **** ty **** oddawaj mi mojego chara albo **** ****** **** ci ******** *****. Ale sobie pomyslalem ze w taki sposob mi nie odda accounta (Jak ja na to wpadłem) wiec napisałem kulturalnie zeby oddał mi accounta i zebym normalnie powrocił do gry.. ale on napisał cos takiego : Sij pałke nara.

Upokozyłem sie na maxa...nie dosc ze mi hacnal postac to go jeszcze kulturalnie prosiłem o moj Char.. ;/. EHh podam wam jeszcze jego strone i jego e mail, ale uwaga nic z jego strony nie sciagac, wchodzic mozna ale sciagac nie kazdy głupi to wie. Jego link to: tp://www.mistrz1213.republika.pl/tibia.html

Jeszcze uwaza sie za mistrza lol -.-

Prosze o komentarze.......prosze
LOL_13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-11-2004, 03:44   #2
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LOL_13
Czesc wiem ze ten temat bedzie wydawac wam sie głupi i do d...y ale chociaz go sprawdzcie i go skomentujecie. A wiec tak chciałbym wam powiedziec pewną historyjkię.......

Pół roku temu..jak bylem jeszcze newbem to sciagnałem plik keyloger(nie wiedząc o tym) niby do robienia kasy... a wiec tak gralem sobie normalnie , normlanie expilem, normalnie skillowalem a tu Bach! i nie ma account'a! pomyslalem se o co tu chodzi??!!??!! Puzniej kumpel mi powiedzial ze zostałem zhackowany... a jak na newba nie pamietałem mojej skrzynki pocztowej l0l. wiec zaczełem negocjowac z hackerem aby mi oddał mojego chara (gral na innym swiecie, wiedzialem ze prawdopodobienstwo ze nie odda 4%, na jego stronie byl jego e mail). wiec zaczełem z nim rozmawiac. Na pierwszy zut oka chcialem powiedziec mu tak

o ty **** ty **** oddawaj mi mojego chara albo **** ****** **** ci ******** *****. Ale sobie pomyslalem ze w taki sposob mi nie odda accounta (Jak ja na to wpadłem) wiec napisałem kulturalnie zeby oddał mi accounta i zebym normalnie powrocił do gry.. ale on napisał cos takiego : Sij pałke nara.

Upokozyłem sie na maxa...nie dosc ze mi hacnal postac to go jeszcze kulturalnie prosiłem o moj Char.. ;/. EHh podam wam jeszcze jego strone i jego e mail, ale uwaga nic z jego strony nie sciagac, wchodzic mozna ale sciagac nie kazdy głupi to wie. Jego link to: tp://www.mistrz1213.republika.pl/tibia.html

Jeszcze uwaza sie za mistrza lol -.-

Prosze o komentarze.......prosze
Nie to nie temat mi sie wydaje głupi i do dupy, ale ty. Wlazłeś na jakąś tanią, hakerską stronę straciles chara, i jeszcze prosisz o komentarze. Co mnie to, ze byles newbie, od czego tibia.pl, żeby ostrzec przed takim g****. Co to znaczy jak na newba ? Po prostu bronisz sie tym, że "nic" nie wiedziales. -.-
On-Topic:
Bez komentarza
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2004, 08:45   #3
xemmoe
Użytkownik Forum
 
xemmoe's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Lokacja: Destabilizacja
Wiek: 37

Posty: 397
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Ehhhh, kolejny idiota Polak. Nie nawidze takich pseudo "hakierów"
Siedzi sobie taki 12- latek nie wychodzi z domu (kolegów oczywisćie nie ma bo i po co?) i tylko liczy na to że ktoś się nabierze.
Załosne.
Brak mi słów.

Ostatnio edytowany przez xemmoe - 28-11-2004 o 08:47.
xemmoe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2004, 09:05   #4
Dark Vilej
Użytkownik Forum
 
Dark Vilej's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Nowa Sarzyna
Wiek: 33

Posty: 199
Dark Vilej ma numer GG 4463885
Domyślny

Strony hackerskie podawane sa przez palakow codziennie na Nova. Stoi ci taki "polaczek" kolo depo i podaje strone jakby nigdy nic: www.*********.com i co? Jakis newb to zobaczy i hack :/

Eh, wydaje sie ze n00by chca zawladnac swiatem -.-
__________________
Name: Vilejuw
World: Nova
Location: Carlin
Vocation: Sorcerer

Level: 30
M level: 42
Skills: 19/23
Fishing: 62

Best monster solo: Giant Spider
Dark Vilej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2004, 15:26   #5
LOL_13
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Olsztyn

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: amera
Poziom: 134
Skille: 103/90
Poziom mag.: 19
LOL_13 ma numer GG 9556050
Domyślny

wiem ale dziwne bo ja z nim rozmawiałem... -.- gral na innym swiecie i sie pytam po co ci ta postac co nie? a on na to ze dla jaj -.-. No i wez rozmawiaj z jakims dzieciakiem l00l
LOL_13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2004, 15:46   #6
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 42

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LOL_13
Upokozyłem sie na maxa...nie dosc ze mi hacnal postac to go jeszcze kulturalnie prosiłem o moj Char.. ;/.
Straszne upokorzenie - kulturalna rozmowa. :P
Jesli kulturalna rozmowe uwazasz za cos ponizajacego, to sie nie dziw, ze dostajesz odpowiedzi na poziomie rownym Twojemu (czyli np. 'ssij palke'). :P

Ostatnio edytowany przez Polinik - 28-11-2004 o 15:47.
Polinik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2004, 15:52   #7
LOL_13
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Olsztyn

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: amera
Poziom: 134
Skille: 103/90
Poziom mag.: 19
LOL_13 ma numer GG 9556050
Domyślny

nie o to mi chodziło.....poprostu on mnie olał....i miał to gdzies czy go normalnie poprosze czy w sposob...kazdy juz wie jaki
LOL_13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:04.


Powered by vBulletin 3