Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-01-2009, 18:10   #1
Genocide
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: z nienacka

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Rescue
Świat: Guardia
Poziom: 135
Poziom mag.: 71
Domyślny Druid/Sorc

Witam, otóż mam taki oto problem. Chciałbym zrobić sobie nową postać na świecie pvp i aby to był sorc/druid, bo skillowanie mnie trochę nudzi z resztą palkiem i knightem już grałem. Mam zamiar kupić pacca i mam jakies 25k na wejście ze starej postaci +jakieś średnie eq. Teraz jest moje pytanie, kto będzie lepszy sorc czy druid? Kto ma lepsze żywioły, expowiska, kasę, etc. Jako, że nie było żadnego porównania sorca i druta, uwzględniającego grę od początku, założyłem ten temat. Prosiłbym o wypowiadanie się ludzi, którzy grali wyżej wymienionymi profesjami, żeby dały mi rzeczywisty obraz tego jak to wygląda naprawdę.
PS. Mam rl kumpla 71rp na tym serwerze więc może mi blokować jakieś potworki bo mam zamiar szybko wbić 50lvl+.
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Genocide - 01-01-2009 o 18:48.
Genocide jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-01-2009, 18:37   #2
michalek12
Użytkownik Forum
 
michalek12's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 28

Posty: 43
Świat: Saphira
michalek12 ma numer GG 3364761
Domyślny

Ja bym został druidem, bo moim zdnaiem ma lepsze żywioły, a poza tym jak masz kumpla blokera to zostań druidem i bedziesz go uzdrawial czarem exura sio.
michalek12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2009, 21:14   #3
Znajomy777
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 01 2009

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Znajomy777 ma numer GG 1244355
Domyślny

Jesli juz koniecznie masz zamiar grac druidem badz sorcem i koniecznie chcesz kupic tego pacca to wybierz lepiej druida. Exura sio dobra rzecz, chociaz teraz i tak druid/sorc malo sie roznia oraz sa za bardzo oslabione. Ja juz nigdy nie bede gral postacia magiczna. Tyle
Znajomy777 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2009, 16:28   #4
pp108
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 10 2008

Posty: 7
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Thoria
Poziom: 20
Poziom mag.: 15
pp108 ma numer GG 7267715
Domyślny

Druid bo ma lepsze runy lecznicze
pp108 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 23:23   #5
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

Refresh\
Mam ten sam dylemat .. Sorc czy Drut? :/
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2009, 00:23   #6
Arsth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 01 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 81
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Askara
Poziom: 119
Domyślny

Osobiście wolę druida Wygodniejszy exp na dragach (hailstorm rod) no i chętnie brany na różnorakie hunty ze względu na swoje umiejętności lecznicze Ma on jednak dużo wad takich jak lipny terra wave ^^ (zdecydowanie wolę vis hura u MS'a) i hity z Eternal Winter na PvP zawsze wydawały mi się gorsze od UE MSów na tych samych lvlach Aczkolwiek obie profesje dobre do PGowania (drutem zrobiłem 8 -> 100 w 54 dni ^^) na początku szybko slimy + Guardy na Dwarf Mines do 33 i od 33 tomb (polecam Peninsula za tp z wand + frigo albo jakiś inny strike i gfb przy lurowaniu 2-3 vampów + ghoule etc.) od 50 Ancient Scaraby (i znów najlepsze moim zdaniem najbliższe na północny zachód od lewej bramy Ank, swoją drogą ASy najlepiej z WOI + e-flam no ale hailstorm i flam też daje rade) na zmiane z VDL ew. EDL (z ropowaniem bo na małym lvlu ciężko wziąć 4 dragi na klate ^^). Na 80+ z dużą ilością gotówki można się wybrać na Warlocki (MOLTS - Demona) z SD, dobry exp (200+k/h) + waste, przynajmnie ja nigdy profitu nie wyciągnąłem ;p aczkolwiek teraz można lighting sety/rotsy itd sprzedawań u NPC więc i waste mniejszy No i to w sumie tyle, ja na tych expowiskach spędziłem całe 2,5 miesiąca grania moim EDem, po czym sprzedałem na 119 lvlu . Wracając do tomba, warto robić lootbagi z ghostów (ancient shieldy/obsidian lancy ze stalkerów etc. + kasa, zwykle wraca się za suppliesy a i czasem z vampka v-shield zleci ;])
__________________
17:44 Ganath [13]: SZUKAM KUMPLI !!! JESTEM PL !! MIALEM HACKA PLZ FAST SZUKAM KUMPLI
Arsth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2009, 14:31   #7
love007775
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2009

Posty: 3
Cool 新加的空白文章1

这是新加的空白文章1,可以在ubb可视化编辑器中,添加和修改文章内容。
love007775 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:43.


Powered by vBulletin 3