Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-06-2014, 11:17   #1
freziowaty
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2014

Posty: 4
Domyślny ban?

Witajcie,

Z góry przepraszam za moje, pewnie banalne pytania, lecz muszę zaznaczyć, że w Tibie grałem bardzo, bardzo dawno temu i... mam kaca.

Zalogowałem się dzisiaj na swoje konto w Tibii, wszystko ładnie gra, wybieram postać aż tu nagle komunikat:

You have at least one unacknowledged entry in your rule violation record, please log into your account at www.tibia.com and check your rule violitation level.

Zaniepokoiło mnie to. Jak mi poradzono powyżej, zalogowałem się na tibia.com. Tam kolejne zaskoczenie.

Rule Violation Record contains minor or expiring entries.
Conduct level will be reduced in 180 days unless there are further entries in the rule violation record.


Spytam zatem dla upewnienia się. Czy dostałem bana na pół roku? Jeśli tak czy mogę go jakoś skrócić, cokolwiek? Szczerze powiedziawszy nie zrobiłem nic złego i nie mam nawet pojęcia za co ta kara. Za co ta kara na mnie, biednym skacowanym studencie.

Pozdrawiam wszystkich ))

ps. szukałem odpowiedniego miejsca na ten temat, ale nie znalazłem. gdyby jednak takie istniało prosze moda i przeniesienie, nie kasowanie! z góry dziękuje i proszę o pomoc!
freziowaty jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2014, 14:13   #2
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Nie dostałeś bana na 180 dni, bo takich nie ma. Coś przeskrobałeś a Twój Conduct Level zmieni swój poziom za 180 dni.
Pogrzeb na stronie i tam będzie za co dostałeś i musisz "zaakceptować", wtedy będziesz mógł się zalogować do gry.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2014, 08:06   #3
freziowaty
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2014

Posty: 4
Domyślny

dziękuje. już dałem sobie rade
freziowaty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:56.


Powered by vBulletin 3