Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Pokaż wyniki sondy: Jaką wartość ma cały Twój majątek w grze? (przedmioty, gotówka...)
poniżej 2000 gp 3 2.75%
od 2 tys. gp dp 5 tys. gp 5 4.59%
od 5 tys. gp do 10 tys. gp 6 5.50%
od 10 tys. gp do 20 tys. gp 9 8.26%
od 20 tys. gp do 50 tys. gp 27 24.77%
powyżej 50 tys. gp 59 54.13%
Głosujących: 109. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-05-2005, 15:12   #1
_Adamo_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: W-wa
Wiek: 38

Posty: 41
_Adamo_ ma numer GG 1301511 _Adamo_ ma login Tlenu deasel@tlen.pl
Domyślny BS: 8.Badanie nad "podziałem klasowym" w Tibii.

Witam

Po dłuższej przerwie pora na kolejne badanie socjologiczne w świecie Tibii. Tym razym skupmy się na zagadnieniach związanych z różnicami pomiędzy graczami. Celem tego badania jest stwierdzenie, czy można wyodrębnić w Tibii tzw. klasy społeczeństwa. Innymi słowy - czy społeczność Tibii jest społecznością podzieloną na klasy. W tym badaniu zapytam Was o poziom materialny Waszej postaci w Tibii.

Uwaga! Jeśli grasz kilkoma postaciami, to wybierz tą o najwyższym levelu!

Poza sondą stawiam tu następujące pytania:
1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?
2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?
3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?
4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?

Ostatnio edytowany przez _Adamo_ - 01-05-2005 o 15:20.
_Adamo_ jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-05-2005, 15:19   #2
Sokochłap
Użytkownik Forum
 
Sokochłap's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 34

Posty: 398
Stan: Na emeryturze
Profesja: Sorcerer
Sokochłap ma numer GG 3342901
Domyślny

1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?
2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?
3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?
4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?

1. Chodze na potwory które dają dużo złota( i rzeczy) oraz doswiadczenia. Czasami chodze także po miejscach gdzie czesto ktos zostawia lup pod drzewem ( mamm zmieniony wyglad worka)

2.Tak jak wyzej ?

3.Cieniutko...... nie jestem fanatykiem robienia run....a jako paladyn zarabiam akurat w sam raz na moje wydatki

4. Nie jest zbyt wazne,jednak fajnie jest miec co nieco na nieprzewidziane wypadki
__________________


Sokochłap jest offline  
stary 01-05-2005, 15:25   #3
Gunir
Redaktor
 
Gunir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 797
Domyślny

Jako iz juz nie gram, bede sie wypowiadal w formie przeszlej


1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?


Polowalem na potwory, z ktorych wypadają cenne rzeczy.

2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?

Polując na potwory, z ktorych wypadają cenne rzeczy. -.-

3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?

Słabeeee...

4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?

Malo wazne aczkolwiek, duze dobra materialne - przyjemniejsza gra.
__________________

Ostatnio edytowany przez Kamos - 01-05-2005 o 15:36.
Gunir jest offline  
stary 01-05-2005, 15:30   #4
joey
Użytkownik Forum
 
joey's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2004
Lokacja: Elbląg
Wiek: 32

Posty: 879
Stan: Niegrający
joey ma numer GG 12.0.16.82 Send a message via Skype™ to joey
Domyślny

1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?
Chodze na potwory, lootuje oraz robię uhy
2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?
z legalnych: najlepiej huntować opłacalne potwory nielegalne/tępione przezemnie: farma druidów (x()
3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?
raczej marnie
4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?
jest dla mnie bardzo ważne szpan rulez
__________________
Cytuj:
Posluchajcie prawdziwej muzy ,a nie metalu (czy czym kolwiek jest ten Iron maiden)
Polska, złota młodzież!
joey jest offline  
stary 01-05-2005, 15:35   #5
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

1. Robie UHY. UHY i jeszcze raz UHY
2. Skuteczne sa niektóre oplacalne hunty czasami, uhy zabieraja duzo czasu
3. Moje szanse w porównaniu do innych, wyższym lvl graczy sa cieniutkie, mam pewnie 1/1000 tego co oni
4. Dla mnie ejst ważne, w kazdej chwili mozna miec nagly wypadek keiy bede musial wydac duzo kasy, no i eq mozna meic bardzo dobry jak sie na kase
Rybzor jest offline  
stary 01-05-2005, 15:39   #6
PalAnonim
Użytkownik Forum
 
PalAnonim's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

AD.1 Expie na monsterach ktore moga miec loot ktory oplaca sie zebrac i kupke kasy przy nim. W wyjatkowych okolicznosciach sprzedaje polowe depo (wiem, ze sprzedawany item mi sie nie przyda) lub jakas czesc run.
AD.2 Exp, exp, exp. Przy tym zawsze cos wpadnie, czasami wystarczy na biezace wydatki, czasami jest az nadto.
AD.3 Mniej niz zero
AD.4 Nie ma znaczenia w czym chodze, byleby bylo wygodne. Moze to byc p-set, a moze byc c-set.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio
Jesli Ci buchna lootbaga na ktorego pracowales caly dzien wtedy konczysz z tibia a lbo rozbijasz krzeslo na matce ;]
OWN3D
PalAnonim jest offline  
stary 01-05-2005, 15:40   #7
Hallabard
Użytkownik Forum
 
Hallabard's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2004
Lokacja: dom (Łódź)
Wiek: 33

Posty: 343
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 30
Poziom mag.: 44
Hallabard ma numer GG 9015684
Domyślny

1. Robienie runek, looty, itp. itd
2. Robiąc runy ? Lootując w Kazoo, krążąc po OF/POH (na wysokim lvl) i znajdując ciała zabitych przez lurniętego GSa/Zerka/Leadera biorac udział na loterii
3. Mierne...
4. Ważne... Ważne... nie tyle co ważne co przyjemne. Bycie bogatym uprzyjemnia gre
__________________
kliknij poniżej by zobaczyć więcej...


Ostatnio edytowany przez Hallabard - 01-05-2005 o 15:42.
Hallabard jest offline  
stary 01-05-2005, 15:42   #8
Colier Scoredyne
Użytkownik Forum
 
Colier Scoredyne's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Wlkp
Wiek: 33

Posty: 225
Domyślny

1. Zbieram kasę expując, zabijając potworki które mają pieniądze, bądź jakiś loot do sprzedania.
2. Zrobić sobie 15 UHmakerów i grać nimi na MC i tak oto mamy 100bp uh w 2-3 tygodnie ...
3.Mój majątek to coś około 250k~, więc zanim dorównam najbogatszym to trochę minie czasu. Wydaję mi się, że nigdy nie będę miał kasy na MPA czy MSS.
4.Bardzo ważne. Nim mam więcej kasy tym lepiej, bo mogę sobie kupić coś lepszego.
Colier Scoredyne jest offline  
stary 01-05-2005, 16:06   #9
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

1 robie sobie runki, czasami lot sie obchnie
2 kradnąc
3 nie wiem ile kasy maja najbogatsi ale mohe 100k tez ladnie wygląda
4 dobrze miec ladne rzeczy w domku
Pacek jest offline  
stary 01-05-2005, 16:11   #10
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny

1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?
2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?
3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?
4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?


1. Lootbagi, hunty oraz handel duzymi ilosciami run (kupuje 50 bp uh po 2.5k jeden a potem sprzedaje zdesperowanemu knightowi za 3k/bp )

2. j/w, oraz niektore sposoby ktorych nie stosuje np: PA (wbrew pozorom z dobrymi plecami na servie mozna sie dorobic niezle), bycie w gildii ktora wygra wojne (paymenty od przegranych, jesli zdecyduja sie zaplacic). Nie stosuje bo jestem z reguly pokojowo nastawiona do innych

3. Najbogatszym zalezy w jakim sensie? Bo grajac na arcani mam zerowe szanse dorownania komus z np. antici, ktory gra juz swoja postacia pare lat. Ale jesli chodzi o moj server, to z pewnoscia najbogatsza nie jestem, ale przy odrobinie zaciecia, checi, mass guardow/ mass of/ mass huntow - byla by szansa do znalezienia sie w pierwszej 5tce

4. Wazne jest. Jak to jest? Granie w tibie niezaprzeczalnie wiaze sie z expieniem i huntami > expienie i hunty wymagaja run > runy wymagaja kasy > kasa sie bierze z lootow i z przedmiotow > przedmioty sie biora z huntow, looty sie biora z expienia (na odpowiednich potworach) > hunty i expienie wymaga run, itd... Jak widac gra w tibie opiera sie na zdobywaniu zlota, dlatego jest on potrzebne. Ale np. segregowaniem w dp kupek po 100 zlota liczeniu ich codziennie niczym wielkie_zle_smoki itd to sie nie zajmuje
__________________
Blank signature.
Vaxxia jest offline  
stary 01-05-2005, 16:36   #11
m_simple
Użytkownik Forum
 
m_simple's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: woj.mazowieckie

Posty: 51
Stan: Niegrający
Domyślny

1.Głównie wyrabianiem UHów.
2.Wyrób UHów, kradzież, pking.
3.Nie ma szans.
4.Bardzo ważne, nowe eq, runy itp.
__________________


,,!,,
m_simple jest offline  
stary 01-05-2005, 17:47   #12
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?
Huntuje rozne potworki i znosze lootbagi, ktore potem sprzedaje. Czasem tez huntuje z kumplami na cos.

2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?
Lootbagi, lootbagi, i jeszcze raz lootbagi. Jest to sposob, ktory daje duzo pieniedzy, a przede wszystkim masz pewnosc, ze zawsze zarobisz, bo na konkretnych huntach nie zawsze udaje sie wyjsc na +
3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?
Nawet nie proboje, chociaz wydaje mi sie, ze gdybym gral tak, jak inni i siedzial na moim ulubionym expowisku po 10-15 godzin na dobe, to spokojnie moglbym wyciagnac z tego ze 100K dziennie, albo i wiecej.
4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?
W sumie jest to tylko na tyle wazne, ze pomaga w graniu. Jestem jednak chyba jednym z nielicznych graczy, ktorzy majac do wyboru np. thunder hammera (walcze clubem) i żółtą róże wybrali by to drugie. Pieniądze jednak są potrzebne, żeby się lepiej grało. Wydaję jakieś 10-20K dziennie na UHy, niedawno wydałem 150k na domek, 10k na red spell wand, który leży w domku... Po za tym, żeby iść na lepszy hunt, który daje więcej emocji, trzeba wydać więcej pieniędzy.

BTW: chyba nie najlepiej dobrałeś przedziały finansowe
Mam dziwne wrażenie, że powinny jeszcze być opcje typu 200K i 1 mln, bo jest na tym forum sporo ludzi, którzy 50k uważają za dość niewielką kwotę
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline  
stary 01-05-2005, 17:52   #13
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?

Nabijanie mlevela robiąc UHy które sprzedaje

2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?

1) Polowanie na potworach najbardziej ekonomicznych (łatwe do zabicia i dobry loot)
2) nabijanie mlevalu na UHach

3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?

Nikłe

4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?

Żadne, i tak to szybko zniknie [/quote]
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 01-05-2005, 19:13   #14
kani_mani
Użytkownik Forum
 
kani_mani's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Łuków/Jungle
Wiek: 36

Posty: 439
Imię: Elveth
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 108
Skille: 86/83
Poziom mag.: 7
Król

1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?
Robienie lootbaga, połączone z jednoczesnym expieniem

2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?
Hmm... Robienie runek to dobry interes, ale na początek. Na dłuższą metę to w grę wchodzi jedynie chodzenie na dobre potwory i sprzedawanie innym graczom itemów "z wyższej półki".

3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?
Zerowo... Dla mnie najważniejsze jest, aby zawsze mieć przy sobie kilka bp uhów, gfb i innych runek, w miarę dobry sprzęt i trochę kasy na nieoczekiwane wydatki. Jak chcę kupić cos droższego to robię lootbaga i po sprawie...

4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?
Jak jest ich dużo to dobrze, jak mało to źle
__________________
"I ain't happy
I'm feeling glad
I got sunshine in a bag
I'm useless but
Not for long
The future is coming on"

www.mangacity.go.pl

Ostatnio edytowany przez kani_mani - 01-05-2005 o 19:14.
kani_mani jest offline  
stary 02-05-2005, 11:15   #15
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?

Głównie lootbagi z wypraw. Na drugim miejscu zarazbianie w stylu nie_tracenie_kasy_na_runy - sam sobie produkuję runy. Jakis czas trudniłem się pośrednictwem - kupuję tanio, sprzedaję drogo, ale tutaj trzeba dużo cierpliwości w szukaniu klientów, a tego mi brakuje

2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?

Ludzie mówią, że bardzo dobrze się wychodzi na handlu runami - kupujesz pojedyncze plecaki taniej, sprzedajesz duże ilości (min 20 plecaków), zyskując na czysto dość sporo kasy. Poza tym grupowe polowanie na mocniejsze potwory, które zostawiają cenne przedmioty, które można sprzedać. Niektórzy również stosują powerabusing, wymuszenia, haracze etc. Też można się nieźle wzbogacić.

3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?

Marnie. Jakoś nie idzie mi robienie kasy

4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?

Jest dość ważne, ale nie najważniejsze. Podobnie jak w rl - pieniądze dają pewne poczucie bezpieczeństwa etc.
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.
Raynold jest offline  
stary 02-05-2005, 11:26   #16
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?

Wale potworki, wyciagam kase i co tam jeszcze wypadnie. Sprzedaje (co cenniejsze dla kumpla za zawyzona cene - lubi szastac mamona;D)

2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?

Wydaje mi sie, ze jednak robienie runek i ochranianie ludzi. Ewentualnie PK-ing wysokich lvl - ale to po pewnym czasie.

3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?

A po co??

4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?

Wazna hest zabawa. Zarobiona kase systematycznie wydaje na runki a sprzet sam znajduje...
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 02-05-2005, 13:30   #17
Haan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 05 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 45
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Do rzeczy:

ad.1.

Wyprawy na silneijsze/bogatsze potwory.

ad.2

Najlepiej zbić się w 2-4 osobową, zaufana grupę i zorganizować większą wyprawę. ABy dużo zyskać, tzreb azainwestować czas i Gold.

ad.3.
Grająć samemu mniej niż 5h dziennie szanse spadają do 0. Większosc hihg-lvli, dzieli konta i spędza ogromną ilosc zcau pzred Tibią.

ad.4.
"dobra materialne" są ważne, ale nie najważniejsze. Bardziej liczy sięd la mnei posaidanie mocnej postaci z dobrą opinią, niz najlepszy sprzęt.
__________________
Dębica Strony www dębica
Haan jest offline  
stary 02-05-2005, 20:00   #18
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

1. Questy, hunty, sprzedaz run.
2. Na nowych serverach robienie questow/hunty, na innych sprzedarz run.
3. Znikome
4. Malo wazne, ciesze sie gra a nie zbieraniem wirtualnej kasy.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
stary 02-05-2005, 20:04   #19
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

1. W jaki sposób podnosisz w grze stan swoich funduszy? Jakie są Twoje sposoby zarabiania pieniędzy?

Zabijanie potworów, zabijanie ludzi, wyłudzanie pieniędzy, szantaż, wykorzystywanie władzy, udzielanie pożyczek na procent.

2. Jakie są według Ciebie najskuteczniejsze sposoby zarabiania pieniędzy w grze - jak można zarobić najwięcej?

Kupowanie wartościowych przedmiotów i odsprzedawanie za odpowiednią cenę gdy ich wartość wzrośnie (szczególnie runy)

3. Jak oceniasz swoje szanse dorównania najbogatszym graczom?

O tyle duże, o ile zwiększy się moja wiedza z ekonomii i będę dysponował odpowiednimi funduszami na rozpoczęcie POWAŻNYCH inwestycji (200 k - conajmniej)

4. Jak ważne dla Ciebie jest posiadanie w grze dużych dóbr materialnych?

Jak wiadomo, pieniądze dają władzę, a władza daje siłę, Gdy jest się silnym ma się święty spokój i wielu oddanych ludzi wokół siebie (ale też wielu nieprzyjaciół)
S.P.M jest offline  
stary 02-05-2005, 22:58   #20
Barry
Użytkownik Forum
 
Barry's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2004
Lokacja: Łódź

Posty: 47
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Dwarfhood
Świat: Galana
Poziom: 53
Domyślny

Ad.1- Polowania dające stasunkowo niewiele doświadczenia ale dobry loot, skupowanie runów pojedyńczo i sprzedawanie hurtowo.
Ad.2-Uhy- mają najwyższy stosunek ceny do zużytej many.
Ad.3- Szans nie posiadam- ostatnio niewiele gram, i nie mam armii druidów na 11 poziomie.
Ad.4-Dość ważne, aktualnie zbieram na bohy, które w przypadku paladyna przekładają się na wymierne korzyści przy polowaniu. Poza tym, ładnie w domku stosiki platyny wyglądają
Barry jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:26.


Powered by vBulletin 3