Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-06-2005, 21:48   #1
Querte
Użytkownik forum
 
Querte's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: W niebieskim krześle przed monitorem

Posty: 25
Domyślny Recenzje MMORPG's

Możecie dawać tym załączonym temacie recenzje gier MMORPG.

Tytuł:
Gunz Online
Strona:
www.gunzonline.com
Prawie wszystko, co z nim związane:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=37875
Moja recenzja:
Po zainstalowaniu gry miałem nadzieję na jakiś matrix. Hardcore i takie duperele. Po odpaleniu gry ujrzałem ładne intro potem było gorzej. Menu jest zagmatwane strasznie do tego kolory. Grafika jest okropna. Daję prosty przykład: Gram z graczem i widzę, że to coś ma buty patrzę nie to nie były buty to są jego stopy (…). Po tem przez 2 dni nie mogłem do gry wejść i zagrać, bo serwery padają. Gra jest tylko dobra na krótki dystans.
Ocena: 3-/6


Czekam na wasze recenzje i proszę, aby poniższe recenzje były tak jak ja zrobiłem tą o Guwnonlimne.
Querte jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-06-2005, 07:09   #2
Berburio
Użytkownik Forum
 
Berburio's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2004

Posty: 283
Domyślny

Recenzja gry Dark Eden.


Strona: http://en.darkeden.com



W grze mamy do wyboru dwie rasy. Wampiry i Slayerów (ludzi) ,którzy jak to wiadomo toczą ze sobą bitwy ^^ (poszukajcie tematu Adarasa: Dark Eden)Jest to typowy horror online,chociaż...czy ja wiem...wogóle nie straszy Gra jest w miare rozbudowana,duży teren,rozmaitość potworów (w Lake Timor-krainie śniegu- mają nawet kamuflaż)Gra jest ogólnie ładna..grafika al'a Diablo 2 (ulepszona!) ,ale jest też ciemna strona tej cudownej gry...speed hack -.- Poprostu bronić się nie można bo koleś podbiegnie dwa ciosy i padasz:/ ehhhhh...To tyle z mojej strony.


Ocena jeżeli by nie było speeed hacka: 7/6
A jeżeli jest: 2/6 ;/ Bo jakoś się da przeżyć na niskich i dużych lvl... jeżeli nie masz moju seta (lub curse/blooda +15 na maxa to nie przeżyjesz;/)
Berburio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 11:25   #3
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Querte
Możecie dawać tym załączonym temacie recenzje gier MMORPG.

Tytuł:
Gunz Online
Strona:
www.gunzonline.com
Prawie wszystko, co z nim związane:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=37875
Moja recenzja:
Po zainstalowaniu gry miałem nadzieję na jakiś matrix. Hardcore i takie duperele. Po odpaleniu gry ujrzałem ładne intro potem było gorzej. Menu jest zagmatwane strasznie do tego kolory. Grafika jest okropna. Daję prosty przykład: Gram z graczem i widzę, że to coś ma buty patrzę nie to nie były buty to są jego stopy (…). Po tem przez 2 dni nie mogłem do gry wejść i zagrać, bo serwery padają. Gra jest tylko dobra na krótki dystans.
Ocena: 3-/6


Czekam na wasze recenzje i proszę, aby poniższe recenzje były tak jak ja zrobiłem tą o Guwnonlimne.
Jesteś kretynem. Właściwie nic nie napisałeś o grze - to nie jest recenzja. Jak ktoś chce przeczytać recenzje, to kupuje sobie CDA albo Clicka!, ewentualnie wbija na gry-online lub gry wp, a nie czyta wypociny jakiegoś debila, któremu nie spodobała się gra. Spójrz, kolejna recenzja dotyczy DE i jest oceniona na 7/6 - ja DE oceniam 2/6, bo jest wieśniacki. Więc takie gadanie nikomu się nie przyda - po to się zakłada oddzielnie temat dla każdej gry, każdy się tam wypowiada i potem każdy wie czy gra jest dobra, czy nie. A jak w jednym temacie do każdej gry jest jedna subiektywna, krótka i żałosna opinia to wciąż nic nie wiesz o danej grze.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2005, 11:55   #4
Berburio
Użytkownik Forum
 
Berburio's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2004

Posty: 283
Domyślny

Napisałem 7/6 gdyby nie miał speed hacka. A wieśniacki to jesteś Ty i ten walony wiewiór na twojim avatarze.
Berburio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2005, 01:30   #5
Hawk
Użytkownik Forum
 
Hawk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 86
Domyślny

Ragnarok Online:

Oficialna strona:
www.ragnarokonline.com (chyba)

Info:

www.drt.prv.pl, ww.rocity.pl

Jest to Anime+Manga. Grafika jest przejrzysta i ładna. Na początku szybko zdobywamy poziomy. Pomyślałbym jeszcze o systemie walki. Niby ładny, ale walka wygląda trochę sztucznie. Do wyboru mamy: Thief (złodziej) Archer (Paladyn) (Acolyte) (Mag) Swordman (Knight). Sąto podstawowe profesje dopiero po zrobieniu JoB Lvl'u. Ogólnie trzeba zagrać .
OcEnA:
7+/10
__________________


Wspomóż mnie w grze

http://www.gangstawar.com/index.php?act=free_gold
Hawk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2005, 21:28   #6
Hawk
Użytkownik Forum
 
Hawk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 86
Domyślny

Sorry za double post:

Adventure Quest:

Oficialna strona:

www.battleon.com

Info:

-

Cóż gram w tą grę od 3 h i przyznać muszę, że mnie wciągnęła. Grafika jest prosta, przy czym nie zajmuje dużo. Nic nie ściągamy a’la The crims tylko, że tutaj atakujemy kupujemy zaklęcia itp. Spodobała mi się dźwięku nie ma, ale ma klimat. Dopiero, kiedy zdobędziemy 10 lvl możemy iść i się leczyć w specjalnym budynku. Ogółem niezła.

Ocena: 4+/6
__________________


Wspomóż mnie w grze

http://www.gangstawar.com/index.php?act=free_gold
Hawk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:59.


Powered by vBulletin 3