Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-04-2004, 20:42   #1
Avatar Of Valour
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny afk

Nie wiem czy to dobry dzial ale jest tu o treningu, o niego wlasnie chodzi.Przykladowa sytuacja: trenuje afk,zagapilem sie wylalo mnie ,postac zostala w grze, a ja sie nie moge lognac. Czy jak bede online ale nie bede w grze beda mi rosnac skile??? ?(
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-04-2004, 20:50   #2
Wujek eustachy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004

Posty: 90
Domyślny

Jeżeli zostałeś wyrzucony przez odcięcie dostępu do serwera to trenujesz dalej przez 15 minut, jeżeli zaś byłeś afk przez 16 miut to zostajesz wylogowany i skile ci nie lecą.
Wujek eustachy jest offline  
stary 12-04-2004, 20:52   #3
Avatar Of Valour
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

wcale nie!!! w tej chwili trenuje z osoba ktora wywalilo i powiedziala zebym dalej trenowal i ja uhal i tak juz godzine jade!!
 
stary 12-04-2004, 21:12   #4
Pyzior
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 04 2004

Posty: 13
Domyślny

Hehe jesli nie bedziesz tej osoby uhac to wlasnie tylko przez 15 min a potem juz sie wyloguje .
Pyzior jest offline  
stary 12-04-2004, 21:15   #5
Avatar Of Valour
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

pytalem sie czy skille rosna,a nie czy mnie wyloguje -__-'
 
stary 12-04-2004, 21:25   #6
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Jak cie wyloguje to sie nie ruszasz i nie atakujesz-tylko stoisz jak kolek. A skoro do awansu musisz zadawac obrazenia, to skille ci nie urosna....
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 13-04-2004, 09:01   #7
Nuzen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 02 2004

Posty: 37
Nuzen ma numer GG 3575551
Domyślny

a wlasnie ze atakujesz heh, mnie wywalilo raz tak na moim knighcie i mi 4 skille skoczyly i caly czas walil wiec tu gosciowi sciemy nie wsciskaj
Nuzen jest offline  
stary 13-04-2004, 09:15   #8
ludmo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 37

Posty: 59
Domyślny

Z moich doświadczeń wynika że:

1. Jak stwierdzili moi przedmówcy, wylogowuje cię po +/- 15 minutach. Jednak musi zostać spełniony punkt drugi.
2. Nie wykonujesz żadnych czynności, tzn : nie ruszasz się, nie grzebiesz w backpacku, nie piszesz na jakimkolwiek kanale.

Nie ma chyba możliwości, abyś stał przez 1h wogóle nie ruszając się...

To by bylo na tyle...

Pozdrawiam
ludmo jest offline  
stary 13-04-2004, 17:27   #9
Avatar Of Valour
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hmmm...chyba nie jasno powiedzialem,trenuje wiec uderzam to chyba ruch nie?, a poza tym trenowalem z ta bapka 5 godzin i jej jakos nie wywalilo...
 
stary 13-04-2004, 17:35   #10
kvi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 11 2003

Posty: 52
Domyślny

Gdy cię kicknie podczas treningu dalej jesteś w grze i dalej kolesia bijesz. I skille rosna )
kvi jest offline  
stary 13-04-2004, 17:42   #11
Dioskas
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 11 2003

Posty: 210
Send a message via Skype™ to Dioskas
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez kvi
Gdy cię kicknie podczas treningu dalej jesteś w grze i dalej kolesia bijesz. I skille rosna )
Dobrze mówi
Sprostowanie:
Trenujesz i dostajesz kika. Jeśli w momencie kicka atakowaleś osobe i/lub ona cie atakowala twoja postać zostaje w grze i nie masz na nia kontroli.
Wyloguje cie tylko wtedy kiedy ty przestaniesz kogos atakować i/lub ciebie przestaną i zniknie ci "walka"
Skille rosną jakbyś normalnie trenował...
Może sie zdażyc taka sytuacja że kolega Cie nie bije i sie odsunał od ciebie.. ale ty masz go w okienku battle zaznaczonego jako atakowanie wtedy też nie wywali.
Pozdro
Dioskas jest offline  
stary 13-04-2004, 18:54   #12
Master Mazi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 125
Master Mazi ma numer GG 4434691
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Matheous
Jak cie wyloguje to sie nie ruszasz i nie atakujesz-tylko stoisz jak kolek. A skoro do awansu musisz zadawac obrazenia, to skille ci nie urosna....
jak cie wywli w czsie treningu to walisz cały czas i skile rosną !!! dostałęm kick weszłem tak około po 10 minutach i miałem adv w swordach w czasie nieobecnosci ;] i kolega mi mówił ze cały czas waliłem go bibi~~
__________________
Name - Shivaki - Elite Knight
Master Mazi jest offline  
stary 13-04-2004, 19:01   #13
Avatar Of Valour
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

wszystko zostalo wyjasnione wiec prosze o zamkniecie tematu.
 
stary 15-04-2004, 17:28   #14
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Drobna poprawka: kiedy jestes afk, wylogowuje cię po 16 minutach (po 15 pojawia się ostrzeżenie, że za minute zostaniesz wylogowany).
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline  
stary 16-04-2004, 14:20   #15
WuZet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2004

Posty: 71
WuZet ma numer GG 8188111
Domyślny

A gdy ma sie "miecze" tzn. nie można się wylogowac z opowodu walki to też po 16 minut zostaje się wylogowanym??
WuZet jest offline  
stary 16-04-2004, 15:08   #16
Avatar Of Valour
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

re up: nie
 
stary 16-04-2004, 17:48   #17
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

No to ja mam takie pytanko-raz bilem se roty gdziestam dostalem kicka i jak sie zalogowalem po jakis 5 min to rot dalej stal i mial tyle samo zycia co wczesniej a ja mialem duuzo mniej-czyli ja go nie walilem a on mnie walil!!! Czyli jak w koncu???
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 17-04-2004, 07:49   #18
Karwa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2004
Lokacja: Piła

Posty: 209
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez ludmo
Z moich doświadczeń wynika że:

1. Jak stwierdzili moi przedmówcy, wylogowuje cię po +/- 15 minutach. Jednak musi zostać spełniony punkt drugi.
2. Nie wykonujesz żadnych czynności, tzn : nie ruszasz się, nie grzebiesz w backpacku, nie piszesz na jakimkolwiek kanale.

Nie ma chyba możliwości, abyś stał przez 1h wogóle nie ruszając się...
czyli masz zke diswuadczenia. ja stalem 1,5 h jak mi matka wylaczyla kompa i dopiero po tych 1,5 h zabily mnie stworki. a nie atakowalem zadnego wiec nie wciskaj kitu
__________________
Obecnie tak jest.
(zmniejsz ten obrazek)
Karwa jest offline  
stary 17-04-2004, 13:40   #19
elite
Użytkownik Forum
 
elite's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 484
Imię: Tizon Jeon
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 44
Poziom mag.: 15
Domyślny

nie jest to wcale prawda, ze jak sie kicknie i zostanie twoja postac i bedzie takowac i bedzie atakowana to cie nie wyloguje. kiedys (nie mialem MC) logowalem jedna postac, zostawialem z ratem i pozniej druga i tak w kolko az obie postacie sie atakowaly i jedna ja kierowalem i po kilku minutach (nie 15) wylogowywalo mi jedna postac, roznie to jest- nie wiem od czego to zalezy...
__________________
elite jest offline  
stary 17-04-2004, 15:16   #20
ludmo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 37

Posty: 59
Domyślny

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie dodany przez ludmo
Z moich doświadczeń wynika że:

1. Jak stwierdzili moi przedmówcy, wylogowuje cię po +/- 15 minutach. Jednak musi zostać spełniony punkt drugi.
2. Nie wykonujesz żadnych czynności, tzn : nie ruszasz się, nie grzebiesz w backpacku, nie piszesz na jakimkolwiek kanale.

Nie ma chyba możliwości, abyś stał przez 1h wogóle nie ruszając się...

--------------------------------------------------------------------------------




Cytuj:
czyli masz zke diswuadczenia. ja stalem 1,5 h jak mi matka wylaczyla kompa i dopiero po tych 1,5 h zabily mnie stworki. a nie atakowalem zadnego wiec nie wciskaj kitu

Z tego co wiem czy atakujesz czy nie po +\- 16 minutach wywala Cię z gry i koniec. I żadne wymówki typu : ale ja atakowąłem, albo mnie atakowali większego sensu nie mają. Wyrzuca i już
ludmo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:59.


Powered by vBulletin 3