Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-10-2005, 01:30   #1
Tyrion
Użytkownik forum
 
Tyrion's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2005
Lokacja: Gryfice
Wiek: 34

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 30
Skille: 20/23
Poziom mag.: 48
Tyrion ma numer GG 5109164 Tyrion ma login Tlenu overlord7z
Problem Definicje n00ba

Szanowni Państwo . W tym poście zajmiemy się sprawą n00ba (jeżeli myślałeś, że grosza to się grubo myliłeś). Występują następujące n00by:

- Newbie: n00b o skłonności do płaczu i smiechu. Nie wie co jest 5 w grze. Nie zna cen, miejsc nic w ogule nie wie. Chodzi taki i cały czas strzela głupie texty takie jak "Where can i sell legion helmet (gdzie moge sprzedać legion helmet?),; Sell legion helmet (offer[to chyba każdy wie co tzn.]).

- Thief: n00b, który kradnie, normalnie, szybko lub stosując przekonywania. Takie n00by nie patrza na lvl, i w ogule. Kradną co się da. Lootbagi najczęsciej.

- FRI ITANS PLX: n00b, którego od razu Ignoruje Pernanently. Takie n00by tylko sie proszą by dostać w morde bezsensonym SPAM'owaniem. My, highlvl'e zdobyliśmy wrzystko sami. Niech on też tak zrobi.

- THROW ITANS THERE PLX: kontunuacja n00ba wyżej. Gdy już ktoś da się nabrać albo po prostu chce sie pozbyć tego co ma w depo by wsadzić tam co nowego, n00b podchodzi do depo obok niego i KRZYCZY THROW THERE PLX!!! Takie n00by mnie dobijają. Skoro free items, to należy się o nie bić z inymi graczami. Co do free items, mam screenshota jak gościu wyrzuca golden legi, ale nie wiem jak sie umieszcza screenshoty, więc nie zobaczycie.

- SuckerSeeker(sS):n00b, na którego mój kumpel nabrał sie 6 razy i stracił przez to 3 k przyszedł do niego ziomek i powiedział "hi; have some items what u does not use?" i wystawil ancient shielda i mu dał on powiedział:"tnx" i poszedł, potem wrócił W INNYM OUTFICIE i powiedzial znow ta sama kwestie. On mu dał... z 3 razy pare rzeczy. Potem ten n00b powiedzial o tym koledze o on przyszedł i wypalił zupelnie to samo.

- free (coś) plx: Gdy chwalisz sie swoim eq, ktoś podchodzi do ciebie i mówi np. "free boh plx"
.... czy to nie irytujące?

- GoH'y(Give or Hunted): chyba już wiecie o co chodzi. Mnie tak powiedział ziomek na serverze Harmonia (non-pvp) -.-

- Follower: Osoba zagada do ciebie np:"Give BP blanks plx". W końcu może odpowiesz "no" albo "nie",n00b za tobą łazi aż do wtedy gdy albo ty albo on do loga. Ja se z takimi radze. mam BOh

- CLONING ITEMS(Clo'w'ne): Pokazuje ci 2 fanfary i mowi, że wcisnał CTRL + C l o n e. Przecierz chyba każdy wie, że CTRL + Q ablo + L to logout -.-

- LURER: te n00by są najroźniejsze. Sorry za rasizm, ale najczęsciej to sa PIER****** BRAZYLIJCZYKI!!! HWDB!!! (powrót do tematu) Transporuja potorki do ludzi, AFK'erów, LOWlvl. Najwiekrzy problem mam z GS Lurer i Arcanist lurer (Terrion zrobił Arcanist plague in Carlin. 6 Arcanów i nie wiadomo, z kim działał, bo sam by sie nie UH'ał)

- Reporter: Idziesz na roty a gosciu 8 lvl prawie tam umiera, podchodzisz zabijasz roty a on mowi "n00b u are reported"

- Copy of Bluzgator (CoB ): Z programu do poniżania ludzi wycina sobie text i wkleja go w tibia channel's. Niektórrzy bywaa mądrzy bo poprawiaja Polskie znaki.

- PoEtA: n00by które piszą mniej wiecej tak o: FRI ITANS PLX (free items please), SEL STON KUTER AKS [ten, który to wymyślił rozbroił mnie więc śmieje się z tego do dzisiaj xD](sell stone cutter axe).

- Tzw. Wypychacz: Stoisz sobie w swoim ulubionym miejscu do AFK i oglądasz se moje posty na tibia.pl (xD),a tu kto nagle wypycha cie do Wasp tower albo gdzieś, a ty se dalej oglądasz.

- Fishman without rode(FwR) zabiera nam ryby spod nóg.

- Gall Anonim letters(GAL): wysyła na e maila i na RTM (Royal Tibia Mail jakby ktoś nie wiedział) teksty o celu wyłudzenia waszego accounta i passa. Pamiętajcie!! Jeżeli CIP SOFT prześle do was list nie zacznie sie on na pewno tak ### This message was created automacially### Albo CONGRATULATIONS!!!, tylko This message was sended from Game Master Augilerian Harmonian albo coś w tym stylu a potem prześle tobie MSG o tym czy dostałes list lub e maila.

- Fake Tibia.com admin: Robi se scammerską strone by zhackować ludzi.

- Hack items page admin: Robi se scammerską strone by zhackować ludzi.

- "Download This file" albo "come on this page": osoby, które to mówią chce żeby na twoj komputer wdarł sie hackerski trojan albo keylogger.

- Doormen: Chcesz wejśc do pokoju, do którego są 1 drzwi otwierające się do wewnątrz? Ok udało ci sie alo co bedzie jezeli bedzie tam stał ziomek?? to już trudniejsza sprawa. Bedzie ci zamykał drzwi ai nie pozwoli ci wejść. Ostatnie co pozostało to poczekać, aż odejdzie.

- Housemen: pozwala ci wejśc do chaty. Zamyka cie tam i mowi że do poki nie pokazesz mu swojego EQ to cie nie wypusci. Pokazujesz, a on wywala cie z chaty bez twojego EQ.

- Krzykacz: Wiecie o co już chodzi? Jeśli nie to wam powiem. Krzyczy takie w niebogłosy różne głupie texty. Przykład podam na podstawie komixu (POZDRO -=ZeU=-!!!). Popatrz na cześć o n00bie.

------------------------------------------------------------------
To już chyba wszystkie rodzaje n00bów. Jeżeli znacie jeszcze jakieś to Post them there(PTT). Wiem, chaotycznie napisane ale ktoś coś z tego wyciagnie jakąś nauke...
Tyrion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-10-2005, 03:38   #2
Orzelek
Użytkownik Forum
 
Orzelek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Lakewood, NJ

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Imię: Orzelek
Profesja: Druid
Gildia: Green Land
Świat: Askara
Poziom: 32
Skille: 21/24
Poziom mag.: 33
Domyślny

- free (coś) plx: Gdy chwalisz sie swoim eq, ktoś podchodzi do ciebie i mówi np. "free boh plx"
.... czy to nie irytujące?

no przyznaj sie co masz a angielskiego


free = za darmo, bez oplaty, za nic
Orzelek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2005, 08:53   #3
Shein Silvershadow
Użytkownik Forum
 
Shein Silvershadow's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Dziura nieopodal Thais
Wiek: 31

Posty: 292
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adamrosz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 42
Poziom mag.: 55
Domyślny

:/ Post mi się skasował, napiszę w skrócie:

1. Newbie to nie noob
2. (ad. Lurer) Nowy przykład nooba: Noob Rasista
3. (ad. Houseman) M-A-N-U-A-L!
4. (ad. Cloning Items) M-A-N-U-A-L!

A i tekst napisany niepoprawną polszczyzną.
__________________
Podpisano, Adner.
Tak, to jest moje drugie konto.
Shein Silvershadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2005, 09:30   #4
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

robi się poradniczek, a nawet nie rozróżnia podstaw i Newbie..

Newbie - jest nowy w grze, gra po raz pierwszy i jeszcze nie wie co i jak, ale się uczy i zachowuje kulturalnie, każdy dobry gracz był kiedyś Newbie i większość z przyszłych nim będzie... różni go od nooba to, że on wie, że jest nowy i z tego powodu nikogo nie nagabuje, ani też nie udaje dobrego gracza i lepszego od innych

tak więc na przyszłość - nawet nie kojarzyć tych dwóch terminów, gdyż są one sobie pod większością względów sprzecznie

poza tym, odsyłam do istniejącego tematu:
Wiecie w ogóle co to jest noob?
mimo, że nie zapuszczam się często na regiony poza OWiONem i twórczością wiem o takich działach...

d. Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2005, 09:34   #5
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 31

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tyrion
Co do free items, mam screenshota jak gościu wyrzuca golden legi, ale nie wiem jak sie umieszcza screenshoty, więc nie zobaczycie.
Po tym, musze stwierdzić, że jestes newbie...
Czyli wg. ciebie jestes noobem-.-

Kiepski poradnik, poza tym jak powiedział(napisał..) Taube, juz coś takiego było..
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2005, 09:48   #6
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@up
Ehe. A ja chcę tylko zwrócić uwagę, że po "wg" nie pisze się kropki. I Taube nie jest meżczyzną. -.-'
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2005, 13:28   #7
Gufat III
Użytkownik Forum
 
Gufat III's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 19

Posty: 357
Stan: Na emeryturze
Świat: Nova
Gufat III ma numer GG 8644522
Domyślny

Że też nie wstyd ludziom takie bzdury pisać... Założyciel tematu jest klasycznym noobem. Myśli że coś wie, ale gówno wie i jeszcze się wymądrza. Żałosne.
__________________
-> regulamin (Goń się, dziadu /przyp. Gufat)
Masz problem?/przyp. dziadu
Tak, mam okres i jestem zdenerwowany. Ty pewnie masz ten sam problem /przyp. Gufat
Gufat III jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2005, 13:32   #8
Arthus Drag'Tail
Użytkownik Forum
 
Arthus Drag'Tail's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004

Posty: 380
Domyślny

Po kiego grzyba to wszystko pisales?? Nie dosc ze to kupa konskiego lajna, to na dodatek n00b to n00b i tyle, a nie n00b poeta itd. -.-
Arthus Drag'Tail jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-10-2005, 13:56   #9
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tyrion
(...) My, highlvl'e (...)
Poziom: 30

ahh...
__________________
Blank signature.
Vaxxia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2005, 19:20   #10
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 31

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

@Shanhaevel
To tylko błędy w pisowni...

@topic again
- LURER
Hm... z jednej strony napisałeś, że lur w mieście.. z drugiej o lurerzee GS..
Update plx?
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2005, 19:25   #11
Taube
Użytkownik Forum
 
Taube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 604
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MATI9630
@Shanhaevel
To tylko błędy w pisowni...
nie.. jak ja mówię o sobie, to nie mylę się z facetem, naprawdę, więcej mnie z nimi dzieli niż łączy o co matula natura zadbała

d. Taube
__________________
Time after time, while their bodies lie sleeping,
incarnate they in the bodies of men.
Teaching and guiding onward and upward,
out of the darkness into the light.

she lost somewhere her time..
get me known if You find it for me XD
mam obiekcję przez opowiadaniami, gdyż zaglądając w jedno, zostanę zawalona dziesięcioma kolejnymi.. czasem jednak człowiek ulegnie, a to źle wpłynie na stan gg oraz PW, lecz cóż począć..
Taube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2005, 19:32   #12
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 31

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

Błąd w pisowni, bo zgubiłem "a";P
Dobra, juz nie offtopicujmy, bo jeszcze to może zejsć parę stron..
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2005, 20:07   #13
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
- Newbie: n00b o skłonności do płaczu i smiechu. Nie wie co jest 5 w grze. Nie zna cen, miejsc nic w ogule nie wie. Chodzi taki i cały czas strzela głupie texty takie jak "Where can i sell legion helmet (gdzie moge sprzedać legion helmet?),; Sell legion helmet (offer[to chyba każdy wie co tzn.]).
TO nie n00b....
Cytuj:
- Thief: n00b, który kradnie, normalnie, szybko lub stosując przekonywania. Takie n00by nie patrza na lvl, i w ogule. Kradną co się da. Lootbagi najczęsciej.
że kradnie, to nie musi być n00b...
Cytuj:
- SuckerSeeker(sS):n00b, na którego mój kumpel nabrał sie 6 razy i stracił przez to 3 k przyszedł do niego ziomek i powiedział "hi; have some items what u does not use?" i wystawil ancient shielda i mu dał on powiedział:"tnx" i poszedł, potem wrócił W INNYM OUTFICIE i powiedzial znow ta sama kwestie. On mu dał... z 3 razy pare rzeczy. Potem ten n00b powiedzial o tym koledze o on przyszedł i wypalił zupelnie to samo.
Czyli twój qmpel dał komuś za frytki AS'a? To ja w tym n00bostwa nie widze...
Cytuj:
- CLONING ITEMS(Clo'w'ne): Pokazuje ci 2 fanfary i mowi, że wcisnał CTRL + C l o n e. Przecierz chyba każdy wie, że CTRL + Q ablo + L to logout -.-
TO nie jest n00b... tu poszkodowany to kretyn nie znający manuala tibii...
Cytuj:
- Reporter: Idziesz na roty a gosciu 8 lvl prawie tam umiera, podchodzisz zabijasz roty a on mowi "n00b u are reported"
No i co z tego, że tak mówi?...
Cytuj:
- Copy of Bluzgator (CoB ): Z programu do poniżania ludzi wycina sobie text i wkleja go w tibia channel's. Niektórrzy bywaa mądrzy bo poprawiaja Polskie znaki.
TO już zalerzy od kultury...
Cytuj:
- Tzw. Wypychacz: Stoisz sobie w swoim ulubionym miejscu do AFK i oglądasz se moje posty na tibia.pl (xD),a tu kto nagle wypycha cie do Wasp tower albo gdzieś, a ty se dalej oglądasz.
A to nie n00b... "ty" łamiesz regulamin.
Cytuj:
- Fake Tibia.com admin: Robi se scammerską strone by zhackować ludzi.
- Hack items page admin: Robi se scammerską strone by zhackować ludzi.
- "Download This file" albo "come on this page": osoby, które to mówią chce żeby na twoj komputer wdarł sie hackerski trojan albo keylogger.
To są tak zwani "hakery"

Pare niedociągnięć...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:07.


Powered by vBulletin 3