Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-10-2003, 21:04   #1
WiQ
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 09 2003

Posty: 85
WiQ ma numer GG 2797159
Domyślny Krótka historia straconego konta...

A więc pewnego dnia po powrocie ze szkoły włączyłem kompa i odpaliłem Gadu-Gadu kolega poinformował mnie że tibia nie działa Faktycznie gdy odpaliłem tibie
nie połączyło mnie z serwerem
nie przejmując się zbytnio tym faktem chodziłem sobie beztrosko po necie co pare minut odświerzając strone tibia.com przekonany że tibie włączą jeszcze dzisiaj.
pod wieczor zaprzestałem ciągłego odświerzania strony
chodziłem po Forach na stronach o tibii czytając różne bzdury na temat braku tibii i tak minęło kilka dni
po paru dniach dowiedziałem się że przez e-maile bedą wysłane nowe hasła... Gdy hasła zostały wysłane wszedłem na mojego e-maila no koncie Hoga.pl zaskoczyła mnie informacja że "Serwis hoga.pl zaprzestał świadczyc usługi dla kont sponsorowanych"
była tam takze informacja że jeśli chce odzyskac swoje maile trzeba wykupić konto za 100 pln... Więc chcąc przechytrzyć znienawidzony portal i postanowiłem zrobić tak...
Wykupie sobie to cholerne konto dostane dostep do moich maili a potem zrezygnuje i bede mial swoje e-maile nie płacąc za nie ani grosza
lecz przeliczylem sie po owym zamowneniu zamiast mojej poczty pojawilo sie okienko zamowienia gdzie w rubryce "zapłacono" widniało NIE
więc wsyłałem maila do hogi czy bede mogl odzyskac swoie maile dostalem odpowiedz ze juz uruchomili modol i mozna wchodzic na swoja poczte niestety ja nie moge bo ciage wysietla mi sie okno zamowienia juz tydzien temu zlozylem rezygnacje do firmy infocity ale
nie dostalem odpowiedzi
WiQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-10-2003, 21:15   #2
Fanfi
eX Moderator
 
Fanfi's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003

Posty: 666
Domyślny

Wejdz na i tam wypelnij ta ankiete dotyczaca ludzi ktorzy zapomnieli malia i po sprawie haslo przysla ci na nowa skrzynke a ty zaoszczedzisz troche kasy.
__________________
Do wyższych rzeczy jestem stworzony i dla nich winieniem żyć
Fanfi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:55.


Powered by vBulletin 3