Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-04-2006, 21:47   #1
rafalinho
Użytkownik forum
 
rafalinho's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Wroclaw

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 51
Skille: 76/83
Poziom mag.: 6
Domyślny Crystal Mace i Silver Mace

Czy ktos wie skad te bronie wypadaja ? szukalem ale nigdzie nic nie pisalo wiec prosze abyscie napisali tu wszystko co wiecie o tych broniach Z gory dziekuje
rafalinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-04-2006, 21:50   #2
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

nie szukałeś...
__________________
[HACKED]
morwi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 22:04   #3
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

Wystarczy wejść na Tibia.pl > Bronie Obuchowe > i wybrać Crystal/Silver Mace a wszystkiego się dowiesz...

@up
Zgadzam się.
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 06:48   #4
Orson
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 10 2004
Wiek: 40

Posty: 5
Stan: Tutor
Imię: Quidax
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 82
Skille: 19/25
Poziom mag.: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus
Wystarczy wejść na Tibia.pl > Bronie Obuchowe > i wybrać Crystal/Silver Mace a wszystkiego się dowiesz...
Niczego sie nie dowie bo tam przeciez psinco pisze !

@rafalinho
Crystal mace podobno wypada z Vashresamun'a . Silver mace jest ponoc w grze niedostepna, choc istnieja pewne plotki o quescie(dawnym quescie?) Shadowthorn (fortecy elfow).
Orson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 09:57   #5
Mroczny Alfons
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2006
Lokacja: Lipa

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nebula
Poziom: ~28
Skille: 62/42
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nyksus
Wystarczy wejść na Tibia.pl > Bronie Obuchowe > i wybrać Crystal/Silver Mace a wszystkiego się dowiesz...
Tak zgdzam sie z tym panem.Na tibii.pl dostaniesz informcje full wypas ktora w wiekszosci przedmiotow brzmi:
Ten przedmiot nie wypada z żadnego potwora. Być może jest to przedmiot dostępy z jakiegoś questu, można go po prostu znaleźć gdzieś na mapie, lub nie można go zdobyć w ogóle.
Tibia.pl to jedna wielka parodia.Zero informacji na stronie i sie ciesza ze maja Supported Fansite.-.-
Bierzcie przyklad z tibii.org.pl.Informacja nawet krotka ale jest i to sie liczy.
Niemaja tego znaczka ale na pewno sa bardziej lubianym srevisem niz ten -.-
__________________
Nobody's perefct...
I'm nobody...
Mroczny Alfons jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 19:42   #6
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mroczny Alfons
Tak zgdzam sie z tym panem.Na tibii.pl dostaniesz informcje full wypas ktora w wiekszosci przedmiotow brzmi:
Ten przedmiot nie wypada z żadnego potwora. Być może jest to przedmiot dostępy z jakiegoś questu, można go po prostu znaleźć gdzieś na mapie, lub nie można go zdobyć w ogóle.
Tibia.pl to jedna wielka parodia.Zero informacji na stronie i sie ciesza ze maja Supported Fansite.-.-
Bierzcie przyklad z tibii.org.pl.Informacja nawet krotka ale jest i to sie liczy.
Niemaja tego znaczka ale na pewno sa bardziej lubianym srevisem niz ten -.-

Taa? To jeśli Tibia.pl jest taka szajska i nie ma na niej żadnych informacji to po jakiego ch*** tutaj cokolwiek piszesz? Tibia.org.pl jest ponoć lepsza wg. Ciebie, więc idź tam czytać forum a nie tu...
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 20:05   #7
Fire Necromacer
Użytkownik Forum
 
Fire Necromacer's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Chełm - -mini city- - Ilość postów: 413
Wpisy bloga: 1

Posty: 417
Imię: Nekrofil
Gildia: #tibia.pl
Świat: QuakeNet
Poziom: +v
Skille: elita
Fire Necromacer ma numer GG 4572680
Domyślny

No moze tibia.org nie jest lepsza, ale na tibia.pl wnerwia to ze jest tylko napisane "nie wypada z niczego bla bla bla"... powinna byc napisana historia tego przedmiotu, cos co by zaciekawilo gracza, a nie odstarszalo czesto powta(rz\z)anym tekstem... moze po tym newsie "potrzebujemy wspopracownikow" cos sie ruszy i bedzie wiecej informacji..
Wiem ze ten temat za 1\2 H sie skasuje (jak setki innych tematow dziennie..)
__________________

Welcome to IRC, where the men are men, the women are men and the little girls are FBI agents.

(+Nekrofil) uptime: 4w 3d 2h 31m 17s :: record: 9w 6d 13h 16m 11s <- KNEEEES NUBS!
Fire Necromacer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 08:59   #8
Vandearan
Użytkownik forum
 
Vandearan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2006
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Vandearan
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 8
Poziom mag.: 4
Vandearan ma numer GG 5293510
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rafalinho
Czy ktos wie skad te bronie wypadaja ? szukalem ale nigdzie nic nie pisalo wiec prosze abyscie napisali tu wszystko co wiecie o tych broniach Z gory dziekuje



a wiec tak :

crystal mace wypada z jednego z boosow na hellgate ktory sie nazywa The Evil Eye ... jest to bardzo rzadki loot bo nawet czesciej wypada beholder shield

a co do silver mace to chyba byl kiedys quest i na Antice niektorzy to maja
Vandearan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 11:40   #9
Nytalith
Użytkownik Forum
 
Nytalith's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 338
Imię: Sama Edso
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 60
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 60
Domyślny

up: sie grywa na ots?
Jesli tak jest na ots to nieznaczy ze w rl tibi tez. Myslisz ze z takiego slabego potwora wypadnie takie rare?
__________________

14.35kb w sumie, nie czepiac sie
Nytalith jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 19:38   #10
rafalinho
Użytkownik forum
 
rafalinho's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Wroclaw

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 51
Skille: 76/83
Poziom mag.: 6
Domyślny

Wlasnie w tym problem ze na tibia.pl nic nie pisze w opisach czy ta bron skads wypada i czy wogole jest w grze dostepna dla zwyklych ludzi i to jest troche wkurzajace Dzieki wszystkim za odpowiedzi

Mam jescze jedno pytanie Podobno Hammer of Wrath zdobyc mozna w jakims quescie na Tiguandzie albo wylotoowac z jakiegos Faraona(podobno Omruc) Cos moze wiecei o tym ? i czy wogole jest gdzies na jakims swiecie ten piekny mlot

Ostatnio edytowany przez Raynold - 25-04-2006 o 13:56. Powód: Edytuj posty
rafalinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 16:23   #11
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

cristal wypada z ktoregos z faraonow
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-04-2006, 16:22   #12
Knajt Zaglady
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 04 2006

Posty: 15
Domyślny

Crystal mace wypada z jednego z faraonów chyba na A
A na silver mace mówią że jest qest na wenero

----------------------------------------------------

cool cool cool cool
Knajt Zaglady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 11:49   #13
Flashman
Użytkownik Forum
 
Flashman's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 265
Stan: Początkujący
Imię: Vonius
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 35
Poziom mag.: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rafalinho
Wlasnie w tym problem ze na tibia.pl nic nie pisze w opisach czy ta bron skads wypada i czy wogole jest w grze dostepna dla zwyklych ludzi i to jest troche wkurzajace Dzieki wszystkim za odpowiedzi

Mam jescze jedno pytanie Podobno Hammer of Wrath zdobyc mozna w jakims quescie na Tiguandzie albo wylotoowac z jakiegos Faraona(podobno Omruc) Cos moze wiecei o tym ? i czy wogole jest gdzies na jakims swiecie ten piekny mlot
Ja miałem zdjęcia jak wylootowali Hammer of Wrath z Yeti. Być może to był fake, ale wcześniej były fotki jak walczyli z nimi. Cętnie bym pokazał ale format dysku i CyA fotki
Flashman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 19:14   #14
Fire Necromacer
Użytkownik Forum
 
Fire Necromacer's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Chełm - -mini city- - Ilość postów: 413
Wpisy bloga: 1

Posty: 417
Imię: Nekrofil
Gildia: #tibia.pl
Świat: QuakeNet
Poziom: +v
Skille: elita
Fire Necromacer ma numer GG 4572680
Domyślny

Hammer of Wrath byl dostepny z questu na elf fort (to nie byl Silver mace z tego questu, jak tam ktos powiedzial) Crystal mace wypada z Vashresamun'a a Silver Mace jest niedostepny, tak jak obecnie Hammer of Wrath (to co pisze w opisach jest dolujace: http://www.tibia.pl/items.php?sort=item&id=357
Nie wiem czemu pisza bzdety, bo Omruc nie dropuje tego Hammera, z kad maja te info? Niech dadza SS jak z Omruca wypada ta bron.

Down: To nie na Silver Mace sie zamienia anihilation (dobrze napisane?) beara, tylko za Thunder Hammera.. przynajmniej tak ludzie medrkuja, ale czy to prawda? Nie wiadomo.
__________________

Welcome to IRC, where the men are men, the women are men and the little girls are FBI agents.

(+Nekrofil) uptime: 4w 3d 2h 31m 17s :: record: 9w 6d 13h 16m 11s <- KNEEEES NUBS!

Ostatnio edytowany przez Fire Necromacer - 01-05-2006 o 16:24.
Fire Necromacer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-05-2006, 13:44   #15
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

podobno silver mace można dostać od jakiegoś npc jak mu sie da anhililator teddy bear
chociaz to napewno bzdety
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2006, 20:34   #16
skryhull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Inferno

Posty: 126
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Poziom: 21
Skille: 22\25
Domyślny

crystal mace wypada czasem z vashemura (tego faraona) a silver to z questu ponoć, i jest to obuchowy odpowiednik bright sworda (podobne statsy) a quest... niewiele wiadomo, ponoć za jakimiś magic wallami w wiosce elfów tam gdzie quest z bossem elfów (koło venore) ... przecież wielu questów jeszcze nie odkryto, a niektórych po prostu ludzie nie chcieli zespoilować (coś na zasadzie "Niechaj inni też się bawią i męczą z szukaniem i myśleniem tak jak ja")
skryhull jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 10:07   #17
MiXer
Użytkownik Forum
 
MiXer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Wiek: 18

Posty: 851
MiXer ma numer GG 1684889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew
cristal wypada z ktoregos z faraonow
co ty nie powiesz!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skryhull
crystal mace wypada czasem z vashemura (tego faraona) a silver to z questu ponoć, i jest to obuchowy odpowiednik bright sworda (podobne statsy) a quest... niewiele wiadomo, ponoć za jakimiś magic wallami w wiosce elfów tam gdzie quest z bossem elfów (koło venore) ... przecież wielu questów jeszcze nie odkryto, a niektórych po prostu ludzie nie chcieli zespoilować (coś na zasadzie "Niechaj inni też się bawią i męczą z szukaniem i myśleniem tak jak ja")
tutaj żeś dowalil BS; ma 36 ataku i 30 defa a silver mace :atak 40 def 30 (no dobra moze def podobny) ale chyba 4 ataku robi jakąś różnice?

Ostatnio edytowany przez MiXer - 03-05-2006 o 10:10.
MiXer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 14:09   #18
Gerdon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Co do crystal i silver mace to nei wiem, ale co do Hammer of Wrath to wylatuje z Omruca na 100%. Przykladem jest Ubica na swiecie Hiberna ktory wylotowal tego obucha ;] niestety ssa nei mam bo mialem formata ;s ale postaram sie zrobic potem i wstawic do tutaj ;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2006, 00:46   #19
Plump
Użytkownik forum
 
Plump's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Płock

Posty: 14
Imię: -
Profesja: Elite Knight
Gildia: -
Świat: Antica
Poziom: 70+
Skille: 92/80
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ta bron wypada z bossow chyba
ale dosyc nieczesto
Mozna szybciej ja dostac od cipow za jakies zaslugi

Ostatnio edytowany przez Plump - 06-05-2006 o 00:50.
Plump jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2006, 00:26   #20
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Czy ktos wie skad te bronie wypadaja ?
Tak, cipsoft wie.
Cytuj:
Niemaja tego znaczka ale na pewno sa bardziej lubianym srevisem niz ten -.-
Ale ze wzgledu na boty bo baze danych maja nieciekawa. Jak szukacie wiarygodnego (w marie) zrodla to zdecydowanie polecam tibian library.
Cytuj:
crystal mace wypada z jednego z boosow na hellgate ktory sie nazywa The Evil Eye ... jest to bardzo rzadki loot bo nawet czesciej wypada beholder shield
LOOOL, a co to za nawet? Nie jest logiczne ze przedmiot warty 100 razy mniej wypada czesciej?
Cytuj:
a co do silver mace to chyba byl kiedys quest i na Antice niektorzy to maja
Tak, ja mam, ale na trade nie pokaze. Wierzysz albo hunted.
Cytuj:
Jesli tak jest na ots to nieznaczy ze w rl tibi tez. Myslisz ze z takiego slabego potwora wypadnie takie rare?
Slaby to jedna strona medalu, a druga jest taka ze sie pojawia bardzo rzadko.
Cytuj:
Wlasnie w tym problem ze na tibia.pl nic nie pisze w opisach czy ta bron skads wypada i czy wogole jest w grze dostepna dla zwyklych ludzi i to jest troche wkurzajace
Popieram, powinno pisac nie tylko z jakich potworow ale takze questow mozna dany item zdobyc.
Cytuj:
Podobno Hammer of Wrath zdobyc mozna w jakims quescie na Tiguandzie
Ja zdobylem, powiem ci jak to sie robi za itemki w tibii.
Cytuj:
i czy wogole jest gdzies na jakims swiecie ten piekny mlot
U mnie jest w chacie tylko ze zawalony innymi itemami i nie chce mi sie przekladac.
Cytuj:
Ja miałem zdjęcia jak wylootowali Hammer of Wrath z Yeti. Być może to był fake, ale wcześniej były fotki jak walczyli z nimi. Cętnie bym pokazał ale format dysku i CyA fotki
Taaaa chetnei bys pokazal ale format dysku no tak ja wszystko rozumiem znam ten ból, tez bym chetnie pokazal ale mnie shackowali i stracilem i nie mam ale mialem wierzysz albo hunted.
A tak w ogole to na wiekszosci otsow wypada HoW co 10 yeti wiec nietrudno o screena bez obrobki graficznej.
Cytuj:
Niech dadza SS jak z Omruca wypada ta bron.
SS to ja moge dac jak wypada energy shield (def 42) z rata.
Cytuj:
Down: To nie na Silver Mace sie zamienia anihilation (dobrze napisane?) beara, tylko za Thunder Hammera.. przynajmniej tak ludzie medrkuja, ale czy to prawda? Nie wiadomo.
Buhahahahahahahahahahaha, juz ide zamienic.
Cytuj:
podobno silver mace można dostać od jakiegoś npc jak mu sie da anhililator teddy bear
chociaz to napewno bzdety
To po co spamujesz? -.-
Cytuj:
silver to z questu ponoć, i jest to obuchowy odpowiednik bright sworda
Taaa to tak jakby powiedziec ze poison dagger jest mieczowym odpowiednikiem hatcheta na rooku. -.-
Cytuj:
(podobne statsy)
Gdzie ty widzisz to podobienstwo?
Cytuj:
niewiele wiadomo, ponoć za jakimiś magic wallami w wiosce elfów tam gdzie quest z bossem elfów (koło venore)
Za gorami za lasami za siedmioma dolina.....
Cytuj:
przecież wielu questów jeszcze nie odkryto, a niektórych po prostu ludzie nie chcieli zespoilować (coś na zasadzie "Niechaj inni też się bawią i męczą z szukaniem i myśleniem tak jak ja")
No wlasnie to tak jak ja se mysle, mam co prawda golden helmet no ale przeciez nie pokaze go na trade bo bede pewni ze istnieje a ja tego nie chce ale mam i musisz w to wierzyc
Cytuj:
Co do crystal i silver mace to nei wiem, ale co do Hammer of Wrath to wylatuje z Omruca na 100%. Przykladem jest Ubica na swiecie Hiberna ktory wylotowal tego obucha ;] niestety ssa nei mam bo mialem formata ;s ale postaram sie zrobic potem i wstawic do tutaj ;]
Taaaa a ja wylootowalem dzisiaj dragon scale legsy, ale niestety wrzucilem je do wody ale po chwili mi drugie wypadly ale na trade nie pokaze, niemniej jednak musisz wierzyc ze mam, bo mam co nie ulega watpliwosci.
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:42.


Powered by vBulletin 3