Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-05-2006, 14:16   #1
mikus95
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 09 2005

Posty: 5
Brak ikony Tibii Stop!!!!

http://www.tibii-stop.prv.pl/
Prosiłbym o nie kasowanie tego wątku.
Ta gra uzależnia jak narkotyk. Dajcie se siana, ta gra to tylko kupa pikseli, która powoduje że marnujecie czas.
Wiem że piszę w miejscu w którym bardzo trudno kogoś przekonać do skończenia z Tibią, ale jeśli się zacznie od źródła to łatwiej będzie można przekonać resztę. Piszę na tibia.pl a nie na tibia.com dlatego że poprostu nie za bardzo po angielsku nie nawijam.Jeśli macie silną wolę to sobie dacie radę.
Jeśli chcecie się od uzależnić to wejdźcie na powyższą stronę i wejdźcie w zakładkę jak się od uzależnić.
mikus95 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-05-2006, 14:23   #2
Lady'Dex
Użytkownik Forum
 
Lady'Dex's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006
Lokacja: Thais

Posty: 26
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lady'Dex
Profesja: Druid
Świat: Askara
Domyślny :]

to Srody kiedy brat zablokowal mi prawa administratorskie myslalem ze nie jestem uzalezniony, teraz czuje ze jestem...moglbym grac w Tibie, ale teraz nie chce ... opusicilem sie troche w nauce itp. moim zdaniem kazdy ktory w ta gra jest uzalezniony ... niedawno sie o Tym przekonalem ... !

nie mowcie ze wchodzicie zeby pogadac z kumplami itp. bo wchodzicie zeby byc w Tibi bo bez niej zyc nie mozecie !! Kazdy jest uzalezniony w pewnym sensie od niej !
__________________

Ostatnio edytowany przez Lady'Dex - 06-05-2006 o 14:25.
Lady'Dex jest offline  
stary 06-05-2006, 14:25   #3
mikus95
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 09 2005

Posty: 5
Domyślny

Jescze zapomniałem dodać że przez to można się ostro opuścić w nauce(ja tak miałem).
mikus95 jest offline  
stary 06-05-2006, 14:25   #4
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Omg!1!1!!1!!!1!111 Ogladasz telewizje? MASZ Z NIA SKONCZYC ! Zaraz napisze maila do TVP bo trzeba zaczac niszczyc telewizje od zrodla. Sluchasz radia? MASZ Z NIM SKONCZYC ! zaraz napisze maila do rozglosni radiowych, bo trzeba niszczyc w zrodle. Do czuja pana, co cie obchodzi jak spedzam czas? Zapychaj godzinami w sapera, bo on cie na pewno nie uzalezni. Co za roznica, czy bede gral w tibie, czy w quake`a, czy w sapera czy w mario -.- Nie obchodzi mnie to, co ty robisz, wiec niech ciebie nie obchodzi co ja robie. Nie umiesz pogodzic komputera z zyciem, to radze wyrzucic go przez okno...

PS. Zaloze sie ze sie uzalezniles od TVNu -.- Straznik teksasu ludzich umyslow sie znalazl -.-
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD

Ostatnio edytowany przez ciemne dropsy - 06-05-2006 o 14:28.
ciemne dropsy jest offline  
stary 06-05-2006, 14:27   #5
mikus95
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 09 2005

Posty: 5
Domyślny

ciemne dropsy->Mamy tu pierwszy przypadek uzależnienia się.
mikus95 jest offline  
stary 06-05-2006, 14:30   #6
AzAd
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 04 2006
Lokacja: Podkarpacie

Posty: 21
Imię: ******
Profesja: Knight
Świat: Selena
Poziom: 15
Skille: 75/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ale pierdolenie... Tekst jest z TVN'u.
@ do założyciela tematu:
Jesli chciałeś zabłysnac i ,,uchronić" polska młodzież od ,,nałogu" jakim jest Tibia to troche Ci nie wyjdzie bo i tak karzdy zrobi na co bedzie mial ochote, puki co nikt nie moze zabronic grania w tibie a conajwyzej(Masterzy z Uni Europejskiej, jesli by sie juz tak sprawa rozniosła) moga jebnac napis przy uruchamianiu tibi ,,Tibia powoduje raka i choroby serca" i zakazac grania w tibie do 18 roku zycia.


@ ciemne dropsy- w pełni Cie popieram...

Ostatnio edytowany przez AzAd - 06-05-2006 o 14:33.
AzAd jest offline  
stary 06-05-2006, 14:40   #7
Ziom ^^
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wyjdz z tąd z takim czymś każdy kto chce gra w Tibie i będzie grał Może napiszesz do prezydęta, żeby wprowadził zakaz grania w Tibie ?
 
stary 06-05-2006, 14:41   #8
Lady'Dex
Użytkownik Forum
 
Lady'Dex's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006
Lokacja: Thais

Posty: 26
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lady'Dex
Profesja: Druid
Świat: Askara
Domyślny Ekhm.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ciemne dropsy
Omg!1!1!!1!!!1!111 Ogladasz telewizje? MASZ Z NIA SKONCZYC ! Zaraz napisze maila do TVP bo trzeba zaczac niszczyc telewizje od zrodla. Sluchasz radia? MASZ Z NIM SKONCZYC ! zaraz napisze maila do rozglosni radiowych, bo trzeba niszczyc w zrodle. Do czuja pana, co cie obchodzi jak spedzam czas? Zapychaj godzinami w sapera, bo on cie na pewno nie uzalezni. Co za roznica, czy bede gral w tibie, czy w quake`a, czy w sapera czy w mario -.- Nie obchodzi mnie to, co ty robisz, wiec niech ciebie nie obchodzi co ja robie. Nie umiesz pogodzic komputera z zyciem, to radze wyrzucic go przez okno...

PS. Zaloze sie ze sie uzalezniles od TVNu -.- Straznik teksasu ludzich umyslow sie znalazl -.-

Tutaj widac agresje itp. I przez to wiadcać ze jestes uzalezniony...
Drogi Panie zrob sobie tygodniowa przerwe ;P
__________________
Lady'Dex jest offline  
stary 06-05-2006, 14:43   #9
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Jak mnie chakniesz to pogadamy ; p
Duke Dran jest offline  
stary 06-05-2006, 14:46   #10
Lady'Dex
Użytkownik Forum
 
Lady'Dex's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2006
Lokacja: Thais

Posty: 26
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lady'Dex
Profesja: Druid
Świat: Askara
Domyślny Ekhm.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ziom ^^
Wyjdz z tąd z takim czymś każdy kto chce gra w Tibie i będzie grał Może napiszesz do prezydęta, żeby wprowadził zakaz grania w Tibie ?
Nastepny uzalezniony ... czlowieczku ile masz lat ? zachowuejsz sie jak 13..ba jak 10 latek -.-'

chcialbym sie z takim kims jak Ty spotkac na rl ;P Ciekawe jak wy wogole mowicie bo jo Tyf bylem ózalerzniony
__________________
Lady'Dex jest offline  
stary 06-05-2006, 15:41   #11
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

@Lady'Dex
Opanuj się, nie każdy kto nie zgadza się z Twoim zdaniem jest uzależniony. Oczywiście jest wiele osób uzależnionych od tej gry ale zapewniam Cię, że można też w nią normalnie grywać bez zaniedbywania innych obowiązków. Bo w sumie uzależnić to można się od wszystkiego, a że teraz jest moda na Tibię to jeździcie po Tibii, za miesiąc będzie coś innego głównym celem.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 06-05-2006, 15:45   #12
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
(...)a że teraz jest moda na Tibię to jeździcie po Tibii, za miesiąc będzie coś innego głównym celem.
co racja, to racja, kiedys sie mowilo o uzaleznieniu od telewizji, pozniej od gier komputerowych (ogolem), internetu, narkotykow, teraz od tibii, ale niedlugo znowu w mediach pojawi sie informacja typu: "synek pobil mamusie bo mu zabronila dlubac w nosie", i znowu cala Polska bedzie o tym huczeć
Ufocznik jest offline  
stary 06-05-2006, 16:08   #13
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Lady'dex: Zauwazylem w koledze agresje. To napewno wina tego ze wczoraj gral godzine w mario.
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline  
stary 06-05-2006, 16:45   #14
teletoobis
Użytkownik Forum
 
teletoobis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 375
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
teletoobis ma numer GG 2751608
Domyślny

Idź się pożal Ojcowi (ojcu? ) dyrektorowi -.-'. To jest forum dla tych, którzy wg takich jak ty są "uzależnieni" więc po cholere tutaj to piszesz?:| Nas interesuje tibia a ciebie simsy a czy ktoś powiedział że jesteś uzależniony od simsów...?
__________________
Cytuj:
Czytałem sobie o różdżkach i przeczytałem o najsłabszej różdżce dla druidów, że dostaje się ją na początku, a ja dostałem maczugę DLACZEGO!!!!!!!!!!!????????
i jak ich nie kochać?

*2 rady od teletoobis'ia:
1. NIGDY nie dawać passów z forum młodszej zwierzynie
2.TULIMY!

Wiesz, jednego Ci zazdroszczę: kiedy ja siedze na forum pełnym idiotów, Ty właśnie czytasz podpis geniusza i przyszłego władcy świata :/
Cytuj:
Bana nie ma a jednak jest a mimo to pisze :/ wtf?
teletoobis jest offline  
stary 06-05-2006, 16:46   #15
Lexing
Użytkownik Forum
 
Lexing's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 104
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 114
Skille: xx/28
Poziom mag.: 68
Żarówka Taaaa...

Czyli według ciebie każdy kto gra w tibie nie prawa sie wypowiadać w kwestii uzależnienia od Tibii ponieważ oni są uzależnieni, tak? Hmmm... Ja sobie zrobiłem kilka miesięcy przerwy od Tibii ,grałem w różne gry i różne rzeczy robiłem i wcale mnie do niej nie ciagneło mimo iż wcześniej uważałem że jestem od niej uzależniony gdyż grałem 4-7h dziennie. To wszystko co wypisują i mówią o tym media to same bzdury nie mówiąc już o tym że nic o tej grze nie wiedzą... -,- Myśle że procent osób naprawde uzależnionych od Tibii jest naprawde niewielki i większość osób gdyby tylko chciała mogłaby przestać w nią grać - tylko po co?
Lexing jest offline  
stary 06-05-2006, 17:39   #16
Siwy8829
Guest
 

Posty: n/a
LOL eh

JA tez jestem uzalezniony ale nie od rl tibi tylko od ots ;p

Pozdro for all ;p
 
stary 06-05-2006, 18:12   #17
Bodziu
Użytkownik Forum
 
Bodziu's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2006
Lokacja: ►Aktywacja◄ Teleportacja to miodzio akcja grunt to git lokalizacja.
Wiek: 59

Posty: 190
Stan: Aktywny gracz
Świat: Arcania
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lady'Dex
to Srody kiedy brat zablokowal mi prawa administratorskie myslalem ze nie jestem uzalezniony, teraz czuje ze jestem...moglbym grac w Tibie, ale teraz nie chce ... opusicilem sie troche w nauce itp. moim zdaniem kazdy ktory w ta gra jest uzalezniony ... niedawno sie o Tym przekonalem ... !

nie mowcie ze wchodzicie zeby pogadac z kumplami itp. bo wchodzicie zeby byc w Tibi bo bez niej zyc nie mozecie !! Kazdy jest uzalezniony w pewnym sensie od niej !
No jakoś wątpię bo ja np. gram w Tibię jakieś dwa może trzy razy w tygodniu po jednej godzince, czasami oglądam TV, słucham radia, uprawiam sport itp. to wcale nie znaczy że jestem uzależniony. To że ty tak się łatwo poddajesz takim grom i się uzależniasz to nie znaczy że inni tak mają.
Twoim "głupim" za przeproszeniem zdaniem nie powinienem jeździć na rowerze lub autem bo się uzależnię i jeszcze zostanę jakimś kierowcą rajdowym, nie powinienem oglądać TV ani grać na komputerze albo wykonywać pracy architekta bo się uzależnię, nie wolno mi oddychać bo jeszcze zacznę łykać za dużo tlenu, nie wolno mi wierzyć w Boga bo jeszcze księdzem zostanę, nie wolno mi niczego robić bo jak się do tego zabiorę uzależnię się? Jeśli się tak uzależniasz i masz przez to problemy w nauce skontaktuj się z pedagogiem szkolnym lub z psychologiem (oby nie z tą panią z TVN'u ).
To tyle co mam do powiedzenia na twój mądry sposób myślenia. A jeśli chodzi o uzależnienie to nie pomogą w tym żadne strony tylko samemu trzeba zrezygnować lub ograniczyć jakoś czas grania i znaleźć inne rozrywki.

Ostatnio edytowany przez Bodziu - 06-05-2006 o 18:21.
Bodziu jest offline  
stary 06-05-2006, 18:17   #18
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

1) Takich tematów jest na peczki po jaka cholere piszesz jeszcze 1 temat
2) To ze tibia uzaleznia juz chyba wszyscy wiemy po tym co pokazalo TVN (szczypta ironii)
3) Tibia uzaleznia tak samo jak komputer, telewizor, uzywki wiec skoncz i wyjdz
4) jesli cie nie przekonalem ze ten topic jest bez sensu patrz wyzej
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline  
stary 06-05-2006, 18:35   #19
Tfoa
Użytkownik forum
 
Tfoa's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 34
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lady'Dex
Nastepny uzalezniony ... czlowieczku ile masz lat ? zachowuejsz sie jak 13..ba jak 10 latek -.-'

chcialbym sie z takim kims jak Ty spotkac na rl ;P Ciekawe jak wy wogole mowicie bo jo Tyf bylem ózalerzniony



Po 1. Masz coś do 13 latków? Czyli dla ciebie osoba która urodziła się wcześniej niż ty ma mniejsze możliwości rozwoju? Nie może normalnie funkcjonować z osobami starszymi??? Może jesczze powiesz że masz zastrzeżenia do płuci przeciwnej? Trudno mi to skomentować .

Po 2. Zdanie rozpoczyna się z DUŻEJ LITERY (np. B, D, G, a nie b, d, g) inteligent się znalazł

Po 3. W ogóle pokrako języka polskiego

Po 4. Nie odpowiada ci gwara jednego regionu Polski? Nie wyśmiewaj się ze swojego języka

Po 5. Chciałbyś się ze mną spotkać? Wybacz ale jestem (według Ciebie) JEDYNIE 13 latkiem. Nie mogę funkcjonować w społeczeństwie, ponieważ mam zbyt mały rozrost mózgu.



Podsumowując:
Nie szpanuj tym, że z kolegą wymyśliliście sobie że przestaniecie grać w tibie i próbujecie przeciągnąć innych na swoją (ciemną) strone (mocy). Przyznaj się że po cichu grasz w tibie. Tak jak z fajami pod stół i pomykasz. Taki duży a i tak nie potrafi używać swoich znikomych śladów inteligencji . Daj inym wolną wolę!!!
Tfoa jest offline  
stary 06-05-2006, 18:36   #20
Bodziu
Użytkownik Forum
 
Bodziu's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2006
Lokacja: ►Aktywacja◄ Teleportacja to miodzio akcja grunt to git lokalizacja.
Wiek: 59

Posty: 190
Stan: Aktywny gracz
Świat: Arcania
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lady'Dex
Tutaj widac agresje itp. I przez to wiadcać ze jestes uzalezniony...
Drogi Panie zrob sobie tygodniowa przerwe ;P
Oto jak uzależniony próbuje dawać rady innym uzależnionym.
Bodziu jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:20.


Powered by vBulletin 3