Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-08-2004, 17:16   #1
Earl
Użytkownik Forum
 
Earl's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Krakow

Posty: 147
Stan: Na emeryturze
Domyślny Zbroja dla palka

Co do postaci to zobaczcie na podpis. A teraz do tematu. Mam Scale Armor, Studded Legs, Legion Helmet czyli najwiekszy kicz na maine. Przymierzam sie do kupienia jakiegos lepszego armorka bo zamierzam troche Valkirie i Cyce potępić. W tej chwili moge bez problemu kupic P-seta i jakis lepszy Helmet. Nie wiem jednak czy sie opalca, czy nie lepiej porobic troche hmm'ow i kupic K-seta. No i jeszcze moge nie kupowac armora i zbierac na Bohy. Co polecacie?

I jeszcze druga sprawa. Czy palek powinien kupowac tarzce (teraz mam Dwarvena)? Do treningu spearami nie potzreba za genialnej tarczy a na wieksze potwory i tak z kuszą ide wiec po co mi tarcza...
Earl jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-08-2004, 17:57   #2
Cainghorn
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zbroja nie jest zbyt wazna do palka. Ale jakies minimum powinno byc. Plate-set to rozsadne rozwiazanie W sumie mozna w nim latac nawet do 50 lvlu. Tarcza tez jest przydatna, nigdy nie wiadomo kiedy bedziesz musial cos bloknac, albo przejsc obok takiego na przyklad cyca. Jak na twoj lvl dwarven shield raczej wystarczy. Ehm, i ty zarabiasz robiac hmmy? Troche dziwne... jak na palka.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 18:08   #3
dam007
Użytkownik Forum
 
dam007's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2003
Wiek: 34

Posty: 75
Domyślny

Kup sobie p-seta. To dla paliego wystarcza na dość długo. Co do shielda, to zawsze lepiej jest mieć cos mocniejszego od dwarvena. A co do tego zarobku HMMami... Powiem tak, na zrobienie bp HMMow (gora 1k) potrzeba kilku godzin. Chodząc nawet na roty, przy sprzyjających warunkach (no peoples ), 1k zrobisz w pół godziny. A HMMy przydadzą ci się w późniejszych etapach gry. Nie mówię, żeby je chomikować, ale wystarczy jak masz dla siebie 1 bp, a za mane rób strzały.
dam007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 18:51   #4
eldian
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Venore
Wiek: 31

Posty: 289
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 36
Skille: 68/59
Poziom mag.: 15
eldian ma numer GG 7414703 eldian ma login Tlenu Eldian@o2.pl
Domyślny

...po pierwsze kup soldier/dark helmet po drugie jezeli masz kase to p-set na securze p-set 1k-1,3k a knight to 15-22k różnica spora
eldian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2004, 22:22   #5
Earl
Użytkownik Forum
 
Earl's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Krakow

Posty: 147
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Kiedy ceny strzal byly stare (1gp) bardziej oplacalo sie robic hmm'y i za nie kupowac strzaly (na strzaly szlo wiecej many). Nie wiem jak ty na rotach chcesz ubic 1k w 0,5 godziny. Ja je bije na full def zeby tez skakaly skile. Z jednego rota idzie kolo 10 gp zdarza sie 20 ale zdarza sie i pusty. A loot z rotow jest razcej nie na sprzedaz (oprocz leather helmetow za 1 gp)
Earl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2004, 09:09   #6
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Ale robiac te nieszczesne hmmy trenuje mlvl....Ja osobiscie polecilbym kupienie plate arma, plate legow i steel helmetu.Dwarven shield spokojnie wystarczy.Dopiero na ~25lvlu kupuj cos lepszego, bo na mniejszych lvlach pallek moze szybko pasc, a armor mu nie daje tak duzo jak knightowi.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2004, 14:15   #7
Almexian
Użytkownik Forum
 
Almexian's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Przemysl

Posty: 56
Domyślny

Ja proponuje jak narazie p-seta, a jak juz osiagniesz lepsze skille i jakis 25 lvl i bedziesz chcial juz na jakis hunt isc to proponuje c armor. Jest drogi( u mnie na Mytherze to 35k), ale sie oplaca, poniewaz ma dobry armor i nie jest za ciezki. A co do tarczy to zmien ja, ale jak nie bedziesz mial za duzo wazniejszych wydatkow.
Almexian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2004, 14:33   #8
dam007
Użytkownik Forum
 
dam007's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2003
Wiek: 34

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Earl
Nie wiem jak ty na rotach chcesz ubic 1k w 0,5 godziny. Ja je bije na full def zeby tez skakaly skile. Z jednego rota idzie kolo 10 gp zdarza sie 20 ale zdarza sie i pusty. A loot z rotow jest razcej nie na sprzedaz (oprocz leather helmetow za 1 gp)
Jak jest pusto, to idzie zrobić w pół godziny, ale z loot bagiem. Muszę ci się przyznać, że ja jeszcze nie trafiłem na leather helmet w rocie. Za to od czasu do czasu mam mace (30gp) lub sword (25gp). No cóż, muszę poszukać tych skórzanych rotów .
dam007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2004, 16:35   #9
Earl
Użytkownik Forum
 
Earl's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Krakow

Posty: 147
Stan: Na emeryturze
Domyślny

W Carlin mace jest po 23 gp, a sword po 15 Jak dzisiaj bylem tak z poltorej godziny to kasy poszlo 300 gp (masakra) do tego 4 mace i jeden sword i masa jedzenia. Natomiast trolle zaczely dawac wiecej kasy. Prawie w kazdym jest 8 albo 9 gp. Co do zbroi to napiszcie jeszcze za ile kupic p-seta, bo dostalem pare ofert ale moim zdaniem dosc drogo. Legsy za 2k i armor za 1k. Moim zdaniem powinno byc 1,5k i 600 gp ale jesli uwazacie ze nie znajde takiej oferty to powiedzcie.
Earl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:38.


Powered by vBulletin 3