PDA

Pokaż pełną wersje : Co powiedział (K)Nightmare?


Kshaq
06-05-2007, 19:36
Jak każdy wie (lub nie wie) w wielu tematach o spike swordzie przewija się pewne zdanie: "(K)Nightmare powiedział: Szukacie za daleko, a rozwiązanie macie pod nosem" albo coś w tym stylu. A może mi ktoś powiedzieć czy (K)Nightmare udzielał kiedyś wywiadu? Jeśli tak to kiedy i gdzie można było go przeczytać. Jeśli ni to komu, gdzie i kiedy to powiedział. Nie wydawało wam się to nigdy dziwne? Każdy mówi: "Bo kolega mojego kolegi..." - najczęściej jest wyśmiewany itd. W tym wypadku jest inaczej chociaż wynika z tego, że to też ktoś usłyszał od kogoś itd.

Pytanie do was jest takie: Gdzie, kiedy, dlaczego, komu, czemu, w czym, na czym (...) (K)Nightmare powiedział to tajemnicze, lecz sławne zdanie?

Prosiłbym o wypowiedzi osób, które wiedzą coś na ten temat, a nie durne posty kilku użyszkodników - "Nie wiem, ale ja tak mówię i już", "Mój kolega mówił, że widział, ale nie wie gdzie"...

Kanajt
06-05-2007, 19:45
Sory ,że pisze chociaż nic o tym nie wiem ale moim zdaniem ktoś puscił o tym plotke i dlatego są jakieś niepewne pogloski a nie konkretne informacje.

nosane
06-05-2007, 19:53
Wywiad z Knightmare na TibiaNews: http://www.tibianews.net/section.asp?Ids=2&Id=40

Q. Talking about Rookgaard... Knightmare... for King Tibianus sake... is there a way to get the Sword of Fury? :)

A. The easiest way is to bribe a CIP member to teleport there and get it for you. I heared they love pizza ;o)

There are so many secrets hidden in my areas that never ever where found, only the obvious things seems to attract peoples attention and possibly distract it from other things that would be too obvious else ;o)

To tak na chwilke szukania, może znajde coś wiecej ;).

Wiechoss
06-05-2007, 20:01
Gdzies widzialem tez przetlumaczony wywiad z nim na jezyk polski i pewnie wielu go widzialo dlatego cytuja jego slowa

@down
bardzo inteligenta wypowiedz , nie wiesz to sie nie udzielaj

Kshaq
06-05-2007, 22:39
O to mi Outsane chodziło. Dzięki bardzo ;]