PDA

Pokaż pełną wersje : Akcja "ghoul"


Stron : [1] 2

moF
21-01-2005, 17:57
Dzis na tym forum pojawil sie temat dotyczacy ghoula w "katana room" . Bardzo mnie to intryguje wiec zaczolem "weszyc" . Pierwsza rzecza jaka zrobilem bylo przezenie statystyk wszystkich rookstayerow z anticy ktozy sa w gildi z sunrisem . Nikt nie mial "killed by ghoul" . Lecz nie wyklucza to tgo ze z ghulem ktos sie nie spotkal poniewaz kazdy z nich ma pewnie pelno fluidow . Droga rzecza bylo nacisniecie kazdej rzeczy w katana room . wnioske : nic -.-'' . Zalozylem temat aby dowiedziec sie czy sa ludzie chetni do proby rozwiazania tej zagadki , nawet jezeli nie uda sie jej rozwiazac zapowiada sie dobra zabawa .

Dwimenor
21-01-2005, 18:08
A moze trzeba było zacząć od poszukania na Forum?? Ghul to taka sama atrakcja jak Mino Mag w Mino Hell.

Toomek
21-01-2005, 18:11
mam postać na rooku teraz na 11 lvl na 10 lvl wykonywalem katana room qest solo i widziałem ghula i jest on w jakimś osobnym pomieszczeniu za murem ale nei ma tam żadnego dojścia i pewnie nie będzie no chyba ze cpiy wprowadza jakiegos questa ale wtedy trzeba sie liczyć że mogły by sie pojawić na rooku scale armory i life ringi a tego chyba nie będzie :(

moF
21-01-2005, 18:11
I co sie odzywasz jak topicu nizej nie czytales ?! A skad wiesz ze to tylko atrakcja ?! Ty ta gre skreciles ?!

Edit@:
Gdyby sie dalo do tego ghula dojsc to napewno nie bylo by masy life ringow i scale armorow poniewaz malo ktora ekipa byla by wstanie na rooku zabic choc jednego .

Dwimenor
21-01-2005, 18:20
@mof
Wiesz ile ekip na różnych światach próbowało się tam dostać?? Nie jesteś pierwszy. Niektórzy moi koledzy spędzili parę ładnych godzin siedząc w katanaroom i przekopując, przesuwając i masę innych rzeczy żeby się tam dostać(efekt teleportu też) Jak myślisz, po co on tam jest? Żeby była jakaś rozrywka. Po co są różne typy powieszchni ziemi spowalniające ludzi, po co są zakręty, zakola, wydłużające drogę z dziury do dziury?? Żeby było jakieś urozmaicenie.

Do Mino Maga są drzwi. Do każdych drzwi jest klucz, kwestia znalezienia go. A co jeżeli jedyna jego kopia, a raczej oryginał klucza jest w rękach ludzi którzy nie oddadzą go. Równie dobrze klucz do Mino Maga może być koło Mino Maga, razem z teleportem do ghula, za którym jest teleport do pomieszczenia z żywym smokiem, którego jak pokonasz dostaniesz......i tak można w nieskończoność. Pewnie w końcu dostalibyśmy Brass Armor, Spike sword albo inny mityczny przedmiot na rook. (Ew znaleźlibyśmy tunel na Maina) Słyszałem już tysiące bajeczek na ten temat. Ten temat wkrótce zamieni się w wymyślanie kolejnych.

@Down
tam sciana jest cala po nacisnieciu dzwigni "wyrywa" sie jak by jej kawalek otwierajac nam droge . Czemu tam nie mialo by byc tak samo ?!
Może dlatego, ze jeszcze nikt jej nie znalazł. Twierdzisz, ze nie jesteś głupcem. I dobże, ja też tak nie twierdze. Jak myślisz, co Sunrise i cała reszta rookstayerów na Antice robi?? Zgadiaj ile razy już przeszukali rook wzdłóż i wszeż?? A Rookstayerzy na innych światach?? Dla mnie(i dla wielu innych osób) jest to taka sama bajeczka jak FS od spoconego cyklopa-Kiedyś był ten quest, ale teraz jest nieaktywny.
Jeżeli jest to jednak aktywny quest, życze ci z cało serca, abyć go rozwiązał.
Wbrew twojemu przekonaniu, nie jestem przeciw temu pomysłowi, ale jestem z natury realistą, jeżeli chodzi o takie rzeczy.
( ty jestes kims takim ktory nei chcesz szukac rozwiazan )I tu się mylisz. Też szukałem dojścia do Mino Maga rookstayerem. Na ghulu mniej się koncentrowałem, bo nie mam pacca. Jedyne co robiłem w tym zaktersie to analiza filmów & zdjęć dostarczonych przez moich kolegów. Czytałem wiele sprawozdań z takich "wypraw" na ghula. Przekopałem wiele miejsc, i nic. Tka natura tego Ghula, ze nie chce mieć towarzystwa.;)

moF
21-01-2005, 18:25
up@:

Glupcem bym byl gdybym sadzil ze jestem pierwszy . A teraz pomyslmy , ktos kto kiedys odkryl cos waznego dla calego swiata nigdy nie spodziewal sie ze jemu bylo to pisane . Teraz twoj argument z drzwiami i kluczami . Taka sama sciana jak przy ghulu stoji w miescie i chroni skrzynki z torchem ( chodzi mi o ten krotki quescik z ratem w okolicach training room ) tam sciana jest cala ... po nacisnieciu dzwigni "wyrywa" sie jak by jej kawalek otwierajac nam droge . Czemu tam nie mialo by byc tak samo ?!

Jestem tolerancyjny ale troszke nie rozumiem twojego bezpodstawnego uniesienia , nie chcesz plotek ? nie chcesz tajemnic ? to cy ty tu robisz ? Rook ma wiecej tajemnic niz main poniewaz wszyscy uciekaja z niego jak najszybciej i nie przejmuja sie nim ;) ( ty jestes kims takim ktory nei chcesz szukac rozwiazan )

Toomek
21-01-2005, 18:27
Edit@:
Gdyby sie dalo do tego ghula dojsc to napewno nie bylo by masy life ringow i scale armorow poniewaz malo ktora ekipa byla by wstanie na rooku zabic choc jednego .[/QUOTE]

no to ty chyba nei znasz rook power ludzie zawsz4e znajda sposoby żeby coś zabić. wystarczyl by jakis dobry bloker gdzie ja wiem 24lvl i pare osób z wysokim distance fighting + life fluidy nei wiem ghul odsówa przedmioty? jak nei to zabicie ghula bylo by pestką

moF
21-01-2005, 18:33
Przesuwa ... 24 lvl 8o a 24 lvl druid z coper shieldem xD ... i life fluidami bloknie ghula ?! Nie palcie mnie na stosie za to ze szukam odpowiedzi ...

Mistyczny
21-01-2005, 18:34
up@:

Glupcem bym byl gdybym sadzil ze jestem pierwszy . A teraz pomyslmy , ktos kto kiedys odkryl cos waznego dla calego swiata nigdy nie spodziewal sie ze jemu bylo to pisane . Teraz twoj argument z drzwiami i kluczami . Taka sama sciana jak przy ghulu stoji w miescie i chroni skrzynki z torchem ( chodzi mi o ten krotki quescik z ratem w okolicach training room ) tam sciana jest cala ... po nacisnieciu dzwigni "wyrywa" sie jak by jej kawalek otwierajac nam droge . Czemu tam nie mialo by byc tak samo ?!

Jestem tolerancyjny ale troszke nie rozumiem twojego bezpodstawnego uniesienia , nie chcesz plotek ? nie chcesz tajemnic ? to cy ty tu robisz ? Rook ma wiecej tajemnic niz main poniewaz wszyscy uciekaja z niego jak najszybciej i nie przejmuja sie nim ;) ( ty jestes kims takim ktory nei chcesz szukac rozwiazan )



Zgadzam się z tobą i też probuje tego Ghula rozgryść (ale zauważ że Sunrise juz 1 miesiąć nie gra czy coś sie stało)

Dwimenor
21-01-2005, 18:40
no to ty chyba nei znasz rook power ludzie zawsz4e znajda sposoby żeby coś zabić. wystarczyl by jakis dobry bloker gdzie ja wiem 24lvl i pare osób z wysokim distance fighting + life fluidy nei wiem ghul odsówa przedmioty? jak nei to zabicie ghula bylo by pestkąAntica:77lv prof:none
40lv, prof: none
35lv prof:none
I jeszcze paru innych. Myśle, zę na Antice zebrałoby się z 10 ludzi z 20+lv na rook. Pokonanie ghula to raczej najmniejszy problem. Problemem jest dostanie się do niego.

@Down
Nie zrozumiałeś moich intencii w tym poście. Ja tylko przedstawiłem przykłady, na potwierdzenie tego, że zabicie ghula to dla nich nie problem.
Oczywiście, zę tacy 15-20lv mogą go wykonać. Idzie bloker z masą life fluidów, reszta osób niesie jeszcze więcej life fluidów oraz speary. I tyle.

moF
21-01-2005, 18:46
Czemu zakladamy ze akurat najlepsi rookstayerzy na swiecie odkryja co i jak ? A moze grupa 15-20 lvl'owcow ktozy sie tajemnica nie podziela ?!

Muczaszak
21-01-2005, 18:51
Kiedyś moim starym rookstayerem razem z kolegami próbowaliśmy rozwiązać zagadke ghoula. W sumie więcej było siedzienia na gg i analizowania tego co wiemy niż grania. Zagadaj do mnie na gg (1171022) to ci moge powiedzieć do czego udało nam sie dojść.




PS Nie poddawaj sie! Może ten ghoul to coś więcej niż tylko mit lub nieaktywny quest...

-Res-
21-01-2005, 18:53
Skoro cie intryguje to zdradze tajemnice:
Ghoul jest do poogladania(jak w zoo) nie da sie tam dojsc-moze kiedys byl tam quest ale wtedy musialoby to bys baardzo dawno temu
Ghoul jest tez zeby ludzie sie nad nim glowili i starali sie tam dojsc-wiec jak ktos ci powie ze ma scale armor na rooku to go wysmiej bo ow pacerz ma tylko sunrise za najwyzszy lvl na rooku :)

Dr.Unknown
21-01-2005, 19:01
Ghoul, Mino mag, spike Sword na rooku, Bazyliszek itp, to easter eggs'y Cip Soft'u kiedy to do was ludzie dojdzie, chyba jeszcze za 1000 tematów o ghoulu/mino/spike'u.

moF
21-01-2005, 19:04
Wiecie jakie to drudne dozyc do celu gdy sie ma prawie caly swiat przeciwko sobie ?! Kiedys ludzie mysleli ze ziemia jest plaska ... ten ktory pierwszy powiedzial ze jest kulą tez nie spotkal sie ze zrozumieniem wiec rozumiem to ze nei bde mogl liczyc na wielu ...

Dwimenor
21-01-2005, 19:06
Ghoul, Mino mag, spike Sword na rooku, Bazyliszek itp, to easter eggs'y Cip Soft'u kiedy to do was ludzie dojdzie, chyba jeszcze za 1000 tematów o ghoulu/mino/spike'u.Bazyliszek na rook?? Pierwszy raz słyszę.............

A na poważnie
Nigdy nie myślałem o Legendach rooka jako o Ester Eggs. Ciekawy i zapewne dobry punkt widzenie. Pewnie podśmiewają się tam u siebie z ludzi, którzy wiąż prubują rozwiązać ten quest.......

@Down
Ty też mnie źle zrozumiałeś.;)
A na poważniedaje dużo do myślenia.

Dr.Unknown
21-01-2005, 19:13
Bazyliszek na rook?? Pierwszy raz słyszę.............

A na poważnie
Nigdy nie myślałem o Legendach rooka jako o Ester Eggs. Ciekawy i zapewne dobry punkt widzenie. Pewnie podśmiewają się tam u siebie z ludzi, którzy wiąż prubują rozwiązać ten quest.......Źle mnie zrozumiałeś;p, bazyliszek to przykład podany przyokazji, aby podkreślić, itp. Co do mino maga, byćmoże jest to informacja, tak mało wiarygodna jak to o zabijaniu z fista, ale pewnego dnia zniszczono wszystkie klucze(tak jak z innymi questami)do mino maga, bo quest był za trudny.
@Down
Anihilatora wycofali bo byl trudny ?! oh ... chyba nie >.<Rozumowanie 5'cio latka, anihilator wykonało wiele osób, a quest'a z mino magiem nikt, lubie prawie nikt, więc nie filozofuj porównując anihilator do questu z mino magiem. Koniec off topa, wracać do tego ghoula;p

moF
21-01-2005, 19:21
Źle mnie zrozumiałeś;p, bazyliszek to przykład podany przyokazji, aby podkreślić, itp. Co do mino maga, byćmoże jest to informacja, tak mało wiarygodna jak to o zabijaniu z fista, ale pewnego dnia zniszczono wszystkie klucze(tak jak z innymi questami)do mino maga, bo quest był za trudny.

Proponuje abyscie zalozyli temat o bazyliszku bo chyba dobrze wam sie rozmawia ... -.-''

Anihilatora wycofali bo byl trudny ?! oh ... chyba nie >.<
Mam juz cos ciekawego nie co do ghula ale napisze jezeli sprawdze to jeszcze jutro zeby nie powstawaly niepotrzebne plotki .

Master druid
21-01-2005, 20:01
Nie uwierzycie mi bo mam dopiero rokmastera na 14 lvl, ale do mino maga jeszcze da sie dostać, podejdźcie na max do ściany na wprost, widać teleport ? Muj ziomek z Calmery się tam dostał na moich oczach, tam jest klucz do czego ? Do mino maga, ale nie radze kombinować tylko otworzył drzwi i ... "You are dead" :/ stracił klucz, ale wiem jak tam wszedł ... Jak już niektórzy z was muwili, tacy newbie jak ja nie wyjawia jednej z największych tajemnic rooka :P Ale prubujcie, fajnie jest mieć deada od Mino Maga na rooku. Zaszczyt :evul:

moF
21-01-2005, 20:05
Jezeli mowisz prawde to moze bardzo pomoc nawet jezeli nie powiesz co i jak , jezeli klamiesz to n/c ... nie chce nic wiecej jak tylko nick twojego kolegi ktory na rooku padl na minomagu . Z gory thx.

"BuRsZtYn"
21-01-2005, 20:10
Ja uwazam ze ten temat jest bez sensu poniewaz, gdyby ktos wiedzial jak dostac sie do tego ghula, to juz by o tym huczalo na forum. No i pewnie rookstayerzy z takich swiatuw jak antica czy nova juz by robili masowe hunty na tego monstera. Ktos by z pewnosciom mial juz tez scale armor, a jestem pewien ze gdyby byl juz ktos taki to by sie tym pochwalil na forum.
Wiec moim skromnym zdaniem temat ghula jest bezsensowny ;)

Master druid
21-01-2005, 20:12
Jezeli mowisz prawde to moze bardzo pomoc nawet jezeli nie powiesz co i jak , jezeli klamiesz to n/c ... nie chce nic wiecej jak tylko nick twojego kolegi ktory na rooku padl na minomagu . Z gory thx.

Chciałem tylko rozwiać wątpliwości, nie traććnie wiary, co do ghula TO TYLKO PLOTKA !!! to słyszałem że można do niego wejść przez dziure którą trzeba rozkopać kilofem (idziemy do All Dee czy jakoś tak dajemy mu small axe i dostajemy kilof chyba jakoś tak) i jest do niego wejście. A spike sword to tylko ładna wysepka dla ozdoby :P Co do ghula to myśle że to tylko bajka, ale po co jest ten kwiatek na wierzy waspów? Może powiązane z mino magiem? Pomyśl stary ... Ja i muj kumpel chcemy tylko wam pomuc, ale zostajemy tajniakami ...

Emil1
21-01-2005, 20:16
Ja mam pewną teorie ale jako, że niechce mi się jej sprawdzać i nie mam z kim to może ty spróbujesz. No więc tak. Teleport, ale jest jest jedno ale gdy tylko wchodzisz do pokoju zawsze masz x (krzyżyki). Ustawiasz się pod ścianą jak do teleportu, Ciebie ogradzają ludzie i czekasz 15 minut, aż Cię wyloguje. Potem się logujesz i fight!

Niestety to tylko mój pomysł który wymyśliłem będąc tam z kumplami. Oni wpadli na teleport, a ja na 15minut.
Ps: Jak zadziała, nie przypisuj sobie pomysłu :D:)

moF
21-01-2005, 20:17
Ja uwazam ze ten temat jest bez sensu poniewaz, gdyby ktos wiedzial jak dostac sie do tego ghula, to juz by o tym huczalo na forum. No i pewnie rookstayerzy z takich swiatuw jak antica czy nova juz by robili masowe hunty na tego monstera. Ktos by z pewnosciom mial juz tez scale armor, a jestem pewien ze gdyby byl juz ktos taki to by sie tym pochwalil na forum.
Wiec moim skromnym zdaniem temat ghula jest bezsensowny ;)

Dzieki za wypowiedz ale chyba nie rozumiesz o czym ten topic ... -.-''


Chciałem tylko rozwiać wątpliwości, nie traććnie wiary, co do ghula TO TYLKO PLOTKA !!! to słyszałem że można do niego wejść przez dziure którą trzeba rozkopać kilofem (idziemy do All Dee czy jakoś tak dajemy mu small axe i dostajemy kilof chyba jakoś tak) i jest do niego wejście. A spike sword to tylko ładna wysepka dla ozdoby Co do ghula to myśle że to tylko bajka, ale po co jest ten kwiatek na wierzy waspów? Może powiązane z mino magiem? Pomyśl stary ... Ja i muj kumpel chcemy tylko wam pomuc, ale zostajemy tajniakami ...

Spoko powiedzmy ze ci wierze ... podajac nick twojego kumpla . Nikomu nie podpowiesz pomijajac fakt ze udowodnisz ze mino mag to nie zwierzak w zoo ... Wielu ludzi moze powiedziec teraz ze jestes "oszlomem siejacym ploty" ja tak nie sadze .

Dr.Unknown
21-01-2005, 20:24
Nie uwierzycie mi bo mam dopiero rokmastera na 14 lvl, ale do mino maga jeszcze da sie dostać, podejdźcie na max do ściany na wprost, widać teleport ? Muj ziomek z Calmery się tam dostał na moich oczach, tam jest klucz do czego ? Do mino maga, ale nie radze kombinować tylko otworzył drzwi i ... "You are dead" :/ stracił klucz, ale wiem jak tam wszedł ... Jak już niektórzy z was muwili, tacy newbie jak ja nie wyjawia jednej z największych tajemnic rooka :P Ale prubujcie, fajnie jest mieć deada od Mino Maga na rooku. Zaszczyt :evul:A muj qmpel widal DEIMONA NA ROKU! Nei bujam on go widal!1111Nawet mu dal jenego hita ale potem uciekl11!1:baby: :baby:
-----------------
Proszę o dowody.

Master druid
21-01-2005, 20:25
Ja grałem pewien czas w Diablo 1 to działa na tej samej zasadzie. "Pewnego dnia był se 50lvl (tylko tyle jest w diablo 1) i zaczą grać postacia od początku, nudziło mu sie to wszsytkie rzeczy z katakumb wyrzucił przed kościuł, o dziwo otworzył się teleport od tajnego cow lvl (świata gdzie chodziły krow na 2 łapach i zabijały)", i powiedział o tym kiedyś na forum, debile z całego świata rzucili sie w poszukiwaniu cow lvl i go nie znaleźli i co sie okazało cow lvl istnieje bo go z kumplem odkryłem, TYLKO ZE LUDZIE NIE ZDOLNI DO MYŚLENIA POWIEDZIELI ŻE TEGO LVL NIE MA I W KOŃCU została to tylko legenda, tak jest w Tibi założe się że są inne osoby na Tibi, które znają rozwiązanie zagadek z ghulem, spike swordem, mino magiem itp.

Master druid
21-01-2005, 20:35
A muj qmpel widal DEIMONA NA ROKU! Nei bujam on go widal!1111Nawet mu dal jenego hita ale potem uciekl11!1:baby: :baby:
-----------------
Proszę o dowody.


Ja ci powiem tylko że da się tam wejść i może to być powiązane z kwiatem na waspach, ale wiesz że o questach na tym forum nie można gadać, bede solidarny, dałem wam wskazówki ale questa nie wyjaśnie całego ... A dla tych których interesi ten temat to muj kumpel jak wyszedł z teleportu i podszedł do drzwi widział pomieszczenie takie wielkościa jak katana room z 1 skrzynią. Kończe z tym tematem bo nie chce słyszeć skamlania takiego UNKOWNA KTÓRY NIGDY NIE PRÓBOWAŁ wyjaśnić żadnej zagadki
X(

moF
21-01-2005, 20:44
Ja ci powiem tylko że da się tam wejść i może to być powiązane z kwiatem na waspach, ale wiesz że o questach na tym forum nie można gadać, bede solidarny, dałem wam wskazówki ale questa nie wyjaśnie całego ... A dla tych których interesi ten temat to muj kumpel jak wyszedł z teleportu i podszedł do drzwi widział pomieszczenie takie wielkościa jak katana room z 1 skrzynią. Kończe z tym tematem bo nie chce słyszeć skamlania takiego UNKOWNA KTÓRY NIGDY NIE PRÓBOWAŁ wyjaśnić żadnej zagadki
X(

W sumie to sie wsypales ... Kwiatek z wasp tower to latwy wszystkim bardzo znany quest za ktorego wykonanie dostaje sie studded legsy (wiecej nie powiem bo bylo by QS) wiec wnioske jest jeden ... chyba klamiesz .

Tigin
21-01-2005, 20:48
Do Mino Maga i do Ghula wejść nie można, jest to tylko atrakcja turystyczna. Kiedyś, dawno temu, żedy zdobyć katanę trzeba było pokonać tego ghula, dwa roty i dwa szkielety, później wywalono tego ghula za ścianę. Klucz do Mino Maga był, ale został zlikwidowany. Trzeba było przejść obok Mino Maga i wejść do teleportu, lądowałeś na wysepce, bez możliwości powrotu, brałeś Spike Sworda i ginąłeś modląc się żeby ci nie wypadł. Kwiatek na górce z Waspami jest, jeśli dobrze pamiętam, do questa na studded legsy, tylko dla PACC.

Mistyczny
21-01-2005, 20:51
A ja odkryłem pewną teorie (troche żałosna ale chyba najlepsza z tych wszystkich) wszedłem do katany room i poukładalem dedy szkielety tak jak w pokoju z Ghoulem i zaczołem po nich chodzić tak jak to robi Ghoul w tym pokoju .Pozornie to łatwe ale 1 raz sie pogubiłem:) Zaczołem ponownie i Ghoul nagle zaczoł się dziwnie zachowywać po kilku minutach zaczoł sie leczyć co 1 krok i się znowu pomyliłem i przestał zaczoł chodzić normalnie .Jakiś sens w tym jest ale mały powodzenia w odkrywaniu :cup:

Master druid
21-01-2005, 20:56
Co do tego kwiata i legsów, nie spotkałeś się nigdy z questem dwuznacznym np. znalazłeś czekolade i możesz ja wymienic na magic plate armor albo ta czekolada jest przepustką do innego questa ??

-------------------------------------------------------

"Tigin" morze mieć racje nie wiem kiedy tego questa mogli wycofać bo mi sie zdaje że go nie wycofali, ale po ostatnim updacie, tu zdradze po położeniu kwiatka w odpowiednim miejscu można było przedostać sie do teleportu, potem szło sie przez mino paga do skrzyni, moze jednak nie ma jusz tego questa ... Ale muj kumpel tam wszedł to bylo około miech temu. Jak wprowadziłem kogos w błąd to sorka. Znam swoje fakty.

moF
21-01-2005, 21:25
A ja odkryłem pewną teorie (troche żałosna ale chyba najlepsza z tych wszystkich) wszedłem do katany room i poukładalem dedy szkielety tak jak w pokoju z Ghoulem i zaczołem po nich chodzić tak jak to robi Ghoul w tym pokoju .Pozornie to łatwe ale 1 raz sie pogubiłem:) Zaczołem ponownie i Ghoul nagle zaczoł się dziwnie zachowywać po kilku minutach zaczoł sie leczyć co 1 krok i się znowu pomyliłem i przestał zaczoł chodzić normalnie .Jakiś sens w tym jest ale mały powodzenia w odkrywaniu :cup:

Spoko sprawdze ;) ... Mam propozycje jezeli zalozyl bys postac na Aldorce (rookstayer) latwiej by sie nam szukalo ... Wkonam z toba wszystkie questy . I wogule odezwij sie potem na GG (7569414)

Mistyczny
21-01-2005, 21:31
To bądz dostępny to pogadamy

Mistyczny_Smok
21-01-2005, 22:06
Zgadzam się z tobą i też probuje tego Ghula rozgryść (ale zauważ że Sunrise juz 1 miesiąć nie gra czy coś sie stało)

powiedz mi kto nie probowal tego rozgryzc??

moF
21-01-2005, 22:11
powiedz mi kto nie probowal tego rozgryzc??

Ty ... Po co takie posty piszesz ?!

Mistyczny
22-01-2005, 08:17
Ten Temet nie służy temu by jakiś noobek przyszedł i napisał -A tam yy.... do
Guuukhla się nie da dojść bo jest ściana yy.... :D .Tylko poto żeby zebrała się grupa ludzi którzy chcą pomódz i coś zrobią nawet coś małego ale żeby coś
o tym ghoulu było wiadomo i tylko wtedy jesteśmy wstanie do czegoś dojść :cup: (tak uważam) No co jest nie chcecie żeby polacy odkryli co jest z tym ghoulem ?

moF
22-01-2005, 09:04
Poprostu my (polacy) sami nie wierzymy ze potrafimy ... dlatego zaklada sie ze jezeli ekipa z anticy tego nie zrobila to czemu miala by to zrobic "banda debili z polski" :(

Mistyczny
22-01-2005, 09:59
A grupa z Antiki nie zrobiła ? hmm... Ale jak wczodzisz na tibi com i wpisujesz
Sunrise (kazdy wie o co chodzi więc nie musze tłumaczyć) i wchodzic karta
Sursise tem pierdoły 77 lv. i nie ma kiedy dedneła może dedneła o ghoula tylko Cip to zataił ?

moF
22-01-2005, 10:22
to pierwsze co sprawdzilem ... sprawdzilem cala gildie z anticy ...nikt nie ma "killed by ghoul" :(

Dudek_13
22-01-2005, 11:16
Jezeli byscie go otworzyli to pokoj o odpowiednich rozmiarach(nie wiem jakie tam sa) powiedzmy 10x10 starczy do zabicia ghula lekko biezesz luk i zaczynasz walic luk kupujsez u blind orca strzaly tez

moF
22-01-2005, 12:34
Jezeli byscie go otworzyli to pokoj o odpowiednich rozmiarach(nie wiem jakie tam sa) powiedzmy 10x10 starczy do zabicia ghula lekko biezesz luk i zaczynasz walic luk kupujsez u blind orca strzaly tez

Lepiej tam blokera wrzucic :P co by fluidy spijal co jakies 2-3 hity :P ... a zamiast luku mozna ze spearow by go sciachac . Bloker by nam je pod nogi odrzucal :D

Mistyczny
22-01-2005, 14:53
Nowośc z ghoulem nie da się porozmawiać nie reaguje na żadno hi
lub hello nie. Może trzeba mniec jezyk ghoula ?

Dr.Unknown
22-01-2005, 14:54
Nowośc z ghoulem nie da się porozmawiać nie reaguje na żadno hi
lub hello nie. Może trzeba mniec jezyk ghoula ?Erm, trochę myślenia, ghoul to mniej więcej to samo co zombie, raczej sobie nie pogadasz...
@Down
Wiesz, porównywanie Orka do Ghoula, to jak porównywanie pantofelka do psa.

Mistyczny
22-01-2005, 15:32
Erm, trochę myślenia, ghoul to mniej więcej to samo co zombie, raczej sobie nie pogadasz...


I co to ma znaczyć? A z ślepym orkiem pogadasz? Tak samo z Ghoulem nie ?
Kurde z zombi nie pogadasz lol to gra stary / :D

moF
22-01-2005, 16:01
Mnie tam sie pomysly nie koncza ... ale potrzebuje na aldorce ekipy ktorej mi brakuje :/ !

Muczaszak
22-01-2005, 18:39
Mistyczny, ty nie wiesz, ale ja już sie z Mof'em umówiłem i jestem w grupie. Dobrze że jesteś z nami.

Akcja ghoul sie rozwija, to dobrze.

Aha, skąd wiecie, że goście z Antici nie rozwiązali tego questa i nie zabili ghoula? Bo nie mają killed by ghoul? Przecież mogli go rozwalić bez straty ludzi.

Mistyczny
22-01-2005, 21:26
No to jestem pewny na 99% że Ghoul nie jest jakimś NPC nie reaguje na nic
na zadne wzroty ani na język orka tak więc jakiś krok już jest coś wykluczyłem. :cup:

Mistyczny
24-01-2005, 08:00
A więc przeprowadziłem przeżarzające doświadczenie. Jak już wcześniej pisałem Ghoul nie jest żadnym NPC nie odpowiada na Hi Hello czy nawet na język orca.Czyli z tego wynika że jest normalnym potworem :D .Ale jak
wszystkim wiadomo jest on za ścianą i nie atakuje :( zupełnie inaczej zachowywał się rotek on atakował .Czyli może ten Ghoul jest dla tych
co tam wejdą.Może wtedy da się z nim pogadać lub go zabić :cup:

MoGreene
24-01-2005, 15:34
Słuchając tą ,,śmieszną" akcję powoli przeradzjącą się w żenade musze doda coś od siebie...

1 primo do Ghoula za hu**a nie da się wejśc (nie takie jajca jak wy robiłem..nie wspominając już o przekopaniu całego rooka kilofem -.-")

2 primo Ghoul jak i spike sword i mino mag są okazami zachęcającymi do przejścia na main...namiastka tego co może was tam spotkac -.-, może dawno temu były Questy ale teraz są nieaktywne i qniec bajki!)

3 primo heh jakbyście byli bardziej dociekliwi i odiwedzili rózne fora inacej byście do tego podeszli heh....
--------------------------------------------------------------------------
Powtarzam nie da ię tam wejśc i kropka qniec topicu....!!!!
--------------------------------------------------------------------------

Mistyczny
24-01-2005, 15:49
Nie poddawaj się kop dalej :cup:

Hadi
24-01-2005, 19:54
ja zanam taką plotke związane z mino magiem :
Podobno jak sie zabije minosa ktury jest na wieży (kulo wyspy z spikiem swordem) jak go sie zabije to wypada klucz do mino maga , ale to mogol tylko 10+ i hyba jeszcze PACC

A tak do ghula : NIE PODAWAJCIE SIE , JAK JEST TO TRZA GO LAĆ !!! :cup:

Emil1
24-01-2005, 20:55
@up
To jest tylko plotka niestety. Jak zabijesz tego minosa to wypadnie Ci zwyczajny loot. A pozatym troszkie ortgafii by się przydało.

@Topic:
Moja teoria jest chyba jak narazie najlepsza.

Nightwalker
24-01-2005, 21:17
Ten ghul jest poto by by rookowcy wiedzieli, ze na mainie czeka ich wiele nowych stworków.
Spike sword również służy jako motywacja do dalszego grania.
Tak samo pokuj z mino magiem.
Rozwiązałem zagadke? Eureka....

Pasorzytek
24-01-2005, 22:42
Chciałem tylko rozwiać wątpliwości, nie traććnie wiary, co do ghula TO TYLKO PLOTKA !!! to słyszałem że można do niego wejść przez dziure którą trzeba rozkopać kilofem (idziemy do All Dee czy jakoś tak dajemy mu small axe i dostajemy kilof chyba jakoś tak) i jest do niego wejście. A spike sword to tylko ładna wysepka dla ozdoby :P Co do ghula to myśle że to tylko bajka, ale po co jest ten kwiatek na wierzy waspów? Może powiązane z mino magiem? Pomyśl stary ... Ja i muj kumpel chcemy tylko wam pomuc, ale zostajemy tajniakami ... kwiatej jest do studed legsow ale wiecej nic niemowie

Mistyczny
25-01-2005, 11:14
Ten ghul jest poto by by rookowcy wiedzieli, ze na mainie czeka ich wiele nowych stworków.
Spike sword również służy jako motywacja do dalszego grania.
Tak samo pokuj z mino magiem.
Rozwiązałem zagadke? Eureka....



Czy wy tylko potraficie powtarzać to co powiedzieli inni???

Master druid
27-01-2005, 20:29
Sie wie że ten ... gadałem że widziałem jak muj kumpel wchodzi do mino maga, tak serio to nie widziałem ale na słowo wierzyłem mojemu best kumplowi z reala , który gra w tibie. To co pisałem zwykła ściema, a tak na serio to szukam kogoś na Calmerze, kto byłby chętny ze mną szukać odpowiedzi na temat ghula. Bo w mino maga i spike sworda niewierze :P Skontaktójcie sie ze mną napewno każdego przyjme liczą sie ludzie z wyobraźnią bo chce tego ghula rozwiązać ... :] (nie tylko ja)

PS.: Rozpisuje sie zawsze jak jakiś **** pisarz :/:/:/ nie moja wina :P

Roockgardzista
27-01-2005, 21:34
Ten wasz Ghull... To jest śmieszne ;/
Być może można było się tam kiedyś dostać, ale nie teraz tak jak do mino maga. Najlepsze EQ pochodzi wyłącznie od MONOSÓW I ROTÓW...
Nie ma już możliwości zabić MINO MAGA czy GHULLA.
Ile już takich tematów było. To jest śmieszne. Mówicie jeszcze, że wielu Rookstayerów przeszukało Rookgard w poszukiwaniu wejść do tych potworków, a większość z nich nawei nie wie gdzie jest Small Axe Quest
LOL
To już paranoja z tymi Ghullami i Mino Magami ;/
Kończe
POZDROOO!!!

AVE ROOKGARD

Mati ziomek
29-01-2005, 17:34
Mysle ze sie nie da tam dojsc bo kopalem na quescie na katane wszystkie pola , kopałem wyzej liczyłem ktatki i wyszło ze jest tylko 1 kratka pod króra jest pomieszczenie z ghoulem ale nieda sie jej odkopac :( moze jest jakas inna droga ale trzeba przekopac calego roka i mysle ze oplaca sie kilka godzin szukac tej dziury bo scale armor jest warta z kilkadzisiat k !! :)

Mistyczny
30-01-2005, 17:25
A i koniec chyba tego Ghoula nie ?

Blaszy
30-01-2005, 18:35
Bardzo mnie zaciekawiła teoria naśladowania ruchów ghoula ..... a pozatym jeżeli chcecie się upewnić czy ten ghoul to jest NPC to na battle go zaatakujcie , jeżeli będzie pisało że nie możesz zaatakować tej postaci to jest NPC jeżeli będziesz miał w dalszym ciągu fighta z nim to jest zwykły potwór.

PS Może ułozyć drogę nie ze szkieletów a z tych kwiatków i naśladować ghula :P

FUZJANIJ-ELVANS
05-02-2005, 14:32
Moim zdaniem ten ghul jest jednom z kolejnych z tajemniczych zagadek. Na początku przecierz napewno nie wierzyli w martwego smoka i copper shielda. Ktos przyniusl i uwierzyli. Tak samo bedzie z ghulem kiedys ktos na rooku pokaze innym scalle armor i zdradzi tajemnice ghula i kazdy bedzie tam latal po ekwipunek(i zdychał w większości ;) ). Osobiscie chcialbym jak najszybciej zobaczyc screna jak ktos zabija tego ghula.

-_- nie mistrz
05-02-2005, 16:40
Powiem tak : kocham takie tematy!
Na pacuszkowie ( pacc arena ) jest zejscie na ghoula, nawet na dwa.
Sunrise (tak mysle) ma scale armora z questa jaki jest na pacuszkowie z 2 ghoulami. To sa tylko domysly moje i moich kolegow ale kto wie moze to jest prawda. Sunrise ma jeszcze chain legi (quest) :evul:

Muczaszak
05-02-2005, 17:34
Powiem tak : kocham takie tematy!
Na pacuszkowie ( pacc arena ) jest zejscie na ghoula, nawet na dwa.
Sunrise (tak mysle) ma scale armora z questa jaki jest na pacuszkowie z 2 ghoulami. To sa tylko domysly moje i moich kolegow ale kto wie moze to jest prawda. Sunrise ma jeszcze chain legi (quest) :evul:


Skąd wiesz, że Sunrise ma taki equip? Mówił ci? I jak na Pacc area jest zejście na ghoule, to czemu ludzie nie mają scale armorów i innych rzezy które wypadają z ghouli? Człowieku (chyba) torche myślenia....... X( X(


A ja mam pomysł prosty, na który nikt nie wpadł. Przekopać kilofem miejsce nad ghoulem :] :] :]

Mitutayo
05-02-2005, 21:41
@up
Już tyle osób próbowało... Ja też :p

@topic
Każdy będzie miał swoje zdanie na ten temat jak każdy ma swoje zdanie na każdy temat.. No cóż życze powodzenia wszystkim którzy badają ghoula.. Może wkrótce..

sceptile
05-02-2005, 22:59
możliwe jest także to, że n.p. istnieje jakiś klucz na mainie który nic nie otwiera (albo zwyczajny klucz) , i on może otwiera drzwi do mino maga, otwieramy jakieś drzwi, i tam jest przełącznik i teleport, jak się przełączy przełącznik (lol) to się otwiera ta ściana za którą jest ghoul, a teleport prowadzi właśnie do tego pokoju z ghoulem

Sir Dubeh
05-02-2005, 23:49
A wiesz tak myslalem o czyms podobnym tylko stwierdzilem "po co?"... skoro na main'ie to zwykly smiec...ktory mozemy kupic za okolo 100 gp od drugiego gracza a w sklepie 230 chyba... :/osobiscie sadze ze quest z Bassiliskiem ,Mino Magiem,Ghoulem sa tylko po to zeby przykuc wieksza ilosc graczy do tibi...pomyslcie jaka jest zabawa z gry o ktorej wszystko wiecie ?

Malumiasta
09-02-2005, 12:02
Sorcie jeśli powielam wątek albo coś [ale mam mało czasu i nie chce mi się brnąć przez te 7 stron :P ] być może to plotka, ale odnośnio mino maga to słyszałam, że na którymś ze światów jest rooksteyer o na prawde choleeeernie wysokim poziomie i ponoć tylko on wie gdzie jest/ma klucz do mina... ale ja tylko tak słyszałam :] pzdr

Master druid
10-02-2005, 21:11
Często jestem na tym forum, zbierałem info od kiedy tylko zaczełem grać: sprawa stoi tak:
- mino mag - moim zdaniem bajka
- ghul OBOK KATANA ROOM - bajka
- CHAIN LEGS'Y na rooku (coś nowego na forum chyba) - są jest to quest w pacuszkowie
- GHULE - 2 GHULE strzegą "skrzynki?" z chain legami
Możeci pier**** że jestem nOOb wiadomości w 10000% sprawdzone. Nie dam żadnych screenów ani filma. Nie wiem gdzie to jest dokładnie ale specjalnie żeby tam iść kupuje pacca :P a wy róbta co chceta, ghule istnieją, czyli jest scale armor co z nich wypada a legi to kwestia zabicia 2 ghuli :] Cya.

sceptile
10-02-2005, 21:30
Skąd to niby wiesz, jeśli masz taką pewność? Skoro nie masz PACC'a...
Może kumpel powiedział? 8o A tak wogóle, gdzie jest ten quest? to nie był by chyba quest spoiling ... ;)

Master druid
11-02-2005, 14:16
Skąd to niby wiesz, jeśli masz taką pewność? Skoro nie masz PACC'a...
Może kumpel powiedział? 8o A tak wogóle, gdzie jest ten quest? to nie był by chyba quest spoiling ... ;)

Pewność mam i jestem pewny że jakby ktos nad tym ostro pomyślał z paczką tak jak ja tesz by do tego doszedł ... Wiem to stad ze zebrałem się z kumplami i myśleliśmy nad tym przez dobry miech czasu 1 z nas miał PACC'a i sprawdzał hipotezy, metodą prób i błędów się udało ... Nara ja nie caritas.

..::QRAS::..
11-02-2005, 15:01
ja tak mysle ze gdzies na roku w pewnym ukrytym miejscu jest jakas dzwignia ktora otwozy ta sciane dzielaca ghula ... :p

Khaid
11-02-2005, 22:18
EJ TAMTEN TYP KTORY PIERDZIELIL O MINO MAGU MOGE CI ZAPLACIC SUMA NIEJEST ISTOTNA OGRANICZAM SIE DO 15k ALE PWOIEDZ MOJ NUMER GG:7857425

Philten
12-02-2005, 00:59
Ale wy bajki piszecie. Na rooku jest 1 ghoul. Na obszarze dla pacc nie ma zadnych ghouli ani tym bardziej scale armor czy chain legs..... -.-

Dj-bebzonista
17-02-2005, 14:26
W mino hell na rooku leżała książka, troche sobie poczytałem i zrozumiałem troszeczkę. Jesli się nie mylę to pisało tam coś o teleporcie z mint wallin (sorry za błąd jęsli źle napisałem). Możliwe że do tego miejsca będzie mozna się teleportować jakoś z tamtąd. Fajnie by było pogadac se z kimś na rooku przez ścianke :p . A co do ghoula, wydaje mi się że jedna z dziur które są na wielu skałach napewno do niego prowadzi, mozliwe nawet że jeszcze do jakis innych potworów. Nie wiem jak wy ale ja sporo widziałem takich zakopanych dziur dzie potrzebne były krzesełka. I jeszcze jedno, co sadzicie o minosie na skale? Słyszałem że jak abije się go bez broni dostanie sie spike sworda. Kiedyś byłem na tej skale ale jakoś mi nie wyszło załatwienie potworka :D

Malumiasta
17-02-2005, 16:45
Co do minosa - wątpię, żeby za zabicie go bez broni był ss, a z bronią tym bardziej - już nie raz go zabijałyśmy z moją kumpelą :] [secura rook]

miedzik
17-02-2005, 17:35
Moim zdaniem można to trochę porównać do np. wiary w istnieniew ufo. Jedni wierzą, drudzy nie, wszyscy się kłócą i szukają dowodów za lub przeciw. Jednakże, jak ktoś napisał '.. jeśli czytalibyście inne fora to wiedzielibyście, że nie można dojść do ghoula' - coś w tym stylu..' Możliwe, że nie można, możliwe, że można.

Teraz do tych co uważają wierzących w ghoula za głupców.
Wejdźcie sobie na tibia.de lub tibia.news chodzi mi o Knight Watch Tower.
Dotychczas nikt tam nie był, 2 lata temu przejście zostało zablokowane po upku. Większość zapewne nie wierzyła, że można tam dojść, a teraz pierwsza osoba odkryła sekret tej wieży i sama wpadła na pomysł jak tam wejść.

Reasumując. Sam nie wiem czy wierzę w możliwość dojścia do ghoula, ale nie podoba mi się jak 'realiści' jadą fantastów i marzycieli.

Życzę powodzenia nieustraszonym rookstayer'om. Jeżeli was to kręci i wierzycie, że wam się uda to próbujcie dalej. Ahh.. może mi się uda udowodnić lub obalić Hipotezę Goldbacha ;]

Malumiasta
19-02-2005, 14:40
W mino hell na rooku leżała książka, troche sobie poczytałem i zrozumiałem troszeczkę. Jesli się nie mylę to pisało tam coś o teleporcie z mint wallin (sorry za błąd jęsli źle napisałem)

Hm, nie powiem zaciekawiłeś mnie tym :] więc przespaceorwałam sie do mino hell i mam tę książkę [jeśli ktoś jest sam ciekaw jej treści prosz mówić] rzeczywiście, pisze tam coś o mint wallin i teleporcie, ale sama więcej nie jestem wstanie z tego wyciągnąć [ale razem z innymi rooksteyerami zaczynamy już kombinować :] ] pzdr

Marek Tibioman
19-02-2005, 22:46
Ja sobie dobrze przetytalem ten temat i skomentuje wszystko co mnie w jakis sposob zaintrygowalo :] A wiec po pierwsze: mam pewien plan co do tego ghoula... na tym forum w dziale mainland i temacie " co jest pod...?" przeczytalem ze aby dostac sie na mainie pod northportem na poziom -3 nalezy znalezc bardzo dobrze ukryta dzwignie! Mysle ze z tym(i) ghoulem(ami) jest tak samo. Moze jednak jest tak jak tu ktos juz na forum pisal (nie pamietam kto ;)) ze trzeba pod ta sciana ryc kilofem az sie znajdzie ukryta dziure.... A z drugiej strony bardzo ciekawe sa tez te dziury na roznych skalach!!! Jakby ktos bardzo chcial odkryc ta zagadke niech poodkopuje te dziury na skalach B)
Po drugie: co do spike sworda to wydaje mi sie ze mozna go zdobyc. Nie watpie w to ze trzeba pokonac minosa golymi lapami i pojawi sie teleport teleportujacy na wysepke ze spike swordem, ale trzeba by wtedy bardzo duzo trenowac fist ;/
Po trzecie: Mino mag. Nie mam pojecia jak sie tam dostac, ale nie wykluczone ze ta ksiega na w tym pokoju (nie pamietam jak sie nazywal cos tam mintwallin hell... :p ) wyjasnia jak sie dostac do mino maga, ale i tak nawet sunrise nie pokonal by go (na rooku sa za slabe itemy :() Ale ja mam swoj zupelnie inny pomysl z tym mino magem :] Jak sie dojdzie do tego pokoju gdzie sa te 3 skrzynki (boxy) z carlin swordami i innymi cennymi itemami [tam co pilnuja ich minotaury i sie tam idzie przez ta krętą jaskinie wolfow] to w tym pokoju jest jeszcze taka skrzynka co sie zwie chest. I moze tam trzeba wlozyc jakas cenna na Rooku rzecz i przeteleportuje wtedy do pokoju z minomagiem :cup: ... nie wiem. Wydaje mi sie ze moj pomysl z mino magiem jest najbardziej prawdopodobny :]
P.S. Nigdy na Rooku nie mialem katany wiec nie wiem gdzie jest i jak sie dostac do tego katana room (powiedzcie mi na gg 4565540 plz ) ale nie obsmiewwajcie mnie za to ze np. pomyslicie sobie tak: "eee tam jakis n00b pisal ten post nie wiem po co on to pisal skoro nigdy nie byl w katana room to on pewnie w tibie nie umie grac a rookgaardu woghoule nie zna" TEN POST PISALEM NA PODSTAWIE TEGO CO PRZECZYTALEM W TYM TEMACIE A JAK JUZ MOWILEM JA SOBIE BARDZO DOKLADNIE PRZECZYTALEM CALY TEN TEMAT!!!

Saviol007
19-02-2005, 22:54
A moze trzeba było zacząć od poszukania na Forum?? Ghul to taka sama atrakcja jak Mino Mag w Mino Hell.
a niby czemu tak twierdzisz, mino jest ale nieda sie do niego chyba dostac przecie babcia niekrzyczy lern the sekret of deth --.--

Wertk Powraca
21-02-2005, 16:16
Dzisiaj trafilem na dziwny tunel wstawilem boxy i na gurze byla dziura odkopalem lopatom i wszedlem byly tam orci spermany,nie wiem co jest dalej to jest na isarze moge komus pokazac ten tunel

Nietypowy
21-02-2005, 19:07
Załącze screena niedługo czekajcie :] jeszcze dzisiaj bedzie :D z czyms co moze byc ciekawe :]

Malumiasta
21-02-2005, 20:07
Rozumiem, że tyczy się do M.M albo Ghoula... czekamy niecierpliwie cokolwiek to jest :]

kemotk2000
21-02-2005, 21:09
Dzisiaj trafilem na dziwny tunel wstawilem boxy i na gurze byla dziura odkopalem lopatom i wszedlem byly tam orci spermany,nie wiem co jest dalej to jest na isarze moge komus pokazac ten tunel


Po stronie Facc czy Pacc? Możesz opisać gdzie to, albo jakiegoś screena dać?

Moon-Rider
21-02-2005, 21:28
Dzisiaj trafilem na dziwny tunel wstawilem boxy i na gurze byla dziura odkopalem lopatom i wszedlem byly tam orci spermany,nie wiem co jest dalej to jest na isarze moge komus pokazac ten tunel

Pokaz mi ... Tzn jak bedziesz gral
to sie odezwe i mi pokazesz ...

Po stronie Facc czy Pacc? Możesz opisać gdzie to, albo jakiegoś screena dać?

Dla facc ...

Załącze screena niedługo czekajcie jeszcze dzisiaj bedzie z czyms co moze byc ciekawe

Czekam niecierpliwie ...

sceptile
22-02-2005, 00:07
ja czytałem pewną książke (w grze :P ) i tam było napisane, że mag sam się tam zamknął, i zabezbieczył energy fieldami, aby nikt mu nie przeszkadzał w badaniach, i to się działo kiedy minosy przybyły na wyspę zwaną rookgard.
nie pamiętam dokładnie. wogóle, rzeczy z minosami są dziwne.


@offtop
ja na mainie znalazłem czarną książke gdzie jest napisane, że minosy kopały tunel, i była twarda skała, a za nią jakiś kolo, z niebieskim miieczem, który zabił jego mino guardy i potem obrócił się w jegio kierunku. to pewnie coś do questu, ale może... tunel main-rook ? 8o

Towarzysz Broni
22-02-2005, 20:45
Mino Mage pilnowal kiedys droge do questu ze spike swordem. Usuneli go poniewaz pewien czlowiek wchodzac do srodka nie zamkna za soba drzwi na klucz i pelno ludzi na niskich levelach weszlo i zdobylo spike sworda. Cip'y doszly do wniosku ze ten quest jest bez sensu ze 1 lvle ~ wchodza po spike sworda. Czy juz wiecie co to jest ten mino mag ?? świetnie co do ghula to on zawsze byl tak dla urozmaicenia terenu ;p moze kiedys bedzie tam quest ale podkreslam MOZE KIEDYS...

Malumiasta
23-02-2005, 14:35
Ad mino maga - tak jak pisałam którąś tam stronę temu, słyszałam, że ktoś ma/miał klucz do mm... czyli jednak quest był ale go usunięto.

Teraz mogę powiedzieć, że prawdopodobnie taka sama sytuacja ma miejsce z Ghoulem. Praktycznie przez przypadek się o tym dowiedziałam, już piszę jak wygląda sprawa: w króciutkim skrócie - na rooku wpadł na mnie pewien kolo dziwiąc się, że mam chaina a nie scale armora i dlaczego jeszcze nie poszłam na ghoula, poczym się wylogował. Jakieś pół godziny temu udało mi się go dorwać online i wyjaśniłam z nim tę sprawę... a więc jego kumpel pokazywał mu swojego scala, którego zdobył na rooku. Tłumacząc mi, jak tam dojść, powiedział, że 'jest dziura nad katana questem, jak się do niej wlezie to trza parę rotów ubić i potem liną do góry do ghoula i że najszybciej jest go distancem ubić'... haczyk taki, że to wszystko było przed którymś tam updatem.

Wybrałam się do katana questu, sprawdziłam wszystkie piętra, ubiłam co się dało i po jakiejkolwiek dziurze ani śladu... więc o ile nie trza jej odkrywać pickiem to wejście do ghoula zostało usunięte.

A co do wątku, który chyba się pojawił na którejś ze stron - iż niby na części pacc są ghoule - ghoul za skeletami jest jedyny.

Bóg zapłać za wysłuchanie :]
Amen

kemotk2000
23-02-2005, 15:37
Prosiłem już, ale cisza. Możecie powiedziec albo dac screena o jaki tunel chodzi z tymi spearmanami? On gdzieś koło Ghula?? Ja tam nie kojażę nic takiego. Powiedzcie plis :P

Moon-Rider
23-02-2005, 21:57
Prosiłem już, ale cisza. Możecie powiedziec albo dac screena o jaki tunel chodzi z tymi spearmanami? On gdzieś koło Ghula?? Ja tam nie kojażę nic takiego. Powiedzcie plis


Nom... Ja tez chce tego .. bo na tibi nie moge zlapac Rokgardzisty (nie mylic z Roockgardzista) ...

... A wogole To ja tak przeglądałem co nie co ... I na gorze skał w tych wejsciach co lopata trza rozkopac ... to nic nie ma ... bo powinno to byc widac na mapie ... Chyba ze na mapie tez to ukryto ...

Malumiasta
24-02-2005, 00:26
Nawet jeśli są, to trudno byś je zobaczył na mapie, skoro są prawdopodobnie na wyższym poziomie terenu niż Ty... ile jest tych 'dziurek' tak na oko? Najwygodniej będzie skołować ekipę, kilka skrzynek i pospacerować trochę :] kto się na to pisze?

Dweron Abyth
12-06-2005, 21:43
Dzisiaj trafilem na dziwny tunel wstawilem boxy i na gurze byla dziura odkopalem lopatom i wszedlem byly tam orci spermany,nie wiem co jest dalej to jest na isarze moge komus pokazac ten tunel

No to dwaj screena. BO jak na razie to wydaje się ze ty kręcisz.

A co do chain legs... tez dajcie screena...

A co do tej knigi z mino hall:
orginalny tekst:
"The mystic portal remains unstable so reinforcements from Mintwallin seldom areive here.
The royal mage managed to impress the primitive local orcs though and we can usce them as slaves and runefodder. The trolls surrendered immediately andcan be used for lesser services.
The human base has to be destroyed since more and more arrive there. These enemies are not strong but their number might cause some problems. As long as they will be revived at tahis mystic vortex even they can ruin our plans. We have to figure out how to destroy the vortex first. The mage locked himself up in his quarters and wants not to be disturbed anymore. He entrused me with the duty to coordinate all our actions here."

A oto tekst po polsku:
Mistyczny portal pozostaje niestabilny, więc posiłki z Mintwalin rzadko tu dochodzą.
Jednak królewskiemu magowi udało się zaimponować lokalnym i prymitywnym orkom i możemy ich użyc jako niewolników i (cośtam z runami nie wiem co).Trolle natychmiast się poddały i mogą być użyte do lżejszych zadań.
Baza ludzi musi być zniszczona ponieważ coraz więcej tam przybywa. Ci wrogowie nie są silni, lecz ich liczebność może sprawić troche kłoptów. Dopóki będą wskrzeszani w tym mistycznym portalu nawet oni mogą zniweczyć nasze zamiary. Musimy wpierw wymyśleć sposób by zniszczyć ten portal. Mag zamknąl się w swojej kwaterze i nie chce by mu przeszkadzać. Zaszczycił mnie obowiązkiem skoordynowania wszystkich naszych działań w tym miejscu.
Dzieki za tłumaczenie Avatar Zemst

Mintwalin to stolica minosów na mainie...

Dweron Abyth
13-06-2005, 18:45
no to opisz jak zdobyc te chain legsy...
jeszcze nie widze tych screen

3dsmaxman
13-06-2005, 20:18
omg...
jak macie problmy, to puscie maila do CipSoft G.m.b.H z nastepujacym zapytaniem:
"Greetings. I'm Noob and I have a little question ok? Can I get to Minotaur Mage or Ghoul on Rookgaard? Or they're just for fun? Message me fast, please!
Your faithully,
Noob"

recze, ze wam odpowiedza :P

Dweron Abyth
13-06-2005, 21:48
omg...
jak macie problmy, to puscie maila do CipSoft G.m.b.H z nastepujacym zapytaniem:
"Greetings. I'm Noob and I have a little question ok? Can I get to Minotaur Mage or Ghoul on Rookgaard? Or they're just for fun? Message me fast, please!
Your faithully,
Noob"

recze, ze wam odpowiedza :P

Bardzo śmieszne... oni prubują zdaobyć "legendarne itemy" Sam w to szczeze wątpie ale...

Hellraiser
14-06-2005, 14:07
Witam Jestem Rookstayerem, ale jeszcze nie ujawnie swego name. ale widze pełno tu bajek o tym Ghoulu i MM Etc. Ja widze i mam prawie potwierdzenie ze tak jest z tym. Ghoulem i MM.
Za dużo n00basi i Newbie sie tu bawi wymyslając te pierdoły bez obrazy xD. Ale Te questy są zablokowane ! Przez CipSoft Nie ma zadnych juz kluczy zadnych podkopów to mnie najbardziej rozśmieszyło :P.Nawet na faworyzowanej Antice nie ma tam wejscia ;] Ani na MM I na ghoula. A jeszcze wracając do kwesti P Dagerra Na tym swiecie gram nie ma od poczatku a juz troche lat ten serw takie itemki Jak P Dagger tez jest raczej blokowane na swiezych serwach nawet ktore maja z 4-5 lat .Tylko widzialem na Antice P Daggera poniewaz ten serw jest faworyzowany wiec dlatego CipSoft Nie zblokowalo tej itemki i na innych serwach tez bardzo starych raczej moga byc ale to juz moja teoria.Jeszcze wracajac do Spike i do Ghoula . Zadna osoba nie ma tej itemki i nie spotkal sie na rooku z ghoulem.Aha i chyba ostatnie myslalem ze wiecej osob jest powaznych tutaj myslalem ze ta akcja bedzie polegac na napisanie listu do CipSoftu czy cos zeby wznowili te questy. a nie szukanie dziur :P A jesli po tym poscie wyskoczy ktos ze ma p Dagera albo znalazl cos nowego na rooku Niech udowodni to i Nie myslcie ze jestem taki wazniak podejcie do tego z loozem. Co tu napisalem nie chcialem nikogo obrazic ale moja wersja do czegos sie przyczyni :P Paps :*
Aha czytalem malo poprzednich postow wiec moze ktos to juz napisal :P

Alekss
14-06-2005, 17:12
Jak bylem nobem moja 1 postac w tibi szlem sobie i patrze o fuck moscik do spike sworda i go tam nie ma.Napoczatku chcialem tam wejsc i poczekac na save serva ale sie przestraszylem ze z tamtad nie wyjde i ucieklem.Ale bylem glupi jak by teraz znoiwu mi sie to przytrawil to bym inaczej zrobil.

-Res-
14-06-2005, 18:01
Jak bylem nobem moja 1 postac w tibi szlem sobie i patrze o fuck moscik do spike sworda i go tam nie ma.Napoczatku chcialem tam wejsc i poczekac na save serva ale sie przestraszylem ze z tamtad nie wyjde i ucieklem.Ale bylem glupi jak by teraz znoiwu mi sie to przytrawil to bym inaczej zrobil.
tiaaa...a ja miałem scale armor i dwarven shield pierwszym charem...
NIE WYMYŚLAJ GŁUPOT !

Rybzor
14-06-2005, 20:10
Znowu jakies opowiastki, wg mnie nie da sie dojsc do ghula i mino maga, co do o daggera to pytalem sie pewnego :P uzytkownika forum, ktory mial 50 lvl na rooku, moze 51 i nie znalazl p daggera wiec watpie zeby istnial na rooku:]

Dweron Abyth
15-06-2005, 07:29
Jak bylem nobem moja 1 postac w tibi szlem sobie i patrze o fuck moscik do spike sworda i go tam nie ma.Napoczatku chcialem tam wejsc i poczekac na save serva ale sie przestraszylem ze z tamtad nie wyjde i ucieklem.Ale bylem glupi jak by teraz znoiwu mi sie to przytrawil to bym inaczej zrobil.

Ile będzie jeszcze takich nOObów co myślą że da się z tamtąd wziąść spike sworda. Każdy wie ze był kiedyś quest z mino mage (nagroda to spike sword) ale nie miał on NIC wspólnego ze spike swordem na wyspie. Kiedyś tam leżał fire sword...

Kulikos
15-06-2005, 09:17
A ja mysle ze Mino Mag i Ghul to tylko urozmaicenie... takie cos zeby ludzie ktorzy 1 raz graja w Tibie sie podniecili :D i raczej zgadzam sie z Dwimenor'em, tyle ludzi probowalo, tyle ludzi kopalo, i nic z tego nie wyszlo, wiec probojcie, ale wedlug mnie nic z tego nie wyjdzie ;/.

3dsmaxman
17-06-2005, 16:02
choc na tibianlibrary pisze, ze klucz znajduje sie w szkielecie na koncu tunelu za poinsonfieldami (w grocie z gotwormami na wschodzie wyspy)....
sprawdze to w najblizszym czasie

Dziutrix
01-07-2005, 11:09
Sprawdź. Też jestem ciekawy. Szczerze chciałbym też tam "poszperać" (bez skojarzeń :P ) ale nie mam Pacca, ani rookstayera :/ Jednak cała zabawa w Tibii polega na odkrywaniu. A osobiście nie podoba mi się to, że CIPy usuwają niektóre questy :(

Margarius
03-07-2005, 13:31
Ile będzie jeszcze takich nOObów co myślą że da się z tamtąd wziąść spike sworda. Każdy wie ze był kiedyś quest z mino mage (nagroda to spike sword) ale nie miał on NIC wspólnego ze spike swordem na wyspie. Kiedyś tam leżał fire sword...

Kolejna nowa bajeczka . A z kąt ty to niby wiesz . Żadnego FS tam nie było i nie Będzie KONIEC!!!!

Parys
03-07-2005, 13:58
@up
A właśnie, żę leżał tam fs, ale nie dało się go wzabrać, tak jak teraz, nie da się zabrać ss...

Steve-0
03-07-2005, 16:06
mam postać na rooku teraz na 11 lvl na 10 lvl wykonywalem katana room qest solo i widziałem ghula
http://i2.photobucket.com/albums/y17/hejabanana/UO0016.jpg
Nie chces sie chwalic <i to nie fake> ^^
A jak widac na Default channel, dostawalem od skeletonów, więc spawn nie był wyczyszczony :E

Dweron Abyth
03-07-2005, 16:44
Kolejna nowa bajeczka . A z kąt ty to niby wiesz . Żadnego FS tam nie było i nie Będzie KONIEC!!!!

czytaj prosze cale moje posty...

Cyber Demon
03-07-2005, 18:58
Ja sie z checia przylacze, tylko mam na razie 6 lvl, ale zostaje na rooku

moF
05-07-2005, 15:07
Sie wie że ten ... gadałem że widziałem jak muj kumpel wchodzi do mino maga, tak serio to nie widziałem ale na słowo wierzyłem mojemu best kumplowi z reala , który gra w tibie. To co pisałem zwykła ściema, a tak na serio to szukam kogoś na Calmerze, kto byłby chętny ze mną szukać odpowiedzi na temat ghula. Bo w mino maga i spike sworda niewierze :P Skontaktójcie sie ze mną napewno każdego przyjme liczą sie ludzie z wyobraźnią bo chce tego ghula rozwiązać ... :] (nie tylko ja)

PS.: Rozpisuje sie zawsze jak jakiś **** pisarz :/:/:/ nie moja wina :P

Przyznajesz sie ze sciemniasz a 3 strony dalej piszesz o chain legsach , 2 ghoulach na pacc area. Zenada ... osobiscie ja i pewnie wiekszosc czytelnikow tego tematu ci nie uwierzy i trudno sie dziwic. Wiesz w tym topicu sa 2 rodzaje forumowiczow , mianowicie :

- ci ktorzy serio sie staraja i szukaja wskazowek.
- ci ktorzy "wiedza ale nie powiedza" , "maja ale nie pokaza" , "nie wkleja ss'ow bo costam" i wlasnie w tej grupie jestes.

Ja nie wierze w zadne twoje 2 ghoule i chain legsy przynajmniej nei po twojej wczesniejszej sciemie ...

Bubusiek
10-07-2005, 13:51
Przyznam ze zaciekawil mnie ten ghoul.
Rook jest dosc duzy wiec jest wiele mozliwosci.
Chetnie moglbym sie dolaczyc do jakiejs grupki z antici.

Mozliwe ze trzeba kopac pickiem, w takiej grupce by musialo byc przygotowane kazde narzedzie miedzy innymi:
pick,lopata,lina,maczeta i.t.d.

Jak by ktos byl chetny do rozwiazywania tego just msg ^.^

Pulkownik Szpunt
11-07-2005, 20:47
A jak mi to ktos wytlumaczy ze przed grudniowym update, mniej więcej na srodku pokoju z kataną gdy uzywalo sie kilofa pojawiala sie chmurka. Stalem tam z 15 min i nic. Czy to był jakis bug?

Czester
11-07-2005, 21:28
Ja tam niewiem nieszukam zagadek i niemam zamiaru szukac poniewasz nielubie rooka nieprzepadam
ale morzna na to patrzec z innej strony nisz tylko potworka zasciana przyklad morzna pomyslec w ten sposub jakis rycerz dostal sie tam niemogac wyjsc zginol a jego cialo zyje (undead) z tego punktu widzenia skoro on sie dostal ktos inny tesz moze
ale rownie dobrze moze byc ozdoba

Gagagigo
11-07-2005, 21:45
Sorry ale niechcialo mi sie wszystkiego czytać więc spytam :
NA JAKIM SERVERZE JEST TA AKCJA ???
Chętnie sie przyłącze !!!!!1

Misza
13-07-2005, 12:03
Aha, skąd wiecie, że goście z Antici nie rozwiązali tego questa i nie zabili ghoula? Bo nie mają killed by ghoul? Przecież mogli go rozwalić bez straty ludzi.

Jeszcze ktoś inny pisał, że albo nikt nie zginął albo wpisy są utajone...
A ja mówię co innego: Czy ktoś wchodził CODZIENNIE na www.tibia.com i czytal spis deadów Sunrise'a i innych rookstayerów? Powszechnie przecież wiadomo (przynajmiej mi się zdaje, że wiadomo), że po jakimś czasie wpisy znikają, albo "ze starości" :p, albo przez zastąpienie ich innymi...
Jeśli już ktoś to pisał to sorry, ale nie chciało mi sie 12 stron czytać... ;)

Piort
13-07-2005, 13:04
co to ma byc ze rook***e zabili ghula :D dobre jaja
ja mam
20 lvl :)
Profesja Knight :sword:
skille 65/60 :D :cup: (sword/shield) :miecz:
Eq
Warrior helmet
platinium amulet
Bright sword
Medusa shield
Crown armor
Knight legs
BOHY (60k) :D :D :D :D
Swiat aurea Nick >>>>PIort<<<<

Robercik knight'cik
13-07-2005, 13:09
Ja tez sadze ze te qesty sa juz zablokowane ale zycze wam powodzenia w odkrywaniu czegos nowego.Gadalem z moim kolega z klasy on gra okolo od poczatku tibi i mi mowil ze kiedys nawet sam czesto chodzil po spike sworda ale teraz juz sie nieda

Anturek
14-07-2005, 13:37
Ghoul to nie żaden NPC. Da się go atakować na BattleList.

Zamiela Jr.
19-07-2005, 22:00
Jedyne co mozna zrobic (niewykonalne chyba ze masz znajomego CIPa i on ci powie) to zapytac sie CIPa albo jakiegoś GMa(rownierz trudne).Ja niebede sie glowil nad ta zagadka gdyz moim zdaniem to strata czasu ale... ale... mozna by sie pochwalic i zdobyc slawe :confused: Mozna tez poczekac az jakis geniusz ukradnie cala mape tibii i zamiesci do otsa :D(to wykonalne jak zobaczyc UFO i by ci uwierzyli):D
__________________________________________________ ________
!!GRATULACJE DLA WYTRWALYCH I DLA TYCH KTORYM UDALO SIE ROZWIKLAC TAJEMNCE!!

HAIL NIEUGIECI I WYTRWALI INACZEJ HAIL POLACY!

dawid mag
24-07-2005, 13:51
a ja wam muwie do mino maga mozna doisici mialem klucz i powiem jedno ,, Najciemniej jest pod latarnia" niebede muwil jak sie go robi bo dostane bana ale powiem jedno pokonacie mino mga bedzie teleport do spike sworda i potem trzeb a jedna zecz polozyci zamiast spika

Bubusiek
24-07-2005, 14:15
@Dawid~
Sądze że człowiek który kompletnie nie zna zasad ortografii nie może wykonać takiego questa (który zresztą już nie istnieje)

Chłopie zamiast grać w tibie naucz sie ortografii.

Pacek
24-07-2005, 14:22
ekstra, naprawde super że mialeś spike swora i znalazłeś droge do niego, gratuluje ci tego heroicznego wyczynu, jesteś mym idolem, prosze wyślij mi swoje zdjęcie żebym miał co nad łóżko powieśić i w co sie lampić godzinami.
A teraz na poważnie, kiedyś było pełno różnego rodzaju questów na przeróżne potężne broie, nie były to też jakieś strasznie trudne questy wedłóg naszych norm, kiedyś great shield wypadał chyba ze smoków jeśli sie dobrze oriętuje, demon legi też można było wylotować z czegoś, miecze i potwory miały zupełnie inne statystyki a to dlatego że kiedyś w tibie grało mniej osób i były to dość słabe posatcie (cienkie skile, lvl marniutki) i żeby tym graczą ułatwić tworzono takie tam różne rary z odpowiednimi statystykami żeby im było łatwiej. Dużo questów zostało zamkniętych ponieważ ludzie teraz są już silniejsi i cip soft wprowadził ograniczenia żeby nie byli za silni i nie do pokonania. A mino mag oraz ghul na rooku to już tylko ozdoba, chyba że sie myle, ale raczej nie sądze, a mój przedmówca jeśli mówi prawde to niech na zaprezentuje jakiś dowód [; a jak nie chce to trudno

Bubusiek
24-07-2005, 14:45
Dodam jeszcze że z Demon Skeletonów wypadał eplate :)
A anihilatora zrobili bo ktoś wykonał questa na Warlord sworda <antica>

A co tam będe pisać o mainie jak to forum o rooku


Jego błędy: Muwil,zecz,muwie

Kontownik
31-07-2005, 20:39
Moje spostrzeżenia:
- Brass armor da sie sprzedać na rooku w sklepie (chyba za 140gp) więc kiedyś można było mieć ten item na rooku.
- Nie ma questa na chain legsy, tak wogole to wypadają one z mino maga
(Nie piszcie że na tibia.pl jest napisane że z mino maga wypadają leather legsy ! Moim zdaniem ktoś się pomylił, mi osobiście wypadły chain legsy z mino maga na mainie)
- Bardzo ważna rzecz !! Scale armora nie da się sprzedać w sklepie na rooku, więc tego itemsa nie da sie zdobyć na rooku !!! Chyba ze ktoś dostanie od GMa ale to już inna sprawa...

Dweron Abyth
31-07-2005, 20:48
to ze nie mozna sprzedac scale armor w sklepie to nie dowód ze go nie było :P
katana jest a nie da sie sprzedac w sklepie

Bart92
31-07-2005, 21:08
Popieram...na mainie da sie sprzedać brass arma, lecz z tego co wiem nie da sie scale x)

moF
31-07-2005, 21:16
up@: da sie sprzedac i brass i scale ;)

Kontownik
31-07-2005, 21:31
Troche wam objaśnie:
- Katana jest jakby "niesprzedawalnym itemem" nie można go sprzedać na rooku jak i na mainie, tak samo jak copper shield.
- Natomiast Scale armor da sie sprzedać na mainie a NA ROOKU NIE z tego wynika że nie ma takiego lootu na rooku.
- Wyjatkiem może być quest taki jak np. Carlin sword da sie go sprzedać tylko na mainie mimo że jest na rooku.
Myśle że wkońcu wyjaśniłem sprawe ze scale armorem....
(Nie mam złego nastawienia do rookstayerów, sam mam 15lev i nie robie wyższego póki nie będzie updatu ale to już inna sprawa).

ZAWSZE MOGE SIE MYLIĆ !!! ;)

Gniew Mroku
31-07-2005, 21:42
Natomiast Scale armor da sie sprzedać na mainie a NA ROOKU NIE z tego wynika że nie ma takiego lootu na rooku.

To nie ma żadnego sensu. Co z tego że jakiegoś itemu nie da się sprzedać w sklepie, nie wyklucza to możliwości zdobycia go.

Lord Stasio
31-07-2005, 22:23
Mozliwe ze jak sie kliknie na jakies drzewko kamien lub cos to sie znajduje klucz do drzwi w miejscu w ktorym jest mino hell quest przechodzi sie przez prady otwiera sie drugie drzwi zabija mino maga i teleportuje sie do sali z dzwignia uzywa sie jej i otwiera sie wtedy ghoul.

Ellenhorin
31-07-2005, 22:50
Mozliwe ze jak sie kliknie na jakies drzewko kamien lub cos to sie znajduje klucz do drzwi w miejscu w ktorym jest mino hell quest przechodzi sie przez prady otwiera sie drugie drzwi zabija mino maga i teleportuje sie do sali z dzwignia uzywa sie jej i otwiera sie wtedy ghoul.

Zabija sie mino maga dobre ^^ tylko ciekawe jak chcesz to zrobic
Btw. Watpie zeby mozna bylo sie tam dostac ;(

Malumiasta
01-08-2005, 09:33
Boże, ile można...

Te questy zostały usunięte. Może kiedyś [za którymś updatem] zostaną zwrócone, ale póki co - zostały USUNIĘTE!

Dowód?

Bożesz Ty mój... siedziałam nad tą sprawą kilka długich miesięcy i doszłam do tego - klucz do mino maga miał mieć coś wspólnego z mino hill... Rookstayerzy podejdzcie pod tę górę i zobaczcie, że piętro pod minotaurem jest wejście... zablokowane kamieniem czy czerwonym kwiatkiem.

Pozdr

Zito
02-08-2005, 02:50
W mino hill NIE MA WEJSCIA!!
Dowod?
1. sprubujcie cos tam wrzucic... nie da sie!
2. na mapie nie widac wolnej przestrzeni w skale (podejdz do dowolnego domku/pomieszczenia od strony gdzie nie ma drzw ani okna - bedziesz widzial na mapie sciany i puste w srodku)

Druga sprawa to questy.
Dlaczego Cipsoft tak by nie chcial aby ludzie nie mieli miec SS na rooku? Przeciez dla nich to nawet lepiej ze ludzie ktorzy potrafia grac ida na maina!
Jesli nie idzie go zdobic w ten sposob co kiedys, to dlaczego wylkuczac ze nie mozna go zdobic WOGOLE??
NP: Jesli by postawili drzwi do ciala smoka, to powiedzielibyscie ze nie ma questu na legion helmet na rooku? Przeciez sa 2 questy na ten helmet.

I uwaga ogolna: questy nie polegaja na poleceniu do skrzynki zabraniu itemu... tak sie robi jak wiesz gdzie szukac! Jesli nie wiesz o jakims quescie to gadasz z NPC i czytasz ksiaki/scrolle.
Glupie lazenie po calym rooku i macanie pick'em na wszystko co sie da nie ma sensu.
A co jesli aktualnie mozna dostac/kupic te itemy (b-arm,ss,...?) po prostu gadajac z NPC?

Master Olbaid
03-08-2005, 08:44
Może ghul,mino mag,spike sword to jeden wielki qest ja tak sądze ale to tylko przypuszczenia

Opuszczony
05-08-2005, 18:00
WOW JESTEŚ SUPER ODKRYŁEŚ TAJEMNICE MAGIK DONG SFORTA!! ZABIŁEM GHÓLA I MI WYPADŁ!! ALE SUPER!!

a tak na serio powiem szczerze:
-Ekhemm... Przekopałem całą jaksinię katanową ;) I GÓ*NO... nie znalazłem nic, nikogo i niczego...

miszko77
06-08-2005, 16:46
slyszalem zeby miec spik sworda na rooku trzeba zabic minosa golymi rekami . nie wiem czy to prawda ale warto sie dego podjac moim zdaniem.aha ja an 25lvl nie moge zabic minosa rekami co dopiero na rooku jaki trzeba miec fist??

ELiTeRaX
09-08-2005, 14:53
slyszalem zeby miec spik sworda na rooku trzeba zabic minosa golymi rekami . nie wiem czy to prawda ale warto sie dego podjac moim zdaniem.aha ja an 25lvl nie moge zabic minosa rekami co dopiero na rooku jaki trzeba miec fist??

Jak kiedyś usłyszysz jeszcze raz takie coś to musisz wiedzieć, że to kłamstwo. Nie istnieje takie coś ;/

Kamlot De'Kapy
11-08-2005, 01:00
Hmmmm... z jednej stronie myśle że to jest bajka 90%, a z drugiej...
Może (niepróbowałem) tam gdzie jest dziura do Katana Quest trzeba w te inne dziury pare razy kilofem/łopatą próbować przekopać. Innej teorii niemam. Kiedyś słyszałem plotke (niewierze w to) że trzeba przekopać wszystkie "krateczki" w katana room od północy do pierwszej w nocy czasu tibijskiego (kolega by musial z meina chyba podowac godzine :p ) ale to tylko plotki...
Jak można się tam dostać to już raczej pare osób zna tajemne przejście, ale niechce powiedzieć.
Życze szczęścia w dalszych poszukiwaniach.
Pozdro

Malumiasta
12-08-2005, 00:11
<skrobie ekran>

Po raz kolejny powtarzam... questy zostały usunięte... podejdzcie pod mino hell i zobaczcie, że na pierwszym piętrze jest wejście zastawione kamieniem i kwiatkiem... a na mino hell [w orc hell dokładnie, pare kraterk od drabinki] jest jedna dziura sprytnie zamaskowana również kamieniem... błagam, przestańcie to wreszcie wałkować...

Pzdr

Jana Thramish
14-08-2005, 03:24
sory ze wtrace sie tutaj ale byla mowa o ss takze w tym temacie i kiedys na itibia.news znalazlam to i chce zebyscie przeczytali:

http://www.tibianews.net/short_archive.asp?Idc=979

I jesli znacie choć troche angielski przeczytcie to.

Ale pozwole sobie zacytowac:

Wypowiedź Knightmare - twórcy wielu grafik do tibii a także Rookgardu, Edron, Ab i Kazz. Poinformowany przez jednego z redaktowów:

"Oh on another order of things.... we finished the Spike Quest on Rookgaard...." -which is a blatant lie

(co oznacza: "Inna kolejność rzeczy .. ukończylismy Spike Quest na Rookgardzie" - co było perfidnym kłamstwem.)

Knightmare odpowiada:

"Ah, I already wondered who got it"

(co oznacza: Jestem bardzo ciekaw kto go zdobył.)

Więc można się domyśli, że jednak można zdobyć jakoś Sword of Fury, ale to są tylko domysły.

co o tym myslicie?

Dani Filth
14-08-2005, 14:55
Z chęcią bym się przyłączył do akcjii, ale mój serwer to Premia.
Po za tym miło jest wierzyć, że można tam wpełznąć. :)

Scooby-Doo
14-08-2005, 15:31
Nie jestem pewny czy to prawda ale ktos kiedys na forum napisal ze dawno temu istnial ten quest. Sunrise sam sie na niego wybral. Ghoul go pokonal, a cipsoft postanowil zamknac ten quest.

Jana Thramish
15-08-2005, 02:11
a co powiecie o tym?

http://tibia.gamigo.de/forum/attachment.php?attachmentid=87700&stc=1



@edit
i o tym?
nie wiem moze jeszcze wczesniej byly tu dzwi ale jak widac zdejcie stare jak swiat ale dzwi nie widac

http://tibia.gamigo.de/forum/attachment.php?attachmentid=90534
http://tibia.gamigo.de/forum/attachment.php?attachmentid=91301

Zito
15-08-2005, 04:01
Ja powiem tyle ze jesli kopiowales to zdiecie (pierwsze) z forum na tibia.de, to trzeba bylo przeczytac co jest dalej napisane.

TO JEST ZDIECIE Z TEST SERWERA

A drugie zdiecie... oniczym nie swiadczy ze nie ma tam drzwi.
Moglo istniec przejscie np. podsopdem ktore trzeba bylo z obu koncow pick'iem odkopac.

@down
Napisalem "Moglo istniec".... a aktualnie to ja tez wiem ze nie istnieje ;)
A co do zabicia minomaga.... ta test serwerze to mogli dostac praktycznie dowolne eq od GM. (ze screena wynika ze uzywali lf, wiec sadze ze zabilili go w normalnym eq) :)
A brak ghula.... zaloguj sie jak najszybciej po save rerwera (najlepiej w katana room daj loga) i ghula tez nie bedzie, bo sie niezdazy zrespawnowac (przynajmniej kiedys tak bylo :p )

Jana Thramish
15-08-2005, 04:04
mi nie chodzi o to ze oni wykonali tego questa ale o to ze duzo ludzi muwi ze nie pokonaliby mino maga


do drugiego zdjecia napewno nie mozna sie dokopac z gory bo sa pomieszczenia nad nim i przekopalam kanata room juz nie raz


a na trzecim zdeciu ghoula nie wiadc i tam gdzie sie konczy swiatlo a zaczyna cien jest koniec pokoju

Cor Tibiarz
15-08-2005, 08:57
Do tych co mowia ze to tylko dla jajcow sa te potworki- skad wiecie? Moze klucz do tego mino maga wypada z tego ghoula? A zeby dostac sie do ghoula trzeba gdzie posluzyc sie pickiem i gdzies w ktoryms korytazu pociagnac dzwignie? Mozliwe ze mozna sie tam dostac, bo cipowie wiedza jak robia scenerie. sciany zostaly utworzone przez ludzi, a te tunele glownie przez potwory. Jesli ghoul jest w zamknietym pomieszczeniu o wykonczeniu robionym przez potwory, a przed nim jest sciana to jak on sie tam sam dostal? A jesli to cialo ktoregos z martwiakow ktore tam lezy, to skad ono sie tam wzielo? Pewnie nikt tego nie odkryje, ale mozliwe ze ghoul, mino mag i spike sword sa ze soba powiazane. A po przeczytaniu sobie paru tematow robie rookstayera :)

czarnowidz
16-08-2005, 01:25
Chciałbym się dołączyć. Narazie poczytam, a na 10 lvl lece na katane i powesze. Z tego co czytałem to klucze żekomo były zniszczone, a może dawano ludziom super ekwipunek za pozbycie się klucza. Ja gram na danerze, jak ktos tez gra na tym serwerze to możemy razem poweszyć, mój nick to Danone Pianka (8lvl narazie).
Pozdro 4 all

Moon-Rider
16-08-2005, 05:05
Dobra kurde tam ... nic sie nieznacie na tych bajeach ... a wiec idzie tak ... klucz istnieje ... ale jeden do zupełnie innego pokoju ... to ten nad Tomem czy jak mu tam ... co za wiadrem jest dzwignia ... nom i ta dzwignia otwiera ghula ... tam gdzie ghul pickiem kopiemy i wyciagamy next key albo dzwignie ... no i idziemy do mh ... i drzwi sa otwarte ... poczym trzeba zabic mm albo go sprytnie ominac ... a po wejsciu w tp przenosimy sie gdzies ... nie wiem gdzie ... no bo to niby tp z/do miasta minosów ...

Jest druga wersja jeszcze ... zanim otworzymy pokój nad Tomem trzeba otworzyc pokoj tam nad sklepem dla pac po stronie fac :D ... i tam bedzie key do tego na Tomem ...

No i kolejna wersja ... ta dzwignia wcale nie jest do ghula czy mh ... tylko do tego pokoiku obok co sa kraty :D ...

Ja tam niezajmuje sie mh czy ghulem ... mnie bardziej intryguje ta dzwignia pod wiadrem :> ... to tyle ... moze sobie cos ułozycie ... a moze nie ...


A jeszcze ... co do tych ukrytych tuneli ... do tej pory nie pokazano mi tego ... ja nadal czekam ... ale chyba sam zaczne kopac ...

Texterus
16-08-2005, 10:29
No no no bardzo ciekawe osobiscie ja sam widzialem mino maga na rooku, a co do spike sworda chodzi o ta wysepke na północy na środku jest ss otoczony fire fildami, jesli tak to osobiscie uwazam, że do ssa sie dostac nie mozna, ale do mino maga i ghula możliwe, a jesli tak to napewno wyzwanie dla zapaleńców poszperałbym tam ale nie mam rookstayera może sobiezrobie , musze sie jeszcze zastanowić.

lord-daw
16-08-2005, 20:28
Zgadzam się z tobą i też probuje tego Ghula rozgryść (ale zauważ że Sunrise juz 1 miesiąć nie gra czy coś sie stało)


Sunrise widziałem go 2 tygodnie temu to czego muwisz ze miesiąc ps:mam spike sworda na antice nie chwale sie tym nikomu mam prawie 29 lat grałem kiedy był dostępny qwest na spike sworda wtedy to była jazda jeśli mi nie wieżycie X( wasz problem!! nie podaje nick nikomu !!!!!!

Heliwurab
16-08-2005, 20:49
Sunrise widziałem go 2 tygodnie temu to czego muwisz ze miesiąc ps:mam spike sworda na antice nie chwale sie tym nikomu mam prawie 29 lat grałem kiedy był dostępny qwest na spike sworda wtedy to była jazda jeśli mi nie wieżycie X( wasz problem!! nie podaje nick nikomu !!!!!!


Noob jak nic :baby:


Zbierz kilkunastu ludzi, którzy będą wrzeszczeć i wysylać wiadomości do różnych rookslayerów żeby pochodzili po CAŁYM(!) Rookgardzie, to może coś znajdą do tego ghoula... inaczej się nie da -.^

Cipsoft naprawde może robić sobie z was jaja! Niedawno widziałem książke, w której nie było spacji między 2 słowami... A więc jeśli Cipsoft się pomylił, możliwe jest że robi sobie z was jaja... Jeśli ktoś chce to zobaczyć, to na północ od Thais jest cmentarzyk, blisko Guild House, tam jest dziura z trollami, a tam są na końcu 2 książki.. w jednej z nich jest ten błąd. Pzdr:)

Khan
16-08-2005, 21:11
Oto moje wersje:

Po 1. na 100% widziałem chain legi na Danubii, z rok albo dwa lata temu.
Po 2. Na naprawde wiele tajemnic (nie tylko questowych, ale takze fabularnych) odpowiedzi ukryte są w Tibijskich księgach. Jedna na pewno respi się na dole w minohell.
Po 3. JEST tunel na rooku, ale nie wiem dokąd prowadzi. Raz tam byłem i w połowie się cofnąłem. Należy przejsc przez poisonfildy, nastepnie rozwalac poison spidery i chyba takze minoski. Nie chcialem ryzykowac deda, wiec tam nie szedlem..
Po 4. Znalazlem na rooku pomieszczenie takie z 5x5 kratek, ktore widac tylko przez sciane. Jest tam rope spot, dziura, i nie idzie tam wejsc.

Po 5. Czy ktos moglby mi na PW wyslac ogolnie na czym polega tajemnica Bazyliszka?

Evilus
16-08-2005, 22:12
Ja grałem pewien czas w Diablo 1 to działa na tej samej zasadzie. "Pewnego dnia był se 50lvl (tylko tyle jest w diablo 1) i zaczą grać postacia od początku, nudziło mu sie to wszsytkie rzeczy z katakumb wyrzucił przed kościuł, o dziwo otworzył się teleport od tajnego cow lvl (świata gdzie chodziły krow na 2 łapach i zabijały)", i powiedział o tym kiedyś na forum, debile z całego świata rzucili sie w poszukiwaniu cow lvl i go nie znaleźli i co sie okazało cow lvl istnieje bo go z kumplem odkryłem, TYLKO ZE LUDZIE NIE ZDOLNI DO MYŚLENIA POWIEDZIELI ŻE TEGO LVL NIE MA I W KOŃCU została to tylko legenda, tak jest w Tibi założe się że są inne osoby na Tibi, które znają rozwiązanie zagadek z ghulem, spike swordem, mino magiem itp.


aha lol w d1 nie wejdziesz do cow lvl tak jak do "farmerskiej misji" bez dopisania comend w glwonym katalogu d1..

Baron
17-08-2005, 00:07
Ja moim rookstayerem spedzilem duzo czasu w katana room (zazwyczaj tam expie) jestem przekonany ze do ghula nie ma dostemu
ale jak chcecie tracic czas na szukanie wiatru w polu prosze bardzo

@DOWN
znam ten teren jak wlasna kieszen gwarantuje ci ze tam g*wno jest

Jana Thramish
17-08-2005, 00:11
oww to ze tam expisz to nie znaczy ze wszystko o tym wiesz chyba co nie? kto powiedzial ze do ghoula trzeba dojsc od katana room? B)

Humanoid
17-08-2005, 01:53
Ja uwazam ze ten temat jest bez sensu poniewaz, gdyby ktos wiedzial jak dostac sie do tego ghula, to juz by o tym huczalo na forum. No i pewnie rookstayerzy z takich swiatuw jak antica czy nova juz by robili masowe hunty na tego monstera. Ktos by z pewnosciom mial juz tez scale armor, a jestem pewien ze gdyby byl juz ktos taki to by sie tym pochwalil na forum.
Wiec moim skromnym zdaniem temat ghula jest bezsensowny ;)
zkad kur** wiesz moze ktos niechce muwic i zostac jedynym posiadaczem tej tajemnicy i zabrac ja do grobu i nie muw tak jesli niewiesz kazdy ma swoja wersje wiec sie zamknij i nieodzywaj np. ja wiedzialem jak zrobic pewna rzecz jako jedyny i nikt inny niewiedzial o niej i jestem z tego szczesliwy i mam wielka satysfakcje z tego wiec(wypi**** stary deb***)

Humanoid
17-08-2005, 02:12
quest z mm zamknety poniewaz ludzie otwierali drzwi zabijali minomaga ale za soba drzwi niezamykali i nooby mialy ss wiec zamkac sie i niepisac bzdor ;)

Moon-Rider
17-08-2005, 04:24
Po 3. JEST tunel na rooku, ale nie wiem dokąd prowadzi. Raz tam byłem i w połowie się cofnąłem. Należy przejsc przez poisonfildy, nastepnie rozwalac poison spidery i chyba takze minoski. Nie chcialem ryzykowac deda, wiec tam nie szedlem..
Ten tunel to do questa i tam tylko sa 3 poisonki i dalej skelety minosów ni ma :| ...


No ... ale Humanoidzie marzen nie nalezy niszczyc -.-

marionabi30
30-08-2005, 22:54
Przeanlizujmy fakty jest minos na wierzy (http://mariofilmy.***********/obrazy/UOh0002) który daje nam klucz do mino maga który jest w mino hell narazie nie zrobiesccenra nie bede ryzykowal jesli tam jest teleport to znaczy ze do gohulaa tam moze byc teleport do spike sworda ale nie ma teleportu to znaczy ze muszisz dednac
zeby miec spika mozliwe ze ta dzignia w katana room cos da tylko potrzebne 2 osoby albo w cialach jest klucz który pozwoli na wejscie do mino maga albo jest tam ukryta dziura wszystko jest mozlie ale jutro przeanylizuje mapy zrobie wszystko zeby sie dowiedziec game masterzy moga mie gonic ale sie nie podam odnajde pomoge wam zdobede odkrycie które zmini caly rookgaard upps troche sie rozpisalem :D 8o :D

wojak_paladyn
31-08-2005, 16:01
a skąd wiecie że przekop jest akurat tam moze jest np w cooper shield quest?! tak jak kanal tam przy murach prowadzi do lasów rookguard chociaż to małoprawdopodobne :(

wojak_paladyn
31-08-2005, 16:06
albo mialem przypadek ze wyszlem z carlin na zachód i przechodziłem kolo domku w skale w nocy cazasu naszego i tibijskiego dwaj goście biją gjhula bez skutku:) ciekawe skąd sie wziął???:o

Kwadratowe Koło
31-08-2005, 17:53
A pomyślałeś, że to mógł być summon? I najcik se trenił na nim, a ten drugi to sorc/druid.


@topic

Na isarze może ktoś do mnie zagadać. Niech pw mi na forum wyśle to podam nick.

Dre-than
07-11-2005, 18:01
Jezus, kolejny taki sam temat. Czy wy sobie nigdy nie uświadomicie że do tego ghoula, tak jak do Mino maga w "Mino hell" nie da sie wejść... :baby: Może zbierzecie rookstayerów i sprobujecie przeplynac wplaw z Rookgardu do Carlin?? :p Ech...

MMS
07-11-2005, 18:36
To po co odswiezasz ten temat?

Dre-than
07-11-2005, 18:38
Napisalem tu bo po to zaozylem konto, zeby sie wypowiadac na rozne tematy. I nie mow mi ze glupia odpowiedz, jakie pytanie - taka odpowiedz.

MMS
07-11-2005, 19:10
-.- tez fakt... Ja też nie lubię bajeczek o tym, że dzisiaj można dostać się do ghula czy mino maga na rooku...Ale faktem jest, że po pewnym czasie temat "umarłby śmiercią naturalno :P"... po co więc piszesz posta, który nic nie wnosi do tego tematu??

Sir Patologia
07-11-2005, 19:22
Dre-than, nikt nie mówi, że twój post jest głupi. Po prostu łamie regulamin. Zobacz na datę poprzedniego posta przed twoim, i co? Jest różnica? Jest!
Przeczytaj sobie regulamin forum. To tak na dobry początek.
@Edit
Zreportowałem twój post, ten jest tylko dla wyjaśnienia dla Ciebie. Prawdopodobnie ktoś skasuje all dzisiejsze z tego tematu tak więc pośpiesz się z czytaniem :)

milosz de druid
07-11-2005, 19:27
ja wiem jak sie tam dostac! dalsze informacje ponumerem 7737240

Szalony
07-11-2005, 20:06
Dawno Dawno Temu Ten Ghul ByŁ Wolny Tak Samo Jak Mino Mag ( Tylgo Że Mino Mag ByŁ CzĘŚciĄ Questuna Spike Sworda) Ale Teraz Jestylko AtrakciĄ TurystycznĄ.

seedee
07-11-2005, 21:21
Zgadzam się z tobą i też probuje tego Ghula rozgryść (ale zauważ że Sunrise juz 1 miesiąć nie gra czy coś sie stało)


Sunrise nie gra?

- a kto wbił 87 lvl ? :]

wracajac do ghula, Driwemnor ma racje, zabicie Ghula to najmniejszy problem... wystarczy wziasc blokera [ moj rooker ma 24 shielda ] i jakies 2 bp lf'ow ... wzialbym kilka osób walacych go na dystans.. jako ze wiekszosc z nich byla by nawet na 10 dista nie martwilbym sie, zawsze by mu cos zrobily...

najwiekszym problemem jest dostac sie do tego przekletego stwora, ja osobiscie z druzyna zabijalbym go tyle razy, dopuki kazdy z nas nie posiadalby scale armora :]

moze ta "dzwignia Toma" jest w jakims sensie kluczem do tej zagadki :)
ja osobiscie przekopalem caly katana rook, i caly poziom pietro wyzej kilofem, bez skutku...

co do tego ze rook ma wiecej zagadek niz main tu bym sie nie zgodzil :D

wbrew pozorom na rooku nie ma az tak duzo sekretow...

Mino Mag/Ghoul/dzwignia Toma/

- i to raczej by bylo na tyle :]

Shleiter Knight
09-11-2005, 08:08
proste jest dojsc do ghula!
powiem ale to nie bedzie przeciez QS nie? ;)
no wiec jak wchodzisz do katana room zabij stworki i obok schodow masz filar
na filarze(albo za filaarem)jest dzwignia ale jej nie widac aby dojsc do ghula trzeba kliknac use na górną cześc filara(jak nie wyjdzie klikaj na caly filar ile wlezie az se palce polamiesz) ;) i klikasz use i...i!iBOOM!i!(sie wykrzykniki wyrambaly ;) )ghul otwarty!mi wypad z niego scale armor i 34 gp i pochodnia oraz 8o ...worek :(
i tak sie dochodzi do ghula!
to nie jest zadna atrakcja tylko prawda!!!!
do mino maga tez da sie dostac ale trzeba miec copper shield(nie pamietam numeru ale to nie ten co beer room)bo sa 4 klucze xD

kierki11
09-11-2005, 08:22
(...Cut)
do mino maga tez da sie dostac ale trzeba miec copper shield(nie pamietam numeru ale to nie ten co beer room)bo sa 4 klucze xD

Chyba chodzilo ci o cooper key,a nie shield, pozatym jak wiesz jak dojsc do ghula to zrob screnny i pokaz na tibi.pl badz na tibi.org.pl.
Albo pokaz komus na trade scale armor na roq,lub pokaz mu osobiscie droge na roq do ghula...
POZDRO!

Sitarok Rimik
20-11-2005, 11:06
Sprawdzał ktoś ten sposób jak dojść do Ghula?Bo nie mam żadnej dobrej postaci na rooku a chciałbym wiedziedź czy to prawda.Ale podejrzewam że nie bo skoro nikt nic nie pisze to to chyba kłamstwo.Więc sprawdził ktoś czy nie?

Bakteriusss
20-11-2005, 14:53
ja :)

Kpie kilof pujde na katana room i przekopie wszystko 8o
Jak dla mnie to sie whodzi na gur przed fildami bije tamte roty i kilofem kopie dziure. :p

rookstayerek
21-11-2005, 22:16
Siemka!!!
Ja sie na forum nie wypowiadam bo uważam ze to jest zbiorowisko noobów.
Ale z uwagą przeczytałem ten temat i szukałem czy ktoś znajdzie trafną teorie do rozwiązania zagadki z tymi questami...
I co???
Znalazłem!!! :) :)
Tylko niestety teoria rozłożona na części pierwsze i porozrzucana po postach prez różnych urzutkowników...
Zarejestrowałem sie po to żeby wam pokazać że są jeszcze inteligętni tibiańczycy na rooku(nie mówie oczywiście o sobie)
Powiem wam jak rozwiązać zagadkę z ghulem
Chciaż ja nic od siebie nie musze dokładac tylko wystarczy że poskładam wasze rozległe teorie zamieszczone w tym temacie w całość ale rozwiązywanie questów które są przy okazji musicie sami na dtym pomyśleć:
Ale ok juztyle nie gadam tylko sie biore do roboty:
1) Idziemy do gościa w bydunku tam gdzie wyrocznia(ten goć co ma biblioteke)
piszemy:
a]hi
b]mission
c]yes
on nam napisze ze chciałby do krula wysłąć paczke ale nie ma w czym więc szukamy skrzynki(box) i przynosimy ją jemu
gdy już ją mamy to piszemy:
a]hi
b]mission
c] I have got box for you
on sie spyta czy to jest prezent dla niego
ty odpowiadasz "yes"
on sie ucieszy i da ci kulcz bez numeru (key number:xxxx)
ja na początku nie wiedziałem po co mi ten klucz ale jeśli on go dał to znazcy że jest potrzebny do czegoś
2)Teraz idziemy do wiezy waspów i zabieramy kwiat(bedzie on potrzebny w dalszej części "misji"...
idziemy do głównego budynku schodzimy do piwnicy (tam gdzie takzwana "wymienialnia") u góry po prawo jest taki npc kobiecy
idziemy do niego z kwiatkiem i mówimy:
a]hi]
b]i have flower for you]
c]yes
ona da ci drugi klucz który już bedzie czerwony ale takrze bez numeru
potem idziemy do katana room
i tam ustawiamy szkielety w taki sposób jak u ghula i tak jak on chodzimy
po około 2min ghul zacznie coś gadać
więc podejźmy do ściany za którą jest ghul
po chwili pojawi się dźwignia i drzwi podchodzimy do dźwigni i bieżemy use with 1 kluczem a potem na drzwi 2 gim i jesteśmy jesteśmy ghula
i cała filozofia
ja to znalazłem na prywatnej stronie sam praktykowałem i wychodzi trzeba tylko chcieć
co do mino maga spike sworda i dragona powiem jedno
„ghul jest kluczem do tamtych questów ale nie będę więcej gadał bo dostane bana za udostępnianie takich info(zresztą i tak dostane)więc szybko jak zobaczycie to ctrl+c
a potem możecie zrobic stronke i tam swoje info wsadzic
zegnam was panie

„czasami wystarczy tylko pomyśleć”
(powiedział to pewnien mądry sorcerer 150lvl+)

Zito
21-11-2005, 22:49
Zarejestrowałem sie po to żeby wam pokazać że są jeszcze inteligętni tibiańczycy na rooku(nie mówie oczywiście o sobie)

Nie jestes inteligenty(to malo powiedziane) i niepotrzebnie zasmiecasz forum.
KOMPLETNE BREDNIE!!

rookstayerek
21-11-2005, 22:56
Troche wam objaśnie:
- Katana jest jakby "niesprzedawalnym itemem" nie można go sprzedać na rooku jak i na mainie, tak samo jak copper shield.
- Natomiast Scale armor da sie sprzedać na mainie a NA ROOKU NIE z tego wynika że nie ma takiego lootu na rooku.
- Wyjatkiem może być quest taki jak np. Carlin sword da sie go sprzedać tylko na mainie mimo że jest na rooku.
Myśle że wkońcu wyjaśniłem sprawe ze scale armorem....
(Nie mam złego nastawienia do rookstayerów, sam mam 15lev i nie robie wyższego póki nie będzie updatu ale to już inna sprawa).

ZAWSZE MOGE SIE MYLIĆ !!! ;)

ej
zobacz
na mainie mozna sprzedać np. war hammera a na roku nie
a dlaczego
bo na rooku są nooby a na mainie nie i na rooku poziom jest na - a na mainie na +

Virusmaxi
22-11-2005, 04:49
Ziom... Niewiem, czy to prawda, to co mówisz, ale to, co napisałeś z Seymourem(ten co daje questa na raty) to totalne bzdury! Trzeba do gostka powiedzieć "quest" albo "Mission" i będzie to quest na paczkę dla króla. ALE TO NIEMABYĆ PUDEŁKO Z DOŁU! Trzeba znaleźć PREZENT!! (on nawet mówi o prezent boxie) Więcej nie powiem, bo byłby to Quest Spoiling i dostałbym bana :p

Beholder
26-11-2005, 10:37
ghoul i mino mag to nie sa zadne atrakcje!!!
do mino maga klucz jush nie istnieje i maja go nieliczni
a do ghoula trzeba pociagnac dzwignie ktora jest za filarem w katana room!
trzeba poprostu pomyslec i nacisnac use na gornej czesci filara!!!
pomyslec trzeba... X(

Beholder
26-11-2005, 10:39
wiecie różne rzeczy sa na mainie i rooku i niektorych nie da sie sprzedac
np.:studded armor,club,longsword różne rzeczy są!!
i to ze nie mozna ich sprzedac to nie jest znak ze ich nie ma!!!
scale armor tez nie da sie sprzedac na mainie u NPC
czaicie?!
ghoula mozna zabic na rooku!!

Etoric
28-11-2005, 17:02
boże...jak mnie wkur*wia jak ktoś jest zawsze anty! nie ma rookslayera, a rooka przechodzi tylko z musu i pieprzy głupoty, że dodojscie do ghoula nie istnieje, albo co lepsze ze ghoula na rooku nie ma hahahah
znajdzie ktos kiedys droge zdobedzie scale arma i kazdy bedzie *******il ze "on w to wierzył", albo co lepsze brał w tym udzial;]
ja w to wierze i zycze powodzenia;p

Rychulec
28-11-2005, 22:41
Ja szczerze wierze że Cipy wkońcu otworzą spowrotem te questy ale droga do kluczy była bardzo trudna żeby niekażdy mógł se na to pozwolić :p

Cossma
28-11-2005, 22:56
Siemka!!!
Ja sie na forum nie wypowiadam bo uważam ze to jest zbiorowisko noobów.
Ale z uwagą przeczytałem ten temat i szukałem czy ktoś znajdzie trafną teorie do rozwiązania zagadki z tymi questami...
I co???
Znalazłem!!! :) :)
Tylko niestety teoria rozłożona na części pierwsze i porozrzucana po postach prez różnych urzutkowników...
Zarejestrowałem sie po to żeby wam pokazać że są jeszcze inteligętni tibiańczycy na rooku(nie mówie oczywiście o sobie)
Powiem wam jak rozwiązać zagadkę z ghulem
Chciaż ja nic od siebie nie musze dokładac tylko wystarczy że poskładam wasze rozległe teorie zamieszczone w tym temacie w całość ale rozwiązywanie questów które są przy okazji musicie sami na dtym pomyśleć:
Ale ok juztyle nie gadam tylko sie biore do roboty:
1) Idziemy do gościa w bydunku tam gdzie wyrocznia(ten goć co ma biblioteke)
piszemy:
a]hi
b]mission
c]yes
on nam napisze ze chciałby do krula wysłąć paczke ale nie ma w czym więc szukamy skrzynki(box) i przynosimy ją jemu
gdy już ją mamy to piszemy:
a]hi
b]mission
c] I have got box for you
on sie spyta czy to jest prezent dla niego
ty odpowiadasz "yes"
on sie ucieszy i da ci kulcz bez numeru (key number:xxxx)
ja na początku nie wiedziałem po co mi ten klucz ale jeśli on go dał to znazcy że jest potrzebny do czegoś
2)Teraz idziemy do wiezy waspów i zabieramy kwiat(bedzie on potrzebny w dalszej części "misji"...
idziemy do głównego budynku schodzimy do piwnicy (tam gdzie takzwana "wymienialnia") u góry po prawo jest taki npc kobiecy
idziemy do niego z kwiatkiem i mówimy:
a]hi]
b]i have flower for you]
c]yes
ona da ci drugi klucz który już bedzie czerwony ale takrze bez numeru
potem idziemy do katana room
i tam ustawiamy szkielety w taki sposób jak u ghula i tak jak on chodzimy
po około 2min ghul zacznie coś gadać
więc podejźmy do ściany za którą jest ghul
po chwili pojawi się dźwignia i drzwi podchodzimy do dźwigni i bieżemy use with 1 kluczem a potem na drzwi 2 gim i jesteśmy jesteśmy ghula
i cała filozofia
ja to znalazłem na prywatnej stronie sam praktykowałem i wychodzi trzeba tylko chcieć
co do mino maga spike sworda i dragona powiem jedno
„ghul jest kluczem do tamtych questów ale nie będę więcej gadał bo dostane bana za udostępnianie takich info(zresztą i tak dostane)więc szybko jak zobaczycie to ctrl+c
a potem możecie zrobic stronke i tam swoje info wsadzic
zegnam was panie

„czasami wystarczy tylko pomyśleć”
(powiedział to pewnien mądry sorcerer 150lvl+)


powinieneś bajki dla dzieci pisać

Padme Light
28-11-2005, 23:18
Może jesy związek z tym:
czytałam w którymś tam temacie że w tym budynku co gość szczury kupuje jest na drugim piętrze za zamkniętymi drzwiami dźwignia schowana pod wiadrem niech ktoś pujdzie i zobaczy ja już widziałam i rzeczywiście tam jest.

rookstayerek
30-11-2005, 18:32
zamknijcie te japy bo i tak tego nie zrobicie

FarowRime
30-11-2005, 19:20
Ja dzisiaj widziałem(a raczej nie widziałem :) ) spike sworda na tej wysepce na rooku!!! serwer titania. Jak bum cyk cyk tego spike sworda tam nie było!!! nie wierzę, że ktoś tego questa wykonał, ale nie było tego sworda! zapomniałem niestety zrobić prt screena, to by wszyscy widzieli!

Michael Jackson
01-12-2005, 03:19
Własnie sie wczytywalem w te posty i znalazlem wiele ciekawych teroii, ale moze to jest quest na maini tzn ten tp co widac kolo mino maga jest z maina. I kto treraz przekopie caly main hehehe.

Whitr Mas
01-12-2005, 10:38
Ja słyszałem że trzeba zabić 30 minotaurów w ciągu jednej godziny, pójść do oracle powiedzieć HI. Minotaur Quest. Yes. Bye. Ona zsummonuje 30 minotaurów. Zabij wszystkie i ona da ci klucz do minotaura maga. U minomaga jest teleport do ghoula, a u ghoula do Spike Sworda
hmm... bardzo ciekawa teoria, opowiedział mi ją qmpel mój ;d
Słyszałem jeszcze inna :

Jak rzucisz na wode 100 torchow to z wody robi się ziemia !

Etoric
01-12-2005, 22:05
ja cos pamietam ze są soft botsy i one są od cipów i w ogole to jest tak ze...to juz staje sie nudne xP ale wierze!


re5pect

Taka patologia
02-12-2005, 02:15
Nawet nie czytałem całego tematu dlatego że były takich tematów już tysiące ale powiem wam to czego ja się dowiedziałem (a mi warto wierzyć <joke>)
1.Do mino maga na roku nieda się już dostać ponieważ
-kiedyś był klucz otwierający drzwi do niego ale często ludzie "zapominali" zamknąć drzwi i nikt później niemógł sobie zrobić carlin sword questa i cip soft usunął wszystkie klucze na forum tibia.com byl kiedyś temat jak Sunrise i jego przyjaciele pytali się dlaczego zniknęły ich klucze a "bogowie" odpowiedzieli że znikneły na zawsze (tylko niepamiętam dlaczego ale to mało ważne)

-Cip soft nie lubi rookslayerów czy jak tam się oni nazywają bo tylko utrudniają gre ludziom chcącym sie czegoś nauczyć na rooku (pużniej wychodzi taki noob na mainland i myśli że może wszystkim zabijać potwory i utrudniać życie)

2.Jeżeli chodzi o ghoula to niema żadnego dowodu na to czy można się dostać czy nie ale pewna szanująca się gildia "rokowców" na antice i ich przyjaciel Sunrise przekopali praktycznie cały rookgard kilofem i nic <joke?> rozmawiali tak że ze wszystkim npc i też nic i wogole bóg wie co oni jeszcze wymyślili ale w każdym razie nie udało im się dostać do tego monstera . Cip soft uważa rookgard tylko za trening przed właściwym życiem na pełnym tajemnic mainlandzie więc po co miał by byc jakiś ''quest'' na scale armor z ghoula :P skoro według nich na 8lvl każdy ma opuścić tą ubogą wysepke a kto na 8lvl z eq jakie można zdobyć na rooku i skilami 16/15 mogł by zabić ghoula ?? Czyli do ghoula na rooku nie można się dostać

3.Jeżeli ktoś by miał jakieś wątpiliwości co do dźwigni nad sklepem Toma która jest "ukryta" pod wiaderkiem to jest ona częścią MARTWEGO questa w ktorym można było zdobyc klucz do mino maga

4.uczcie się angielskiego i czytajcie forum na tibia.com to nie bedzie 100 takich samych tematów na tibia.pl

Ale się rozpisałem 8o

Edite : Na "prośbę" Pana piszącego post podemną poprawiłem błędy mam nadzieje że wszystkie

Etoric
02-12-2005, 09:40
-Cip soft nielubi rookslayerów
Ale się rozpisałem 8o


Ty zacznij lubić słownik...bo z deka dużo "oRtOgrAfuF" walisz;]
Pierwszo sie naucz j. polskiego;p a potem przerzuc sie na jezyki obce;]

no ale masz troche racji w tym co napisałes

Rychulec
02-12-2005, 13:21
Nawet nie czytałem całego tematu dlatego że były takich tematów już tysiące ale powiem wam to czego ja się dowiedziałem (a mi warto wierzyć <joke>)
1.Do mino maga na roku nieda się już dostać ponieważ
-kiedyś był klucz otwierający drzwi do niego ale często ludzie "zapominali" zamknąć drzwi i nikt pużniej niemógł sobie zrobić carlin sword questa i cip soft usunoł wszystkie klucze na forum tibia.com byl kiedyś temat jak Sunrise i jego przyjaciele pytali się dlaczego znikneły ich klucze a "bogowie" odpowiedzieli że znikneły na zawsze (tylko niepamiętam dlaczego ale to mało ważne)

-Cip soft nielubi rookslayerów czy jak tam się oni nazywają bo tylko utrudniają gre ludzią chcącym sie czegoś nauczyć na rooku (pużniej wychodzi taki noob na mainland i myśli że może wszystkim zabijać potwory i utrudniać życie)

2.Jeżeli chodzi o ghoula to niema żadnego dowodu na to czy można się dostać czy nie ale pewna szanująca się gildia "rokowców" na antice i ich przyjaciel Sunrise przekopali praktycznie cały rookgard kilofem i nic <joke?> rozmawiali tak że ze wszystkim npc i też nic i wogole bóg wie co oni jeszcze wymyślili ale w każdym razie nieudało im się dostać do tego monstera . Cip soft uważa rookgard tylko za trening przed właściwym życiem na pełnym tajemnic mainlandzie więc po co miał by byc jakiś ''quest'' na scale armor z ghoula :P skoro według nich na 8lvl każdy ma opuścić tą ubogą wysepke a kto na 8lvl z eq jakie można zdobyć na rooku i skilami 16/15 mogł by zabić ghoula ?? Czyli do ghoula na rooku nie można się dostać

3.Jeżeli ktoś by miał jakieś wątpiliwości co do dźwigni nad sklepem Toma która jest "ukryta" pod wiaderkiem to jest ona częścią MARTWEGO questa w ktorym można było zdobyc klucz do mino maga

4.uczcie się angielskiego i czytajcie forum na tibia.com to niebedzie 100 takich samych tematów na tibia.pl

Ale się rozpisałem 8o


No nareszcie ktoś mądry sie wypowiedział.
No ale szkoda bo sam mam rookstaylera i by mi sie sprzydał Spike Sword :p
Albo Scale Armor :)

SirMauter
02-12-2005, 15:39
:mag: :kon: :kat: :berserk:

Szklanka
25-12-2005, 03:22
Właśnie zrobiłam sobie new postać na Antice. Chciałabym rozwiazać tą zagadkę, ponieważ intryguje mnie i myślę, że ten quest na spike sword czy scale armor jeszcze jest! Nie mam dowodów, ale możliwe, że z tego powodu, iż kiedyś jakieś nOOby wchodziły i zabierały spike sworda utrudnili quest i trzeba się nad nim trochę pogłowić, bo Cip Soft nie chce aby Spike Sword wziął jakiś 1 lvl-owiec :) To jest tylko moja opinia!

Dico De'Line
25-12-2005, 09:30
Jeden z forumowiczów napisał coś takiego:
a ja wam muwie do mino maga mozna doisici mialem klucz i powiem jedno ,, Najciemniej jest pod latarnia" niebede muwil jak sie go robi bo dostane bana ale powiem jedno pokonacie mino mga bedzie teleport do spike sworda i potem trzeb a jedna zecz polozyci zamiast spika
Wydaje się ze to bajka... mozliwe... lecz ,, Najciemniej jest pod latarnia". Da się kliknąć na latarni i ona się wyłacza lyb wlacza... mozna coś sprubować?

Gejko
25-12-2005, 09:42
Ten quest z minomagiem i ghoulem jest juz dawno zamkniety.
a szkoda :]

Szklanka
25-12-2005, 15:02
Niestety mam dla Was złą wiadomość! Nie można dojśc do minomaga... Kiedyś był ten quest ale już go nie ma! Myślałam, że jest, ale zauważyłam coś na forum...

http://img465.imageshack.us/img465/2218/14is.png

Ehh, jeśli modki (Sorcia :)) tak piszą to tego questa za Chiny nie może być! Przykro mi ;( Najlepiej zamknąć temat. Nie wymyślajcie już bajek! ;(

Grzello Masterro
25-12-2005, 19:05
I co sie odzywasz jak topicu nizej nie czytales ?! A skad wiesz ze to tylko atrakcja ?! Ty ta gre skreciles ?!

Edit@:
Gdyby sie dalo do tego ghula dojsc to napewno nie bylo by masy life ringow i scale armorow poniewaz malo ktora ekipa byla by wstanie na rooku zabic choc jednego .

O LOL ! A gdzie ty downie masz life ringi czy scale armory na rooku ! BOże .. co za debil :/

xemmoe
25-12-2005, 19:55
O LOL ! A gdzie ty downie masz life ringi czy scale armory na rooku ! BOże .. co za debil :/

Ojczul1
25-12-2005, 20:25
Up:
Sam jestes debil przeczytaj dokladnie post to zrozumiesz a nie nabijaj posty po koledze 2 debilu.
Nauczie sie czytac ludzie

biggercl
25-12-2005, 22:11
ja zamiezam tą zagadke rozwiazac wiec poszukuje ludzi chetnych na xanteze kontakt to gg lu e-mail

NooB from LW
28-12-2005, 09:08
@mof
Przesadziles
Zacznijmy od tego ile osob zabilo by tego gohula-.-
Dwie? Trzy? Góra cztery lub jakas zgrana ekipa ale z ekipo by sie nikt nie wybral bo nie wiadomo kto by wzial scale armor czy life ringa
A pozatym na mainie zadko kiedy life ring wypada z gohula a ty chcesz bp taszczyc na rooku

Raddoo
28-12-2005, 09:50
Siemka!!!
Ja sie na forum nie wypowiadam bo uważam ze to jest zbiorowisko noobów.
Ale z uwagą przeczytałem ten temat i szukałem czy ktoś znajdzie trafną teorie do rozwiązania zagadki z tymi questami...
I co???
Znalazłem!!! :) :)
Tylko niestety teoria rozłożona na części pierwsze i porozrzucana po postach prez różnych urzutkowników...
Zarejestrowałem sie po to żeby wam pokazać że są jeszcze inteligętni tibiańczycy na rooku(nie mówie oczywiście o sobie)
Powiem wam jak rozwiązać zagadkę z ghulem
Chciaż ja nic od siebie nie musze dokładac tylko wystarczy że poskładam wasze rozległe teorie zamieszczone w tym temacie w całość ale rozwiązywanie questów które są przy okazji musicie sami na dtym pomyśleć:
Ale ok juztyle nie gadam tylko sie biore do roboty:
1) Idziemy do gościa w bydunku tam gdzie wyrocznia(ten goć co ma biblioteke)
piszemy:
a]hi
b]mission
c]yes
on nam napisze ze chciałby do krula wysłąć paczke ale nie ma w czym więc szukamy skrzynki(box) i przynosimy ją jemu
gdy już ją mamy to piszemy:
a]hi
b]mission
c] I have got box for you
on sie spyta czy to jest prezent dla niego
ty odpowiadasz "yes"
on sie ucieszy i da ci kulcz bez numeru (key number:xxxx)
ja na początku nie wiedziałem po co mi ten klucz ale jeśli on go dał to znazcy że jest potrzebny do czegoś
2)Teraz idziemy do wiezy waspów i zabieramy kwiat(bedzie on potrzebny w dalszej części "misji"...
idziemy do głównego budynku schodzimy do piwnicy (tam gdzie takzwana "wymienialnia") u góry po prawo jest taki npc kobiecy
idziemy do niego z kwiatkiem i mówimy:
a]hi]
b]i have flower for you]
c]yes
ona da ci drugi klucz który już bedzie czerwony ale takrze bez numeru
potem idziemy do katana room
i tam ustawiamy szkielety w taki sposób jak u ghula i tak jak on chodzimy
po około 2min ghul zacznie coś gadać
więc podejźmy do ściany za którą jest ghul
po chwili pojawi się dźwignia i drzwi podchodzimy do dźwigni i bieżemy use with 1 kluczem a potem na drzwi 2 gim i jesteśmy jesteśmy ghula
i cała filozofia
ja to znalazłem na prywatnej stronie sam praktykowałem i wychodzi trzeba tylko chcieć
co do mino maga spike sworda i dragona powiem jedno
„ghul jest kluczem do tamtych questów ale nie będę więcej gadał bo dostane bana za udostępnianie takich info(zresztą i tak dostane)więc szybko jak zobaczycie to ctrl+c
a potem możecie zrobic stronke i tam swoje info wsadzic
zegnam was panie

„czasami wystarczy tylko pomyśleć”
(powiedział to pewnien mądry sorcerer 150lvl+)
Najpierw rzeczywiscie sprawdz te informacje bo jezeli idziesz z boxem do Seymoura (czy jakos tak) to nie dostajesz klucza tylko legion helmet.

levis
29-12-2005, 15:51
Jasne ze sie przyłącze.A tak na boku.


A tak nie do tematu


Może do SS nie trzeba się dostać nad tylko pod XD Kilofem

Monere
30-12-2005, 20:31
Co prawda nic nie wiem jak sie dostac do ghoula ale wiem ze klucza do minosa mage'a nie ma nie bylo i nie bedzie a poza tym nie w kluczu rzecz ale we lbie :p i jak ktos chce sie dowiedziec musi rozwinac ten temat bo sam tego nie powiem :p
ale wiecie co bo to nie sa plotki jeden gracz w calej tibi mial spike sw na rooku

Rolas el'Baq
31-12-2005, 00:03
Co prawda nic nie wiem jak sie dostac do ghoula ale wiem ze klucza do minosa mage'a nie ma nie bylo i nie bedzie a poza tym nie w kluczu rzecz ale we lbie :p i jak ktos chce sie dowiedziec musi rozwinac ten temat bo sam tego nie powiem :p
ale wiecie co bo to nie sa plotki jeden gracz w calej tibi mial spike sw na rooku
n/c a wiecie ze sa plotki ze mandrayne lubi pomarncze ?

Manrox
09-01-2006, 07:15
A moze trzeba było zacząć od poszukania na Forum?? Ghul to taka sama atrakcja jak Mino Mag w Mino Hell.



Sory, ale się nie zgadzam. Mino Mage występuje na rooku, ale nie da się do niego dostać. Ale co do Ghoula, poszliśmy z kolegami na tego Ghoula (daleko pod goblinami i minosami, przy queście z 5 snowball), i kolega blokowal i sie leczyl life fluidami, a my wszyscy naparzalismy z luku. Kilka razy go zabiliśmy, i dlatego nasza ekipa miała na rooku (bo teraz na mainie) scale armory.

Pan Klocek
09-01-2006, 14:28
Sory, ale się nie zgadzam. Mino Mage występuje na rooku, ale nie da się do niego dostać. Ale co do Ghoula, poszliśmy z kolegami na tego Ghoula (daleko pod goblinami i minosami, przy queście z 5 snowball), i kolega blokowal i sie leczyl life fluidami, a my wszyscy naparzalismy z luku. Kilka razy go zabiliśmy, i dlatego nasza ekipa miała na rooku (bo teraz na mainie) scale armory.

buahahahahahahahahahaha HAHAHAHHHHHHHAAAAAAAAAAAHHHHHHAAAAAA

Wybaczcie ten wybuch..... tak oczywiscie i teraz sobie od czasu do czasu chodzicie na tego ghula po life ringi co nie? niezle! Czlowieku, idz i sprzedawaj te scalaki na innych servwerach jesli to takie proste jak twierdzisz! ja osobiscie zaplace ci 150k jesli mi pokazesz tego scalaka na trade! i tam sa 4 snow balle nie 5...... gosciu wez ty lepiej sie 5 razy zastanow zanim cos napiszesz dobra??
nie no rozbawil mnie ten typek..... a moze jeszcze quest kolo coper shielda na zabicie demon skela?? i teraz macie guardiany co nie??

yattaman
11-01-2006, 16:27
To jest tak jak z mino magiem na mino hell.Praktycznie nie mozna tam wejsc,Ale co robi tam ten teleport?Na pewno nie stoi tam bez powodu.

PS:
Skoro pacc maja dostep do ghuli to dlaczego do (cenzury) nikt nie sprzedaje life ringow i scale armor na rooku?

Voyteq
15-01-2006, 10:45
co do mino to dzisiaj bylem na gorce gdzie lazi jeden osobnik, zabilem go i wypadl zwykly loot ;/ reasumujac (trudne slowo :D) mino na gorce nie ma zadnego zwiazku z questami :P wiem ze lekki offtopic ale wybaczcie musialem sie komus pochwalic xD

Wojtas95
15-01-2006, 11:32
Jasne,Że sie przyłącze ;) tylko martwi mnie jedna zecz nie moge glosować w tej ankiecie :(

Wojtas95
15-01-2006, 11:35
;( Zależy na jakim świecie bo ja nie na "Titanii" to nie bede mógl niestety

First Doom
15-01-2006, 11:58
@temat

Natej jak juz ktos znajdzie Ghula i tak go nigdy nie zabije majac nawet 200 life fluidow przy sobie ! co wy myslicieze z marnymi skilkami 22/27 zabijecie ghula? buahahahah nawet go nigdy nie traficie a bedzie was hitał nawet po 100 !!! przy waszym shiedlingu i armorze. No chyba ze pojdziecie w 20 ! to moooze wam sie uda :) ~Pozdro

Voyteq
15-01-2006, 13:27
liczy sie tylko wiadomosc ze mozna do niego dojsc i satysfakcja z rozwiazania jednej z zagadek tibii

Arthevariel
15-01-2006, 13:46
ale po co jest ten kwiatek na wierzy waspów? Może powiązane z mino magiem?

Kwiatek wymieniasz na pacc area na studded legi :)

Athaniel
15-01-2006, 13:56
@temat

Natej jak juz ktos znajdzie Ghula i tak go nigdy nie zabije majac nawet 200 life fluidow przy sobie ! co wy myslicieze z marnymi skilkami 22/27 zabijecie ghula? buahahahah nawet go nigdy nie traficie a bedzie was hitał nawet po 100 !!! przy waszym shiedlingu i armorze. No chyba ze pojdziecie w 20 ! to moooze wam sie uda :) ~Pozdro

Po 100 n a rooky by cie nawet cyc nie hitał ^^. Ludzka głupota nie ma granic (zrobie to sobie chyba na podpis)

First Doom
15-01-2006, 17:12
@up

sorryl ale na mainie moj postacia majac skile 45/45 i eq: plate armor , dark helmet , plate legs , fire sword , dwarfen shield Ghul mnie walil nawet czasami za 50 !!! a zobacz jaka roznica w skilach i eq na rooku jak bys sie postaral mialbys skile 23/27 !!! a eq to sam wiesz jakie!!

Damian23
16-01-2006, 08:04
ehm... Ja mysle ze jest ten quest z mino magiem moze czeba jakies przedmioty wyzucic kolo sciany albo wziasc kilow i bic w tym w sciane zawsze jest jakis pomysl a Surnise mugl przekopac cala tibie noi co? jak moze byc ze np czeba cos polozyc kilofem po ziemi isie dziura zrobi do przejscia do mino maga ruznie to jest. Powodzenia rzycze wam w odgadywaniu tej zagadki Pozdro !

Sonic Aline
16-01-2006, 10:05
Z tych postów które tu przeczytałem wywnioskowałem że jednym ze sposobów jest pójscie na maina zabranie keya XX znalesc teleport z mitwalin wrocic na rooka otworzyc kluczem drzwi do mm zabic albo uciec od mm i pojsc dalej za drzwi nastepny tp zaprowadzi nas spowrotem na mitwallin do ghoula albo do spike sword ... chociaz moze jakies tajemnicze pomieszczenie ... dużo osób pisze ze questy zostaly zamknięte ... moze i zostaly ale moim zdaniem nie sa zamkniete tylko zostaly utrudnione ... co do sunrise ... ma bardzo dobre znajomosci z GMami i nie moze mowic jakie ma eq skille itd wsszystkie zdjecia Sunrise ta FAKE ... Chyba ze czasem sie trafi to rl foto xD Licze na Was ppl rookstayers xD zabijcie wszystkie rotwormy obok katana quest wezcie small axe wymiencie na pick wroccie tam przekopcie cale pomieszczenie ... nei wiem juz xD do roboty xD

Pan Klocek
16-01-2006, 13:26
ehm... Ja mysle ze jest ten quest z mino magiem moze czeba jakies przedmioty wyzucic kolo sciany albo wziasc kilow i bic w tym w sciane zawsze jest jakis pomysl a Surnise mugl przekopac cala tibie noi co? jak moze byc ze np czeba cos polozyc kilofem po ziemi isie dziura zrobi do przejscia do mino maga ruznie to jest. Powodzenia rzycze wam w odgadywaniu tej zagadki Pozdro !


Czlowieku czy ty siebie rozumiesz?? bo ja czytalem to kilka razy i mam problemy... nie mowie juz o ortografii

@Up
Myslisz ze ludzie nie probowali czegos tak blachego jak pickowanie mino hell??

Zabijaka Barxuss
26-01-2006, 16:45
I co sie odzywasz jak topicu nizej nie czytales ?! A skad wiesz ze to tylko atrakcja ?! Ty ta gre skreciles ?!

Edit@:
Gdyby sie dalo do tego ghula dojsc to napewno nie bylo by masy life ringow i scale armorow poniewaz malo ktora ekipa byla by wstanie na rooku zabic choc jednego .

a skad wiesz czy ?? moze na rooku jest cos niezwyklego z rzeczy - chcialem wypytac o eq kika osob z bardzo wisokim levelem ale oni mi odpowiadali cos w stylu "secret" - mysle ze sie boja o ta ze ich wydam Gm'om !!
Mysle ze oni cos maja !!!

Kubus^^
26-01-2006, 20:41
@temat

Natej jak juz ktos znajdzie Ghula i tak go nigdy nie zabije majac nawet 200 life fluidow przy sobie ! co wy myslicieze z marnymi skilkami 22/27 zabijecie ghula? buahahahah nawet go nigdy nie traficie a bedzie was hitał nawet po 100 !!! przy waszym shiedlingu i armorze. No chyba ze pojdziecie w 20 ! to moooze wam sie uda :) ~Pozdro
Po 1 jakby poszły 2 osoby to by zabili ghula.20 level blokuje,rugi 20 leje z arrowow i cala filozofia.Kazdy wie ze ghul ma słabego defa...

Pomidorowy drago
27-01-2006, 09:51
powiem jedno kiedys na forum widzialem zdjecie jak jakas baba walczyla z ghoulem najprawopodomniej to feak bo niebylo sladow krwi a dziura byla jasniejsza a pozatym tlumaczyla sie ze stala za skrzynkami i ghoul jej nie ruszal (ghoul przesuwa skrzynie doswiadczenie z maina)

karcio 1212
28-01-2006, 13:56
A wiesz tak myslalem o czyms podobnym tylko stwierdzilem "po co?"... skoro na main'ie to zwykly smiec...ktory mozemy kupic za okolo 100 gp od drugiego gracza a w sklepie 230 chyba... :/osobiscie sadze ze quest z Bassiliskiem ,Mino Magiem,Ghoulem sa tylko po to zeby przykuc wieksza ilosc graczy do tibi...pomyslcie jaka jest zabawa z gry o ktorej wszystko wiecie ?

O to chodzi, że CipSoft chciał żeby nie zostawać na rooku (jak komuś się main nie podoba to niech zrobi postac w serwerze Non-Pvp) tylko wyjść na maina i szukać tych ghuli.
Niestety na odwrót... Gracze pozostawali na Rookgaardzie żeby zbadać te tajemnice (albo pobawić sie w Sherlocka Hollmsa czy jakoś tak)
I odrazu mówie że ghoul to jedna z uroków tibii (ale na mainie to nie urok tylko potwór :D ) Więc nie wiem czy uda wam się dojść do tego ghoula. Powodzenia i udanych poszukiwań "detektywi" :)

rookstayerek
19-02-2006, 12:27
Witam!!!
przykro mi to stwierdzic ale pojawił sie tu post o tym że mino obok spike sworda daje klucz do mino maga
niestety nic z tego byłem tam zabiłem go i nic tylko chain arm ten shield z mino(nie pamietam jak sie naywa) więc bede szukał dalej ale ta teoria odpada:(
dla niedowiarków załączam ss`a
http://www.waszczek*********/mino.JPG

rookstayerek
19-02-2006, 13:35
Jeszcze jedno
w mino hell sobie epxilem i miał być server save wiec sie wylogowalem po savie wszystko bylo tak jak powinno byc bo nie bylo tam nikogo i na stoliku znalazlem książke.
Nie znam za dobrze Angielskiego ale cos tam pisze o mino magu więc niech ktoś kto zna angielski to przetłumaczy:
The mystic portal remains unstable so reinforcements from Mintwallin seldom arrive here.
The royal mage managed to impress the primitive local orcs though and we can use them as slaves and runefodder. The trolls surrendered immediately and can be used for lesser services.
The human base has to be destroyed since more and more arrive there. These enemies are not strong but their number might cause some problems. As long as they will be revived at this mystic vortex even they can ruin our plans. We have to figure out how to destroy the vortex first. The mage locked himself up in his quarters and wants not to be disturbed anymore. He entrusted me with the duty to coordinate all our actions here.

Rycerski Cinek
21-02-2006, 12:42
klucz do mino maga DALO SIE zdobyc na tej skale ale quest zamkneli. wpychalo sie mino do ognia i on spadal na dol potem ty shcodziles na dol ( niepamietam jak ale sie schdozilo). tam byl chest ty se patrzales i dostawales kluczyk do mino maga. nie pytajcie mnie skad to wiem ale chyba wiem ;p. a w tej ksiazce jest napisane ze minoski ktore sa w mino hell przyszly tam z Mintwallin ("The mystic portal remains unstable so reinforcements from Mintwallin seldom arrive here.) czy jakos tak. o ile znam podstawy angielskiego. dalej nie chce mi sie tlumaczyc ale to jets proste poczytaj se kilak slow i sie domysl ;)


@edit
i gz tego ze uzywasz programiku do obliczania expa ;p
... wlasnie zapomnialem ze to temat o ghoulu, moim zdaniem da sie tam dojsc ale to skomplikowane i od pewnego czasu probuje tam dojsc, lecz dopiero jak mi sie uda to sie o tym dowiecie. mowilem zebys nie pytal sie skad to wiem bo czytalem kiedys dawno temu -.-.

@next edit
mowielm ze quets na zdobycie kluczyka do mino maga byl tym sposobem a nie dotarcie do niego. byc moze przeniesli miejsce z kluczykiem bo tamto miejsce kazdy znal i to bylo 6 lat temu dostepne -.-.

sorry ze nie uzywam znakow typu "ó,ż,ś...ę" ale klawiatura sie zje**psula ;p.

rookstayerek
21-02-2006, 15:19
i gz tego ze uzywasz programiku do obliczania expa ;p
Po 1)nie zalogowalem sie u siebie tylko u kolegi a ja programów z tibia.org.pl nie urzywam(brak ufnośći)
Po 2)czy cś w tym złego
*************************************
a tak w ogule to jestli masz na rooku 20lvl+ to grasz okołu 3-4 miechy a mino mag to żecz sprzed ok.4 lat więc skad możesz wiedziec że to ejst zamknięty quest
wkurzają mnie ludzie którzy gadają o questach na rooku (oczywiście nie o prostych questach)

Majoreq
21-02-2006, 21:14
niech ktos kto ma rookstayera napisze do mnie na gg.2014943 na jakim servie gra to sie dolacze bo samemu to nie zabardzo mi sie chce grac wiec narazie nie zaczynam nigdzie robic rookstayera.
a do ghoula pewnie da sie dojsc nie wiem jak ale napewno da sie :)

Kshaq
21-02-2006, 21:33
Ej ludzie o czym wy piszecie jeśli dobrze pamiętam post jest poświęcony ghulowi a nie mino magowi i ja jesli moge wtracic.... Jeśli do mino maga da rade sie dostac to portal nie bedzie prowadzic do spike sworda tylko do mintwall poczytajcie w ksiazkach w mino hell... quest ze spike swordem moze kiedys byl powiazany z mino magie jednak teraz jest duzo na tetn temat teori ja mam jadna ktora widzialem na wlasne oczy i ktorej wam nie powiem jednak wiem jedno... jesli sie w cos wierzy to to przedzej czy pozniej sie stanie i spelni... ja mysle ze spike sworda da sie zrobic i sam tego sprobuje dokonac jednak gdzies moze w wakacje bo jednak do tego trzeba sie przygotowac...

ari2423
21-02-2006, 22:37
przeczytaj uważnie, tele z mintwall jest nie stabilne(wiec tez zadko przychodza tam posiłki) i moze w quescie prowadzic do ss...

ps. ta ksiazka byłą tłumaczona już dawno

rookstayerek
22-02-2006, 14:31
przeczytaj uważnie, tele z mintwall jest nie stabilne(wiec tez zadko przychodza tam posiłki) i moze w quescie prowadzic do ss...

ps. ta ksiazka byłą tłumaczona już dawno

ok sorka ze nie zauważylem że nie bylo tłumaczone ale to chyba nie bylo tłumaczone to jak jesteś taki mądry to sie wykaz.
http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=710964#post710964

Kshaq
22-02-2006, 16:08
ok sorka ze nie zauważylem że nie bylo tłumaczone ale to chyba nie bylo tłumaczone to jak jesteś taki mądry to sie wykaz.
http://forum.tibia.pl/showthread.php...964#post710964

To ty sie wykarz czytaniem ze zrozumieniem... dajesz link do ksiazki mowiacej o tym ze orci sa wiezione przez minotaury i ze sie zbuntuja...
Ty co ty wogle piszesz znajdz sobie na forum tlumaczenie ksiazki o mistycznym portalu za mino magiem to sie dowiesz o co mu chodzilo
I nie urzadzaj sobie jakiegos czata z forum...

ari2423
23-02-2006, 14:05
ok sorka ze nie zauważylem że nie bylo tłumaczone ale to chyba nie bylo tłumaczone to jak jesteś taki mądry to sie wykaz.
http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=710964#post710964


xD nie uwarazam sie za osobe, która wszystko wie( też nie pisze za dobrze na PC) ALE sprawdz PW tam jest odpowiedz na twoje błache pytanie:dance: .... i nastepnym razem posprawdzaj forum napewno coś znajdziesz...

Postal
27-02-2006, 16:47
głosi plotka że raz ghoul był na wolnści na wyspie paccuw 8o

Magik van Kamikadze
27-02-2006, 21:03
ja od piatku jak nie bede dobijac 40 lvl to bede szukac rozwiazania po stronie facc a kolege zatrudnie po pacc i moze moze cos znajde
:D :faceoff: moze ten 70+lvl wie cos czego my nie wiemy??

Magik van Kamikadze
27-02-2006, 21:13
a SS dalo sie miec na rooku ale wycofali to bo byl za duzy wymiot a jeszcze jedno czemy na rooku da sie sellnac brass armor?(taka mala podpowiedz wypada z mino maga) :faceoff: a i jeszcze jedno jak daje kolesiowi box czy tam prezent to dostaje co innego :P moze dlatego ze pisze box? <ale kazdy tak pisze>:confused: nie ale naprawde jak cos odkryje to dam znac albo lepiej dam cos screna :P :x:


do wszystkich ktorzy chca zabic mm na rooku moim zdaniem wasze szanse sa marne mowie tu do lvl 24 bo 30+ sobie moze poradza w big teamie MM wali po 90 hit jak nie wiezycie to wam pokarze bo mam chyba filma:D pozniej dolacze ss bo teraz ide do shool

Kajt
27-02-2006, 21:21
poczytajcie w ksiazkach w mino hell...
hehe kshaq to ty tu rozwiązujesz tajemnice sam szukaj a potem sie pochwal i powiedz mi jak dojsc do mino maga :P żart sam tesh szukam hehe

Hybryda
01-03-2006, 15:06
Spróbuj zrobić teleport za pomocą ludzi....byćmoze nie wykopie cie do temple a za ścianę....bo ściana to jest jedna kratka....a zeby wylądowac do swiatyni potrzebne są dwie.

Machee
01-03-2006, 15:52
Ghul to taka sama atrakcja jak Mino Mag w Mino Hell.
Sunrise ma klucz do Mino Mage'a podobno. NIe gram na Antice, więc dokładnie nie wiem.

Cornyh
01-03-2006, 15:58
Jeśli macie postać na Isarze, to czemu nie spytacie najlepszej polki-rookstayerki?
Czyli Rookguardian de' bove czy coś w tym stylu?

Kshaq
01-03-2006, 19:29
Ludzie przestanicie tu pisac jak nie macie nic do powiedzenia...X( X(
Najpierw wejdzcie do mino maga i dopiero cos napiszcie...Najpierw rozwalcie sciane i wejdzcie do ghula i dopiero cos napiszcie...
Wam juz sie tak we lbach po przewracalo ze az boli jak sie na was patrzy...
Jeden pisze ze sunrise ma klucz drugi ze ma brass armor...zaraz okaze sie ze to on zrobil tibie....dajcie spokoj i nie piszcie nic dopoki nic nie odkryjecie i nie mowicie ze bedziexcie cos szukac bo szukac to kaazdy moze ale znalezc to tylko ci co naprawde tego pragna i wiedza jak to zrobic bo jak glosi napis przed spike swordem "Tylko pokorni mogą dotknąć miecz furi" dlatego nie badzcie n00bami nawet na formX( X( X( X( X(

Fatevux
01-03-2006, 22:09
do SS był TP ale po którymś tam update cip'y postawiły tam skały (blokade), a to znaczy quest usunięty. Do mino maga może jest klucz (wydaje mi sie że to bedzie jeden z tych nie urzytecznych (np.: wooden key w Thais)). Ghoul... no tyle ludu sie na rook szlaja że dawno by znaleźli do niego wejście (pewno jeden z usuniętych questów lub "pic na wode foto montarz" jak bazliszek [jest 7 poziomów w góre i w dół a wejście do bazliszka jest na -8 poziomie który nie istnieje]).

PS.: nie chciało mi się all czytać wienc jeśli coś powtórzyłem to sorra

Zenon Burcymucha
02-03-2006, 13:55
Dzis na tym forum pojawil sie temat dotyczacy ghoula w "katana room" . Bardzo mnie to intryguje wiec zaczolem "weszyc" . Pierwsza rzecza jaka zrobilem bylo przezenie statystyk wszystkich rookstayerow z anticy ktozy sa w gildi z sunrisem . Nikt nie mial "killed by ghoul" . Lecz nie wyklucza to tgo ze z ghulem ktos sie nie spotkal poniewaz kazdy z nich ma pewnie pelno fluidow . Droga rzecza bylo nacisniecie kazdej rzeczy w katana room . wnioske : nic -.-'' . Zalozylem temat aby dowiedziec sie czy sa ludzie chetni do proby rozwiazania tej zagadki , nawet jezeli nie uda sie jej rozwiazac zapowiada sie dobra zabawa .
A dlaczego ktos mialby miec napis killed by ghoul? Normalny gracz majacy life fluidy spokojnie ghoula zabije, jedynei bedzie musial bic go sporo minut, ale na pewno nie padnie, chyba ze jest newbie, ale ludzie, przeciez bierzesz se bota do autopicia life fluidow i sie leczysz prawie tak jak uhem na mainie bo nie ma exhausta na to :p

Agent iks
14-02-2007, 14:23
Wybacz ale to nie jest aż takie proste z tym leczeniem się... sam to sprawdziłem specjalnie na main... Ghoul potrafi na luzie walnąć knighta 30 lvl 55 shielding który trzyma w ręku cooper shield na sobie leather boots, legion helmet, chain arm, sttudet legs i katane w łapie na 70 hp :/ to rookslayer który w dobrym wypadku jak trenuje ma nawet 30 shielding i nawet jakby dostawał jakimś fartem hity po 70 musiałby w ciągu jednego uderzenia ghoula wypić 2-3 Lf'y w NAJLEPSZYM (Na co są szanse koło 8% przy każdym uderzeniu) wypadku... nie wiem czy by zdołał tak szybko sie leczyć i nie mieć farta żeby ghoul nie urzył Life Drain albo mocnego Meele a no i niezapomnijmy że On się leczy... tzn nie wiedze szans na zabicie go chyba ze zrobiłby to sam Sunrise... chociaż ja zakładam sie o swoją głowe ze dopuki Cipsoft sam nie otworzy do niego wejscia to nikt sie do niego ani do tych na pacc area nie dostanie nie ma opcji... wszystkie kompetentne servisy informacyjne o Tibii z pełną świadomością mówią ze do neigo narazie NIE am drogi m.in. (erig.net, tibianews.net, Tibiacity.org, TibiaMx.com.mx (Choć tutaj zdania twórców kompendium wiedzy są podzielone ale wpisałem te strone ponieważ wiekszość (59% wyniki z ankiety wewnętrznej) popiera moją opinie)

Pan Klocek
14-02-2007, 14:50
Wybacz ale to nie jest aż takie proste z tym leczeniem się... sam to sprawdziłem specjalnie na main... Ghoul potrafi na luzie walnąć knighta 30 lvl 55 shielding który trzyma w ręku cooper shield na sobie leather boots, legion helmet, chain arm, sttudet legs i katane w łapie na 70 hp :/ to rookslayer który w dobrym wypadku jak trenuje ma nawet 30 shielding i nawet jakby dostawał jakimś fartem hity po 70 musiałby w ciągu jednego uderzenia ghoula wypić 2-3 Lf'y w NAJLEPSZYM (Na co są szanse koło 8% przy każdym uderzeniu) wypadku... nie wiem czy by zdołał tak szybko sie leczyć i nie mieć farta żeby ghoul nie urzył Life Drain albo mocnego Meele a no i niezapomnijmy że On się leczy... tzn nie wiedze szans na zabicie go chyba ze zrobiłby to sam Sunrise... chociaż ja zakładam sie o swoją głowe ze dopuki Cipsoft sam nie otworzy do niego wejscia to nikt sie do niego ani do tych na pacc area nie dostanie nie ma opcji... wszystkie kompetentne servisy informacyjne o Tibii z pełną świadomością mówią ze do neigo narazie NIE am drogi m.in. (erig.net, tibianews.net, Tibiacity.org, TibiaMx.com.mx (Choć tutaj zdania twórców kompendium wiedzy są podzielone ale wpisałem te strone ponieważ wiekszość (59% wyniki z ankiety wewnętrznej) popiera moją opinie)

Jeśli mówisz o solo to się mogę ewentualnie zgodzić, chociaż twierdze że dałbym rade, on nie bije w każdej rundzie za 70, a od czego jest łuk?
Jeśli jednak zebrało by się 3 Rookstayerów, 2 z łukami i 1 z kataną to padłby na bank. Nie doceniasz Rookstayerów, tak jak CipSof tworząc leszczowatego Apprentica Shenga :D

Aduska
14-02-2007, 16:37
@up moze zabicie ghoula jest latwe ale na mainie .
Jezeli byscie chciali to rowiazac to napewno nie na forum bo tu sie poprostu nieraz nie da wytrzymac.Jezeli byscie zrobili postacie na jakims swiecie i tam byscie cos kombinowali i sprawdzali teorie z forum a nie tylko domyslami innych ktorzy nawet nie sprawdza tego co mowia.

Nethalis
14-02-2007, 17:49
@Pan Klocek
nom apprentice sheng jest leszczowaty(jak dostal odemnie gdy mialem 12 lvl)

@Do kogos
Jezeli z shengiem se dali rade to z ghoulem tez se dadza. Trza tylko obrac taktyke na walke z nim a jeszcze wczesniej znalesc do niego droge :)

Tom The Tanner
15-02-2007, 16:02
Gdyby do ghoula faktycznie ktoś by się dostał zabicie może i jest trudne, ale z pewnością wykonalne. Rookstayerzy zrobili by to nawet tego samego dnia! Założmy, że zebrało się ich 15. 7 z łukami, a 8 blokerów. Ghoul uderzy serią po 90? Od czego są lf? Gdyby nawet, jakimś cudem blokerowi nie udałoby się wypić, lag albo nie trafił to zostanie jeszcze 7. Zabicie 7 osób które mają pod nogami z 50 bp of lf jest dla ghoula niewykonalne. :D Więc co wy wygadujecie, nikt nie da sobie rady? Tylko Sunrise? Kilkanaście 20 lvl i sprawa załatwiona. Gdyby strzały 7 łuczników nic nie dały (przy 7 osobach, 2 strzały będą uderzać pana G. na sekundę - przynajmniej) zbierze się i 20 paladynów.

Chciałem to wytłumaczyć dosadnie więc rzuciłem w wir walki 15 osób, ale wystarczyłoby 6, może 5. Jedyną trudnością jest picie life fluidów. To nie anhi, można na luzie klikać hotkey co jakieś 5 sekund. :D


Vial

BeNcHaKeR
15-02-2007, 16:04
Jezu jakie typy zabicie ghoula "wcale" niejest trudne bloker tylko stoji i sie leczy lf a reszta ekipy z 5-6 osób nawet mniej ale większe lvle wali z dystansu
jedyny problem to to że ghoul się leczy

Thoundoom
15-02-2007, 16:16
Zrobiłem sobie kiedyś test. Z moim kumplem sorcem ( 30 lv ) i ja palek ze skillem 20/xx ze spearow ubilem ghoula (summonowanego, bylem bez eq 75 spear up/down ). To niejest nic trudnego. A z blokerem? Zakladajac 2 Shoterow ( 1 z Bowa drugi z Spearsow ) i bloker, leja to walka trwala by moze 3 minuty.

gniewmaks
21-02-2007, 19:54
Jak sie dostac do ghoula??otoz:TIBIAN EARTH:baby: