zaloguj się

Pokaż pełną wersje : Gildia ,,bractwo Miecza" Rekrutuje


PAnczop
11-01-2006, 17:56
Witam! Rekrutuję nowych ludzi, to nowej gildi ,,Bractwo Miecza". Powstala przez tibijskiego wyjadacza, który w wyniku problemów na starym servie przeniósł się właśnie na Titanię :) (Chodzi o mnie).
Gildia rekrutuje od 20lvl, ale pacce wchodzą bez barierki, bo gildia potrzebuje vice. W gildi chodzi głównie o przyjaźn, o jedność i o szczerość. Guild house zostanie kupiony jak tylko będą chętni. GIldia jest nowa, Tak samo vice jest tu od paru dni, wiec narazie skiluje :)
Oczywiście przweidywane są codygodniowe wypady na hunty, zawsze otwarty kanał gildi.
PRoszę nowych graczy, którzy nie mają postaci na titani a chcą wstąpoć do gildi, żey zakładali chary z dopiskiem 'AXE, np. AXE'TAIFUN, AXE'MEFISTTO, itp.

Każdy, kto chce dołączyć, niech pisze do AXE'TAIFUN
Pozdrawiam

boleksit
26-12-2006, 19:38
Ja mam druida 11 lvl 3 mlvl skile 17/18. Nadałbym się? Wiem, wiem ze mam dopiero 11 lvl ale pasuje mi wstąpić do jakiejs gildi bo samemu mi się nudzi grać. Moja postać is name Atus Rina.

ulwi aladim
26-12-2006, 20:53
sorki ale myslalem ze chodzi o Harmonie :(

Leztat
27-12-2006, 12:07
Ja sie bardzo chentni e zapisze mam 22 lvl Knight gram na zanera.
To jak da rade/??