Pokaż pełną wersje : Czy da się...
Mam bardzo ważne pytanie-przedwczoraj zhakowano mojego druida. :( Odzyskałem postać lecz koleś zostawił mnie bez niczego (prócz red skulla) ;(
na dodatek z 6 mlvl i 10 lvl. czy da się w jakikolwiek sposób usunąć tego red skulla? czy to możliwe? :baby:
Zależy mi na postaci.
ps. gram na lunarze-Oleksy. Jeśli czytasz to ty@#$@%% X( X( X( X( Grrrrrrrrr
]v[ichal
11-07-2004, 21:54
nie
musisz poczekac miech (30 dni) ,
dodam jeszcze ze red skul znika dokładnie co do godziny,minuty,sekundy , po 30 dniach od momentu go zrobienia
polecam zrobic nowa postac, na nowszym swiecie ale to tylko moje zdanie
Hehe word7 to ja też tak miałem tylko prawdopodobnie straciłem więcej bo 40lvl i zacząłem od nowa grać i tobie też radze.
No niestety nie da sie usunac skula. Znika on sam po 30 dniach od jego dostania. Ale nie placz nie takie lvle byly hackowane, nie tyle expa/kasy / lvl stracili. Trzeba zyc. Zacznij grać od nowa. Zrób drugiego chara. Możesz np. zrobić uh-makera i przez ten czas hacka zarabiac na uhach. A jak Ci sie podoba gra druidem to bedziesz nim gral.
lol :D tylko ze ze świątyni wyjść nie mogę ale wyrobię chyba nową postać na non-PvP.
vBulletin® v3.7.0, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.