|
Notki |
Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale. |
![]() |
|
Opcje tematu |
![]() |
#1 |
Użytkownik forum
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: Ostrołęka
Posty: 16
Imię: Xelewux
Profesja: Elder Druid
Gildia: Rebelianci
Świat: Furora
Poziom: 39
Skille: xx/22
Poziom mag.: 40
|
![]() .. no właśnie, co gdy kupie PACC ? Jestem druidem, juz niedługo elder druidem (
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
#2 | |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 36
Posty: 206
![]() ![]() |
![]() Nie wydaje mi się, aby ten uzytkownik oczekiwał takiej odpowiedzi Goburu. Możesz mu zasugerować, żeby poszukał, ale powinieneś jeszcze dodać coś do tematu? Dla mnie jest to post +1
Ma'TeJ: Napewno wykup Energy Strike (exori vis) oraz haste.. A jeżeli masz bogaty tibijski portfel, to wykup wszystkie "3+ gwiazdek" na tej stronie: http://tibia.pl/spells.php?prof=1&typ=3&s=17, a już napewno te co maja 5-4 gwiazdki. EXP hmm.. imo larvy sa swietne, chociaz w tym temacie to niech ktos inny sie wypowie.
__________________
Cytuj:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Zbanowany
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay
Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
|
![]() W pierwszej kolejności kupuj strike'i (wszystkie!), a dopiero potem całą resztę. Runicznych nie kupuj bo i po co - robienie run jest obecnie stratą czasu, lepiej wbijać poziom.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 06 08 2005
Lokacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 36
Posty: 206
![]() ![]() |
![]() Jak sączysz herbatke/jesz obiad/masz wazne rozmowy na gg/lagi, slowem nie masz jak expic, to rób wtedy runy. I nie sluchaj sie, aby nie kupywac czarow runicznych..
__________________
Cytuj:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 34
Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
![]() |
![]() 1. Strong Haste, Energy Strike (resztę strike'ów warto wykupić dopiero później IMO), Levitate, Heal Friend i Mass Healing.
2. Addonów nie rób - strata czasu i kasy (tzn dla mnie - po prostu mnie to nie bawi, ale jeśli Ty uważasz inaczej to wykup te, które ci się podobają). 3. Exp w tombach, ew. w cyclo. |
![]() |
![]() |
![]() |
#6 | |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 07 2005
Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
|
![]() Cytuj:
@ ripper - weź pod uwagę, że dla kogoś, kto np. będzie mieć pierwszy raz PACC'a "tomby" to jest BARDZO rozległe określenie ![]()
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie." |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 34
Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
![]() |
![]() @P0nury
Uważam, że odrobina dobrej woli i przeciętne IQ wystarczy, żeby się połapać co i jak. W każdym razie ja umiałem. |
![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 17 08 2005
Posty: 31
Imię: Krrystek
Profesja: Druid
Świat: Candia
Poziom: 53
Poziom mag.: 46
|
![]() Witam , dolanczam sie do tematu, bo mialem nawet zalozyc swoj ale jest prawie identyczny jak ten a o tuz chodzi mi o porady wlansie z paccem ....
Mam 45 druida , 40 mlvl , pierwszy raz kupuje pacca dla druta ( zawsze knight ) i niewiem zabardzo co nim robic .. Czary wiem jakie kupic , ale gdzie expic ? tomby ale dokladniej wiem ze sa w ank , ale kompletnie niewiem w którym , na jakim poziomie i z czego , tempest + e vis ? na mana shieldzie ? bez ? z summonem ? Gdzie indziej moge expic , od jakiego lvla bedzie mi sie oplacalo expic w innych miejscach takich jak dragi ? Czy zwroci mi sie za mana fluidy ? Prosze o dokladniejsze odpowiedzi , bo nieorientuje sie gdzie co sie znajduje , szczególnie te nowe na pacc area... tnx za odpowiedz krystek |
![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 36
Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Imię: Pulse Slayer
Profesja: Elder Druid
Świat: Pandoria
Poziom: 60~
Skille: 21/26
Poziom mag.: 52
![]() |
![]() Według mnie tomb najlepiej leci z samym rodem, bez summonów i broń boże nie na manashieldzie. To będzie chyba najbardziej optymalne wyjscie jezeli chcesz wychodzić na jak największy plus i miec w miare exp. Koło 50 lvl i 45 mlev możesz się bawić jadac wszystko z visow i wspomogając się vulcanic rodem żeby nie tracić duzo many na dobijanie potworków.
Ja zawsze tak robiłem standardowo sam tempest do okolo 50 lvl. Jeżeli naprawde potrzebowalem kasy stawiałem monka żeby mi manasów nie szło tyle ale exp był o sporo mniejszy. Póżniej wszystko czyściłem z visa bez tempesta ale z volcanikiem. Na początek proponuje drugie floory tombow, pózniej z samymi visami za tp ( można wziąśc pare hmm i gfb ale w sumie jak się wprawisz to nie będa potrzebne) Od 60lvl+ radze już tylko dragi bo i exp duży i na plus często sie wychodzi (wsumie zależy od szczęścia)
__________________
Sorry, no bonus. |
![]() |
![]() |
![]() |
#10 |
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 03 01 2007
Posty: 33
Profesja: Paladin
Poziom: 33
Skille: 71
Poziom mag.: 12
|
![]() hehe mam ten sam lvl i to samo chce zrobic ale na wakacje
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
Zbanowany
Data dołączenia: 05 12 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 33
Posty: 137
Stan: Na Emeryturze
Imię: Orius Sheran
Profesja: Knight
Gildia: Saruman Army
Świat: Selena
Poziom: 23
Skille: 66/66
Poziom mag.: 4
![]() |
![]() Jak z pacciem powiem z doświadczenia knightem, ja kupiłem pacc i sam sprawadzałem na co moge isc expic bez waste tip.
|
![]() |
![]() |