[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Paintrox-koniec serii 1szej
Napisane 25-11-2008 16:28 przez Michoss
[IMG]http://img372.imageshack.us/img372/8528/61631068if3.png[/IMG]
Komentarzy 6
Komentarze
|
|
Ol Genjalny JesteŚ!
|
Napisane 25-11-2008 16:39 przez Shiz.
|
|
|
dlaczego zabiłeś najfajniejszych bohaterów? ;(
|
Napisane 25-11-2008 16:50 przez Mr.Pszczola
|
|
|
Właśnie. A głowny bohater miał taka fajną ekstrawagancką i wyróżniającą się fryzurę i był czarnuchem. Nie dało się go pomylić z kimś innym.
|
Napisane 25-11-2008 16:52 przez Aron Roar
|
|
|
A i oglądnij sobie Pszczoua mój ostatni wpis. Jakie chamstwo...
|
Napisane 25-11-2008 16:55 przez Aron Roar
|
|
|
Fane !!!!
|
Napisane 25-11-2008 16:59 przez Evil_Aragami
|
|
|
Tamte 4 fajne, to sux.
|
Napisane 25-11-2008 19:54 przez Marcin24
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)



