Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Kraj debilizmu

Notki


Biedronka ah biedronka
Twój własny pistolet do emowania jedynie za 1k złoty, lub na raty 10 po 0% każda.
Biedronka ah biedronka
Oceń

Brak tytułu - 1

Napisane 30-11-2008 23:24 przez Orog_Rtn
[B]Dzień 1 8:34[/B]

Budzę się w jakimś pomieszczeniu na którego ścianach widnieją napisy o głosowaniu na Kononowicza. Wstaje i widzę Marcina Marcina,poznałem go bo zdawałem z nim bycie-jebniętym na maturze. Jechał na rowerze,ale nie było na nim siodełka. Więc jednym z moich pustych bagów mu go zastąpiłem.

[B]Dzień 1 8:40[/B]

Nudzę się.

[B]Dzień 1 8:55[/B]

Nudzę się.

[B]Dzień 1 9:00[/B]

Haha noobie myslałeś że dalej się nudzę! Nie,trzepie sobie konia. obcęgami.

[B]Dzień 1 9:10[/B]

Przypomniałem sobie że zapomniałem swoich danych osobowych więc zrobiłem na kartce papieru(tył sprawdzianu z gwałcenia) losowe dane:

Imię: Eustachy
Nazwisko: Orog
Wiek: -5 lat
Miejsce zamieszkania: poszukuje
stosunek do służby policyjnej: H.W.D.P
Numer mieszkańca: 357457347
Cechy charakterystyczne: ogon pawiana,trąba zamiast nosa oraz wystające jelito środkowe z otwarciem złamanym.
[B]
Dzień 1 12:54[/B]

Znalazłem się na zewnątrz tamtego pomieszczenia. Widzę rozwścieczone kabanosy które niemiłosiernie kopały losowego przechodnia. Musiałem zareagować i zaczełem je konsumować.

[B]Dzień 1 13:8[/B]

Cholera,zapomniałem sosu kiwi i czosnku pomidorowego,z tymi przyrządami kabanosy smakują o wiele lepiej!

[B]Dzień 1 13:24[/B]

Sram na ulicy.

[B]Dzień 1 13:35[/B]

Sikam na ulicy.

[B]Dzień 1 13:56[/B]

Robię obie potrzeby jednocześnie na chodniku.

[B]Dzień 1 14:14[/B]

Siedzę w tak zwanym "sądzie" oskarżony o zanieczyszczanie ulic i podsadzanie ludziom pustych bagów pod dupy. Czekam na mojego wybawce.
Napisane w story
Komentarze 4 Wyślij wpis emailem
Komentarzy 4

Komentarze

stary
GargoinX's Avatar
Lol xDDDDDDDD
Btw. Łelkam bek
Napisane 30-11-2008 23:37 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
Ghernie's Avatar
<Rzuca Orogowi linę z przywiązaną lodówką na końcu>
Mówię:
- Wskakuj, co będziesz w sądzie siedzieć - po czym przewracam się na głowę i mdleje.
Napisane 30-11-2008 23:43 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
Orog_Rtn's Avatar
Za późno trochę plus układamy z tymi co piszą też story xD
Napisane 30-11-2008 23:45 przez Orog_Rtn Orog_Rtn jest offline
stary
Ghernie's Avatar
nub :<[COLOR="White"] +-+-+-+[/COLOR]
Napisane 30-11-2008 23:51 przez Ghernie Ghernie jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Orog_Rtn

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:39.


Powered by vBulletin 3