[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Zmieniłem Avatar
[B][Do kasacji, w razie zostania modem][/B]
Ano, koniec świata.
Ano, koniec świata.
Komentarzy 8
Komentarze
|
|
ło korfa! :cup:
|
Napisane 11-12-2008 21:59 przez Mr.Pszczola
|
|
|
faine!1 1 1 tak :cup:
|
Napisane 11-12-2008 22:00 przez Shiz.
|
|
|
Jak już musicie mi spamić, to nie na GG a w notkach.
|
Napisane 11-12-2008 22:08 przez Michoss
|
|
|
O fuck. O.o
|
Napisane 11-12-2008 23:04 przez GargoinX
|
|
|
To może oznaczać tylko jedno - koniec świata
|
Napisane 12-12-2008 10:21 przez Aron Roar
|
|
|
Też zmieniłem.
|
Napisane 12-12-2008 15:19 przez Vasudanin
|
|
|
A ja nie :cup:
|
Napisane 12-12-2008 16:06 przez Devus_
|
|
|
Długie i treściwe. :o :)
|
Napisane 12-05-2009 15:45 przez Koldy
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)



