Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog Michosa

Notki


[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Oceń

Zmieniłem Avatar

Napisane 11-12-2008 21:56 przez Michoss
Aktualizowano 05-04-2009 17:17 przez Michoss
[B][Do kasacji, w razie zostania modem][/B]

Ano, koniec świata.
Komentarzy 8

Komentarze

stary
ło korfa! :cup:
Napisane 11-12-2008 21:59 przez Mr.Pszczola Mr.Pszczola jest offline
stary
faine!1 1 1 tak :cup:
Napisane 11-12-2008 22:00 przez Shiz. Shiz. jest offline
stary
Michoss's Avatar
Jak już musicie mi spamić, to nie na GG a w notkach.
Napisane 11-12-2008 22:08 przez Michoss Michoss jest offline
stary
GargoinX's Avatar
O fuck. O.o
Napisane 11-12-2008 23:04 przez GargoinX GargoinX jest offline
stary
Aron Roar's Avatar
To może oznaczać tylko jedno - koniec świata
Napisane 12-12-2008 10:21 przez Aron Roar Aron Roar jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
Też zmieniłem.
Napisane 12-12-2008 15:19 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
stary
A ja nie :cup:
Napisane 12-12-2008 16:06 przez Devus_ Devus_ jest offline
stary
Koldy's Avatar
Długie i treściwe. :o :)
Napisane 12-05-2009 15:45 przez Koldy Koldy jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Michoss

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:26.


Powered by vBulletin 3