[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Lol
[B][Do kasacji, w razie zostania modem][/B]
Kto ogląda dziś [I]E jak Epic Fail Guy[/I]?
Kto ogląda dziś [I]E jak Epic Fail Guy[/I]?
Komentarzy 7
Komentarze
|
|
A gdzie, kiedy i jak?
|
Napisane 12-12-2008 17:47 przez Ghernie
|
|
|
na TVN
|
Napisane 12-12-2008 17:48 przez Michoss
|
|
|
o której?
|
Napisane 12-12-2008 18:02 przez Aron Roar
|
|
|
za 10 10ta
|
Napisane 12-12-2008 18:11 przez Michoss
|
|
|
aha oki
|
Napisane 12-12-2008 18:12 przez Aron Roar
|
|
|
a co to tak właściwie jest bo nie oglądałem?
|
Napisane 12-12-2008 18:37 przez Aron Roar
|
|
|
ja bende oglindaci hehehehehehhhe
|
Napisane 12-12-2008 20:43 przez Zamne
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)



