[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Support 2
Napisane 13-12-2008 15:57 przez Michoss
[QUOTE=Kshaq]Witam. Mam przyjemność poinformować Cię, że zostajesz przyjęty do grupy Support (Oczywiście o ile wciąż chcesz do niej dołączyć).
Wyślij prośbę o akceptację Twojego profilu w Panelu Kontrolnym użytkownika, w kategorii Członkostwo w grupach.
Zostajesz przyjęty na okres próbny. Obecnie trwają prace aktualizacyjne związane z update. Działaj aktywnie i efektywnie, abyśmy nie musieli się pożegnać po tygodniu.
Pozdrawiam, Kshaq [/QUOTE]
Whaaaa! Yeah!
Wyślij prośbę o akceptację Twojego profilu w Panelu Kontrolnym użytkownika, w kategorii Członkostwo w grupach.
Zostajesz przyjęty na okres próbny. Obecnie trwają prace aktualizacyjne związane z update. Działaj aktywnie i efektywnie, abyśmy nie musieli się pożegnać po tygodniu.
Pozdrawiam, Kshaq [/QUOTE]
Whaaaa! Yeah!
Komentarzy 16
Komentarze
|
|
Gz!
(To ja idę po żyletki, idzie ktoś ze mną?) |
Napisane 13-12-2008 15:59 przez Vasudanin
|
|
|
Kogo jeszcze wzięli poza Tobą?
|
Napisane 13-12-2008 16:01 przez Fred_Flintston
|
|
|
@up
Tego jeszcze nie wiadomo. Niedługo news będzie =] |
Napisane 13-12-2008 16:01 przez Vasudanin
|
|
|
Jakim cudem Chos ma supporta?
Widzę, że nie patrzą na warny XDD |
Napisane 13-12-2008 16:01 przez .hobnail
|
|
|
Gz Michos!
|
Napisane 13-12-2008 16:02 przez Evil_Aragami
|
|
|
JAk Ryba dostanie, to ja stądf idę.
|
Napisane 13-12-2008 16:03 przez Zasalamel
|
|
|
Do każdego posta proszę dorzucić notkę xd
|
Napisane 13-12-2008 16:03 przez Michoss
|
|
|
Gz Naczosku. Wychodzi na to, że bany nie malują użytkownika. ; o
|
Napisane 13-12-2008 16:09 przez GargoinX
|
|
|
Ło Kurfa! Koniec Śfiata8o:o8o:o:cup:;(:kon::spam::glupek:
|
Napisane 13-12-2008 16:09 przez Mr.Pszczola
|
|
|
[QUOTE]JAk Ryba dostanie, to ja stądf idę.[/QUOTE]
Nie składałem podania, jełopie. @down Gdybym chciał się dostać, złożyłbym podanie. |
Napisane 13-12-2008 16:13 przez Rybzor
Aktualizowano 13-12-2008 16:20 przez Rybzor |
|
|
Ale i tak dostaniesz ;>
|
Napisane 13-12-2008 16:16 przez GargoinX
|
|
|
Mam nadzieję, że praca w Supporcie będzie ponad spamowanie blogów.
*Gargo Rolfujemy? |
Napisane 13-12-2008 16:17 przez Voniek
|
|
|
Omg <Idzie za Vaskiem po żyletki>
:[ Cicho wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie? Co to będzie? NIC, bo Michoss ma suporta :[ Rofl :o |
Napisane 13-12-2008 16:19 przez Ghernie
|
|
|
Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos! Mi! Chos!
|
Napisane 13-12-2008 16:29 przez Zamne
|
|
|
Ghernie, to chodź :<
|
Napisane 13-12-2008 16:39 przez Vasudanin
|
|
|
Gje Zet
Ciekawe kiedy Cie wywalą ;p |
Napisane 13-12-2008 16:50 przez Aron Roar
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)



