Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Potworny DestruktorDolera

Notki

Oceń

Zorba w lidlu

Napisane 16-12-2008 20:04 przez Potworny DestruktorDolera
Robię zakupy w lidlu. Wstyd się chyba przyznać, ale kiedyś pracowałem jako...lidlowiec? Tak czy siak dysponowałem wiecznie brudną koszulką z logiem niemieckiego molocha w dziedzinie supermarketów. Wiecznego i zapewnie znienawidzonego konkruenta sieci "Plus". Pracowałem tam i żeby nie skłamać, powiem że atmosfera jak pod lejącym psem, czyli nie było sucho ani przyjemnie. Mokro było, bo ceniono lizodupstwo, nie przyjemnie, bo panowała zasada, nie z nami gnojami to gnojony będziesz. Ja próbowałem zostac z boku i się nie mieszać do gierek i machlojek więc uznali, że będą wywierać na mnie presję psychiczną. Może gdyby nie byli debilami (no niestety) t bym wytrzymał krócej. Wytrzymałem 3 miesiące (presja obcowania z takim dnem mnie wykończyła, nie tyle ich starania, co ich obecność i nieustanna próba zainfekowania mnie ich prostą zasadą, 'bądź chamem').


W efekcie czego, po zwolnieniu się przez miesiąc kupowałem w konkurencyjnym "Plusie", licząć, że to jest przysłowiowy gwóźdź do lidlowej trumny . Po wspomnianym miesiącu odważyłem się zawitać w lidlowe progi, miejsce mej kaźni. Przez byłego ochroniarza Łukasza porównane do Auschwitz Birkenau. Swoją drogą bardzo celne porównanie, wszędzie niemieckie napisy, niemiecki obóz. W każdym bądz razie zawitałem w otchłani, z mp4 na uszach zanurzyłem się między półki wypełnione tanim towarem. Leciał sobie jakiś tam kawałek, zagraniczny. Wybrałem co miałem wybrać, czyli tani energy drink za 1,65 (sprawdźcie sami, każdy lidl ma takie same towary, ułożenie i ceny) i podszedłem do kasy. Mp4 przeskoczyło na kolejną piosenkę, była to zorba.

Jeśli nie wiecie, Zorba jest tym dla faceta czym jest taniec dla kobiety.

Takty delikatnie uderzyły w bębenki w moich uszach. Mmm cudnie, nadal skupiając większość uwagi na muzyce. Oglądałem poruszające się na taśmach przedmioty i ludzi rytmicznie idących i stających obok kupowanych przez siebie towarów. Wszelkie złe myśli o Lidlu minęły, a ja chodzę tam często by posłuchać przez te kilka minut Zorby

Morał...

Może nie każde miejsce ma jaśniejszą stronę, ale to nie znaczy, że nie warto podjąć próby. Próby spojrzenia z innego punktu widzenia.
Komentarzy 7

Komentarze

stary
.hobnail's Avatar
Słucha się mp3, nie mp4.
Napisane 16-12-2008 20:12 przez .hobnail .hobnail jest offline
stary
Marcin24's Avatar
Ten cały tekst tylko po to, żeby pokazać, że nawet Lidl przy dobrej muzyce wydaje się milszy?
Napisane 16-12-2008 20:15 przez Marcin24 Marcin24 jest offline
stary
Vasudanin's Avatar
Teraz biedronka na topie, a nie jakieś plusy czy lidle.
Btw.
Nawet w sąsiednim mieście zminli plusa na biedronkę.
Napisane 16-12-2008 20:39 przez Vasudanin Vasudanin jest offline
Aktualizowano 16-12-2008 20:41 przez Vasudanin
stary
Orog_Zmt's Avatar
Lol nie znacie się,dajśman koks roks
Napisane 16-12-2008 20:41 przez Orog_Zmt Orog_Zmt jest offline
stary
Potworny DestruktorDolera's Avatar
dziwne bo ja słucham mp4
Napisane 16-12-2008 22:28 przez Potworny DestruktorDolera Potworny DestruktorDolera jest offline
stary
Potworny DestruktorDolera's Avatar
@marcin 24

nie
Napisane 16-12-2008 22:33 przez Potworny DestruktorDolera Potworny DestruktorDolera jest offline
stary
Marcin24's Avatar
Marcin24 .
Napisane 17-12-2008 19:23 przez Marcin24 Marcin24 jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Potworny DestruktorDolera

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:45.


Powered by vBulletin 3