[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Życzenia
Napisane 24-12-2008 20:44 przez Michoss
Wesołego jakegośtam chrześcijańskiego święta i szczęśliwego gregoriańskiego nowego roku.
Z tych okazji życzę wam zdrowia, szczęścia i [URL="http://www.precel.yoyo.pl/"]nawrócenia na jedyną poprawną wiarę[/URL].
Wasz, jeszcze nie zbanowany
[B]Michos[/B]
Z tych okazji życzę wam zdrowia, szczęścia i [URL="http://www.precel.yoyo.pl/"]nawrócenia na jedyną poprawną wiarę[/URL].
Wasz, jeszcze nie zbanowany
[B]Michos[/B]
Komentarzy 4
Komentarze
|
|
Heh? Możesz zostać zbanowany będąc w Supporcie? Chyba najpierw muszą Ciebie wyrzucić, a potem zbanować...
|
Napisane 24-12-2008 23:28 przez Ghernie
|
|
|
Wszystkiego najlepszego dla użytkowników Tibia.pl oprócz Rothesa któremu życze aby go : cup : w łeb walnął.
|
Napisane 25-12-2008 00:00 przez Devus_
Aktualizowano 25-12-2008 02:10 przez Devus_ |
|
|
[QUOTE]Nie przeczytane
Ghernie's Avatar Heh? Możesz zostać zbanowany będąc w Supporcie? Chyba najpierw muszą Ciebie wyrzucić, a potem zbanować...[/QUOTE] Jeśli dostanę bana to automatycznie odbiera mi supa, więc wszystko jedno. |
Napisane 25-12-2008 00:09 przez Michoss
|
|
|
Wzajemnie :P
|
Napisane 25-12-2008 02:01 przez X-Zero
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)



