Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > Blog Michosa

Notki


[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Oceń

Życzenia

Napisane 24-12-2008 20:44 przez Michoss
Wesołego jakegośtam chrześcijańskiego święta i szczęśliwego gregoriańskiego nowego roku.
Z tych okazji życzę wam zdrowia, szczęścia i [URL="http://www.precel.yoyo.pl/"]nawrócenia na jedyną poprawną wiarę[/URL].


Wasz, jeszcze nie zbanowany
[B]Michos[/B]
Komentarzy 4

Komentarze

stary
Ghernie's Avatar
Heh? Możesz zostać zbanowany będąc w Supporcie? Chyba najpierw muszą Ciebie wyrzucić, a potem zbanować...
Napisane 24-12-2008 23:28 przez Ghernie Ghernie jest offline
stary
Wszystkiego najlepszego dla użytkowników Tibia.pl oprócz Rothesa któremu życze aby go : cup : w łeb walnął.
Napisane 25-12-2008 00:00 przez Devus_ Devus_ jest offline
Aktualizowano 25-12-2008 02:10 przez Devus_
stary
Michoss's Avatar
[QUOTE]Nie przeczytane
Ghernie's Avatar
Heh? Możesz zostać zbanowany będąc w Supporcie? Chyba najpierw muszą Ciebie wyrzucić, a potem zbanować...[/QUOTE]
Jeśli dostanę bana to automatycznie odbiera mi supa, więc wszystko jedno.
Napisane 25-12-2008 00:09 przez Michoss Michoss jest offline
stary
X-Zero's Avatar
Wzajemnie :P
Napisane 25-12-2008 02:01 przez X-Zero X-Zero jest offline
 
Ostatnie wpisy bloga Michoss

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:37.


Powered by vBulletin 3