Ogłoszenie matrymonialne.
Napisane 22-06-2009 17:17 przez Vasudanin
[img]http://img30.imageshack.us/img30/3766/ogoszenie.png[/img]
Chętny ktoś?
Chętny ktoś?
Komentarzy 12
Komentarze
|
|
Kurcze no..Aleś mnie zawiódł...Patrzę- fajny tytuł tzn warto czytnąć, a tu takie śmiry...
|
| Napisane 22-06-2009 17:35 przez Moniss18 |
|
|
Kupie go od ciebie jeżeli zjesz Gazetę Wyborczą w minute... Chcę zdjęcie do tego ;D
Poważnie to: Nie dzięki... |
Napisane 22-06-2009 17:54 przez Zokar
|
|
|
Moniss, ty i tak szans u mnie nie masz.
|
Napisane 22-06-2009 18:49 przez Vasudanin
|
|
|
To chyba ty u [I]niego[/I]. Shusashaushaushau zły jesstem
|
Napisane 22-06-2009 21:13 przez Ghernie
|
|
|
Vasu nie martw się. Jesteś...jakby to ująć...za prostacki jak dla mnie
|
| Napisane 22-06-2009 22:15 przez Moniss18 |
|
|
Nie o to chodzi. Wyobrażasz sobie związek królika z UFO-anakondowo-nietoperzowo-cosiowate-coś-co-stawia-klocka?
|
Napisane 22-06-2009 22:41 przez Vasudanin
|
|
|
xD Co za bezuszny królik z Ciebie
|
| Napisane 22-06-2009 22:43 przez Moniss18 |
|
|
Jestem Słitaśnym Krulikiem. Nawet Ranga to potwierdza.
|
Napisane 22-06-2009 23:44 przez Vasudanin
|
|
|
Co to znaczy "siłtaśny królik"?
|
| Napisane 23-06-2009 09:43 przez Moniss18 |
|
|
To taki królik Destruktor poziomu 20.
|
Napisane 23-06-2009 13:59 przez Maniak69
|
|
|
Rozłożę to dla Moniss na czynniki pierwsze.
Słodki - Sweet - Słit - (Jaki?) Słitaśny Polny po*******acz - Zając/Królik - Krulik. KPW? |
Napisane 23-06-2009 14:08 przez Vasudanin
|
|
|
Aaaa. Trzeba było tak od razu, a nie.Pff...
|
| Napisane 23-06-2009 18:30 przez Moniss18 |
Ostatnie wpisy bloga Vasudanin
- łał. (16-04-2013)
- It's almost year... (25-01-2012)
- Sushi w proszku? (16-02-2011)
- Ludzie, ludzie... (09-07-2010)
- Mistrzyni riffu i growl'a. (07-02-2010)



