[CENTER][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2552/ambigramicmichos4rg5.gif[/IMG][/CENTER]
Precel fansite hacked!
[B][Do kasacji, w razie zostania modem][/B]
No ^^.
Jakby ktoś się pytał-moje hasło brzmiało "Precel" xD.
No ^^.
Jakby ktoś się pytał-moje hasło brzmiało "Precel" xD.
Komentarzy 2
Komentarze
|
|
Dobrze wiedzieć o_O
|
Napisane 09-01-2008 15:44 przez Roccafellah
|
|
|
Myślałem że "Lecerp" xD
|
Napisane 21-09-2008 00:34 przez sphinx123
|
Ostatnie wpisy bloga Michoss
- Jabłka (02-02-2010)
- Świnty (22-12-2009)
- Shroometal (08-10-2009)
- Resurrection! (04-10-2009)
- Piękny dzionek (01-09-2009)




