Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Blogi > A ja mam okno!

Notki


[COLOR="Black"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="Sienna"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="DarkOliveGreen"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="DarkGreen"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="DarkSlateBlue"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="Navy"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="Indigo"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="DarkSlateGray"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="Red"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="SandyBrown"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="YellowGreen"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="SeaGreen"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="MediumTurquoise"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="RoyalBlue"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
[COLOR="Purple"]00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000[/COLOR]
Ocena: 5 głosów, 3.40 średnia

Blog wystartował!

Napisane 16-03-2008 14:37 przez ErAgOg
[QUOTE=Krukson;1938407]Masz takie coś jak blog .. Tam możesz o tym napisać.
O swoich refleksjach na temat hackowania, naboru, Tinkiego Winkiego i o czym tylko dusza zapragnie.
Wiesz?[/QUOTE]

Ten post nie był skierowany do mnie, ale zainspirował mnie do napisania własnego bloga :p Już wcześniej miałem zamiar, by takoway założyć, no ale dopiero teraz czyn się dokonał :D Nie będę tu się rozpisywał wyłącznie na jeden temat- będę pisał o tym co mi ślina na język przyniesie (lub palce na klawiaturę). :baby:
[B][U]
Blog wystartował![/U][/B]
Komentarzy 0

Komentarze

 
Ostatnie wpisy bloga ErAgOg

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:37.


Powered by vBulletin 3