Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Azura (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=200)
-   -   Wojna i wydarzenia z serwera Azura. Temat oficjalny (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=97848)

fea_umarth 28-10-2006 17:20

jaki dialog hehehe

123 28-10-2006 17:22

@Nazgool
ja sie jego pytalem nei ciebie wiec nie interesuj sie

Cors Ent 29-10-2006 10:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez tajemniczy111 (Post 1049688)
A ja mysle, ze gdzie indziej tkwi problem. Poprostu macie slabego dowodce... z calym poszanowaniem dla calej osoby Hega i jego dzialalnosci na azurze, ale nie jest zbyt dobrym dowodca. Napewno o wiele lepiej rzadzilby Shanoz albo Ambyllen ( ale ten ma swoj serv do gry).

O to zes mnie teraz chłopie rozbawił.
Ty wogle znasz takiego Ambellyn? Wiesz o nim COKOLWIEK? czy tylko ze słyszenia? Bo podejrzewam ze on ciebie ani osobiscie ani ze słyszenia nie zna.
no ale wyraziłes swoja głeboka opinie mastaha ze byłby lepszy. No ale na pewno wiadomo ze byłby lepszy! bo pan sir kiks tak rzekł to tak być musi!!
Masz blede pojecie o Azurze, blade o ludziach ktorzy tam graja - ale wszystko wiesz najlepiej. Jasnowidz czy ki diabeł?

Ale myśl myśl wiecej - racz nas swoimi głebokimi przemysleniami i domysłami - jak bedziesz duzo myślał to zostaniesz myśliwym (z ang Hunter -em)


@Eldyn - Ty Heniek czy ten drugi owner co te głupoty pisze?
Puknij ty sie w główke, albo nie pisz na forum po zielonym.

Eldyn 29-10-2006 11:53

@up

ja bede tutaj pisal co bede chcial ;) a to ze Dof gownem jest to kazdy juz wie

ps.Jeszcze chce nawiozac do elite crushera ktory przygoni sandre kochana i to juz niedlugo BABA SANDRUSIA on ci pokaze pvp ale za kilka tysiecy dolcow kupisz nowego chara albo sama stworzysz next nooba !!!!!!!!!

Cors Ent 29-10-2006 14:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Eldyn (Post 1053117)
@up

ja bede tutaj pisal co bede chcial ;) a to ze Dof gownem jest to kazdy juz wie

ps.Jeszcze chce nawiozac do elite crushera ktory przygoni sandre kochana i to juz niedlugo BABA SANDRUSIA on ci pokaze pvp ale za kilka tysiecy dolcow kupisz nowego chara albo sama stworzysz next nooba !!!!!!!!!


Ty jestes chyba ten owner co nie przyjechał na zlot...
Ten na zlocie był bardziej ogarniety i nie miał takich kompleksów jak Twoje, tudzież nie biadolił głupot na prawo i lewo

Eldyn 29-10-2006 15:48

Moj brat pisze glupoty itd. ale to wszystko jest prawda dlatego nie przyjechal...


Heniek ;)

Zembol91 29-10-2006 16:57

dobry dialog i sie po czesci zgadzam z shanozem ;]
elite crusher rypie lvle jak pojebany wiec jak wbije tak 150 to juz nie bedziecie mieli co grac bo on jak to shanoz ujol POKAZE WAM PVP.
Dokladnie niech sandra lepiej odda postac jakiemus graczowi co by non stop fragowal bo jej nikt nie dogoni. LOL.
Na miejscu sandry probowal bym non stop ubijac wszystkich - wkoncu by sie przyzwyczaila ale oczywiscie ona boi sie stracic swoj 84 mlvl.....
Nie ma nic do stracenia wiec lepiej latac i bic niz logowac sie i popatrzec na swoja kase ;]

Fiszbin 29-10-2006 17:37

Chyba jedyne co może teraz pomóc DoF'owi to konflikt wewnątrz Wanted (co wcale nie jest takie nierealne).

Eldyn 29-10-2006 17:56

@Fiszbin
Konflikty w wanted sa caly czas, ale wy o tym nie wiecie.
Bardzo duzo informacji co tam sie dzieje dostajemy...



Koniec pa itd. jezeli ktos z wanted zrobi pa na np. 50lvlu to co zlootowal oddaje drazowi i doplaca cos od siebie Draz bez pa zarabia na idiotach z jego gildi :)

Fiszbin 29-10-2006 19:40

@Shanoz

Mam tu na myśli jakiś większy konflikt, który podzieli Wanted na dwa "obozy". Myślę, że w takiej sytuacji DoF dołączyłby się do tego "mniej drazowego".

Pavvulonik 29-10-2006 21:22

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez tajemniczy111 (Post 1049688)
A ja mysle, ze gdzie indziej tkwi problem. Poprostu macie slabego dowodce... z calym poszanowaniem dla calej osoby Hega i jego dzialalnosci na azurze, ale nie jest zbyt dobrym dowodca. Napewno o wiele lepiej rzadzilby Shanoz albo Ambyllen ( ale ten ma swoj serv do gry). No ale coz, to wasz problem i jedynie szkoda, niektorych osob z azurki takich jak: przemo,horri,yawi,hufa ;/
No coz to tylko gra...

No powracam B) .Wiec tak panie kiksie jak mowisz ze heg jest slabym dowodca to
pomysl jak ty bys zadzil takim dofem w ktorym pelno indiwidualistow i ktorzy maja caly czas odmienne zdanie. WANTED wygralo bo sie sluchali draza i niemieli odwagi sprzeciwic sie mu bo inaczej wpier..BTW "No coz to tylko gra..." hahahahahahahah i kto to mowi.

tajemniczy111 29-10-2006 21:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Cors Ent (Post 1053033)
O to zes mnie teraz chłopie rozbawił.
Ty wogle znasz takiego Ambellyn? Wiesz o nim COKOLWIEK? czy tylko ze słyszenia? Bo podejrzewam ze on ciebie ani osobiscie ani ze słyszenia nie zna.
no ale wyraziłes swoja głeboka opinie mastaha ze byłby lepszy. No ale na pewno wiadomo ze byłby lepszy! bo pan sir kiks tak rzekł to tak być musi!!
Masz blede pojecie o Azurze, blade o ludziach ktorzy tam graja - ale wszystko wiesz najlepiej. Jasnowidz czy ki diabeł?

Ale myśl myśl wiecej - racz nas swoimi głebokimi przemysleniami i domysłami - jak bedziesz duzo myślał to zostaniesz myśliwym (z ang Hunter -em)

A czy ja napisalem, ze tak powinno byc ?? Poprostu jako jedyni z shanozem probowalismy dyskutowac ale oczywyscie tobie wszystko przeszkadz. Na azurze gram tak samo dlugo jak ty, ale ze to byl moj pierwszy server wiec tutaj sie nauczylem grac i moze dlatego nie biegam z wyzszym lvlem...
A ty co znasz wszystkich z widzenia ? Mnie tez nie znasz ale mnie oceniasz, wiec ja tez sie tym posluguje i ocenilem Amby~, jezeli nie chcesz czytac moich postow poprostu je zablokuj i po sprawie.

Cors Ent 29-10-2006 23:09

@Shanoz
sam siebie kompromitujesz po prostu (apropos pana krzykacza, a nie Henka)

@pav
byłes kiedys w dofie ze wiesz jak tam sprawa wyglada?
byles kiedys w wanted ze wiesz jak tam sprawa wyglada?
walczyles kiedys w jakiejkolwiek wojnie?

wiec na jakiej postawie wnosisz takie stwierdzenie?

@kiks
skoro jestes takim mastachem to czemu nigdy w zadnej wojnie nie brales udziału? przeciez wiesz jak to zrobic zeby wszystkich pozamiatac- przynajmniej na forum wiesz, bo w bitwie to cie nigdy nie widziałem


powysylajcie swoje cv do MIT - tam szukaja ludzi ktorzy potrafia wyjasnic zjawiska nie zbadane.

Eldyn 30-10-2006 00:17

Jakbym mial Sandre to bym wszystkich pozamiatal.
ODP: to czemu ku..rwa nie masz?


Denerwuje mnie takie gadanie...

Pavvulonik 30-10-2006 15:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Cors Ent (Post 1054797)
@Shanoz
sam siebie kompromitujesz po prostu (apropos pana krzykacza, a nie Henka)

@pav
byłes kiedys w dofie ze wiesz jak tam sprawa wyglada?
byles kiedys w wanted ze wiesz jak tam sprawa wyglada?
walczyles kiedys w jakiejkolwiek wojnie?

wiec na jakiej postawie wnosisz takie stwierdzenie?

@kiks
skoro jestes takim mastachem to czemu nigdy w zadnej wojnie nie brales udziału? przeciez wiesz jak to zrobic zeby wszystkich pozamiatac- przynajmniej na forum wiesz, bo w bitwie to cie nigdy nie widziałem


powysylajcie swoje cv do MIT - tam szukaja ludzi ktorzy potrafia wyjasnic zjawiska nie zbadane.


Moja odpowedz na twoje pierwsze dwa pytania jest taka .Niebylem nigdy w wanted ani w dofie ale na podstawie tego co widze i co sie dzieje jak wy postepujecie i jak wanted postepuje stwierdzilem to co napisalem w ostatnim poscie ale przeciez pozory myla wiec poto tez jest te forum zeby taki ktos jak ty mogl sprostowac to co ja napisalem powiedzec czy to jest prawda czy nie . Na ostatnie pytanie czy bralem kiedys udzial w wojnie odpowem TAK bralem udzial w wojnie POZDRAWIM ZIOMKOW Z NO REMOSE a szczegulnie wszystkich don psow. Co prawda ja i moja kochana gildia dostalismy po dupie bo reszta gildi bala sie walczyc z powodu angazowania sie wanted w nasza wojenke ale open battle bylo fajne te 2 godz przed kompem zlecialo mi jak 10 min :P. Miedzyinnymi dlatego nienawidze wanted bo miesza sie w nieswoje sprawy.;(

Selenas 30-10-2006 18:08

Buehehe
 
Hehe fajne zdjątko(Kasiu) czy jakoś tam. Wojna to wojna najlepiej toczyc wojne z orshabalem bo silny ale oshabal nie mysli.Jak bym był orshabalem bym se poszedl do Miasta(Thais)rozpierdolić tzn.(wyjebać)wszystkich ludzi:] To nie pasuje do tematu ale to co,moim zdaniem najlepsze jest toczyc wojne np. wojne gilldie na gildie ;) to juz cos

Eldyn 30-10-2006 18:48

@Selenas
Jestes moim idolem 8o

wr00n 31-10-2006 11:34

cors mastah cors...
 
o cors znowu robi sie grozny na forum. Pewnie tyle na nim postuje dlatego ze nie ma czasu na gre jak sam to mowi. Zgadzam sie z tajemniczym i shanozem ale wiadomo jak sie powie cos zlego o dofie to od razu blyskawiczna contra corsa. Z tego co tutaj widac to jest to forum na ktorym chyba mozna sie tylko wypowiadac o wspanialosci dofu i jego rownie zajeebistych zlootow.
@ a co do tematu
Jak juz ktos wczesniej wspominal rozlam wanted to jedyne wyjscie dla dofu a z tego co pokazuje historia takie wewnetrzne klotnie zdarzaja sie czesto. Wydaje mi sie ze nawet jesli dojdzie do takowego rozpadu to dof i tak nie bedzie mial lekko,bo Elite Crusher expi w zastraszajacym tepie , ale i tak szanse beda duzo wieksze niz w obecnej sytuacji.

Pavvulonik 31-10-2006 15:46

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez wr00n (Post 1056504)
o cors znowu robi sie grozny na forum. Pewnie tyle na nim postuje dlatego ze nie ma czasu na gre jak sam to mowi. Zgadzam sie z tajemniczym i shanozem ale wiadomo jak sie powie cos zlego o dofie to od razu blyskawiczna contra corsa. Z tego co tutaj widac to jest to forum na ktorym chyba mozna sie tylko wypowiadac o wspanialosci dofu i jego rownie zajeebistych zlootow.
@ a co do tematu
Jak juz ktos wczesniej wspominal rozlam wanted to jedyne wyjscie dla dofu a z tego co pokazuje historia takie wewnetrzne klotnie zdarzaja sie czesto. Wydaje mi sie ze nawet jesli dojdzie do takowego rozpadu to dof i tak nie bedzie mial lekko,bo Elite Crusher expi w zastraszajacym tepie , ale i tak szanse beda duzo wieksze niz w obecnej sytuacji.



wr00n jak zwykle masz racje :P



PROSZE WRUC DO NASZEGO MIASTA BRAK MI CIEBIE ;( ;( ;( ;( ;(

Saxon 31-10-2006 21:07

Moim zdaniem dof mógł wygrać wojne i nadal może ją wygrać.Wystarczu troche pomyslec zrobic większe zapasy run no i oczywiscie korzystac umiejętnie z botów.Auto sd itp.
@Cors jesteś moim idolem na tym forum :P


~~~~pOzDrO~~~~


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:10.

Powered by vBulletin 3