Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Azura (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=200)
-   -   Wojna i wydarzenia z serwera Azura. Temat oficjalny (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=97848)

mechatronik 12-10-2006 17:33

jebnac ue i bana wbic na noobach...:confused:

Drazharm 12-10-2006 18:10

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Eldyn (Post 1027918)
@Drazharm
lol was bylo chyba 17 a od nas 8 osob albo mnie? czyli was bylo 2x wiecej

kogo ty probujesz oszukac? wiemy dokladnie ilu was bylo, ci co mieli green djinna sie wlogowali i tam uciekli po nieudanej probie zabicia Fatihina i Weraxina, a reszta na noob charach blokowala statki gotowa do wlogowania sie. czekalismy na was na pustyni ale obsraliscie sie jak zwykle i do niczego nie doszlo.

Luppy 12-10-2006 18:37

Dof sie osral i nie przyszedl na Desert wiec cu nie wiem o co wam chodzi mogliscie spokojnie mass loga zrobic....


Hail Wanted _/

Cors Ent 12-10-2006 19:56

Dobra Draz jestescie najlepsi.
w 2 z urbem ownujecie cały serwer jak chcecie i nawet 10x liczniejszy dof nic wam nie moze zrobic.
to juz wiemy- słychamy tego od 3 lat

cos jeszcze chciałes nam przekazać?

rekin from azura 12-10-2006 20:37

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Cors Ent (Post 1028359)
Dobra Draz jestescie najlepsi.
w 2 z urbem ownujecie cały serwer jak chcecie i nawet 10x liczniejszy dof nic wam nie moze zrobic.
to juz wiemy- słychamy tego od 3 lat

cos jeszcze chciałes nam przekazać?

Świeta prawdaB)
Jesteście dwa razy liczniejsi od wanted.Tylko,że Draz~ jest mądry,a Wy nie:D
Więc możecie już zmieniac serv8o

Maro7 12-10-2006 22:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Cors Ent (Post 1028359)
Dobra Draz jestescie najlepsi.
w 2 z urbem ownujecie cały serwer jak chcecie i nawet 10x liczniejszy dof nic wam nie moze zrobic.
to juz wiemy- słychamy tego od 3 lat

cos jeszcze chciałes nam przekazać?



Zazdroscisz ??

@down

Prawda... :)

Nazgool 13-10-2006 14:54

Nie liczy sie ile osob jest w DoF tylko ile ma inva na ventrilo, poniewaz tylko te osoby walcza.

Drazharm 13-10-2006 21:34

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Nazgool (Post 1029154)
Nie liczy sie ile osob jest w DoF tylko ile ma inva na ventrilo, poniewaz tylko te osoby walcza.

to ze ufacie tylko 1/5 gildy to juz wasz problem

Zibeq 14-10-2006 10:43

Omg
 
W DoF powninny bic tylko te osoby , którym ufacie ,a nie jakieś 30-40lev co
gówno zrobią na wojnie<jka na nią pójdą>.

tibia zone 14-10-2006 11:18

W wanted walczy cala gildia, w dof tak tez powinno byc. Tymbardziej na open battle. Zróbcie sobie drugie ventrilo dla tych, którym nie ufacie zeby oni mogli tez walczyc i robic masslogi.

Chullo 14-10-2006 15:41

Widzicie dofowskie lamy, kto jest gora. A mowilem zeby nie dac expiv Minavanda guildi. ale wy na to nie, co ty on sobie chce tylko pare lvl nabic "nie wejdzie do wanted, nie bedzie im pomagal". A teraz macie, o ile sie nie myle jest z 5 osob w wanted ktorych wczesniej byli w guildi miny.(zlapali okazje zeby podpexpic a potem znowu dolaczyc, a wy na to pozwoliscie). Huj z tego ze draz robi Pa, wojna rzadzi sie innymi prawami i czasemt tak trzeba postepowac mimo tego ze nie lubi go 2/3 serwera(a on to ma w dupie)
Wy chcecie wygrac lojalnoscia, niestety niekiedy trzeba zrobic skok w bok zeby cieszyc sie wygrana. jescze nie wszystko jest wyjasnione, ale uwazam ze bez takiego cfaniactwa nie poradzicie sobie...

btw. Draz brawo :]

Grebol 14-10-2006 15:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Chullo (Post 1030832)
Widzicie dofowskie lamy, kto jest gora. A mowilem zeby nie dac expiv Minavanda guildi. ale wy na to nie, co ty on sobie chce tylko pare lvl nabic "nie wejdzie do wanted, nie bedzie im pomagal". A teraz macie, o ile sie nie myle jest z 5 osob w wanted ktorych wczesniej byli w guildi miny.(zlapali okazje zeby podpexpic a potem znowu dolaczyc, a wy na to pozwoliscie). Huj z tego ze draz robi Pa, wojna rzadzi sie innymi prawami i czasemt tak trzeba postepowac mimo tego ze nie lubi go 2/3 serwera(a on to ma w dupie)
Wy chcecie wygrac lojalnoscia, niestety niekiedy trzeba zrobic skok w bok zeby cieszyc sie wygrana. jescze nie wszystko jest wyjasnione, ale uwazam ze bez takiego cfaniactwa nie poradzicie sobie...

btw. Draz brawo :]

Mam sie smiac czy płakac?:D

@edit
zapomniałem nie karmic trolla!

POzdro
Gremb

Chullo 14-10-2006 15:45

stary ty jestes chyba ... Co moga zdzialac 40-50 lvl przeciwko, Wanted? myslisz wogole cos, te low lvl w dofie to albo nob chary dofu, albo koledzy kolegow ktorzy myslac ze sa w dofie beda mogli uczestniczyc w bitwach :(

El.Drinio 14-10-2006 16:16

Ztego co tu piszecie nadal jest wojna??

Myslalem ze Dof juz skonczy walke...

Cors Ent 15-10-2006 00:47

apropo wydarzen zwiazanych z Azura


ZLOT W POZNANIU



wiecej info w topicu na tibia.com - link ponizej
http://forum.tibia.com/forum/index.p...readid=1408463

Nazgool 15-10-2006 12:19

No bede, no bedeB)

lord orzech 15-10-2006 18:56

Thais Under Atack

jasminka_ 15-10-2006 21:43

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Chullo (Post 1030845)
stary ty jestes chyba ... Co moga zdzialac 40-50 lvl przeciwko, Wanted? myslisz wogole cos, te low lvl w dofie to albo nob chary dofu, albo koledzy kolegow ktorzy myslac ze sa w dofie beda mogli uczestniczyc w bitwach :(

Chary w DoF aca np. sa do tego zeby pyskowac takim h levelka, jak Sensej, Wican czy inne Krakersy - membersy Draza ;] Taka jest prawda ze Draz ma na nich wszystkich wyjebane.. Liczy sie moze z Minavandem, Urbem i Drago.. Reszta to tylko pionki w tej calej grze ;] A w DoF.. Kazdy sie szanuje.. a jak ktos kogos nie szanuje to ma wylot ;] Nie licza sie z Levelem tylko z czlowiekiem ktory siedzi za klawiatura;] Takie jest moje zdanie. Ale jak to sie o mnie wyrazaja ja jestem tylko "suczka Corsa" haha :P wiec nie musicie sie z nim liczyc :P:P

_/ DoF
_/ Kulki z Oponkow:D

Kitiara 15-10-2006 22:23

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez jasminka_ (Post 1033483)
Chary w DoF aca np. sa do tego zeby pyskowac takim h levelka, jak Sensej, Wican czy inne Krakersy - membersy Draza ;] Taka jest prawda ze Draz ma na nich wszystkich wyjebane.. Liczy sie moze z Minavandem, Urbem i Drago.. Reszta to tylko pionki w tej calej grze ;] A w DoF.. Kazdy sie szanuje.. a jak ktos kogos nie szanuje to ma wylot ;] Nie licza sie z Levelem tylko z czlowiekiem ktory siedzi za klawiatura;] Takie jest moje zdanie. Ale jak to sie o mnie wyrazaja ja jestem tylko "suczka Corsa" haha :P wiec nie musicie sie z nim liczyc :P:P

_/ DoF
_/ Kulki z Oponkow:D

No to sie wyprodukowałas "suczko Corsa" :D:D
hahahahah xD :)


buziaki :*

dudo17 15-10-2006 22:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez jasminka_ (Post 1033483)
Ale jak to sie o mnie wyrazaja ja jestem tylko "suczka Corsa" haha :P wiec nie musicie sie z nim liczyc :P:P

_/ DoF
_/ Kulki z Oponkow:D



Jak ty jestes suczka Corsa to czym jest Mais dla Gammblera suka czy dziwka a moze Gamm to pedal bo lubi chlopcow :) ironia :P


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:10.

Powered by vBulletin 3