Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Azura (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=200)
-   -   Wojna i wydarzenia z serwera Azura. Temat oficjalny (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=97848)

Zembol91 18-10-2006 16:39

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez tibia zone (Post 1036915)
A właśnie. Zawsze się zastanawiałem czym różni się ventrilo od teamspeaku?

Tym ze Team speak jest darmowy i sa FREEZY - jak nie wiesz to znaczy ZACINA SIE . A ventrilo jest plate ale za to bez freezow , dzwiek jest plynniejszy i lepszy ;];];]


@ALL
panowie nie wiem czemu mowicie ze slyszycie ze nie bedzie pa....
LEPIEJ ZEBY TERAZ ISC POEXPIC NIZ CALY CZAS ZEBY BYLO PA !!!!!!
TERAZ EXPIC POTEM SIEDZIEC W PZ.....
I nie wiem po co sa te wyzwiska :
Yavi - PRZEJEBALES 500k
Cors - NIE WROCILES PO MOJEGO LOOTA ZEUSA ZA*******AJ.

Niedawno koledzy - guild itd a teraz kazdy jedzie wyzwiskami jak tylko moze ;/

proponuje troszke przychamowac a jak juz tak zle to obrazac sie na PW albo cos ale ci co najwiecej wiedza wola sie obrazac na forum. zeby inni decydowali kto walnol lepszy tekst taki Yavi czy taki Cors.....
nie chcem za bardzo sie udzielac bo nie wiem jak to bylo cors
faktycznie.... jak ogladalem filmiki to na kazdym byl albo Zeus albo Smiercionosny Druid a juz lepiej by bylo jak by poszedl yavim bo taki knight z exori + ice rapier moze duzo zdzialac ;];];]
Proponuje wam tj. Cor and Yavi. Skoro naprawde sie poklociliscie to robcie to na PW albo cos bo troche przypal tak na forum obrazac......

Drazharm 18-10-2006 18:16

yavi nie naraza na szwank main chara tj jego drogocennej maszynki do zbierania kasy na operacje oka, ucha czy co nowego tam wymyslil. w wanted tez noob charami na akcje lazil zazwyczaj. tzw syndrom Umarth`a

Fiszbin 18-10-2006 20:08

@up
odbyt sobie zoperuj...

@ topic
Kolejnym sposobem zarobku na "odbudowie servera" jest kasa od ludzi do tej pory "huntowanych". Usłyszeli ze koniec PA, to wypłaciwszy się ruszyli expić. Kolejne gp w depocie draza. Szkoda tylko że dużo ludzi tego "nie widzi".

sqlee 18-10-2006 20:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Drazharm (Post 1037104)
yavi nie naraza na szwank main chara tj jego drogocennej maszynki do zbierania kasy na operacje oka, ucha czy co nowego tam wymyslil. w wanted tez noob charami na akcje lazil zazwyczaj. tzw syndrom Umarth`a

HaHahAhahAhahAha.... Dobre :) Jakoś w Wanted nie pamiętam, kiedy noobcharem na akcje chodziłem, no ale nvm... Niech Ci będzie że Yavimavą nigdy z Depo nie wyłaziłem itp...

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zembol91 (Post 1036952)
Tym ze Team speak jest darmowy i sa FREEZY - jak nie wiesz to znaczy ZACINA SIE . A ventrilo jest plate ale za to bez freezow , dzwiek jest plynniejszy i lepszy ;];];]


@ALL
panowie nie wiem czemu mowicie ze slyszycie ze nie bedzie pa....
LEPIEJ ZEBY TERAZ ISC POEXPIC NIZ CALY CZAS ZEBY BYLO PA !!!!!!
TERAZ EXPIC POTEM SIEDZIEC W PZ.....
I nie wiem po co sa te wyzwiska :
Yavi - PRZEJEBALES 500k
Cors - NIE WROCILES PO MOJEGO LOOTA ZEUSA ZA*******AJ.

Niedawno koledzy - guild itd a teraz kazdy jedzie wyzwiskami jak tylko moze ;/

proponuje troszke przychamowac a jak juz tak zle to obrazac sie na PW albo cos ale ci co najwiecej wiedza wola sie obrazac na forum. zeby inni decydowali kto walnol lepszy tekst taki Yavi czy taki Cors.....
nie chcem za bardzo sie udzielac bo nie wiem jak to bylo cors
faktycznie.... jak ogladalem filmiki to na kazdym byl albo Zeus albo Smiercionosny Druid a juz lepiej by bylo jak by poszedl yavim bo taki knight z exori + ice rapier moze duzo zdzialac ;];];]
Proponuje wam tj. Cor and Yavi. Skoro naprawde sie poklociliscie to robcie to na PW albo cos bo troche przypal tak na forum obrazac......

Pokaż mi filmik w którym byłem zeusem na froncie? Bo ja żandego nie mam a z chęcią bym zobaczył, szczególnie ze nie pamiętam abym nim chodził walczyć... Druidem? Hmm... Byłem 2 razy, jeden to masz na filmiku w Venore, ale wtedy Yavimava był zbanowany ( jak już wspomniałem wcześniej, czytanie boli... myślenie też? ), a drugi raz, jak potrzebowali druida na puszczanie Paraliza, a tylko mój druid spełniał wymagania i kazali mi się przelogowac... Ale z tego filmiku nie było bo akcji nie było.... Więc nie wiem skąd Ty te filmiki bierzesz? Może z OTSa?

500k? A co Ci do tego, to było moje 500k, nie Twoje, nie DoFowe, tylko moje, więc mogłem je sobie nawet wyjebać na dach depo i nie twój zasrany interes co z nią zrobiłem.

Acha i jeszcze jedno: "Cors - NIE WROCILES PO MOJEGO LOOTA ZEUSA ZA*******AJ." Weź mi wytłumacz ocb bo Cie nie zrozumiałem.

~Yavimava

Fiszbin 18-10-2006 22:32

Gammbler ownuje!
 
Name: Mikka'el
Level: 12
Oct 18 2006, 22:18:49 CEST Killed at Level 12 by Gammbler

To jest to co lubie :D Robilem malego "noobwara" z kolega i gammbler wszedł w "mojego" enegy fielda, oczywiscie nie szczędził sd'ków ;p

Wonski89 19-10-2006 07:17

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fiszbin (Post 1037639)
Name: Mikka'el
Level: 12
Oct 18 2006, 22:18:49 CEST Killed at Level 12 by Gammbler

To jest to co lubie :D Robilem malego "noobwara" z kolega i gammbler wszedł w "mojego" enegy fielda, oczywiscie nie szczędził sd'ków ;p

Mylisz sie ;) On poprostu ZWALCZAŁ PA!! LOL

Zembol91 19-10-2006 11:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sqlee (Post 1037380)
HaHahAhahAhahAha.... Dobre :) Jakoś w Wanted nie pamiętam, kiedy noobcharem na akcje chodziłem, no ale nvm... Niech Ci będzie że Yavimavą nigdy z Depo nie wyłaziłem itp...



Pokaż mi filmik w którym byłem zeusem na froncie? Bo ja żandego nie mam a z chęcią bym zobaczył, szczególnie ze nie pamiętam abym nim chodził walczyć... Druidem? Hmm... Byłem 2 razy, jeden to masz na filmiku w Venore, ale wtedy Yavimava był zbanowany ( jak już wspomniałem wcześniej, czytanie boli... myślenie też? ), a drugi raz, jak potrzebowali druida na puszczanie Paraliza, a tylko mój druid spełniał wymagania i kazali mi się przelogowac... Ale z tego filmiku nie było bo akcji nie było.... Więc nie wiem skąd Ty te filmiki bierzesz? Może z OTSa?

500k? A co Ci do tego, to było moje 500k, nie Twoje, nie DoFowe, tylko moje, więc mogłem je sobie nawet wyjebać na dach depo i nie twój zasrany interes co z nią zrobiłem.

Acha i jeszcze jedno: "Cors - NIE WROCILES PO MOJEGO LOOTA ZEUSA ZA*******AJ." Weź mi wytłumacz ocb bo Cie nie zrozumiałem.

~Yavimava

ahh yavi yavi. ja powiedzialem tylko to ze byliscie razem w gildi kumple a teraz sie jedziecie i nawiazalem do tego ze to CORS NIE WROCILES PO MOJEGO LOOTA ~ to co cors napisal to mozecie se na private message pisac ;]
a to z tym 500k to mam w dupie czy robisz anni po to zeby demon armor miec w domku....
klocicie sie o to i dlatego napisalem zebyscie skonczyli sie klocic albo na pw ;];];] ale ty odrazu jakies suche teksty : PROBLEMY Z CZYTANIEM ROZUMIENIEM.

Weź mi wytłumacz ocb bo Cie nie zrozumiałem. << Kto tu ma problemy ze zrozumieniem ;];];]

Drazharm 19-10-2006 12:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sqlee (Post 1037380)
HaHahAhahAhahAha.... Dobre :) Jakoś w Wanted nie pamiętam, kiedy noobcharem na akcje chodziłem, no ale nvm... Niech Ci będzie że Yavimavą nigdy z Depo nie wyłaziłem itp...



Pokaż mi filmik w którym byłem zeusem na froncie? Bo ja żandego nie mam a z chęcią bym zobaczył, szczególnie ze nie pamiętam abym nim chodził walczyć... Druidem? Hmm... Byłem 2 razy, jeden to masz na filmiku w Venore, ale wtedy Yavimava był zbanowany ( jak już wspomniałem wcześniej, czytanie boli... myślenie też? ), a drugi raz, jak potrzebowali druida na puszczanie Paraliza, a tylko mój druid spełniał wymagania i kazali mi się przelogowac... Ale z tego filmiku nie było bo akcji nie było.... Więc nie wiem skąd Ty te filmiki bierzesz? Może z OTSa?

500k? A co Ci do tego, to było moje 500k, nie Twoje, nie DoFowe, tylko moje, więc mogłem je sobie nawet wyjebać na dach depo i nie twój zasrany interes co z nią zrobiłem.

Acha i jeszcze jedno: "Cors - NIE WROCILES PO MOJEGO LOOTA ZEUSA ZA*******AJ." Weź mi wytłumacz ocb bo Cie nie zrozumiałem.

~Yavimava

jedyna akcja ktora pamietam z ostatnich to jak corsa zabilismy razem w venore. swe uciekli i corsa zostawili do ubicia.

sqlee 19-10-2006 14:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zembol91 (Post 1037872)
ahh yavi yavi. ja powiedzialem tylko to ze byliscie razem w gildi kumple a teraz sie jedziecie i nawiazalem do tego ze to CORS NIE WROCILES PO MOJEGO LOOTA ~ to co cors napisal to mozecie se na private message pisac ;]
a to z tym 500k to mam w dupie czy robisz anni po to zeby demon armor miec w domku....
klocicie sie o to i dlatego napisalem zebyscie skonczyli sie klocic albo na pw ;];];] ale ty odrazu jakies suche teksty : PROBLEMY Z CZYTANIEM ROZUMIENIEM.

Weź mi wytłumacz ocb bo Cie nie zrozumiałem. << Kto tu ma problemy ze zrozumieniem ;];];]

Bo napisałeś, że przejebałem 500k, i nie chodziłem na akcje Yavimavą, co jest bzdurą...

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Drazharm (Post 1037881)
jedyna akcja ktora pamietam z ostatnich to jak corsa zabilismy razem w venore. swe uciekli i corsa zostawili do ubicia.

To ja Ci przypomne więcej akcji: Jak padł Pollbull na POHu, to kto blokował Hellgate? Jeszcze ze starszych akcji, jak padł Rula/tano etc. to kto czekał całą noc, jak reszta poszła spać? Mam przypomnieć więcej? Jak bili Gammblera i Amenhotepa na Ankrahmun, to jakoś też tam byłem... No ale widać masz zawodną pamięć....

Pozdro, Yavimava.

Drazharm 19-10-2006 16:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez sqlee (Post 1037929)
Bo napisałeś, że przejebałem 500k, i nie chodziłem na akcje Yavimavą, co jest bzdurą...



To ja Ci przypomne więcej akcji: Jak padł Pollbull na POHu, to kto blokował Hellgate? Jeszcze ze starszych akcji, jak padł Rula/tano etc. to kto czekał całą noc, jak reszta poszła spać? Mam przypomnieć więcej? Jak bili Gammblera i Amenhotepa na Ankrahmun, to jakoś też tam byłem... No ale widać masz zawodną pamięć....

Pozdro, Yavimava.

ta pamietam, i tak najwazniejsze co w dofie robiles. nie bez powodu nic nie musiales placic za wolnosc wiec juz nie mow, ze tak ciezko dla dofu walczyles.

sqlee 19-10-2006 16:53

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Drazharm (Post 1038238)
ta pamietam, i tak najwazniejsze co w dofie robiles. nie bez powodu nic nie musiales placic za wolnosc wiec juz nie mow, ze tak ciezko dla dofu walczyles.

A powiedz mi, dlaczego miałbym dla DoFu płacić? Jedynym wyjściem było tam iść, skoro miałem dożywotniego hunta ;)

Zembol91 20-10-2006 11:43

Yavi ma tyle kasy ze mogl by wyplacic wszystkich na calym serwerze i byli by free ;]

Nazgool 20-10-2006 14:03

No to jedziemy po Sulechow Team.
Jedziemy z koksem.B)

Alleran 20-10-2006 14:29

@Zembol91
Nie byłbym tego taki pewien ;)

Zastanawiam się dlaczego Nekromanta usunął mojego ostatniego posta, nie było w nim niczego co mogłoby kogoś obrazić B)

kokos@ 20-10-2006 16:22

Xaviour
Oct 19 2006, 22:58:47 CEST Killed at Level 137 by Minavand

A co to sie stało czyzby nasz kochany minavandzik sie zdenerwowal ze kolega ze szwecjii szybciej expil??:PP
Ciekawe co z tego wyniknie:D

Pozdro:D

Alleran 20-10-2006 16:42

@up

To tylko tak zwany "koniec PA" :) pewnie jakiś powód rodem z książek fantasy jest w co nie wątpie :D

edit by nekr : odusunalem post. Mea culpa - nie bylo w nim nic, co byloby sprzeczne z regulaminem.

kokos@ 20-10-2006 18:25

@up
Nom pewnie tak bo znajac Xaviour'a to niesadze zeby sobie natyral u Miny najlepszym powodem jest to ze wyprzedzil go w rankingu i to chyba tylko tyle ale zobaczymy co na to Wanted powie:)

Pozdro:)

sqlee 20-10-2006 18:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zembol91 (Post 1039113)
Yavi ma tyle kasy ze mogl by wyplacic wszystkich na calym serwerze i byli by free ;]

A skąd Ty masz takie trefne informacje?
Nawet jakbym sprzedał wszystko co mam, to i tak nie starczyłoby mi na wykupienie DoFu :)

kani maly 20-10-2006 20:38

Kniec bana
 
20.10.2006r.O Godz.20.38 Znika Mi Na Noobku Ban I Będzie Jechane Z Pedałemi :)

XIII 20-10-2006 21:46

Ta wojna sie chyba nigdy nie skonczy.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:54.

Powered by vBulletin 3