Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   2 kwietnia- dzień po Prima Aprilis. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=71384)

Hegemmon 02-04-2006 15:02

2 kwietnia- dzień po Prima Aprilis.
 
Jak prawie wszystkim wiadomo, wczoraj był Prima Aprilis i jak sporo osób zauważyło, wczorajszy news był tylko niewinnym żartem primaaprilisowym.
O nadchodzącym update wiemy tyle, ile wiecie wy, gdyż CipSoft nie poinformował nas jeszcze o żadnych zmianach, które nadejdą wraz z letnim update (nie licząc teasera, który pojawił się na tibia.com). Tak więc wszyscy ciężko pracujący PG-rzy i share-rzy mogą dziś spać spokojnie.
Szkoda tylko, że większość użytkowników wolała napisać „to prima aprilis! Nie dajcie się nabrać” zamiast poobserwować temat i sprawdzić kto się nabrał. Bo na pewno kilka osób się nabrało, choć żart nie był w pełni udany. Czemu nie był? Bo miał to być żart z premedytacją zorganizowany i opublikowany przez wszystkie supported fansite, jednak na wskutek omyłkowych posunięć pewnego serwisu, cały pomysł się wypalił i każda fansite działała sama.
Od siebie dodać mogę, że strasznie mnie zdziwiła postawa tych, którzy mówili, że to joke, bo na tibia.com nic nie ma. A czy jak publikowaliśmy prawdziwe teasery to oni tez coś pisali? Nie.
Wszystkich, którym mimo wszystko serce podeszło do gardła oraz tym, którzy dzisiejszą noc spędzili bezsennie, pragniemy przeprosić i obiecać, że w przyszłym roku postaramy się doprowadzić was do skrajnej depresji.

Hegemmon 02-04-2006 15:04

P.S. następnym razem to nie drom da newsa z żartem, bo on jest za mało wiarygodny ;)
P.S.2 chciałem was jeszcze pomęczyć, ale modkowie nie mająpoczucia humoru i mi zabronili :(

$arevok 02-04-2006 15:06

szkoda ze nie wyszlo wam z tymi innymi fan-site'ami bo wtedy bym napewno w to uwierzyl :P
dobry joke 8o gratulacie :D:D:D

Dr. Omader 02-04-2006 15:07

He he he... To sie nam znowu udalo :P

Lefrian 02-04-2006 15:07

Udał wam się ten żart. Ale szkoda ze CIP Soft nic nie napisał wtedy każdy by sie posrał! :P

vatrastf 02-04-2006 15:07

Ładnie zrobiliscie te fajki, a ja juz mysallem ze jak sied wedjzie do tego skarbca to ma sie rune dzieki ktoremu mozan dojsc do bazyliszka =D

Dark Sven 02-04-2006 15:08

5@up muahahaha double xD

@top
Nikt wam nie uwieżył
modki 1:1 Użyszkodnicy

Quezacoatl 02-04-2006 15:08

Następnym razem zart w granicach rozsądku prosimy.
Ten był zbyt niewiarygodny, temu mało ludzi się nabrało. ;)

Edit
Nadal jestem ciekaw, czy te kierunki wysp pomyliliście specjalnie czy nie. :p
Aż strach pomyśleć co będzie za rok.
@Hegemmon
Ciekawe, że po 40 stronach postów tylko ja zauważyłem, że te kierunki są nie tak. Pedant ze mnie XD

Dj Fara0n 02-04-2006 15:10

No niestety nie wyszlo wam to za bardzo ,ale moze za rok bardziej sie przygotujecie i nabierze sie cale forum tak jak to udalo wam sie zrobic ze zwolnieniem modkow.

Hieyan 02-04-2006 15:15

Właśnie czekałem, kiedy powstanie taki temat. Kto się nabrał - ten się nabrał.

Hary Mary 02-04-2006 15:16

Ja myślalem ze sie posram.Dla mnie ten żart się wam udal ale zobaczylem ze na tibia.com niema tego newsa i bylo jush wszystki jasne....Myslalem ze niebede gral mw tibie !!!!!!! xD

Bokser 02-04-2006 15:19

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hegemmon
P.S.2 chciałem was jeszcze pomęczyć, ale modkowie nie mająpoczucia humoru i mi zabronili :(

Morderca .....8o
Noo już myslałem że to prawda z tym update :D xD

Hegemmon 02-04-2006 15:20

ileś tam xUP:
przyznaje się, pomyliłem kierunki :/
P.S. CipSoft zamienia się powoli w bandę osowiałych pracowników jakiejś x firmy. w tym roku nie dali fake newsa a szkoda, bo jak oni to robią to nabierają się miliony ;)

LolnY 02-04-2006 15:21

Mam pytanie. Te ss'y są prawdziwe czy to fake (pytam bo z wami nigdy nie wiadomo)?

Pablosso 02-04-2006 15:27

Gdyby na innych supported fansite pojawiła się ta sama informacja to bym napewno uwierzył. Jeśli Tibia.pl miała rzeczywiście być pierwsza nie powinieniem zobaczyć na tibianews.net niczego, a zobaczyłem info o update, w dodatku wnoszącym inne zmiany niż te podane na Tibia.pl.

Jvsta 02-04-2006 15:29

Ogólnie cały pomysł był fajny, gdyby wszystko zgodnie z planem poszło i inne stronki też by miały informację o tym to myślę że wielu tibijczyków zaczęło trząść portkami z myślą, ze możę jednak to prawda ;). Szkoda tylko że nie wyszlo tak do końca, ale za sam pomysł nalezy się duży +

Pior'firebladde 02-04-2006 15:29

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez LolnY
Mam pytanie. Te ss'y są prawdziwe czy to fake (pytam bo z wami nigdy nie wiadomo)?

Masz racje, z tibia.pl NIGDy dokońca niewiadomo :P (wiadomo że pacc sprzedaja naprawde!), ale to muszą byc fake :P

Duch Guardi 02-04-2006 15:29

fiuuu ja się naprawde na to nabrałem :dance:

NicekLW 02-04-2006 15:37

Dobrze ze zobaczylem te dwa posty dopiero dzisiaj, bo bym sie wkurzył jak bym zobaczyl to wczoraj :faceoff:
:P ale raczej bym nie uwierzyl :P 8o

Freaqs 02-04-2006 15:41

A ja sie ostro w*****lem wczoraj :<

Naprawde do dupy zart :DD


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:30.

Powered by vBulletin 3