Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Przeszukaj forum

Notki


Pokazane rezultaty 1 do 9 z 9
Search took 0.01 seconds; generated 84 minute(s) ago.
Szukaj: Posty napisane przez: MrZagadka
Forum: Potwory 20-03-2006, 20:56
Odpowiedzi: 16,558
Obejrzeń: 5,392,816
Napisane przez MrZagadka
Skille 45/41 20lvl 3mlvl

Eq :

-Warrior Helmet
-Knight Armor
-Plate Legs
-Dragon shield
-Skull Mace

-SCRAF
Forum: Broń i przedmioty 06-03-2006, 12:09
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 1,347
Napisane przez MrZagadka
Okay, ale taki koles sprzedal Hydra Egg za 2k:o ...

Okay, ale taki koles sprzedal Hydra Egg za 2k:o ; Jednak musi byc cos warte :)
Forum: Broń i przedmioty 05-03-2006, 18:52
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 1,347
Napisane przez MrZagadka
Hydra Egg

Do czego jest Hydra Egg ??
Forum: Poradniki Archiwalne 17-02-2006, 18:40
Odpowiedzi: 312
Obejrzeń: 387,173
Napisane przez MrZagadka
Wszystko jest ok, ale gdzie tu jest mapka Senji...

Wszystko jest ok, ale gdzie tu jest mapka Senji ?? Jak mam sie dostac na poziom -3 ale nie tam gdzie jest FE. Jak robie Questa z nagrodami 3 white peral i Board sword to przy teleporcie sa drzwi,...
Forum: Inne 17-02-2006, 17:26
Odpowiedzi: 1
Obejrzeń: 1,015
Napisane przez MrZagadka
Moge czy nie Moge

Jezeli jestem juz w gildii, i chcialbym zmienic ja, Moge jakos z tej gildii zrezygnowac lub cos takiego. CHCE JA ZMIENIC NA POLSKA X(
Wkoncu jestem polakiem :cup:
Forum: Inne 15-02-2006, 15:21
Odpowiedzi: 1
Obejrzeń: 1,314
Napisane przez MrZagadka
20lvl

Mam od niedawna 20lvl i gdy go zdobylem wyskoczyla mi jakas informacja( taki wykrzyknik w gornym prawym rogu ekrany gry ). Co to oznacza ?
Forum: Broń i przedmioty 27-01-2006, 10:11
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 1,207
Napisane przez MrZagadka
. Mam rużdżke wand of vortex i nie jestem pewien...

. Mam rużdżke wand of vortex i nie jestem pewien czy moge mieć lepszą
Forum: Broń i przedmioty 27-01-2006, 10:10
Odpowiedzi: 4
Obejrzeń: 1,207
Napisane przez MrZagadka
Jedna odpowiedż wystarczy

Czy moge korzystać z rużdżki dla magów ( druga, ogniowa ) mając 10lvl ?? Cool
Forum: Magia 26-01-2006, 12:05
Odpowiedzi: 1
Obejrzeń: 1,172
Napisane przez MrZagadka
Proszę o Pomoc !!!

Jestem sorcerer'em i proszę Was o to żebyście mi pomogli, może tu znajde pomoc. Jak moge tworzyć runy ?? Słyszałem że magik może tworzyć runy.
ALE JA NIE UMUIEM ;(
Pokazane rezultaty 1 do 9 z 9

 
Przejdź do forum

Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:57.


Powered by vBulletin 3