Zobacz pojedynczy post
stary 29-06-2007, 12:17   #141
bmaj
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zoliax Pokaż post
Przykro mi, Tibia powstała, by bawić... Ale gdy się rozrosła-dopiero wtedy wkroczyła na ścieżkę komercji... Chyba studenci nie piszą takiej gry z myślą: "O! To będzie nasz sposób na życie!" ;]
Masz racje powstała aby bawić, ale wyobraż sobie utrzymywać to i uaktualniać przez kilka lat za free!! Na początku było łątwiej jeden serv i mało ale coraz więcej osób w to gra. Zwróć uwage na to, że gdyby nie komercja byś w tą gre nie grał bo Antica by była tak zapchana, żę huj!!.

Teraz co do update. Chcesz poznać nooba?? Zagadaj MS lub sorcerem. Teraz każda profesja jest równa!! no może poza drutkiem który ma małe tyły(w następnym w update ma to być zmienione;d). Narzekacie, że walicie małe hity, mlvl bić!!! knight i pal skilowali a wy tylko do 29mlvl aby sd używać i potem sam lvl jechaliście! Najwyższe skile dista i figthingu podchodzą pod 120 a mlvl zaledwie 90(80+ to rzadkość). Przecierz jest pełno knightow o mlv 8, o 7mlvl jest w pip a o 6 już nie będe mówić. Knight aby wbić 7 lvl musi zurzyć tyle many co socer aby wbić około 75mlvl!!!! I niech tutaj nie mówią 120MS czy 150MS, że mają 72 bądź 76mlvl i jest on dobry, TO JEST GÓWNIANY MLVL!!!!!!! Powinniście mieć znacznie wyższy ponad 90 minimum!! Kiedy knight i pal skilił i expili wy tylko expiliście. Lvl dawał wam większą moc palom i rycerzom nie!! Im tylko skile pomagały(zresztą wcale dużo nie dawały). Wielu tutaj narzeka że knight wpip hp i trudno ubić, sorcowie i druidzi walną utamo vita i walili z sd a many mieli wiecej niz rycek hp(jacy wy ślepi jesteście). Po za tym utani gran hur i walisz w knighta i dasz mu rade chyba że grać nie umiesz(chyba tak z wiekszością sorców). Zanim socer cos napisze niech pomyśli. Podsumuwując zaczęła się era gdzie najlepszymi są najlepsi!! a kończy era gdzie najlepszymi są najlepsi z pośród MS!!
bmaj jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.