Czytałem tylko D&D 3.5 (wstyd, ale widze że jest pare osób które wogóle nie czytały podręczników ^^) jakie są największe różnice międzyc 3.0 a 3.5?
Pozdrawiam
btw. Jak komuś nie chce sie czytać podręcznika całego to moge na GG (numer w profilu) napisać to co ważne (rasa, bóstwa, mechanika itp.) dla danej osoby ;x.
__________________
Ostatnio edytowany przez Karl0ss - 01-06-2008 o 21:10.
|