|
|
#21 |
|
Słitaśny Krulik
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 32
Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
|
Tia tylko ja mam download 45-50 kb/s -.-'
Poza tym te kotki przeszkadzają btw. Co ty masz z tymi durnymi niewyrzytymi i niedowartościowanymi sexualnie harpiami? ;P Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 01-06-2008 o 16:31. |
|
|
|
|
|
|
|
#23 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 34
Posty: 3,057
|
heh,ważka ma pier* przez te harpie....
lepsze są Beholdery..all zobaczą ^^....
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!) Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka? Przekonajcie się sami. |
|
|
|
|
|
#25 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 34
Posty: 3,057
|
wszpolczuje jak widać nie tylko rozum masz przepierdolony.....
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!) Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka? Przekonajcie się sami. |
|
|
|
|
|
#26 | |
|
Arbiter Elegantiarum
Data dołączenia: 10 01 2008
Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
|
Cytuj:
![]() Liado, myślałem, żeby przykuć stoły i krzesła do ziemi ;< Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 01-06-2008 o 17:52. |
|
|
|
|
|
|
#27 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 34
Posty: 3,057
|
ta zaraz żyletek nie będzie w kiosku..
@top jak nie będziemy grzeczni to ktoś rzuci zaklęcie na przyzwanie zboczonych harpi.. wyst. a temat?
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!) Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka? Przekonajcie się sami. Ostatnio edytowany przez Rayza - 01-06-2008 o 17:54. |
|
|
|
|
|
#28 |
|
Arbiter Elegantiarum
Data dołączenia: 10 01 2008
Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
|
Harpie już znacie... stado orków stare... smoki łapiące dziewice też... syfilis od prostytutek głupi... Halp plx ; /
Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 01-06-2008 o 17:55. |
|
|
|
|
|
#29 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 34
Posty: 3,057
|
Elfki lesbijki wyk. zboczone tance,karzące ci na to bezczynnie patrzeć
@down chyba tylko ja myślałem nad poprawnym zastosowaniem....
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!) Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka? Przekonajcie się sami. Ostatnio edytowany przez Rayza - 01-06-2008 o 18:30. |
|
|
|
|
|
#31 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
|
Czyli, że co, mamy to ściągnąć i przeczytać ? No ściągnąć to jeszcze, jeszcze, ale czytać ? :x
__________________
Ooh to be a Gooner. |
|
|
|
|
|
#32 |
|
Zbanowany
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 36
Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
|
|
|
|
|
|
|
#34 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
|
@Up:
Moja postać będzie niewierząca. @Lynx:To weno mi tutaj przekopiuj coś o półelfie i wojowniku.
__________________
Ooh to be a Gooner. |
|
|
|
|
|
#35 | |
|
Arbiter Elegantiarum
Data dołączenia: 10 01 2008
Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
|
Cytuj:
Niewierząca? No to zginiesz po 10 minutach jak zranisz uczucia takiego -jednego-o-którym-wam-nie-mogę-powiedzieć-ale-koleś-bardzo-potężny.... |
|
|
|
|
|
|
#36 | |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
|
Cytuj:
![]() Okej, już zasysam.
__________________
Ooh to be a Gooner. |
|
|
|
|
|
|
#38 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
|
Źlęęęę cię zrozumiałem.
A półelfy z charakteru są do mnie całkiem podobne (znaczy, ja do nich, bo to one były pierwsze), więc nie będzie trudności z odegraniem owego.
__________________
Ooh to be a Gooner. Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 01-06-2008 o 20:47. |
|
|
|
|
|
#39 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Warszawa
Posty: 440
Stan: Niegrający
|
Czytałem tylko D&D 3.5 (wstyd, ale widze że jest pare osób które wogóle nie czytały podręczników ^^) jakie są największe różnice międzyc 3.0 a 3.5?
Pozdrawiam btw. Jak komuś nie chce sie czytać podręcznika całego to moge na GG (numer w profilu) napisać to co ważne (rasa, bóstwa, mechanika itp.) dla danej osoby ;x. Ostatnio edytowany przez Karl0ss - 01-06-2008 o 21:10. |
|
|
|
|
|
#40 |
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Posty: 5,814
Stan: Niegrający
|
Pod koniec roku szkolnego ? Trochę późno, no ale ok.
__________________
Ooh to be a Gooner. |
|
|
|