Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora Grup Użytkowników > Tawerna RPG

Notki

Tawerna RPG Kliknij tutaj, aby zobaczyć tą grupę

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-06-2008, 16:29   #21
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 32

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Tia tylko ja mam download 45-50 kb/s -.-'
Poza tym te kotki przeszkadzają
btw.
Co ty masz z tymi durnymi niewyrzytymi i niedowartościowanymi sexualnie harpiami? ;P
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 01-06-2008 o 16:31.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-06-2008, 16:42   #22
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Tia tylko ja mam download 45-50 kb/s -.-'
Poza tym te kotki przeszkadzają
btw.
Co ty masz z tymi durnymi niewyrzytymi i niedowartościowanymi sexualnie harpiami? ;P
Że jak nie ściągniesz tego podręcznika to takie spotkasz.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 16:54   #23
Rayza
Użytkownik Forum
 
Rayza's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 34

Posty: 3,057
Domyślny

heh,ważka ma pier* przez te harpie....
lepsze są Beholdery..all zobaczą ^^....
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!)
Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka?
Przekonajcie się sami.
Rayza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 16:54   #24
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rayza Pokaż post
heh,ważka ma pier* przez te harpie....
lepsze są Beholdery..all zobaczą ^^....
Wolisz spotkać stado goblinów - homoseksualistów?
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 17:23   #25
Rayza
Użytkownik Forum
 
Rayza's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 34

Posty: 3,057
Domyślny

wszpolczuje jak widać nie tylko rozum masz przepierdolony.....
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!)
Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka?
Przekonajcie się sami.
Rayza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 17:38   #26
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rayza Pokaż post
wszpolczuje jak widać nie tylko rozum masz przepierdolony.....
O kurczę, ale zacząłeś mnie obrażać. smutne
Liado, myślałem, żeby przykuć stoły i krzesła do ziemi ;<

Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 01-06-2008 o 17:52.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 17:50   #27
Rayza
Użytkownik Forum
 
Rayza's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 34

Posty: 3,057
Domyślny

ta zaraz żyletek nie będzie w kiosku..
@top
jak nie będziemy grzeczni to ktoś rzuci zaklęcie na przyzwanie zboczonych harpi..
wyst. a temat?
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!)
Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka?
Przekonajcie się sami.

Ostatnio edytowany przez Rayza - 01-06-2008 o 17:54.
Rayza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 17:51   #28
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Harpie już znacie... stado orków stare... smoki łapiące dziewice też... syfilis od prostytutek głupi... Halp plx ; /

Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 01-06-2008 o 17:55.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 18:05   #29
Rayza
Użytkownik Forum
 
Rayza's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Wiek: 34

Posty: 3,057
Domyślny

Elfki lesbijki wyk. zboczone tance,karzące ci na to bezczynnie patrzeć
@down
chyba tylko ja myślałem nad poprawnym zastosowaniem....
__________________
Zapraszam na mego bloga naukowo-wszystkowego.
(Oj tam że nie ma takiego słowa, Shakespeare też bawił się w Neologizmy!)
Ostatnia notka jest o czymś w miarę... no właśnie, w miarę jaka?
Przekonajcie się sami.

Ostatnio edytowany przez Rayza - 01-06-2008 o 18:30.
Rayza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 18:06   #30
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Chyba orczyce lesbijki. Też stare.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 19:32   #31
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

Czyli, że co, mamy to ściągnąć i przeczytać ? No ściągnąć to jeszcze, jeszcze, ale czytać ? :x
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 19:57   #32
Lynx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2006
Lokacja: Zabrze
Wiek: 36

Posty: 979
Stan: Początkujący
Imię: Leo Eloon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Equimanthorn
Świat: Nebula
Lynx ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Czyli, że co, mamy to ściągnąć i przeczytać ? No ściągnąć to jeszcze, jeszcze, ale czytać ? :x
Nie musisz całego =D Najlepiej przeczytaj o rasie która będziesz grał żebyś wiedział jak się zachować + cos o profesji
Lynx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 20:14   #33
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lynx Pokaż post
Nie musisz całego =D Najlepiej przeczytaj o rasie która będziesz grał żebyś wiedział jak się zachować + cos o profesji
I zwyczaje, kultura, bóstwa.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 20:15   #34
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

@Up:
Moja postać będzie niewierząca.

@Lynx:To weno mi tutaj przekopiuj coś o półelfie i wojowniku.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 20:18   #35
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
@Up:
Moja postać będzie niewierząca.

@Lynx:To weno mi tutaj przekopiuj coś o półelfie i wojowniku.
Nie przekopiujemy bo to pdf...
Niewierząca? No to zginiesz po 10 minutach jak zranisz uczucia takiego -jednego-o-którym-wam-nie-mogę-powiedzieć-ale-koleś-bardzo-potężny....
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 20:21   #36
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon-Fly Pokaż post
Nie przekopiujemy bo to pdf...
Niewierząca? No to zginiesz po 10 minutach jak zranisz uczucia takiego -jednego-o-którym-wam-nie-mogę-powiedzieć-ale-koleś-bardzo-potężny....
No to długo sobie nie pogram
Okej, już zasysam.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 20:31   #37
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
No to długo sobie nie pogram
Okej, już zasysam.
Siła sugestii Waszaka!
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 20:41   #38
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

Źlęęęę cię zrozumiałem.
A półelfy z charakteru są do mnie całkiem podobne (znaczy, ja do nich, bo to one były pierwsze), więc nie będzie trudności z odegraniem owego.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 01-06-2008 o 20:47.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2008, 21:09   #39
Karl0ss
Użytkownik Forum
 
Karl0ss's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 440
Stan: Niegrający
Karl0ss ma numer GG 7304295
Domyślny

Czytałem tylko D&D 3.5 (wstyd, ale widze że jest pare osób które wogóle nie czytały podręczników ^^) jakie są największe różnice międzyc 3.0 a 3.5?

Pozdrawiam
btw. Jak komuś nie chce sie czytać podręcznika całego to moge na GG (numer w profilu) napisać to co ważne (rasa, bóstwa, mechanika itp.) dla danej osoby ;x.
__________________

Ostatnio edytowany przez Karl0ss - 01-06-2008 o 21:10.
Karl0ss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2008, 23:38   #40
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium

Posty: 5,814
Stan: Niegrający
Domyślny

Pod koniec roku szkolnego ? Trochę późno, no ale ok.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:37.


Powered by vBulletin 3