Zobacz pojedynczy post
stary 09-09-2009, 18:14   #1411
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Poczytaj skąd się wzieły Wysokie Elfy teraz się nazywają Krwawe Elfy za nim jeszcze coś dowalisz dowiedz się więcej na ten temat.
Cytuj:
Wysokie Elfy lub Quel'dorei ("Dzieci Wysokiego Urodzenia" w języku darnassiańskim lub "wysokie elfy" w języku thalassiańskim są bezpośrednimi potomkami Wysoko Urodzonych nocnych elfów
No? To są potomkowie NE. Wiele NE Highborne'ów opuściło Kalimdor, ale to nie oznacza, że nie mogło ich trochę zostać. Robiłeś kiedyś questy do Dire Maul?

Cytuj:
Nie mówię ze będzie Undead Palladyn tylko że lepiej by wyglądał pod względem lorę.
Nah. Symbolem paladyna jest świętość. Coś, co nie żyje i chce zabijać nie może charakteryzować świętość. Oczywiście są Priesty, ale w przypadku UD symbolem priestów jest shadow.

Cytuj:
Tak było do puki nie wszedł dodatek Burning Crusande w tedy Sylvanas zaczeła pomagac Krwawym Elfą i to ona pomogła im się dostac do Hordy Bo czuła się odpowiedzialna za to co się stało.
To tylko i wyłącznie godzi się z moją teorią. Zwyczajny sentyment.


Cytuj:
Nathanos Marris ani sylvanas windrunner nie są Undead Hunter oni są Dark Ranger a to bardzo wielka różnica.
Nom, ogromna.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem