Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-09-2009, 20:01   #1401
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smoczek8228 Pokaż post
co tu mam wprowadzic?? kod z pre paida czy cos innego?? bo moj kod z pre paida nie wchodzi.
Cd key od gry z podstawka, albo tzw. Auth Key. Prepaid sluzy tylko do oplaty za abonament.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-09-2009, 20:23   #1402
Smoczek8228
Użytkownik Forum
 
Smoczek8228's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Kalisz
Wpisy bloga: 3

Posty: 323
Stan: Na Emeryturze
Imię: =-=
Świat: HellGround
Poziom: 72
Skille: 95/35
Domyślny

a mam jeszcze pytanie, czy moge tam wpisac uzywany cd-key? czy musze kupic swojego??
__________________
http://bash.org.pl
Smoczek8228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 20:38   #1403
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smoczek8228 Pokaż post
a mam jeszcze pytanie, czy moge tam wpisac uzywany cd-key? czy musze kupic swojego??
Oczywiście swojego. Kosztuje w granicach 40-50 zł. Czasem taniej (allegro).
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 20:42   #1404
Smoczek8228
Użytkownik Forum
 
Smoczek8228's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Kalisz
Wpisy bloga: 3

Posty: 323
Stan: Na Emeryturze
Imię: =-=
Świat: HellGround
Poziom: 72
Skille: 95/35
Domyślny

a jak ludzi sprzedaja gre, bez konta, to key juz jest nie aktualny??
__________________
http://bash.org.pl
Smoczek8228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 20:58   #1405
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

tak, kupuj na allegro key, on kosztuje bodajze 35zl cos okolo tego.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2009, 19:39   #1406
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Tauren rogue jest do zobaczenia, zabicia, zlootowania w 1k nedels.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 12:48   #1407
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Takie ciekawostki na temat undead hunterów:
Istnieje kilku undead hunterów.
Jednym z nich jest Nathanos Marris, undead hunter. Ciekawostka jest taka, że... być może ta postać rozwiąże kwestię petów u UD huntera.
Otóż jego pety... są martwe.
No i undead hunterką jest sylvanas windrunner. Przywódczyni forsakenów.
Fakt, że przez LK dostała troche nekromantycznych skili, ale jak za życia była rangerką, tak pozostała nią po śmierci.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 15:52   #1408
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Znacie może jakiegoś dobrego pvp restro druida? Ostatnio przez treningi nie mogę raidować, więc zająłbym się pvp

Co do petów undeada huntera, to nie widzę nic złego w tym, że mogą być takie jak orka, czy trolla. W sumie undead zamiast tame beast, może mieć, coś w co zmienia peta, w no nie wiem peta zombie?

@down
Może dla Ciebie, dla mnie nie

Ostatnio edytowany przez Bluray - 07-09-2009 o 17:11.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-09-2009, 16:28   #1409
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Po co czepiacie się jakichś petów undeadów skoro i tak liczą się tylko epici :\

Btw. RaF FTW!
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 17:48   #1410
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Tak. Kodo światłości.
A tauren druid będzie rzucał... ZNAK DZIKOŚCI!
Co do tych informacji - ale bzdety walisz, uszy odpadają.
W niektórych questach były informacje o tym, że światłość nie jest daleko od natury, a sama idea nie jest nowa.
Nie napisałem że w 100% go dodadzą tylko na forum warcrafta blizz stwierdził że tauren jest za duży by jeździc na koniu i dadzą mu innego mounta i byc może to będzie Kodo światłości.
Cytuj:
Kolejny Bullshit. Wygrzebany znikąd argument
Poczytaj skąd się wzieły Wysokie Elfy teraz się nazywają Krwawe Elfy za nim jeszcze coś dowalisz dowiedz się więcej na ten temat.
Cytuj:
Nie tobie o tym decydować. Poza tym undead paladin wygląda troszku dziwnie
Nie mówię ze będzie Undead Palladyn tylko że lepiej by wyglądał pod względem lorę.
Cytuj:
Nie tobie o tym decydować
Tobie też nie
Cytuj:
No jasne, udały się w cień a ich skóra pobladła? Highborne to bardzo stary ród NE. Fakt, niektórzy to BE lub HE, ale chyba właśnie od NE wywodzą się te rasy?
http://pl.wow.wikia.com/wiki/Wysokie_elfy
Kolejny co nie zna fabuły
Cytuj:
Cóż, trolle są z Orgrimmaru, więc trzeba dać im WRL :\ Poza tym gnomy są bardzo blisko dwarfów, ale nie widać, i nie zapowiada się, gnomów paladynów.
Tak ale undeadzi nie są spokrewnieni tylko byli a to jest wielka różnica czytaj ze zrozumieniem
Cytuj:
Idą, idą. Wcześniej, racja, pobierały energię z Naaru żeby PRZEŻYĆ. Nie bez powodu Scryersi pomagali Naaru i mieszkali w Shattrath.
Książe Kael'thas Sunstrider i jego krwawe elfy czekały aż nowo przybyły naaru opuści Tempest Keep. Nie interesowało go to czego naaru chcieli dokonać w tym zniszczonym świecie; to właśnie Tempest Keep przywiodła go tutaj. Na sygnał księcia elfy zaatakowały między wymiarową fortecę, szybko niszcząć automatyczny system obronny i przejmując twierdzę. Jedynym niebezpieczeństwem okazał się być samotny naaru który został aby podtrzymać systemy ochronne fortecy. Z pewnymi trudnościami Kael'thas przeniósł istotę do Quel'Thalas aby uzależnione od magii krwawe elfy mogły się nim żywić.

W stolicy elfów, Silvermoon, Magister Astalor Bloodsworn miał jednak nieco inne zdanie. Po wielu miesiącach badań i eksperymentów, on i jego magowie nauczyli się jak manipulować i skazić świetliste moce naaru. W końcu, magowie stworzyli proces w wyniku którego Światło mogło zostać przekazane osobom które nie posiadały odpowiednych umiejętności. Zamiast żywić się mocami naaru, krwawe elfy mogły same dzierżyć moce Światła naaru.

Lady Liadrin, niegdyś będąca kapłanką, ostatnio odstąpiła od złożonych niegdyś ślubów, gdyż czuła że Światło opuściło jej lud. Dowiedziałą się o osiągnięciach magów i zgłosiła się aby skradzione moce zostały jej przekazane jako pierwszej. Wraz z jej decyzją powstał nowy zakon: Krwawi Rycerze. Ci paladyni-renegaci potrafią władać świętymi mocami najszlachetniejszych bohaterów Przymierza. Większość członków zakonu niegdyś była częścią Królewskiej Gwardii - dumnymi obrońcami elfickiego społeczeństwa którzy doszli do wniosku że Światło opuściło ich w czasie największej potrzeby

Oni gdzieś mają sprawiedliwośc.

Cytuj:
I znów błąd. To po prostu sentyment Sylvanas, kiedyś była High Elfem, kiedyś tam mieszkała. Jako undeadzi, Forsakeni chcą zniszczyć wszystkich i wszystko, bez względu na przyjaźnie. Forsakeni nie mają sprzymierzeńców, oni tylko świetnie manipulują i grają. Horda tłucze się z Ally, a Forsakeni po cichu planują zagładę.
Tak było do puki nie wszedł dodatek Burning Crusande w tedy Sylvanas zaczeła pomagac Krwawym Elfą i to ona pomogła im się dostac do Hordy Bo czuła się odpowiedzialna za to co się stało.

Cytuj:
Istnieje kilku undead hunterów.
Jednym z nich jest Nathanos Marris, undead hunter. Ciekawostka jest taka, że... być może ta postać rozwiąże kwestię petów u UD huntera.
Otóż jego pety... są martwe.
No i undead hunterką jest sylvanas windrunner. Przywódczyni forsakenów.
Nathanos Marris ani sylvanas windrunner nie są Undead Hunter oni są Dark Ranger a to bardzo wielka różnica.
__________________
Nie gram w tibie

Ostatnio edytowany przez Frezko - 09-09-2009 o 17:54.
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 18:14   #1411
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Poczytaj skąd się wzieły Wysokie Elfy teraz się nazywają Krwawe Elfy za nim jeszcze coś dowalisz dowiedz się więcej na ten temat.
Cytuj:
Wysokie Elfy lub Quel'dorei ("Dzieci Wysokiego Urodzenia" w języku darnassiańskim lub "wysokie elfy" w języku thalassiańskim są bezpośrednimi potomkami Wysoko Urodzonych nocnych elfów
No? To są potomkowie NE. Wiele NE Highborne'ów opuściło Kalimdor, ale to nie oznacza, że nie mogło ich trochę zostać. Robiłeś kiedyś questy do Dire Maul?

Cytuj:
Nie mówię ze będzie Undead Palladyn tylko że lepiej by wyglądał pod względem lorę.
Nah. Symbolem paladyna jest świętość. Coś, co nie żyje i chce zabijać nie może charakteryzować świętość. Oczywiście są Priesty, ale w przypadku UD symbolem priestów jest shadow.

Cytuj:
Tak było do puki nie wszedł dodatek Burning Crusande w tedy Sylvanas zaczeła pomagac Krwawym Elfą i to ona pomogła im się dostac do Hordy Bo czuła się odpowiedzialna za to co się stało.
To tylko i wyłącznie godzi się z moją teorią. Zwyczajny sentyment.


Cytuj:
Nathanos Marris ani sylvanas windrunner nie są Undead Hunter oni są Dark Ranger a to bardzo wielka różnica.
Nom, ogromna.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 22:29   #1412
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
No? To są potomkowie NE. Wiele NE Highborne'ów opuściło Kalimdor, ale to nie oznacza, że nie mogło ich trochę zostać. Robiłeś kiedyś questy do Dire Maul?
No ja nie twierdze że nie zostali tylko to jest bez sensu że wcześniej skazali na wygnanie wielką ilośc swojego ludu i zakazali magi a jak ktoś złamał zakaz to karali go najwyższą karą czyli smiercią a teraz o tak po prostu dołączy kilka nocnych elfów magów bez żadnych przeszkód.
Cytuj:
Nah. Symbolem paladyna jest świętość. Coś, co nie żyje i chce zabijać nie może charakteryzować świętość. Oczywiście są Priesty, ale w przypadku UD symbolem priestów jest shadow.
Nie jest świętośc może dla ludzi tylko.

Cytuj:
To tylko i wyłącznie godzi się z moją teorią. Zwyczajny sentyment.
Wręcz przeciwnie
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2009, 23:01   #1413
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
No ja nie twierdze że nie zostali tylko to jest bez sensu że wcześniej skazali na wygnanie wielką ilośc swojego ludu i zakazali magi a jak ktoś złamał zakaz to karali go najwyższą karą czyli smiercią a teraz o tak po prostu dołączy kilka nocnych elfów magów bez żadnych przeszkód.
To może łaskawie wbij na PTRa i przejdź się do Darnassus przed Temple of the Moon? Tam są odpowiedzi na twoje pytania.

Cytuj:
Nie jest świętośc może dla ludzi tylko.
A niby co? Prot?

Cytuj:
Wręcz przeciwnie
Wskaż mi choć jeden cytat, gdzie Sylvanas mówi że kogoś lubi / z kimś ma sojusz.

UD są w hordzie tylko dlatego, bo Ally nimi tępiło, a horda przyjęła ich z otwartymi ramionami. Sylvanas nienawidzi wszystkich żyjących. Na samym początku TFT zabija paladyna który pomógł jej odbić Lordaeron, a Varimathras? Ona była jego PANIĄ, nie sojuszniczką.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2009, 02:58   #1414
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Nie napisałem że w 100% go dodadzą tylko na forum warcrafta blizz stwierdził że tauren jest za duży by jeździc na koniu i dadzą mu innego mounta i byc może to będzie Kodo światłości.
Sprawdzam regularnie mmo-champion a nie spotkałem. Możesz zalinkować info o mouncie? A no i jeszcze przydałoby się info o tym, że taureni nie będą opierać się na sprawiedliwości.

Cytuj:
Poczytaj skąd się wzieły Wysokie Elfy teraz się nazywają Krwawe Elfy za nim jeszcze coś dowalisz dowiedz się więcej na ten temat.
High elfy wzięły się z tych highborne, które przeżyły pierwszą wojnę z legionem.
Jednak dla twojej wiadomości - nie wszyscy highborne stali się high elfami, tak jak nie wszystkie high elfy stały się blood elfami.
Cytuj:
Nie mówię ze będzie Undead Palladyn tylko że lepiej by wyglądał pod względem lorę.
Nie bardzo. Taureni, starający się zawsze stać w obronie natury i balansu (co można wywnioskować z ich questów chociażby), mają o wieeele bliżej do postawy paladyńskiej, niż forsakeni, których motywem przewodnim jest zemsta na Lich Kingu, za los który na nich sprowadził.
Cytuj:
Tobie też nie
Ale ja nikomu nie móie co byłoby lepsze, a co nie

Cytuj:
http://pl.wow.wikia.com/wiki/Wysokie_elfy
Kolejny co nie zna fabuły
A ty sobie poczytaj jeszcze parę rzeczy poza samymi wow wiki. Nie wsyzscy high borne stali się high elfami - Shen'Dralarowie są tego doskonałym przykładem. Jakoś nie zostali skazani na śmierć, a dalej są night elfami praktykującymi magię arcane.
Po prostu lorowo, w obliczu zmian w świecie, magia arcane została przywrócona do łask, a ci highborne, którzy przetrwali wrócili (zapewne małą część tylko) i zaczęli nauczać magii.
Cytuj:
Tak ale undeadzi nie są spokrewnieni tylko byli a to jest wielka różnica czytaj ze zrozumieniem
Co do dwarfów magów, których ktośtam wytknął
Cytuj:
It is a little known fact to those who were not involved in the beta that Dwarves could in fact be mages until a last minute change was made by Blizzard. If you look in your manual you received with your copy of vanilla WoW, you will see that Dwarves are listed as having mage as a playable class, showing how last minute a change this was. Quite frankly, there's no reason why they could not be mages, in fact there are famous magi amongst the dwarves, such as Thaurissan. And with such close contact to humans and gnomes, both races with magnificent mages, it seems a small miracle they have to have mages themselves.
Cytuj:
Nathanos Marris ani sylvanas windrunner nie są Undead Hunter oni są Dark Ranger a to bardzo wielka różnica.
To jest bardzo mała różnica.
Troll headhunter, elf ranger i parę innych przypadków ze świata warcrafta pokazują, że klasy "hunter" nie można przypasować do żadnej konkretnej postaci. WoWowa klasa huntera powstała ze zlepku kilkunastu klas z w3. Dowody? Hunter, w WoWie naturalnie kojarzący się jako koleś z petem, w w3 nie ma swojego odpowiednika. W W3 najbliżej mu jest rexxar, którego petem jest misza. Tylko jest jeden szkopół - on walczy wręcz. I jest beastmasterem. Temat można rozwlekać, ale wniosek jest jeden - jeśli chodzi o wszelkiej maści alternatywy rangerowo/beastmasterowe to można je spokojnie podciągnąć pod huntera w WoWie.

Cytuj:
No ja nie twierdze że nie zostali tylko to jest bez sensu że wcześniej skazali na wygnanie wielką ilośc swojego ludu i zakazali magi a jak ktoś złamał zakaz to karali go najwyższą karą czyli smiercią a teraz o tak po prostu dołączy kilka nocnych elfów magów bez żadnych przeszkód.
Nie tak po prostu. Powrócił deathwing, który pod względem zagrożenia jest na poziomie płonącego legionu. Jakby tego było mało deathwing sobie wyprodukował troche zmodyfikowane smoki (powolną ich ewolucję - od onyxii, przez sarthariona, po to co teraz ujrzymy). Świat uległ olbrzymiemu przeobrażeniu. Żywioły przeniosły swoją wojnę na nasz plan, a między innymi ragnaros chce spalić Drzewo Życia na Mount Hyjal. Uwierz mi. W obliczu takiej zagłady, przyjęcie z powrotem highborne nie jest bezpodstawne.

Nie możecie patrzeć na to wszystko jak na wyrwaną z kontekstu rzecz.
Cytuj:
UD są w hordzie tylko dlatego, bo Ally nimi tępiło, a horda przyjęła ich z otwartymi ramionami.
Horda nie przyjęła ich z otwartymi ramionami. Zarówno Thrall, jako przywódca Hordy, jak i Sylvanas jako przywódca Forsakenów, zdawali sobie sprawę, że sojusz będzie korzystny dla obu. Jednak opory między frakcjami były, o czym świadczy to, że z nimi zaczynasz na nautralu (jeśli grasz członkiem "podstawowej" hordy)

Cytuj:
Sylvanas nienawidzi wszystkich żyjących. Na samym początku TFT zabija paladyna który pomógł jej odbić Lordaeron, a Varimathras? Ona była jego PANIĄ, nie sojuszniczką.
A gdzie pisze, że nienawidzi wszystkich. Jak przekopałem wow wiki to tylko wyczytałem, że nienawidzi arthasa (dziwne, co?)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2009, 14:43   #1415
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Horda nie przyjęła ich z otwartymi ramionami. Zarówno Thrall, jako przywódca Hordy, jak i Sylvanas jako przywódca Forsakenów, zdawali sobie sprawę, że sojusz będzie korzystny dla obu. Jednak opory między frakcjami były, o czym świadczy to, że z nimi zaczynasz na nautralu (jeśli grasz członkiem "podstawowej" hordy)
Ok, źle się wyraziłem. Alliance na widok UD od razu by ich tłukło, Horda za to była zdolna do rozmów z Forsakenami co poskutkowało przyjęciem ich do Hordy.

Cytuj:
A gdzie pisze, że nienawidzi wszystkich. Jak przekopałem wow wiki to tylko wyczytałem, że nienawidzi arthasa (dziwne, co?)
Poczytaj logi z questów w Silverpine / Tirisfal / Hillsbrad (q od UD). Jest tam wyraźnie zaznaczone, że UD pracują nad bronią masowej zagłady żeby zniszczyć The Living. Wydaje mi się też (choć nie jestem pewien), że w kampanii odbicia Lordareonu Sylvanas mówi coś o zniszczeniu żyjących.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2009, 16:29   #1416
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
To może łaskawie wbij na PTRa i przejdź się do Darnassus przed Temple of the Moon? Tam są odpowiedzi na twoje pytania.
Ta ale to jest nie realne ze względu na dawne czasy

Cytuj:
A niby co? Prot?
Np Elfy mają ją gdzieś a są palladynami

Cytuj:
Wskaż mi choć jeden cytat, gdzie Sylvanas mówi że kogoś lubi / z kimś ma sojusz.

UD są w hordzie tylko dlatego, bo Ally nimi tępiło, a horda przyjęła ich z otwartymi ramionami. Sylvanas nienawidzi wszystkich żyjących. Na samym początku TFT zabija paladyna który pomógł jej odbić Lordaeron, a Varimathras? Ona była jego PANIĄ, nie sojuszniczką.
Pomaga Krwawym Elfą i dla tego ma się dużą reputacje jak się zaczyna Undeadem z Elfami co do tego Palladyna to był wielkim rasistą i kazał się Sylvanas wynosic z Lorderonu jak odbiła Lorderon więc nie dziwne ze go zabiła.Varimathras był prawą ręką sylvanas

Cytuj:
Sprawdzam regularnie mmo-champion a nie spotkałem. Możesz zalinkować info o mouncie? A no i jeszcze przydałoby się info o tym, że taureni nie będą opierać się na sprawiedliwości.
Trza było oglądac relacje z blizzcon tam byś się dowiedział więcej na ten temat a MMO Champion nie podało wszystkich informacji z Blizzconu nawet już wiadomo jakie będą mounty worgenów i goblinów
Cytuj:
High elfy wzięły się z tych highborne, które przeżyły pierwszą wojnę z legionem.
Jednak dla twojej wiadomości - nie wszyscy highborne stali się high elfami, tak jak nie wszystkie high elfy stały się blood elfa
mi.
Dla twojej wiadomości to nie chodzi mi o to czy wszystkie elfy się stały krwawymi itd tylko o to że ich lud wygnano a że ty nazwałeś to kłamstwem to dałem ci dowód że Krwawe elfy pochodzą od Nocnych Elfów.
Cytuj:
Nie bardzo. Taureni, starający się zawsze stać w obronie natury i balansu (co można wywnioskować z ich questów chociażby), mają o wieeele bliżej do postawy paladyńskiej, niż forsakeni, których motywem przewodnim jest zemsta na Lich Kingu, za los który na nich sprowadził.
Taureni to dzika rasa która nie miała pojęcia wcześniej że takie coś jak Palladyn istnieje a co do tego że będą chodzic w złotych zbrojach a niektórzy Undeadzi byli wcześniej Palladynami.
Cytuj:
Ale ja nikomu nie móie co byłoby lepsze, a co nie
To jest moja sugestia po parta mocnymi dowodami
Cytuj:
A ty sobie poczytaj jeszcze parę rzeczy poza samymi wow wiki. Nie wsyzscy high borne stali się high elfami - Shen'Dralarowie są tego doskonałym przykładem. Jakoś nie zostali skazani na śmierć, a dalej są night elfami praktykującymi magię arcane.
Po prostu lorowo, w obliczu zmian w świecie, magia arcane została przywrócona do łask, a ci highborne, którzy przetrwali wrócili (zapewne małą część tylko) i zaczęli nauczać magii.
I całe poświęcenie elfów które były zabijane za praktykowanie magi przez własnych braci większośc ludu została wygnana a teraz chca przywrócic Elfy całkowicie bez sensu.
Cytuj:
To jest bardzo mała różnica.
Troll headhunter, elf ranger i parę innych przypadków ze świata warcrafta pokazują, że klasy "hunter" nie można przypasować do żadnej konkretnej postaci. WoWowa klasa huntera powstała ze zlepku kilkunastu klas z w3. Dowody? Hunter, w WoWie naturalnie kojarzący się jako koleś z petem, w w3 nie ma swojego odpowiednika. W W3 najbliżej mu jest rexxar, którego petem jest misza. Tylko jest jeden szkopół - on walczy wręcz. I jest beastmasterem. Temat można rozwlekać, ale wniosek jest jeden - jeśli chodzi o wszelkiej maści alternatywy rangerowo/beastmasterowe to można je spokojnie podciągnąć pod huntera w WoWie.
To jest bardzo wielka różnica tak samo jak byś powiedział o Magu i Locku czy też o Palu i Warku.
Cytuj:
Nie tak po prostu. Powrócił deathwing, który pod względem zagrożenia jest na poziomie płonącego legionu. Jakby tego było mało deathwing sobie wyprodukował troche zmodyfikowane smoki (powolną ich ewolucję - od onyxii, przez sarthariona, po to co teraz ujrzymy). Świat uległ olbrzymiemu przeobrażeniu. Żywioły przeniosły swoją wojnę na nasz plan, a między innymi ragnaros chce spalić Drzewo Życia na Mount Hyjal. Uwierz mi. W obliczu takiej zagłady, przyjęcie z powrotem highborne nie jest bezpodstawne.

Nie możecie patrzeć na to wszystko jak na wyrwaną z kontekstu rzecz.
Tak ale jak wiemy to magia nocnych elfów sprowadziła zło na Azaroth i dla tego tej magi zakazano a co jeśli teraz by sprowadzono płonący legion.
Cytuj:
Poczytaj logi z questów w Silverpine / Tirisfal / Hillsbrad (q od UD). Jest tam wyraźnie zaznaczone, że UD pracują nad bronią masowej zagłady żeby zniszczyć The Living.
Że by zniszczyc swoich wrogów którzy staną na drodze i tylko tych żyjących.
Cytuj:
Wydaje mi się też (choć nie jestem pewien), że w kampanii odbicia Lordareonu Sylvanas mówi coś o zniszczeniu żyjących.
Pomyliłeś chyba się z Putress
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2009, 17:24   #1417
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
mi.
Dla twojej wiadomości to nie chodzi mi o to czy wszystkie elfy się stały krwawymi itd tylko o to że ich lud wygnano a że ty nazwałeś to kłamstwem to dałem ci dowód że Krwawe elfy pochodzą od Nocnych Elfów.
To bullshit było do nie pasowania.
Poza tym - nocne elfy, które kiedyś istniały był czymś pomiędzy high a night elfami. Później powstały rozłamy - na highborne i idących za naturą. A to, że blood elfy od nich pochodzą to oczywista rzecz.
Cytuj:
Taureni to dzika rasa która nie miała pojęcia wcześniej że takie coś jak Palladyn istnieje a co do tego że będą chodzic w złotych zbrojach a niektórzy Undeadzi byli wcześniej Palladynami.
Taureni nie byli dziecy. To, że nie produkowali zamków, itd nie oznaczało, że byli nieucywilizowani. Szanowali naturę, kuli broń (bo skąd cairne by miał taką sprośną halabardkę? ) i w swoim życiu szukali balansu.
Cytuj:
For countless generations after the war, the tauren roamed the plains of the Barrens hunting the mighty kodo, and sought the wisdom of their eternal goddess, the Earthmother.
Cytuj:
To jest moja sugestia po parta mocnymi dowodami
Tak bardzo mocne dowody to były, że nie odpowiedziałeś na
Cytuj:
Nie bardzo. Taureni, starający się zawsze stać w obronie natury i balansu (co można wywnioskować z ich questów chociażby), mają o wieeele bliżej do postawy paladyńskiej, niż forsakeni, których motywem przewodnim jest zemsta na Lich Kingu, za los który na nich sprowadził.
Cytuj:
To jest bardzo wielka różnica tak samo jak byś powiedział o Magu i Locku czy też o Palu i Warku.
W takim razie rozpisz mi to, w odniesieniu do lore warcrafta i konwersji na wowa swój argument. Ja nie mam zamairu się produkować znowu, jak ty znowu podsumujesz to jednym zdaniem. Chce rozpisania dlaczego to bardzo wielka różnica. Bo inaczej ta dyskusja nie będzie miała sensu.
A no i oczywiście to samo o magu i locku i warrku i palku - skoro przytoczyłeś taki temacik...
Cytuj:
Tak ale jak wiemy to magia nocnych elfów sprowadziła zło na Azaroth i dla tego tej magi zakazano
Także ta magia doprowadziła do złotej ery nocnych elfów pewien czas przed pierwszą wojną z legionem.
Cytuj:
a co jeśli teraz by sprowadzono płonący legion.
Co to za argument? Magia jest w powszechnym użyciu przez wiele ras i jakoś płonący legion nie przybywa z powrotem. Został pokonany podczas ostatniej wojny i obecnie jest spokój. To czy night elfy będą używały magii czy nie - obecnie nie robi to żadnej różnicy, zwłaszcza że ich cywilizacja nie jest już tak liczna.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2009, 17:28   #1418
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Ta ale to jest nie realne ze względu na dawne czasy
Jakie dawne czasy... Magowie zostali wygnani 25 tyś lat temu, w tym czasie wiele może się zmienić.

Cytuj:
Np Elfy mają ją gdzieś a są palladynami
Blood Knight po raz enty...

Cytuj:
Pomaga Krwawym Elfą i dla tego ma się dużą reputacje jak się zaczyna Undeadem z Elfami
Repa nie ma nic do znaczenia, jedynym wytłumaczeniem tego że jest duża może być to, że to w końcu dzięki Sylvanas BE znalazły się w Hordzie (był to chwyt taktyczny, w tej sytuacji Forsakeni nie muszą walczyć na dwa fronty, a Ally raczej chętnie by przyjęło BE w swoje szeregi, bo to w końcu wciąż High Elfy).
Cytuj:
co do tego Palladyna to był wielkim rasistą
Mylisz go z innym generałem podczas gry Kael'Thasem.

Cytuj:
i kazał się Sylvanas wynosic z Lorderonu jak odbiła Lorderon więc nie dziwne ze go zabiła
Umowa była taka że Sylvanas miała MU pomóc w odbiciu Lordareonu, potem miała się wynieść. Oczywiście kłamała. Większość tego co mówią UD to kłamstwa. Najchętniej byliby neutralni, ale musieli wybierać, więc wybrali Hordę.

Cytuj:
Varimathras był prawą ręką sylvanas
Varimathras był sługą Sylvanas. Jest petem. Darowała mu życie pod warunkiem że zdradzi swoich braci i będzie jej służył.


Cytuj:
Taureni to dzika rasa która nie miała pojęcia wcześniej że takie coś jak Palladyn istnieje
A gnomy niby skąd mogą mieć pojęcie na temat kapłaństwa? Na te dwa pytania jest jedna odpowiedź.

Cytuj:
niektórzy Undeadzi byli wcześniej Palladynami.
Byli paladynami kiedy byli żywi. Jak coś martwego i demonicznego może posiąść moc światła (znów przypominam: symbolem UD Priesta jest shadow)?

Cytuj:
I całe poświęcenie elfów które były zabijane za praktykowanie magi przez własnych braci większośc ludu została wygnana a teraz chca przywrócic Elfy całkowicie bez sensu.
Przywracają Dwarfów Magów. Oh ależ bez sensu.

Cytuj:
To jest bardzo wielka różnica tak samo jak byś powiedział o Magu i Locku czy też o Palu i Warku.
Oh naprawdę? Radzę pograć w inne gry, w niektórych WoWowy hunter to Ranger.

Cytuj:
Tak ale jak wiemy to magia nocnych elfów sprowadziła zło na Azaroth i dla tego tej magi zakazano a co jeśli teraz by sprowadzono płonący legion.
Eeee. O ile mi wiadomo, to plaga była spowodowana przez Burning Legion. A Burning Legion chyba nie został wywołany przez NE?

Cytuj:
Że by zniszczyc swoich wrogów którzy staną na drodze i tylko tych żyjących.
Wskaż mi więc choć jeden cytat, w którym Sylvanas mówi że ma sojuszników / przyjaciół?

Cytuj:
Pomyliłeś chyba się z Putress
To w TFT był Putress? : o
Btw. Putress wypełniał rozkazy Sylvanas, problem w tym że zrobił to za szybko, a Varimathras widząc okazję to wyswobodzenia się spod władzy Sylvanas przejął UC.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2009, 02:50   #1419
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Repa nie ma nic do znaczenia, jedynym wytłumaczeniem tego że jest duża może być to, że to w końcu dzięki Sylvanas BE znalazły się w Hordzie (był to chwyt taktyczny, w tej sytuacji Forsakeni nie muszą walczyć na dwa fronty, a Ally raczej chętnie by przyjęło BE w swoje szeregi, bo to w końcu wciąż High Elfy).
Ale chrzanisz smuty.
A więc tak - zbyt upierasz się przy swoim bazując na pojedynczych questach. Później undeadzi "odrobinkę" się zmieniają, wiesz? Kiedyś horda to była masa morderców, któa rozniosła draenor w pizdu. Ale teraz już nie można tak o niej mówić, bo doszło do zmiany.
Dwa - Ally nie przyjęło by blood elfów w swoje szeregi, ponieważ oficjalnie sprzymirzyły się z wrogiem (nagami) i miały śmiertelnego wroga w części ludzkości.
Cytuj:
Umowa była taka że Sylvanas miała MU pomóc w odbiciu Lordareonu, potem miała się wynieść. Oczywiście kłamała. Większość tego co mówią UD to kłamstwa. Najchętniej byliby neutralni, ale musieli wybierać, więc wybrali Hordę.
Najchętniej to kazdy byłby neutralny i żył sobie w spokoju bez wojen - taka prawda. Więc argument o kant tyłka rozbić xD
Cytuj:
Umowa była taka że Sylvanas miała MU pomóc w odbiciu Lordareonu, potem miała się wynieść. Oczywiście kłamała. Większość tego co mówią UD to kłamstwa. Najchętniej byliby neutralni, ale musieli wybierać, więc wybrali Hordę.
Fetysz co do sylvanaski i forsakenów? Varimathrasowi do bycia petem było daaaleko.
Cytuj:
Przywracają Dwarfów Magów. Oh ależ bez sensu.
Ale sorbet, do jasnej cholery - używaj rzeczowych argumentów, bo mi się źle robi jak czytam takie wypowiedzi.
Cytuj:
Btw. Putress wypełniał rozkazy Sylvanas, problem w tym że zrobił to za szybko, a Varimathras widząc okazję to wyswobodzenia się spod władzy Sylvanas przejął UC.
Big Bullshit.
Putress zdradził sylvanaskę, sprzymierzając się (razem z częścią High Apotheracy Society) z Varimathrasem, który wciąż służył płonącemu legionowi. Przez cały czas pobytu u boku Sylvanaski knuł jak ściągnąć z powrotem płonący legion. Jest to oficjalny questinfo, więc nie próbuj zaprzeczać.
Ogólnie masz zbyt wielki fetysz w stosunku do undeadów i ci to trochę jasnośc umysłu szmąci.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2009, 10:01   #1420
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Ale chrzanisz smuty.
A więc tak - zbyt upierasz się przy swoim bazując na pojedynczych questach. Później undeadzi "odrobinkę" się zmieniają, wiesz? Kiedyś horda to była masa morderców, któa rozniosła draenor w pizdu. Ale teraz już nie można tak o niej mówić, bo doszło do zmiany.
Eee no nie wiem, IMO hordę trzyma w spokoju Thrall. Kiedy ją opuści, stanie się piekło.

Cytuj:
Dwa - Ally nie przyjęło by blood elfów w swoje szeregi, ponieważ oficjalnie sprzymirzyły się z wrogiem (nagami) i miały śmiertelnego wroga w części ludzkości.
Ale to była decyzja Kael'Thasa, a nie BE ogólnie. Równie dobrze można powiedzieć, że BE nie powinny dołączyć do Hordy, bo BL to największy wróg orków, a przecież BE pomogły BL.

Cytuj:
Najchętniej to kazdy byłby neutralny i żył sobie w spokoju bez wojen - taka prawda. Więc argument o kant tyłka rozbić xD
Tiaa, póki Garrosh i Wrynn żyją, to pokoju nie będzie.

Cytuj:
Fetysz co do sylvanaski i forsakenów? Varimathrasowi do bycia petem było daaaleko.
Co nie zmienia faktu, że wcale nie był jej sojusznikiem.

Cytuj:
Ale sorbet, do jasnej cholery - używaj rzeczowych argumentów, bo mi się źle robi jak czytam takie wypowiedzi.
Ale czemu to zły argument. Prawda jest taka, że wszystko się zmienia, naprawdę nie rozumiem czemu ludzie tak płaczą o tych NE magach w sytuacji, kiedy Highborne wyszli z cienia, do Azeroth zbliża się kataklizm, a gnomy zostają priestami.

Cytuj:
Big Bullshit.
Putress zdradził sylvanaskę, sprzymierzając się (razem z częścią High Apotheracy Society) z Varimathrasem, który wciąż służył płonącemu legionowi. Przez cały czas pobytu u boku Sylvanaski knuł jak ściągnąć z powrotem płonący legion. Jest to oficjalny questinfo, więc nie próbuj zaprzeczać.
O Varimathrasie nie zaprzeczam. A myślisz że skąd Putress miał tylu zwolenników? Skąd miał tą broń? Bo chyba mi nie powiesz, że robił to wszystko pod okiem Sylvanas, a ona nic nie zauważyła.

Cytuj:
Ogólnie masz zbyt wielki fetysz w stosunku do undeadów i ci to trochę jasnośc umysłu szmąci.
Ogólnie to radzę poczytać dyskusję na ten temat na mmo-champion. Tam wielu ludzi ma takie same poglądy jak ja. Lich King zostanie pokonany i co? Po co Forsakeni mają siedzieć w Hordzie? O ile mi wiadomo, to Taureni mieli opracować jakiś eliksir który zdejmie klątwę Forsakenów. Coś długo im to idzie, i nie wiem czy w ogóle ma sens czekanie na to.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:19.


Powered by vBulletin 3