Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Galana

Notki

Galana Wydarzenia ze świata Galana.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-11-2006, 21:21   #2381
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 37

Posty: 327
Domyślny

Sinid gryzie glebe , jak sam powiedzial , "lipa tylko z tym ze nie mam teras gp na blessy , no i shielding 80 poszedl w sina dal haha , spadam na piwo , Elo"

Nov 10 2006, 21:12:50 CET Killed at Level 82 by Nuskei


Wsumie nie ubili by go , tylko mial na sobie manasy zamiast uh bo expil , uhal sie arz stracil wszystkie runy i dal sie dobic.
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?

Ostatnio edytowany przez Ajron 88 - 10-11-2006 o 21:23.
Ajron 88 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-11-2006, 23:18   #2382
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ceapoznan Pokaż post
Dobra teraz się wypowiem bo stwierdzam, ze to jest załosne co niektorzy probuja kreowac. Tharrin uwiez chłopie, ze tak na prawde szczerze z mojego dobrego na ogol serca musze stwierdzic, ze sa z was Pipki. Tak wlasnie PIPKI!!!

Wszyscy z was w kolo gadaja o tym, ze to tylko gra, ze nieangazuja sie itp. Dupa takie gadanie was tylko w moich oczach osmiesza. Skoro dla was zycie prawdziwe jest wazniejsze, to dla czego bicie sie bawic, czyli grac walczyc z tymi lamerami. Te ludki to są tylko postacie dlaczego boicie sie pasc. Gdybym ja kiedykolwiek zainwestowal tyle czasu by nabic nawet marny 100 lvl i ktos by chial mi zabawe popsuc to robilbym wszystko zeby chlopak dostal za swoje.

A z tego co ja widze, zamiast jakis open battle tak jak kiedys jak prawdziwi rycerzy by nadac klimatu tej grze. Spotkanie dwoch dowodcow i rozpoczecie walki, to to jest jakies posmiewisko. Filmow z Galany nikt nie oglada bo tu nei ma na co patrzec. Jak juz Galana jest tak zdegenerowana to niech chociaz slynie z tych wojen, ktore beda posiadały charakter, emocje. A nie Wojna na Galanie i 3h w DEPO....

Szkoda gadac:/
a czego sie spodziewasz? nie mamy kogo bic bo oni nie expia, jesli oni lapia pz locki, jak dzis tzn ze sa w CALYM skladzie na vent, i to jest prowokacja(tez mamy swoje zrodla), czy ty naprawde myslisz ze my jestesmy sie w stanie zebrac w kazdym dowolnym momencie? otos nie, bo wlasnie pracujemy, studiujemy itp, po prostu fizycznie nie mamy czasu na siedzenie caly dzien i patrzenie co sie dzieje, a nawet jak czasem mamy czas to po prostu nie zawsze chcemy...

co do autora posta:
daj mi uczciwy duel z ich palkiem badz sorcem i nie ma sprawy, daj nam uczciwa bitwe a zawalczymy, nic na to nie poradzimy ze mamy tylko paru shooterow(+ konda i lovize ale oni dzialaja na wlasna reke) a ich lacznie z soft itp jest prawie 30, chcesz zebysmy wyskoczyli 15 na 30? no sorry, walka - TAK, kamikadze - NIE, i taka jest moja pozycja w tym.

color@
tez lubie ten utwor, a bogatszy ode mnie to na 90% nie jest, ja bidy nie klepie w tibii po prostu nie rozumiem, czemu mialbym sie poswiecac i ryzykowac zeby pomoc komuc, co gdyby mnie pkowali to by mnie jeszcze bloknal zeby sie podlizac, badz tez stalby i sie patrzyl i palcem nie kiwnal. taka mam filozofie i ty o tym dobrze wiesz. nie ejst zabawne ze kogos PAuje i ze bija(dopoki to nie moj wrog tak jak to bylo z tym 1 celem) ale jesli ludzie placa po kilka razy zamiast miec godnosc i sie postawic i pasc raz, to jest to ich wlasny wybor, bo oni zabijaja dla kasy i lootu, nie dasz im kasy i lootu, drugi raz cie nie rusza bo szkoda unjusta, jak placicuie i panikujecie, to sami podejmujecie taki wybor, a prawda jest taka ze jak raz zaplacisz to na 80% znow cie odwiedza.
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 10-11-2006, 23:19   #2383
Kurier
Użytkownik Forum
 
Kurier's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2006
Lokacja: Łódz

Posty: 194
Profesja: Elite Knight
Gildia: Freelancer
Świat: Galana
Poziom: 100
Skille: 80+/80+
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ajron 88 Pokaż post
Sinid gryzie glebe , jak sam powiedzial , "lipa tylko z tym ze nie mam teras gp na blessy , no i shielding 80 poszedl w sina dal haha , spadam na piwo , Elo"

Nov 10 2006, 21:12:50 CET Killed at Level 82 by Nuskei


Wsumie nie ubili by go , tylko mial na sobie manasy zamiast uh bo expil , uhal sie arz stracil wszystkie runy i dal sie dobic.
a czy sinid myslal ze jak zaplaci i opusci wojne to bedzie free?
...
n/c

Tylko paru z nas udowodnilo ze maja honor na tyle, ze jak ktos free to free...
oni wczesniej czy pozniej ubija kazdego z was...
Kurier jest offline  
stary 10-11-2006, 23:28   #2384
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 37

Posty: 327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kurier Pokaż post
a czy sinid myslal ze jak zaplaci i opusci wojne to bedzie free?
...
n/c

Tylko paru z nas udowodnilo ze maja honor na tyle, ze jak ktos free to free...
oni wczesniej czy pozniej ubija kazdego z was...
A ty myslales ze Sinid bedize jako faccz 600 gp w depo i 2 bp uh walczyl w tej wojnie ? chcial miec spokoj i zgromadzic kase + ewentualny exp i zobaczyc co dalej , czesc Consensus sama dala mu kase zeby sie splacil..

A co do deada slowa sinida "moglem zjebac w 2 proste sposoby , ale ja stary i glopi chcialem pokazac ile potrafie , i sie przejechalem , bo nierozumiem jak nie moglem wskoczyc na durny dach , stalem od dobrej storny domu i wysokosc sie zgadzala , no ale trudno , zalatwie aol i blessy i wracamy do gry "
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline  
stary 10-11-2006, 23:42   #2385
Dragon86
Użytkownik Forum
 
Dragon86's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: W domu
Wiek: 37

Posty: 110
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dwarfhood
Świat: Galana
Poziom: 54
Skille: rox/rox
Poziom mag.: 58
Domyślny

Malakas
Nov 10 2006, 20:06:04 CET Killed at Level 105 by Yuperdo

co zaowocowalo

Yuperdo
Nov 10 2006, 20:17:08 CET Killed at Level 107 by Camuh

Yuperdo hunted by Hwl z tego co mi wiadomo jak narazie
__________________
...Now all you sucker. D.J.'s
Who think you're fly
There's got to be a reason
And we know the reason why.
You try to put on those airs
And act real cool
But you got to realise
That you're acting like fools.
If there's music we can use it
Be free to dance.
We don't have that time
For psychological romance...
Dragon86 jest offline  
stary 10-11-2006, 23:52   #2386
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dragon86 Pokaż post
Malakas
Nov 10 2006, 20:06:04 CET Killed at Level 105 by Yuperdo

co zaowocowalo

Yuperdo
Nov 10 2006, 20:17:08 CET Killed at Level 107 by Camuh

Yuperdo hunted by Hwl z tego co mi wiadomo jak narazie
taa wlasnie to zauwazylem i mialem o tym napiasc... no ciekawe, ciekawe, jako ze yuperdo raczej zawsze z nimi trzymal...

.. zwlaszca ze wczoraj zerowolve mi grozil ze mnie zabije...
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 10-11-2006, 23:54   #2387
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 37

Posty: 327
Domyślny

http://tibia.gamigo.de/forum/showthread.php?t=102976

Z tego co Yuperdo pisal na tibia.de nie jest polowany , a cala akcja to nieporozumienie (jasne , ciekawe czy to lyknol ?) , mozecie odrazu zassac tam filmik , da sie go obejrzec bez krecenia nosem.


EDIT : wlasnie zauwarzylem tam post Roffu , troche swiatla rzócil na cala sprawe, Tharr, mozesz reportowac Malakas , niech go zbanuja ;D
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?

Ostatnio edytowany przez Ajron 88 - 11-11-2006 o 00:00.
Ajron 88 jest offline  
stary 11-11-2006, 00:42   #2388
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ajron 88 Pokaż post
http://tibia.gamigo.de/forum/showthread.php?t=102976

Z tego co Yuperdo pisal na tibia.de nie jest polowany , a cala akcja to nieporozumienie (jasne , ciekawe czy to lyknol ?) , mozecie odrazu zassac tam filmik , da sie go obejrzec bez krecenia nosem.


EDIT : wlasnie zauwarzylem tam post Roffu , troche swiatla rzócil na cala sprawe, Tharr, mozesz reportowac Malakas , niech go zbanuja ;D
ale znoobil.... 25 uhow okolo... brak parwie manasow.. i jeszcze zamiast leciec na demone czy poh... ehh jednym slowem porazka. jakby malakas umial sie uahc to by go nawet nie uszkodzili
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 11-11-2006, 01:22   #2389
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 37

Posty: 327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon Pokaż post
ale znoobil.... 25 uhow okolo... brak parwie manasow.. i jeszcze zamiast leciec na demone czy poh... ehh jednym slowem porazka. jakby malakas umial sie uahc to by go nawet nie uszkodzili
poprawie cie , jakby Malakas mial uh'y to by go nie zabili ;D
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline  
stary 11-11-2006, 09:01   #2390
Adelao
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Zlotoryja

Posty: 110
Imię: Adelao
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 60
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nimuro Pokaż post
Hehe jeżeli chodzi o dzisiaj to:16:22 You lose 224 hitpoints due to an attack by Gaostic.
16:22 You lose 238 hitpoints due to an attack by Keekz'Lorenzo.
16:24 Keekz'Lorenzo [124]: 10 seconds to pay boh
16:24 Keekz'Lorenzo [124]: or you will be hunted forever
HAHA uciekałem z -3 scarabów nie był to jakiś chwalebny czyn z ich strony.Liczyli na łatwy łup ale jakoś nie wyszło.
a tak btw nie chce się żalić ale gdzie ten cały śmieszny consensus czy jak im tam i reszta którzy niby z nimi walczą ?xD
Jak my mamy wygrac to wojne jak keekz~ podchodzi do boltiny i mowi pay 30k now a ona ok come to depo -.- podchodzi do nastepnego i mowi pay 90k a ten kretyn tez placi... Ja nie bede siedział caly dzien przed kompem i czekac az oni zrobia mass loga. Wole isc na miasto i sobie cos wypic
Adelao jest offline  
stary 11-11-2006, 12:07   #2391
Nimuro
Użytkownik Forum
 
Nimuro's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 41
Domyślny

Ileś tam postów up do Pawlona.Jak mam niby wam pomuc ? na 60lv ? może za free runy wysyłać albo coś.Ale i tak każdy zna prawdę że 3/4 z consensus to jak też ktoś napisał wyżej pipki bo się boją o swoją postać najlepiej wogule się nie logujcie i piszcie retired albo ze pracujecie albo Bóg wie co jeszcze.

Mówiłem Sinidowi żeby nie szedł expić aff
Nimuro jest offline  
stary 11-11-2006, 12:17   #2392
Komandos Strong
Użytkownik Forum
 
Komandos Strong's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Saivuz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Waldek chill out szkoda ze Marcin padl no ale tak juz jest ja juz zrozumialem ze nie ma co na galanie siedziec moze w koncu do Was tez to kiedys dotrze lov ya guys :*
__________________
Alan Shearer - Legend Lives
Komandos Strong jest offline  
stary 11-11-2006, 12:28   #2393
Adelao
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Zlotoryja

Posty: 110
Imię: Adelao
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 60
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nimuro Pokaż post
Ileś tam postów up do Pawlona.Jak mam niby wam pomuc ? na 60lv ? może za free runy wysyłać albo coś.Ale i tak każdy zna prawdę że 3/4 z consensus to jak też ktoś napisał wyżej pipki bo się boją o swoją postać najlepiej wogule się nie logujcie i piszcie retired albo ze pracujecie albo Bóg wie co jeszcze.

Mówiłem Sinidowi żeby nie szedł expić aff
LOL, my będziemy sobie robić co chcemy mozemy nawet isc w retired na rok i zobaczymy wtedy kto stawi opor "hwl"
Adelao jest offline  
stary 11-11-2006, 12:53   #2394
Komandos Strong
Użytkownik Forum
 
Komandos Strong's Avatar
 
Data dołączenia: 17 11 2004
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Saivuz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adelao Pokaż post
LOL, my będziemy sobie robić co chcemy mozemy nawet isc w retired na rok i zobaczymy wtedy kto stawi opor "hwl"
oO pan kozaczek a powiedz mi chlopcze czy kiedykolwiek brales udzial w open battle, czy padles na wojnie i czy w koncu ruszyles dupsko z pz ?? jezeli nie zrobiles tych rzeczy to stfu
__________________
Alan Shearer - Legend Lives
Komandos Strong jest offline  
stary 11-11-2006, 12:56   #2395
Ascario
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Złotoryja

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Askara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nimuro Pokaż post
Ileś tam postów up do Pawlona.Jak mam niby wam pomuc ? na 60lv ? może za free runy wysyłać albo coś.Ale i tak każdy zna prawdę że 3/4 z consensus to jak też ktoś napisał wyżej pipki bo się boją o swoją postać najlepiej wogule się nie logujcie i piszcie retired albo ze pracujecie albo Bóg wie co jeszcze.

Mówiłem Sinidowi żeby nie szedł expić aff
Dlaczego kazdy kto ma problem z Hwl odrazu na nas narzeka? Ja nie potrafie walczyc, nigdy tego nie robilem, jezeli z ravertona taki wojownik to dlaczego tylko tutaj na forum sapie? Niech sobie kupi pacca i zacznie walczyc. Majac 60 lvl nic wielkiego nie zrobisz, ale jestes taka sama pipka jak ja bo sie im nie postawisz, tylko czekasz az cos sie stanie zeby ponarzekac na nas. Jezeli przestaniemy sie logowac to Hwl dopiero sie rozkreci =] Wtedy bedziesz mogl miec pretensje tylko do samego siebie.
Ascario jest offline  
stary 11-11-2006, 14:31   #2396
sliver
Zbanowany
 
sliver's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 484
Świat: Galana
Domyślny

to juz nie chodzi o to ze ktos liczy niby na was... Tylko juz nawet na tym forum bylo z 5 razy pisane o wielkim powstaniu Rel~~ podobnych gildi i ze teraz dopiero sie zacznie, i ze "zobaczmy kto wygra tym razem i kto bedzie mocniejszy". Nie mam ochoty teraz tego szukac pare stron przed i cytowac tutaj. Ale gdy juz widze 4-5 raz to samo ze teraz macie przewage i teraz bedziecie walczyc do upadlego to mi sie chce smiac...

To ze nie chce wam sie bic bez konca i czekac w pz na pz locka ktoregos z hwli to sie wam nie dziwie bo rl life jest o wiele ciekawsze. Poprostu zwrocilem uwage wlasnie na ten element..

POZDRO ASCARIO

mam nadzieje ze nie wypisuje glupot zeby nie byc hunted <joke> rotlmao
sliver jest offline  
stary 11-11-2006, 15:51   #2397
Arkuss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 70
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 58
Skille: marne
Poziom mag.: 6
Domyślny

Pierdzelicie i pierdzielicie... "60lvl nic nie pomoze, 70 nic nie zrobi, wszyscy jak maja problemy to do nas... zabili mnie HWLe, musialem placic, kocham mariole, jezdze na łyżwach, mam 2 strzalowe sd..." głupoty, głupoty i jeszcze raz głupoty!!!

Czy ktos z was patrzyl na Sofftmupparne??? Jakie to lvle??? Jakbyscie nie zauwazyli to nie chodzi o lvl tylko o "jedność" w JEDNOSCI SIŁA.
W grupie kazdego zabijesz, a prawie 3/4 galany chce rozbic ''Talibow'' ale co maja zrobic sami? patrza jak server na ktorym graja juz dlugi czas ulega kompletnej degradacji moralnej i uzytkowej... Trzeba sie zebrac stworzyc guildie i ze spokojem wszystko ulozyc i czekac na efekty

Wiec nie pier****** o tym ze srednie lvl nic nie pomoga to mozna ocenic dopiero po tym jak sie polacza i zaczna walczyc...

pozdrawiam
__________________
Arkus
Arkuss jest offline  
stary 11-11-2006, 16:11   #2398
Ajron 88
Użytkownik Forum
 
Ajron 88's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Lokacja: Kluczbork
Wiek: 37

Posty: 327
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arkuss Pokaż post
Pierdzelicie i pierdzielicie... "60lvl nic nie pomoze, 70 nic nie zrobi, wszyscy jak maja problemy to do nas... zabili mnie HWLe, musialem placic, kocham mariole, jezdze na łyżwach, mam 2 strzalowe sd..." głupoty, głupoty i jeszcze raz głupoty!!!

Czy ktos z was patrzyl na Sofftmupparne??? Jakie to lvle??? Jakbyscie nie zauwazyli to nie chodzi o lvl tylko o "jedność" w JEDNOSCI SIŁA.
W grupie kazdego zabijesz, a prawie 3/4 galany chce rozbic ''Talibow'' ale co maja zrobic sami? patrza jak server na ktorym graja juz dlugi czas ulega kompletnej degradacji moralnej i uzytkowej... Trzeba sie zebrac stworzyc guildie i ze spokojem wszystko ulozyc i czekac na efekty

Wiec nie pier****** o tym ze srednie lvl nic nie pomoga to mozna ocenic dopiero po tym jak sie polacza i zaczna walczyc...

pozdrawiam
Muppy sfragowaly tyle osbo bo atakowali nic nie spodziewajacych sie ludzi , watpie zeby udalo im sie zfragowac tyle osob gdyby wszsyscy byli czescia otwartego konfliktu.
__________________
19:12 Seemes: does that mean your br?
19:12 Wabasi: -aims shotgun- whos BR?
Ajron 88 jest offline  
stary 11-11-2006, 16:19   #2399
Arkuss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 70
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 58
Skille: marne
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ajron 88 Pokaż post
Muppy sfragowaly tyle osbo bo atakowali nic nie spodziewajacych sie ludzi , watpie zeby udalo im sie zfragowac tyle osob gdyby wszsyscy byli czescia otwartego konfliktu.
A czy ja powiedzialem ze to ma byc guildia ktora odrazu bedzie czescia tego konfliktu i oglosi deklaracje wojenna??
__________________
Arkus
Arkuss jest offline  
stary 11-11-2006, 17:31   #2400
GALLana_ANONIM
Użytkownik forum
 
GALLana_ANONIM's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Świat: Galana
Poziom: big
Poziom mag.: 60
Domyślny

Co wy w ogole pierdolicie (relictusy) gadacie pla pla pla (nie chce mi się cytować)
a lepiej porównajcie się do strony przeciwnej, pyk i juz jest akcja, wszyscy lecą w grupie i są na miejscu... a wy se dalej pierdolcie głupoty : ) pozdro piczki ; *

Ostatnio edytowany przez GALLana_ANONIM - 11-11-2006 o 17:33.
GALLana_ANONIM jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:08.


Powered by vBulletin 3