Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Galana

Notki

Galana Wydarzenia ze świata Galana.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-11-2006, 08:24   #3061
Colorion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2005
Wiek: 33

Posty: 152
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana
Poziom: 110
Skille: 88\84
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon Pokaż post
np jakie slowa? zauwazyles ze jak ja zadeklarowalem sie tutaj na forum ze nie walcze bo zalamka jak patrze co nasi robia(bitwa thais it) to od tego czasu nei bylo ani jednej akcji poza wypadami kondy i sorcow? no i bitwa w ab ale to bylo ustawione, poza tym hwl expi jak chce i nikt nie przeszkadza.

ktos tam mowil o kasie, zaplacilem za 3 kumpli + mam jeszzce ok 300k w dp, nie kase mam, ale owszem nie zarabialbym przez PA.

splacilem sie bo splacili sie jedyni ludzie przez ktorych bylem w tej wojnie odp oczatku, sorki ale nie bede walczycl dla ludzi co maja mnie w duipe, a tak to wyglada z tymi co zostali w wojnie. i szczerze mwiac malo mnie onbchodzi co napiszecie, ja wiem swoje a klocic sie lubie
Moze ci sie nei chce walczyc ale co z tymi wszystkimi zapewnieniami ze "jestes zbyt dumny zeby cokolwiek zaplacic" i ze wolales zmienic serv. Nie chce ci sie walczyc to idz teraz zmienic serv wg tego co powiedziales
I co zrobiles po tej calej propagandzie na temat "lithum bija tych co placili"
Jednak ta twoja górnolotna gadka nic nie warta
I ja tez wyszedlem bo mnie wszyscy w dupie mieli i juz "spostrzegli" ze bylem szpiegiem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon Pokaż post
ja ci powiem, skopo predzej zobaczy dr leppera niz kase od nas jakas xD
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon Pokaż post
ja mam tylko nadzieje ze nikt nie bedzie na tyle naiwny by to zaplacic...
i tak bedzie traktowany jak szmata... a do tego preczej czy pozniej padnie za byle powod, no chyba ze naprawde by robil za pomiotlo i sie by taki nie wychylal. ale ja nie potrafie tak grac, udawac ze nie wiedze jak ich kumple bija moich za friko, albo wychodzic ze spawna bo oni akurat maja ochote poexpic.
O zmianie swiatow nie ma na tym forum zdaje sie

mi sie juz splacic nie pozwola, pewnie za duzo dostali od consensus
__________________
Proud admin of http://tibia4u.yoyo.pl

Ostatnio edytowany przez Colorion - 28-11-2006 o 14:01.
Colorion jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-11-2006, 12:06   #3062
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Colorion Pokaż post
Moze ci sie nei chce walczyc ale co z tymi wszystkimi zapewnieniami ze "jestes zbyt dumny zeby cokolwiek zaplacic" i ze wolales zmienic serv. Nie chce ci sie walczyc to idz teraz zmienic serv wg tego co powiedziales
I co zrobiles po tej calej propagandzie na temat "lithum bija tych co placili"
Jednak ta twoja górnolotna gadka nic nie warta
I ja tez wyszedlem bo mnie wszyscy w dupie mieli i juz "spostrzegli" ze bylem szpiegiem.
zgadza sie tyle ze nie przewidzialem wtedy opcji ze wszyscy kumple sie zdecyduja splacic

a o zmianie serwa nigdy nic nie naipsalem, moge sie o to z kazdym zalozyc, ja powiedzialem ze tharrin to ostania postac juz z rok temu i tak jest i bedzie.
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 28-11-2006, 12:14   #3063
Cataclism
Użytkownik Forum
 
Cataclism's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Włocławek
Wiek: 36

Posty: 304
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asterix
Profesja: Elite Knight
Świat: Lunara
Poziom: 135
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arkuss Pokaż post
Dobra tez sie splacilem, albo tak mi sie wydaje
splaciles tylko musisz poczekac az dorwe dajmosa dont worry :*
__________________
Show me the road and i will find my own
You build your bridges and i'll burn em down.
Cataclism jest offline  
stary 28-11-2006, 14:25   #3064
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny ...

Ajron
Na was to mi brakuje slow. Typowy polaczek PLACI za wojne... Najpierw jest tak a ja mam gdzies tibie, obracam 7 lasek na imprezie itp, zaplacilem bo nic sie nie dzialo. Czemu nie poszliscie z konda i lovize walczycie na demon helmet ? Jakby bylo was wiecej to Hwl by baty zebralo ... Ale tharrinek woli gadac, ze nie robia zadnych akcji. tak wygodniej. Jaj to ty nie masz zeby skonczyc z tibia. Najlepsza jest twoja propaganda nie placice bo tamto i siamto. I teraz ten swoj jad na hwl wreszcie zamkniecie w sobie. BOltina ma racje kazdy wklada troche serca w chara, ale bez przesady nie placi sie w wojnie ... ;/

@catri
Huntuj dajmosa ;]

Ostatnio edytowany przez Poznanski Rycerz - 28-11-2006 o 14:28.
Poznanski Rycerz jest offline  
stary 28-11-2006, 15:39   #3065
Adelao
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Zlotoryja

Posty: 110
Imię: Adelao
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 60
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poznanski Rycerz Pokaż post
Ajron
Na was to mi brakuje slow. Typowy polaczek PLACI za wojne... Najpierw jest tak a ja mam gdzies tibie, obracam 7 lasek na imprezie itp, zaplacilem bo nic sie nie dzialo. Czemu nie poszliscie z konda i lovize walczycie na demon helmet ? Jakby bylo was wiecej to Hwl by baty zebralo ... Ale tharrinek woli gadac, ze nie robia zadnych akcji. tak wygodniej. Jaj to ty nie masz zeby skonczyc z tibia. Najlepsza jest twoja propaganda nie placice bo tamto i siamto. I teraz ten swoj jad na hwl wreszcie zamkniecie w sobie. BOltina ma racje kazdy wklada troche serca w chara, ale bez przesady nie placi sie w wojnie ... ;/

@catri
Huntuj dajmosa ;]
Konda chciał isc swoja ekipa to poszedl...Wiec nie pierdol o czyms o czy mnie masz pojecia...
Adelao jest offline  
stary 28-11-2006, 15:45   #3066
Bartol1
Użytkownik Forum
 
Bartol1's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006

Posty: 138
Stan: Na Emeryturze
Imię: Navoxiv
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 110
Skille: 97
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poznanski Rycerz Pokaż post
Ajron
Na was to mi brakuje slow. Typowy polaczek PLACI za wojne... Najpierw jest tak a ja mam gdzies tibie, obracam 7 lasek na imprezie itp, zaplacilem bo nic sie nie dzialo. Czemu nie poszliscie z konda i lovize walczycie na demon helmet ? Jakby bylo was wiecej to Hwl by baty zebralo ... Ale tharrinek woli gadac, ze nie robia zadnych akcji. tak wygodniej. Jaj to ty nie masz zeby skonczyc z tibia. Najlepsza jest twoja propaganda nie placice bo tamto i siamto. I teraz ten swoj jad na hwl wreszcie zamkniecie w sobie. BOltina ma racje kazdy wklada troche serca w chara, ale bez przesady nie placi sie w wojnie ... ;/

@catri
Huntuj dajmosa ;]
Konda nikomu nie powiedzial o tym ataku, gdyby dal znac poszedlbym na 100%

A tekstem obracam 7 panienek na imprezie to mnie rozwaliles
Najlatwiej stac z boku i krytykowac, ale gdy przyjdzie do zrobienia czegos to wszyscy z wielkimi japami nagle znikaja...
Bartol1 jest offline  
stary 28-11-2006, 17:50   #3067
Boltina89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 11 2006
Lokacja: Poznan

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Boltina
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 129
Skille: 100/71
Poziom mag.: 21
Domyślny

Sluchajcie , prawda jest taka, iz Konda po OpenBattle gdy zobaczl jak to wszystko wyglada stwierdzil, ze woli isc swoja paczka i byc bardziej zgranym, a nizeli walczyc razem z noobami(nie ze jestescie noobami, ale on moze tak myslec).

Bylem na DHQ i wiem, ze gdyby przyszlo 5-8 osob wiecej ( A BYLO DUUUZO CZASU) to Lith~ raczej nie mialo by szans. Dlatego tym bardziej nie rozumiem dzialan Kondy. Czy on chce to wygrac czy nie. Bo robi nie tak by wygrac, ale by bylo mu wygodnie. Lith~ nie patrzy jaki kto ma lvl, kazdy sie przyda. Dajmosa biora na akcje. A tu nie chca brac Tharrina albo Navo~... Akurat tu dostrzegam nutke olewania reszty team'u. Wiele osob zginelo i zaplacilo zyciem dla pewnej sprawy. A gdy rodzi sie szansa obrocenia losow wojny w druga strone Konda postanawia isc na polowe Lith~ 6 osoba z Sira Shier Gru~ i Rattzorem co sami widzicie jakie maja PVP. Widzialem co pisalo Lith~ , ze najpierw walic Gru~ bo to najwiekszy noob... Niech sie lepiej zastanowia jak chca ta wojne wygrac...

Tharrin zrobil jak chcial. Moze i stracil reszte Waszego szacunku, ale dajmy temu juz spokoj. Widzieliscie jak padali Cons~ i AS na battle's??? Byli olewani przez reszte zespolu i skazywani na smierc bez pomocy, dlatego rozumiem, ze mogli sie oburzyc zdenerwowac i odejsc...

Pozdro*troche sie rozpisalem
__________________
Power of my Bolts
Boltina89 jest offline  
stary 28-11-2006, 18:13   #3068
Adelao
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Zlotoryja

Posty: 110
Imię: Adelao
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 60
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Boltina89 Pokaż post
Sluchajcie , prawda jest taka, iz Konda po OpenBattle gdy zobaczl jak to wszystko wyglada stwierdzil, ze woli isc swoja paczka i byc bardziej zgranym, a nizeli walczyc razem z noobami(nie ze jestescie noobami, ale on moze tak myslec).

Bylem na DHQ i wiem, ze gdyby przyszlo 5-8 osob wiecej ( A BYLO DUUUZO CZASU) to Lith~ raczej nie mialo by szans. Dlatego tym bardziej nie rozumiem dzialan Kondy. Czy on chce to wygrac czy nie. Bo robi nie tak by wygrac, ale by bylo mu wygodnie. Lith~ nie patrzy jaki kto ma lvl, kazdy sie przyda. Dajmosa biora na akcje. A tu nie chca brac Tharrina albo Navo~... Akurat tu dostrzegam nutke olewania reszty team'u. Wiele osob zginelo i zaplacilo zyciem dla pewnej sprawy. A gdy rodzi sie szansa obrocenia losow wojny w druga strone Konda postanawia isc na polowe Lith~ 6 osoba z Sira Shier Gru~ i Rattzorem co sami widzicie jakie maja PVP. Widzialem co pisalo Lith~ , ze najpierw walic Gru~ bo to najwiekszy noob... Niech sie lepiej zastanowia jak chca ta wojne wygrac...

Tharrin zrobil jak chcial. Moze i stracil reszte Waszego szacunku, ale dajmy temu juz spokoj. Widzieliscie jak padali Cons~ i AS na battle's??? Byli olewani przez reszte zespolu i skazywani na smierc bez pomocy, dlatego rozumiem, ze mogli sie oburzyc zdenerwowac i odejsc...

Pozdro*troche sie rozpisalem
Kurwa kolejny kretyn ktory komentuje rzeczy o ktorych nie ma pojecia, tharrin nie byl na vent w sumie nie widzialem go od momentu kiedy padl (Bo powiedzial ze nie ma ochoty do walki.) to ma pecha, navoxiva tez nie bylo wiec na co on narzeka? Wiec ty nie mow ze konda nie chciał isch wziasc na akcje bo np. Sira Shier ktora nie widzial nic o akcji dowiedzial sie jak juz wszyscy byli wylogowani na hero, a jednak doszedl. A ci ktorzy nie mieli 100+ byli na noob charach aby blokowac...

P.s.
17:00 Wielki dajmos [57]: 16:44 YOU SEE A DEAD HUMAN (VOL:10). YOU RECOGNIZE BANIAQ. HE WAS KILLED BY WIELKI DAJMOS.
17:00 Ale Maciek [55]: Podnieca Cię to ?
17:01 Wielki dajmos [57]: nie nudzilo mi sie
17:01 Wielki dajmos [57]: smutny dzien
17:01 Wielki dajmos [57]: kolejna laska z fizyki
17:01 Wielki dajmos [57]: juz 3 mam ^^
17:01 Ale Maciek [55]: co za kretyn :S

Widac, że dla nie których tibia wazniejsza niz szkola
Adelao jest offline  
stary 28-11-2006, 18:25   #3069
Boltina89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 11 2006
Lokacja: Poznan

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Boltina
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 129
Skille: 100/71
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adelao Pokaż post
Kurwa kolejny kretyn ktory komentuje rzeczy o ktorych nie ma pojecia, tharrin nie byl na vent w sumie nie widzialem go od momentu kiedy padl (Bo powiedzial ze nie ma ochoty do walki.) to ma pecha, navoxiva tez nie bylo wiec na co on narzeka? Wiec ty nie mow ze konda nie chciał isch wziasc na akcje bo np. Sira Shier ktora nie widzial nic o akcji dowiedzial sie jak juz wszyscy byli wylogowani na hero, a jednak doszedl. A ci ktorzy nie mieli 100+ byli na noob charach aby blokowac...
Nie jestem zadnym kretynem. Powiedzialem co uwazalem za sluszne, a Ty mogles spokojnie wytlumaczyc, a nie sie tu oburzac na cale forum. Myslalem, ze jesli potrafili byc na noobcharach to potrafiliby wejsc na main chary i walczyc etc.

Pozdro
__________________
Power of my Bolts
Boltina89 jest offline  
stary 28-11-2006, 18:27   #3070
Bartol1
Użytkownik Forum
 
Bartol1's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006

Posty: 138
Stan: Na Emeryturze
Imię: Navoxiv
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 110
Skille: 97
Poziom mag.: 20
Domyślny

Nie bylo mnie bo bylem w pubie na piwku... Ale gdyby mi dal znac wczesniej (od rana do godz 16 bylem na MSN) to zorganizowalbym sobie reszte dnai tak zeby byc na akcji,a potem rozrywki
A po drugie to nie byl pierwszy raz gdy Konda i spółka robią akcje na własną ręke...
Bartol1 jest offline  
stary 28-11-2006, 18:29   #3071
Bartol1
Użytkownik Forum
 
Bartol1's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006

Posty: 138
Stan: Na Emeryturze
Imię: Navoxiv
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 110
Skille: 97
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Boltina89 Pokaż post
Nie jestem zadnym kretynem. Powiedzialem co uwazalem za sluszne, a Ty mogles spokojnie wytlumaczyc, a nie sie tu oburzac na cale forum. Myslalem, ze jesli potrafili byc na noobcharach to potrafiliby wejsc na main chary i walczyc etc.

Pozdro
Tam jest bramka levelowa...
Bartol1 jest offline  
stary 28-11-2006, 18:30   #3072
Adelao
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Zlotoryja

Posty: 110
Imię: Adelao
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 60
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bartol1 Pokaż post
Nie bylo mnie bo bylem w pubie na piwku... Ale gdyby mi dal znac wczesniej (od rana do godz 16 bylem na MSN) to zorganizowalbym sobie reszte dnai tak zeby byc na akcji,a potem rozrywki
A po drugie to nie byl pierwszy raz gdy Konda i spółka robią akcje na własną ręke...
Nie ma pretensji do Ciebie o to i w 100% Cie rozumie

@Boltina! Aby moc wejsc Na Demon Helmet Qest trzeba miec 100 lvl !!!!
Adelao jest offline  
stary 28-11-2006, 19:18   #3073
Azenus
Użytkownik Forum
 
Azenus's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Suwałki

Posty: 217
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adelao Pokaż post
Nie ma pretensji do Ciebie o to i w 100% Cie rozumie

@Boltina! Aby moc wejsc Na Demon Helmet Qest trzeba miec 100 lvl !!!!
Masz wątpliwości że ktoś tutaj/on tego nie wie?
Azenus jest offline  
stary 28-11-2006, 19:45   #3074
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny ...

@up
Kolego, Adelado tylko to wiedzial wiec nie udawaj.

@Navoxiv
Wiedzialem, ze ktos napisze cos w tym w stylu, chociaz nie watpie, ze byles w pubie. ^^ chociaz jeden

@All
Konda jest taki zly i nikomu nie mowi, no popatrzcie ... Taka konspiracje z tego robil ze to masakra.

@Adelado
Okresik? Tak tym jadem plujesz. Dzieki, ze nam powiedziales, ze jest bramka lvlowa!! <OK>

@boltina
Lithium by dalo loga jakby ich wiecej bylo ^^

@ironia
Miec kogos takiego w gildi jak tharrin, co placi, ale za wszystkich to wielkie szczescie. ^^ haha
Poznanski Rycerz jest offline  
stary 28-11-2006, 19:49   #3075
Arkuss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 70
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 58
Skille: marne
Poziom mag.: 6
Domyślny

Skończcie juz tą żenade i pier******* o tym jaki kto jest i w ogole... nikogo nie znacie tak naprawde bo to jest wirtualny świat i każdy zachowuje sie odmiennie do zwykłego, szarego życia... Zajmijmy sie teraz prawdziwymi wydarzeniami z Galany, bo mało polakow w tej chwili walczyc itd.

Lithium rzadzi i zobaczymy jak bedzie!

@Cat~
Dziekuje

@up
Mozesz juz skonczyc? sprobuj na forum tibia.com tam jest wiecej czytelnikow
__________________
Arkus

Ostatnio edytowany przez Arkuss - 28-11-2006 o 19:52.
Arkuss jest offline  
stary 28-11-2006, 19:50   #3076
Kenseji
Użytkownik Forum
 
Kenseji's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 88
Imię: Kejisey
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Domyślny

Hehe poznanski rycerz,jestes kompletnym idiotą.

Na galanie nic sie nie dzieje specjalnego,nooby placa,konda sie loguje od czasdu do czasu,nic ciekawego.
__________________
WWW.MOHRADIO.COM
Kenseji jest offline  
stary 28-11-2006, 20:38   #3077
Poznanski Rycerz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 33

Posty: 639
Stan: Na Emeryturze
Imię: Raverton
Świat: Galana
Poziom: 96
Skille: 92/47
Poziom mag.: 19
Domyślny ...

@up
Twoj stary ^^

zeby mi posta nie usuneli ;]

Duzo osob z united soul przechodzi do lithium sa tak zwanymi POWERSEEKERAMI.
Poznanski Rycerz jest offline  
stary 28-11-2006, 20:48   #3078
Adelao
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 10 2006
Lokacja: Zlotoryja

Posty: 110
Imię: Adelao
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 60
Poziom mag.: 50
Domyślny

@Poznanski~, Ja to mowilem boltinie poniewaz mowila zeby zamiast noob charmi isc mainami co jest nie mozliwe tam :S Bo jest bramka lvl
Adelao jest offline  
stary 28-11-2006, 21:21   #3079
Bru666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2006

Posty: 40
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Adelao.. możesz mi jakoś racjonalnie wytłumaczyć waszą "taktykę"? Ci, co nie mieli 100+ poszli blokować.. noobcharami.. a co wy chcieliście nimi blokować? huntery? No wiesz, w sumie to wasza sprawa jeśli woleliście tylko stać i blokować zamiast włączyć się do ewentualnej walki mainami..
Zaraz się posypią bluzgi, że po ch** taki post, przecież mogli paść, a ty taki, a ty nietaki..
Dead w zamian za możliwego fraga/fragi to chyba mała cena skoro i tak za bardzo tu nie gracie? No chyba, że powiedzieć komuś, że ma się 60 ms i się nim nie gra jest lepsze od tego, że ma się 58/9 ms i padło się, ale za to zdobyło fraga..
__________________
Hej dzieciaki niech zapłoną serca! Każdy policjant to jebany morderca!
/The Analogs
Bru666 jest offline  
stary 28-11-2006, 21:21   #3080
Boltina89
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 11 2006
Lokacja: Poznan

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Boltina
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 129
Skille: 100/71
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adelao Pokaż post
@Poznanski~, Ja to mowilem boltinie poniewaz mowila zeby zamiast noob charmi isc mainami co jest nie mozliwe tam :S Bo jest bramka lvl
Ale juz za bramka lvl gdzie mozna spokojnie bylo przyprowdzic lithium....
Poza tym nie wiem czy wiesz, ale Oen padl poza bramka lvl. I juz tak konczac wywod, jak sam napisal Navo~ mozna ich bylo powiadomic to by tez poszli...Navoxiv Tharrin etc...

Arkuss ma racje. Skonczmy oceniac i oczerniac innych skoro ich nie znamy z rl... Chociaz potencjal inteligencji mozna tez wyczuc ooprzez rozmowy pisane, patrz Colorion Zimp...Ludzie na poziomie, bez klotni i zawsze sluza pomoca. Szkoda, ze tylko tak malo ppl jest ok .Reszta to sie lubi popisywac jak to trzeba zrobic, co placic i gdzie bramki lvl... NVM...

Zacznijmy madrzejszy temat...Np.....Polska Rosja (19-25 19-25 25-23 25-21 15-11)

@Bru popieram Twoje zdanie i wlasnie o to mi chodzilo piszac o DHQ...
__________________
Power of my Bolts

Ostatnio edytowany przez Boltina89 - 28-11-2006 o 21:23.
Boltina89 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:28.


Powered by vBulletin 3