Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-04-2006, 23:02   #21
Crocir
Zbanowany
 
Crocir's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Barlinek
Wiek: 31

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dark Stitl
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

@Fluro: nie radze ci sicagac filmikow z zabicia babila ob sam z pempolem i lordem w.y. "zakeylogerowywalem" jednego oni mieli rozeslac tym violletzom itd. ale violletz sie nie dal
Crocir jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-04-2006, 21:19   #22
ciechanowiec
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Za górami

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: UTAJNIONE
Profesja: Sorcerer
Gildia: Phoenix
Świat: Thais
Poziom: 25
Skille: 15/21
Poziom mag.: 26
Domyślny

no może i mnie huntowałes ale ani razu nie zabiłeś ^^
ciechanowiec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-04-2006, 20:35   #23
kali zioom
Guest
 

Posty: n/a
Szczęśliwy VInera sux

Na sam poczatek mojego 1postu chcialbym powiedziec ze Polacy a dokladniej mily mag~~ dobrze zrobil zabijajac babila poniewaz Venz bedzie mialo przynajmniej malo pamiatke po Polakach odchodzacych z Vinery (Sam jestem jednym z tych odchodzacych) gdyby nastapila zwojna bylaby ona jedno stronna i z gory przesadzona z 3wzgeldow
1.Ilosci osob w mcy team
2. lvlach osob z mcy team
3.a ostatnim i najwazniejszym jest to ze mcy jest zgrane a Polacy nie calkiem (np. ja zostalem hackniety przez Nawalonego Panka ktory byl moim dobrym qmpelm wyslal mi keylogera przyklejonego do zdjecia jego siostry )
A i na koncu cos do ciechanowca Sujas cie nie zabil ale ja owszem pamietam to jakby to bylo wczoraj tylko jeden jest noobek ktory zamiast uciekac do templa lub dp ucieka za miasto (zabilem cie wtedy po sie sapales do pierniqa)
PozDro Dla MoICh Qmpli z VInEry wasz kalili-knight =)
Nie gram juz na vinerze z powodu hacka i stary calego swojego eq =/ i lvla
NIe bede sie chwalil tak jak niektorzy z was kogo znam na vinerze bo to po prostu strata czasu lepiej przyskillic xD

Ostatnio edytowany przez kali zioom - 16-04-2006 o 20:50.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-04-2006, 17:35   #24
Texterus
Użytkownik Forum
 
Texterus's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pythera
Poziom: 55+
Skille: 80+/80+
Texterus ma numer GG 5168083
Domyślny

Nooo sujas mam nadzieje, ze sie spotkamy na nowym swiecie.
Ja teraz sobie biegam po pytherze z kumplami z podworka ktorzy sie podniecali ze 30 lvl wbilem w 15 dni ;p.
Teraz nie mam duzo czasu na gre bo tata w domciu ale juz w niedziele wyjezdza. Nie to ze nie lubie swojego starszego ale po prostu nie pozwala mi pograc.
Texterus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 00:39   #25
Magin Gewu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 10 2005
Lokacja: Marki
Wiek: 33

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mort Azkan
Profesja: Druid
Gildia: FF
Świat: Vinera
Poziom: up
Skille: up
Poziom mag.: up
Magin Gewu ma numer GG 1720489
Domyślny

Mozliwe że i ja sie przeniose na new server ale jeszcze nie jest to pewne jakby co to napiszcie mi priv (oczywiscie ci kogo znam) na jakich servach bedziecie grac
Magin Gewu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2006, 01:26   #26
Robert Nasty Marley
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 03 2006
Lokacja: Polska SE

Posty: 10
Robert Nasty Marley ma numer GG 5291595
Domyślny

z tego co widze wszyscy beda emigrowac na nowy serwer zrobie wiec to co Sujas pacca i elit knighta zrobic dobrego tyle ze gra na non pvp jest wedlug mnie nudna do zobaczenia na nowym serwie ludziki
ps 19.04 babil zabity przez mino maga hehe
Robert Nasty Marley jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2006, 19:05   #27
Texterus
Użytkownik Forum
 
Texterus's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pythera
Poziom: 55+
Skille: 80+/80+
Texterus ma numer GG 5168083
Domyślny

ja zrobie chyba pallka
wasiu jakbys emigrowal to wez mnie msg na gg czy tutaj na priv
Texterus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 10:28   #28
Virius the Master
Zbanowany
 
Virius the Master's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 105
Stan: Niegrający
Domyślny

Nie pierdolcie, Babil jest spoko, ja też gram na Vinera, i muszę wam powiedzieć, że jak na h lvla to on jest BARDZO spoko.
Virius the Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 19:12   #29
Maxxel
Użytkownik forum
 
Maxxel's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006

Posty: 27
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virius the Master
Nie rzodkiewka jest supercie, Babil jest spoko, ja też gram na Vinera, i muszę wam powiedzieć, że jak na h lvla to on jest BARDZO spoko.
lol !!!!!!!!!!! Jak gościu który zabija polaków za nic (może za to że żyją) moze być "BARDZO spoko". Ty sie lepiej zastanów co piszesz !!!!! Jak to jest rzeczywiście twój kumpel to czy on wie że jesteś pl ??? Jak nie to mu to powiedz ciekawe jak tez żul zareaguje.


PS: Możecie mi dać za to bana !!!! I mnie to gówno obchodzi ale to powiem :

Babil to _IEB@NY RASISTA !!!!!!

Ku.wa napisalem _IEB@NY bo mi cenzurowalo

Ostatnio edytowany przez Maxxel - 25-04-2006 o 19:15.
Maxxel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2006, 23:42   #30
Magin Gewu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 10 2005
Lokacja: Marki
Wiek: 33

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mort Azkan
Profesja: Druid
Gildia: FF
Świat: Vinera
Poziom: up
Skille: up
Poziom mag.: up
Magin Gewu ma numer GG 1720489
Domyślny

GZ dla Babila naszego ukochanego Venezuelczyka który ma niesamowita zdolnosc przetrwania a mianowicie killed by minotaur mage no comment plx
Magin Gewu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 00:38   #31
Zespol Downa
Guest
 

Posty: n/a
Problem

a ja myslalem ze polacy sa cierpliwi heeheheheheh
babile tez nie beda grac wiecznie moze trzeba tylko poczekac na swoja kolej??:/
a babil to faktycznie **** wiec nie pier**dol ze jest spoko bo to najgorszy frajer
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2006, 22:34   #32
Valex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 05 2006

Posty: 20
Domyślny

Narescie ktos skopal dupe Babilowi!!! Sam gram na Vinera i Babil tez mnie wkuzal. Bardzo sie ciesze ze pokazalismy mu kto zadzi tibia
Valex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-05-2006, 23:03   #33
Magin Gewu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 10 2005
Lokacja: Marki
Wiek: 33

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mort Azkan
Profesja: Druid
Gildia: FF
Świat: Vinera
Poziom: up
Skille: up
Poziom mag.: up
Magin Gewu ma numer GG 1720489
Domyślny

"Bardzo sie ciesze ze pokazalismy mu kto zadzi tibia "


My ?? Czyżbyś brał udział w tym wydarzeniu?? Ja odrazu mówie, że nie brałem tylko chce wiedzieć.
Magin Gewu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2006, 00:54   #34
Asta
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 6
Domyślny

Nie dawno przeniosłam się na Vinerę. Widzę, że tutaj także niektórym obcokrajowcom się nudzi i nie mają po prostu co robić... Ogromna wdzięcznośc dla was chłopaki, że pokazaliście, że nie jesteście tacy bezradni jak może myslał tam ten Wenezuelczyk....Mam nadzieję, że czasem wpadniecie tu i zerkniecie co sie tu dzieje
ps W lipcu, po wbiciu 25-30lvl postanowiłam założyc gildię (śmiech na sali). Chyba znajdę jakiś członków... No cóż, ale to taka doatkowa informacja
Pozdrawiam
Caste
Asta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2006, 21:16   #35
Bart007
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Widac ze ludzie wypowiadajacy sie w tym temacie niemaja pojecia oczym muwia
pozatym babil jest z maracayu cczy jak sie to pisze
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 10:59   #36
Rewux_Hell
Użytkownik forum
 
Rewux_Hell's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rewux Hell
Profesja: Elder Druid
Świat: VINERA
Poziom: 43
Skille: 22/25
Poziom mag.: 46
Rewux_Hell ma numer GG 2917446
Domyślny babil i cala reszta

No to prawda jak pierniczek rozwalil babila mialem 15 lev, bylem noooobbbbeeemmm nad noobbbaaammiiii. Byłem szczesliwy ze go rozwalil bo nie ,lubilem venz

Potem zaczelem przyswajac wiedze o tibi i kto mi pomogl


jakis venz byl spoko ,ale potem przestal grac powód był prosty "babil"

Kazdemu ktoremu wybije 100 odbija w glowie takie jest juz zycie

wezmy pod uwage knight truhta na poczatku byl fajny kumplem itd itd

wbil 100 i co .... eh ale wazne ze nadal polak

sorcer stok on otrzymuje forme i to jest najwazniejsze

cya wam
Rewux_Hell jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2007, 13:10   #37
Crocir
Zbanowany
 
Crocir's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Barlinek
Wiek: 31

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dark Stitl
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny About Vinera dawniej i dziś.

Niedawno - maksymalnie pół roku temu chciałem powrócić Sujesem na Vinere...
Super się zapowiadało, pokój miedzy polakami a venezuelcyzkami. Venezuela sie bije z USA, a Polska jest obok, bezstronna. Kali, Pempol greaja maja dosc wysokie levele, widze w VIP kolejna logujaca sie osobe, pozniej druga, rozmaiam z nimi - jest super. Powrót do 'korzeni'. Ciesze sie niesamowicie.
Pograłem 3 dni, porobiłem UH'y. Sprzedałem, żeby była kasa na mfy na Hydry i PG... Ta... Postawiłem kumplom ghoule i sobie testowałem e visa na jednym... skull... oki - nic się nie stało (pamiętam jeszcze czasy z Beryli jak na luzie biegałem ze skullem wokół depo i nikt się nie srał - więc byłem spokojny, chyba zanadto)... Nagle wpada 8 lvl włącza yellow skulla i ucieka, myśle ok niech osbie idize sram na niego ale po 5 sekundach wpada eskadra chyba 15 50 lvli... Zaczynają mnie bić... ja miałem naszczeście bp uh, 6 hp uh, 16 hp, wszędzie bolty, latające sdki, kociołki i m-walle... mysle chuj... padne... ale szkoda eq!!! Naszczęście ci, którym postawiłem ghoule bloknęli 'najeżdźców' a ja wyszedłem z podziemi w Carlin na 49 hp - jedne hit od 50 lvlowego knighta... Uciekłem na zamek... W momencie znikania skulla ujrzałem za ścianą ich, non-stop walących 'exiva~'... Pisze do koelsia. What I did, that you tried to kill me? a on 'Espanol' ja 'no, only english' a on 'no espanol'...
Gadam z Pempolem, on mówi że to normalka... Myśle a miało być normalnie!!! Wreszcie normalnie! A tu zonk...
Potem jeszcze się odwiedziałem paru spraw o Kalim...Że cały czas jak mnei nie było byłem na tapecie do obrażania i podlizywania się Pempolowi...
KALI MASZ BARDZO ŁADNĄ MASKE!!!
Teraz gram na Harmonii-pograłem 3 ndi, wbiłem 25 lvl, zostawiłem bota na 5 minut - szedłem po kanapki bo skillowałem i ban... Ale jeszcze tylko 2 dni i powracam w łaski...
Zawsze w mej pamięci pozostanie Vinera sprzed lat, Anaconda, Lost Condons bo Braveheartt to już lipa była bo mało osób... Ale to Last Condons z momentu przed rozpadem przez BR'ów... Byliście zajebiści!!!
Crocir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 11:03   #38
Flasherq
Użytkownik Forum
 
Flasherq's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 35
Poziom mag.: 36
Flasherq ma numer GG 5628215 Send a message via Skype™ to Flasherq
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crocir Pokaż post
Niedawno - maksymalnie pół roku temu chciałem powrócić Sujesem na Vinere...
Super się zapowiadało, pokój miedzy polakami a venezuelcyzkami. Venezuela sie bije z USA, a Polska jest obok, bezstronna. Kali, Pempol greaja maja dosc wysokie levele, widze w VIP kolejna logujaca sie osobe, pozniej druga, rozmaiam z nimi - jest super. Powrót do 'korzeni'. Ciesze sie niesamowicie.
Pograłem 3 dni, porobiłem UH'y. Sprzedałem, żeby była kasa na mfy na Hydry i PG... Ta... Postawiłem kumplom ghoule i sobie testowałem e visa na jednym... skull... oki - nic się nie stało (pamiętam jeszcze czasy z Beryli jak na luzie biegałem ze skullem wokół depo i nikt się nie srał - więc byłem spokojny, chyba zanadto)... Nagle wpada 8 lvl włącza yellow skulla i ucieka, myśle ok niech osbie idize sram na niego ale po 5 sekundach wpada eskadra chyba 15 50 lvli... Zaczynają mnie bić... ja miałem naszczeście bp uh, 6 hp uh, 16 hp, wszędzie bolty, latające sdki, kociołki i m-walle... mysle chuj... padne... ale szkoda eq!!! Naszczęście ci, którym postawiłem ghoule bloknęli 'najeżdźców' a ja wyszedłem z podziemi w Carlin na 49 hp - jedne hit od 50 lvlowego knighta... Uciekłem na zamek... W momencie znikania skulla ujrzałem za ścianą ich, non-stop walących 'exiva~'... Pisze do koelsia. What I did, that you tried to kill me? a on 'Espanol' ja 'no, only english' a on 'no espanol'...
Gadam z Pempolem, on mówi że to normalka... Myśle a miało być normalnie!!! Wreszcie normalnie! A tu zonk...
Potem jeszcze się odwiedziałem paru spraw o Kalim...Że cały czas jak mnei nie było byłem na tapecie do obrażania i podlizywania się Pempolowi...
KALI MASZ BARDZO ŁADNĄ MASKE!!!
Teraz gram na Harmonii-pograłem 3 ndi, wbiłem 25 lvl, zostawiłem bota na 5 minut - szedłem po kanapki bo skillowałem i ban... Ale jeszcze tylko 2 dni i powracam w łaski...
Zawsze w mej pamięci pozostanie Vinera sprzed lat, Anaconda, Lost Condons bo Braveheartt to już lipa była bo mało osób... Ale to Last Condons z momentu przed rozpadem przez BR'ów... Byliście zajebiści!!!
Wzruszające... Niestety takie rzeczy nie dzieją się tylko na Vinerze... jest masa innych światów gdzie spotykają się dwoje Tibijczyków:


- Hi
- Hello
- Br?
Sorry, pl
- <jakieś bzdury nie w naszym języku, i nagle skull...>


No cóż, life is brutal.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Atahun Pokaż post
ta tylko ze pall uha sie foodem nie??
Flasherq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:44.


Powered by vBulletin 3