Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-12-2006, 20:11   #1841
Diablord
Użytkownik Forum
 
Diablord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: okolice Poznania
Wiek: 36

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Diabllord
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 376
Skille: 115/97
Poziom mag.: 29
Domyślny

Byłem w Duskach dość długo żeby poznać Petra i pare innych high lvli. Petro powstrzymywał wielu PA (również z Dusków), dzieki niemu było też dużo mniej wojen na serverze. Wielu go zdradziło, on wielu musiał huncić dla własnego dobra, bo wiele osób chciało go wywalić z servera. Jak widać nie udało im się to

Możecie na mnie jechać, że jestem asslickerem itd. W du*ie mam opinie osób , które nie mają pojęcia o tym co piszą.

Odpisze dopiero w przyszłym roku, więc nara Udanej imprezy życze ! ! !

Ostatnio edytowany przez Diablord - 31-12-2006 o 20:14.
Diablord jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-12-2006, 20:38   #1842
Mr0wa
Użytkownik Forum
 
Mr0wa's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006
Lokacja: Poland

Posty: 30
Stan: Niegrający
Strzałka

@up

Mówisz tak bo jestes w duskach. Sam przyznaj, bo kazdy to wie ze Drav~ i Mestor R~ padli za to ze szybko expili i bal sie o pozycje na serwie.
Na furorze zrobil bym tak teraz zeby Ima walczył w Vision a taifun skoro tak broni magramiego niech go zostawi w dusk, a dawnych playerów Abb~ niech spowrotem cofnie do Abb i niech teraz walczy Abb~ i Vision wtedy zobaczymy kto wygra i jak sie to wszystko potoczy. Taifun wbil by swoj 300 lvl a wojna przebiegała by fair. Takie jest moje zdanie.


Diablord ladnie padłes od noob charów na Furora Going Down ; )
__________________
..:: Tunemos un nobre lo sabre todo el mundo ; Barca, Barca, Barcaa !!! ::..
Mr0wa jest offline  
stary 31-12-2006, 21:30   #1843
Ratillt
Użytkownik Forum
 
Ratillt's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 37

Posty: 304
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ratillt
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 194
Skille: 104/84
Poziom mag.: 25
Domyślny

@Mr0wa

Tak mnie jakos wzielo zeby ci odpisac w ten ostatni wieczor 2k6.
A ni [CHAR]Mestor Rhu[/CHAR] ani [CHAR]Draverik[/CHAR] nie padli jedynie z tego powodu ze szybko expili.

Szczesliwego Nowego Roku Wszystkim Uzytkownikom tego Forum i graczom Furory zyczy..

/Ratilt.
__________________
Cybersport is my life... Cybersport is my work... I love my life and my work.
Ratillt jest offline  
stary 01-01-2007, 01:20   #1844
Mroczno
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gienass Pokaż post
Na jakiej podstawie mówisz ze Petro nie jest dobrym kolega? Byłes keidys w Duskk albo cos?
Tak bylem przed dluzszy czas i znam pana Bartka czytaj Petro bardzo dlugo i bardzo dobrze i nie uwazam by byl dobrym kolega hehe . wykorzystal mnie i wielu innych graczy aby wywalic pg gamerow takich jak Draverik Mestor i wielu innych i Ci co wiedza o co chodzi to sqmaja i ludzie z dusk nie bojcie sie zmian na lepsze hehe pozdrawiam
 
stary 01-01-2007, 08:59   #1845
kostooch
Użytkownik Forum
 
kostooch's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 435
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mroczno Pokaż post
Tak bylem przed dluzszy czas i znam pana Bartka czytaj Petro bardzo dlugo i bardzo dobrze i nie uwazam by byl dobrym kolega hehe . wykorzystal mnie i wielu innych graczy aby wywalic pg gamerow takich jak Draverik Mestor i wielu innych i Ci co wiedza o co chodzi to sqmaja i ludzie z dusk nie bojcie sie zmian na lepsze hehe pozdrawiam
i dodaj jeszcze "pozdro dla kumatych, yo! szacunek ludzi ulicy!" i bedzie juz w ogole zajebiscie...
kostooch jest offline  
stary 01-01-2007, 09:21   #1846
Neo_pl
Użytkownik Forum
 
Neo_pl's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 374
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 80/65
Poziom mag.: 15
Neo_pl ma numer GG 0002221
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hipracjusz Pokaż post
Obywatele!
Uprzejmie donoszę, iż w ostatnich dniach nasiliła się fakla PK-owania przez pewną grupę graczy, którzy jak widać żyją z napadania na niewinnych, pojedyńczych graczy. Choć mają niezbyt dobre levele, to działają w dużych grupach. Należy uważać, gdyż gang jest dobrze zorganizowany, ale jego członkowie nie są zrzeszeni w żadnej gildii, co dodatkowo utrudnia ich wykrycie i unieszkodliwienie, co jest celem już niejednej ofiary tychże PK-owców. Grasują oni na północ od Thais, szczególnie przy Mount Sternum, w okolicznych lasach i zaroślach, na drodze do Kazoo, oraz w jaskiniach z cyklopami. Oto krótka charakterystyka tejże niebezpiecznej grupy:

1.Zawsze trzymają się razem, nawet gdy expią!
2.Stwarzają pozory samotnego treningu, ale gdy jeden z członków zostanie zaatakowany, natychmiast zjawia się reszta grupy.
3. Napadają zwykle na silniejszych od siebie.
4. Wszyscy zwykle ubierają się w takich samych kolorach.
5.Napadają nawet w dziesić osób!
6.Zawsze mają dużo run, zarówno uzdrawiających, jak i atakujących!
7.Taktyka grupy:
Taktyka I- W ciasnych pomieszczeniach, jaskiniach, członkowie są rozproszeni i expią sobie spokojnie, jadnak gdy upatrzą ofiarę, lub zostaną (słusznie zresztą) zaatakowani, zwołują się i blokują przeciwnika, nie dając mu możliwości ucieczki. Uzdrawiają się runami, więc trzeba być dobrze przygotowanym do walki z nimi.
Taktyka II-na powierzchni. Poruszają się w grupie, gdy tylko zobaczą ofiarę, atakują, zaczynają gonić i blokować, najczęściej zapędzają do lasu, gdzie ciężko poruszać się między drzewami i krzakami. Uwaga! Nawet, gdy w napadziw bierze udział 10 osób, to atakują tylko 2, do 4 osób, więc używając dobrych czarów masowych można samemu stać się pk. Z grupy tylko jeden człokek ma red skulla, a reszta najwidoczniej atakuje na zmianę. Często przeprowadzają jeden napad po drugim i łatwo ich rozpoznać, gdyż mają jeszcze wtedy skulle. Z ciał ofiar zabierają tylko cenne rzeczy, takie jak armor, czy broń. Po udanych napadach, rozpraszają się i trudno ich znaleźć.

Oto członkowie grupy, których do tej pory udało się wykryć (niektórzy mają hunted już do niejednej osoby):
1.obywatel: Saya Grin -14 lvl, druid
2.ob. Ceprix -25 lvl knight
3.ob. Senosh Dath -13 lvl druid
4.ob. Def ender - tutaj nie zapisalem dobrze nicku, ale na pewno jego nazwa jest podobna.
Po więcej informacji wejdźcie na tibia.com.

Jeczcze jedna UWAGA: Nie łudźcie się tym, że to są słabe levele, bo trzeba przyznać,że znają się na swym fachu i w grupie są groźni nawet dla 30 lvla!

Dając im nauczkę, pomożecie wielu obywatelom Furory. Trzeba raz na zawsze skończyć z tym gangiem!

Obywatelu! Bądź czujny na wroga Furory!
Szacuneczek dla ciebie, zanalazłeś problem , opisałeś go i ogólnie spoko.

Ludzie mimo że ten koleś może nie jest jakimś h-lvl to też ma swoje problemy i opisał je. Więc nienaskakujcie na niego bo przecież on zachował się tak jak my wszyscy powinniśmy. Jeżeli mu ubliżacie to sami pokazujecie swoją słabość.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alienXX Pokaż post
Wiesz co to jest necroposting?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Ruchanie zmarlych postow (necrofilia)?
Wskrzeszanie postow (necromancja)?
Ogromne forum ze zmarlymi postami (necropolia)?
Posty ktore moga summoonowac wiecej postów (Necromancerzy)?
ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ - WYSŁUCHAJ
Neo_pl jest offline  
stary 01-01-2007, 11:27   #1847
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

@pall mall i mrowa


Boze co za idioci,czemu wypowiadacie sie na jakies temat nie majac nawet pojecia o tym :| Draverik co prawda to prawda nie byl zbyt lubiany, ale hunta dostal dzieki Imargamowi ktory zrobil fake'a na ktory niby to Draverik pisze ze oj*ebal typow na SB na Behemotah,na tej podstawie Taifun zhuncil Draverika, wiec zamknijcie mordy jesli gowno wiecie na temat jakis rzeczy

@up

Swieta racja, szacunek dla tego goscia. Przynajmniej on pisze cos co jest zwiazane z tym tematem i madrze pisze ;]

SZCZESLIWEGO NOWEGO ;D !!!!!
__________________
Never gonna change...

Ostatnio edytowany przez Fallathanu - 01-01-2007 o 11:28.
Fallathanu jest offline  
stary 01-01-2007, 12:21   #1848
Arcymistrz
Użytkownik forum
 
Arcymistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Polska :P

Posty: 12
Stan: Początkujący
Świat: Furora
Arcymistrz ma numer GG 8746017
Domyślny Pfuuu...

Ja dopiero zaczynam swa prygode na Furorze lub jak ja mowie furii, ale mowie wam cool server... szkoda ze tak tanio wszystko na niem:
p legi 400gp
warhammer: 1k itp
mimo to mile ziomki; pozdro dla Aleksandra (90lvl) Ave!!!
Arcymistrz jest offline  
stary 01-01-2007, 14:04   #1849
Mr0wa
Użytkownik Forum
 
Mr0wa's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006
Lokacja: Poland

Posty: 30
Stan: Niegrający
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
@pall mall i mrowa


Boze co za idioci,czemu wypowiadacie sie na jakies temat nie majac nawet pojecia o tym :| Draverik co prawda to prawda nie byl zbyt lubiany, ale hunta dostal dzieki Imargamowi ktory zrobil fake'a na ktory niby to Draverik pisze ze oj*ebal typow na SB na Behemotah,na tej podstawie Taifun zhuncil Draverika, wiec zamknijcie mordy jesli gowno wiecie na temat jakis rzeczy
Dobra piesku taifuna ty wiesz wszystko. A co taifun tak ci powiedział ze za sb zabil Draverika ? Lool g**wno prawda sranie w banie. Padl za pg za nic wiecej a mestor za co za bp manasow --_-- ? Taifun jest wporzo ? "pokaz sca na dowod ze mi ufasz" masz cos jeszcze do powiedzenia ? Wyjdz mu z dupy i cos napisz o wielki Fallathanu. --_--
__________________
..:: Tunemos un nobre lo sabre todo el mundo ; Barca, Barca, Barcaa !!! ::..
Mr0wa jest offline  
stary 01-01-2007, 14:18   #1850
Arcymistrz
Użytkownik forum
 
Arcymistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Polska :P

Posty: 12
Stan: Początkujący
Świat: Furora
Arcymistrz ma numer GG 8746017
Domyślny Uuuu...

MrOwa, ależ mu dowalił; miało być bez kłutni, no lae cóż. Forum bez kłutnij jest jak fire sword bez ognia Swoją dragą, to jestem co do tego bezstronny kto kogo czemu zabił. Niech się nawalają ---> przynajmniej bedzie widowisko ^^
Arcymistrz jest offline  
stary 01-01-2007, 14:41   #1851
~Baku~
Użytkownik Forum
 
~Baku~'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Wiek: 35

Posty: 66
Imię: Yeetro
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 130
Skille: 99
Poziom mag.: 22
~Baku~ ma numer GG 5652454
Domyślny

Co do Mestora~ padl za to, ze chcial mnie wywalic z poha
Taifun wiedzac o tym mial dobry pretekst zeby na zawsze wywalic pgera z servera
__________________
[*]Oto ja,to do czego daze to ducha spokój
Latwe to nie jest wiem.. dla Magika pokój[*]
~Baku~ jest offline  
stary 01-01-2007, 14:51   #1852
Arcymistrz
Użytkownik forum
 
Arcymistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Polska :P

Posty: 12
Stan: Początkujący
Świat: Furora
Arcymistrz ma numer GG 8746017
Domyślny Czyli kto kogo huntuje?!

Ja sie jush pomiotałem w tym wszystkim. To kto jest ten zły (hehe) Tajfun czy irigramo costam???
Arcymistrz jest offline  
stary 01-01-2007, 14:52   #1853
Fallathanu
Użytkownik Forum
 
Fallathanu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: W domu

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fallathanu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 110
Poziom mag.: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr0wa Pokaż post
Dobra piesku taifuna ty wiesz wszystko. A co taifun tak ci powiedział ze za sb zabil Draverika ? Lool g**wno prawda sranie w banie. Padl za pg za nic wiecej a mestor za co za bp manasow --_-- ? Taifun jest wporzo ? "pokaz sca na dowod ze mi ufasz" masz cos jeszcze do powiedzenia ? Wyjdz mu z dupy i cos napisz o wielki Fallathanu. --_--
Stary powiedz mi skad sie biora takie debile jak ty ? Bo ja k*rwa nie mam pojecia :| Jestes nikim,gowno wiesz a wymadrzasz sie na tym forum jak bys byl przynajmniej Bogiem
Wyjsc z dupy to ty powinienes bo siedzisz w niej po uszy moj drogi, nie Taifun mi powiedzial ze draverik dostal hunta za tego fake'a, lecz sam Imargama jakies 2 miesiace temu . Widzialem tego fake'a na wlasne oczy, no ale coz ty jestes najmadrzejszy wiesz przeciez lepiej, co nie ?
Lepiej stad wyjdz bo zal mi Ciebie, jestes rasowy noobem, ktory uslyszy cos od kogos i chodzi i powtarza to wszystkim, boisz sie nawet pokazac kim jestes. Hm..ciekawe czemu ? A moze dlatego ze siedzisz w czyjejs dupie dalej i ten ktos Ci nie pozwala ^^
Wyjdz stad i nie wracaj 10 latku
__________________
Never gonna change...
Fallathanu jest offline  
stary 01-01-2007, 14:55   #1854
eloelo520
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 11 2006

Posty: 196
Imię: Revemen
Profesja: Knight
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcymistrz Pokaż post
Ja sie jush pomiotałem w tym wszystkim. To kto jest ten zły (hehe) Tajfun czy irigramo costam???
dobra wyjdz juz dzieciaku
eloelo520 jest offline  
stary 01-01-2007, 14:57   #1855
Arcymistrz
Użytkownik forum
 
Arcymistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Polska :P

Posty: 12
Stan: Początkujący
Świat: Furora
Arcymistrz ma numer GG 8746017
Domyślny Yyy...

No, no niezle!!! Sam nie wiem po czyjej być stronie... NO WIEC KTO JEST ZLY???!!! I KTO OD KOGO MA HUNTA?! kij z tym, bracia! spokojnie! Dajcie na looz!!! Chill... Swoją drogą chyba nie masz racji mrOwa... Ale ja nie jestem od osadzania... ...


Ja dzieciak??? Spojrz w lustro pryszczaty kiepie!!! Ten "dzieciek" ma Cie w dupie! ..!..

Ostatnio edytowany przez Arcymistrz - 01-01-2007 o 15:00.
Arcymistrz jest offline  
stary 01-01-2007, 15:17   #1856
Najemnik Bobi
Użytkownik Forum
 
Najemnik Bobi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2005
Lokacja: Stąd... MuuU

Posty: 41
Stan: Niegrający
Domyślny

Porządnie sie już wam w dupach poprzewracało!!!!
Najemnik Bobi jest offline  
stary 01-01-2007, 15:31   #1857
Grimp
Użytkownik Forum
 
Grimp's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 102
Świat: Na emeryturze
Domyślny

@Fallathanu

Prawda jest taka że nic nie znaczysz dla Dusk~ i nic nie wnosisz na wojnie, sry ubijasz noobchary... jak Twój słynny wave w 2x 10lev na goblinach....
gratuluje rozsądnego red skulla

"Boze co za idioci,czemu wypowiadacie sie na jakies temat nie majac nawet pojecia o tym :|"

Falla~ wierz mi, iz Ty w wielu sprawach masz mniej pojęcia od nich, pamiętasz sprawę Maximy? Jakoś nie byłeś lubiany w Dusk... Jakos dziwne że nie jesteś w Dusk? Może Ci nie ufaja? Może wykorzystają Cie, a potem payment albo hunt?

Tak swoją drogą nie pamiętam, abyś był od początku serwera, hmm chyba doszedłeś później? Nie byłeś w Insomii, Nemesis SE, Inschonie, Sunblade(chyba..), bo jakoś Ciebie nie kojarze. Nie pamiętam abyś walczył w wojnach, łapał hunty, siedziałeś cicho i naprawdę długo się nie wybijałeś, więc naprawde chyba nie znasz prawdziwego oblicza ludzi z dusk, byłem z dużą ich częścią troche czasu w gildiach, na huntach, prywatne rozmowy i wiem co nieco o nich.

A tak btw. "~Loyal to all friends~" , jakoś oni nie są lojalni względem Ciebie... jeśli to są Twoi koledzy.. chyba że nie... ale po co wtedy za nich ginąć?


@Ratill

Taka jest prawa, iż o powodach tych huntów wie tylko Taifun/Petro, i nie zaprzeczysz że to on decydował naprawdę kto jest hunted, on was trzymał (bo już nie jesteś w Dusk~) w "ryzach" i ustawiał jak chciał. Powody tych huntów na zawsze pozostaną nie znane ja mam swoją teorie, ty masz swoją. Wg mnie Taifun chciał ich poprostu kicknąc i szukał tylko powodu, tak jakby SB dużo znaczyło...


@offtopic

Przed chwilą skakałem po różnych forach o Tibi i znalazłem takie życzenia na stronie głównej konkurencyjniej strony

Ile EO nabił skili.
Ile Vision fragów nabili,
Ile Demon expa da,
Ile warte MPA,
Ile noobków jest na Rooku,
Tyle życzeń w Nowym Roku ...
__________________
.....jak zaczynasz grać w Tibie to określ czy chcesz byc najlepszy czy słaby innej opcji nie ma...

Ostatnio edytowany przez Grimp - 01-01-2007 o 15:58.
Grimp jest offline  
stary 01-01-2007, 16:19   #1858
ReeGal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diablord Pokaż post
Byłem w Duskach dość długo żeby poznać Petra i pare innych high lvli. Petro powstrzymywał wielu PA (również z Dusków), dzieki niemu było też dużo mniej wojen na serverze. Wielu go zdradziło, on wielu musiał huncić dla własnego dobra, bo wiele osób chciało go wywalić z servera. Jak widać nie udało im się to

Możecie na mnie jechać, że jestem asslickerem itd. W du*ie mam opinie osób , które nie mają pojęcia o tym co piszą.

Odpisze dopiero w przyszłym roku, więc nara Udanej imprezy życze ! ! !
Ale za to teraz im sie uda <czyt. Vision>
 
stary 01-01-2007, 16:36   #1859
Mr0wa
Użytkownik Forum
 
Mr0wa's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006
Lokacja: Poland

Posty: 30
Stan: Niegrający
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
Stary powiedz mi skad sie biora takie debile jak ty ? Bo ja k*rwa nie mam pojecia :| Jestes nikim,gowno wiesz a wymadrzasz sie na tym forum jak bys byl przynajmniej Bogiem
Wyjsc z dupy to ty powinienes bo siedzisz w niej po uszy moj drogi, nie Taifun mi powiedzial ze draverik dostal hunta za tego fake'a, lecz sam Imargama jakies 2 miesiace temu . Widzialem tego fake'a na wlasne oczy, no ale coz ty jestes najmadrzejszy wiesz przeciez lepiej, co nie ?
Lepiej stad wyjdz bo zal mi Ciebie, jestes rasowy noobem, ktory uslyszy cos od kogos i chodzi i powtarza to wszystkim, boisz sie nawet pokazac kim jestes. Hm..ciekawe czemu ? A moze dlatego ze siedzisz w czyjejs dupie dalej i ten ktos Ci nie pozwala ^^
Wyjdz stad i nie wracaj 10 latku
O moj boski Fallathanu prawda jest taka ze sam doskonale wiesz za co padli mestor i drav za pg. Ale wolisz mowic swoje bo jestes w duskach czy tam w abb i nie przyznasz racji nikomu postronnemu bo ty wiesz wszystko przecierz. 10 latku ? Nie mam 10 lat mam 16 i jestem w takim przekonaniu ze kazde jak to powiedziałes 10 letnie dziecko stwoerdziło by ze jestes uszatym waflem taifuna. Wysmaruj język wazelinką i wracaj tam skąt przyszedłes boski Fallathanu. A i nie czepiaj sie ze mam złe wiadomosci bo mam kumpli z rl co grali na furorze, byli tez w duskach troche dłuzej od ciebei i ich poglądy są troche wiarygodniejsze od twoich. Wyjdz i nie wracaj !! Dzieciaku Pozdro

PS. A tak btw od teraz wymieniajmy swoje poglądy na pm a nie tu bo to wszystko odbiega od tematu. Czekam na PM
__________________
..:: Tunemos un nobre lo sabre todo el mundo ; Barca, Barca, Barcaa !!! ::..

Ostatnio edytowany przez Mr0wa - 01-01-2007 o 16:38.
Mr0wa jest offline  
stary 01-01-2007, 17:44   #1860
Ymy
Guest
 

Posty: n/a
Evul Cala Prawda O Vision

Channel saved at Mon Dec 04 17:30:41 2006
16:50 Nordmark Oblivion [117]: KURWA MAC JEBANY KICK
16:50 Nordmark Oblivion [117]: ja pierdole
16:51 Ymy [146]: dobra, to napisz to, bo zaraz mnie rodzice pogonia, a chce to wyjasnic
16:51 Nordmark Oblivion [117]: dobra
16:51 Nordmark Oblivion [117]: teraz co ci napisze
16:52 Nordmark Oblivion [117]: sluchaj uwaznie
16:52 Nordmark Oblivion [117]: PO 1
16:52 Ymy [146]: wiem
16:52 Nordmark Oblivion [117]: moze dla ciebie sie to wydac dziwne
16:52 Nordmark Oblivion [117]: ze chce wpierdolic na rl
16:52 Nordmark Oblivion [117]: ale postaw sie w mojej sytuacji
16:52 Nordmark Oblivion [117]: kurwa
16:52 Nordmark Oblivion [117]: 3 jakos 4 dni
16:52 Nordmark Oblivion [117]: temu
16:52 Nordmark Oblivion [117]: gadalem z toba pod domkiem katrili
16:52 Ymy [146]: no ja rozumiem, ze jestes w*****ony, ale bez przesady zeby bic;s
16:52 Nordmark Oblivion [117]: daj mi skonczyc
16:52 Nordmark Oblivion [117]: pozniej napiszesz
16:53 Nordmark Oblivion [117]: co ty myslisz
16:53 Nordmark Oblivion [117]: zobaczymy co mi odpowiesz
16:53 Nordmark Oblivion [117]: gadalismy 4 dni temu pod domkiem katrii
16:53 Nordmark Oblivion [117]: mowile ci wtedy dokladnie
16:53 Nordmark Oblivion [117]: dolacz do vision
16:53 Nordmark Oblivion [117]: dawaj ziomek
16:53 Nordmark Oblivion [117]: pomozesz nam
16:53 Nordmark Oblivion [117]: odpsiales wtedy dokladnie
16:53 Nordmark Oblivion [117]: nie wiesz nie
16:53 Nordmark Oblivion [117]: karacie ich i tak
16:53 Nordmark Oblivion [117]: ja chce TYLKO SOBIE EKSPIC SPOKOJNIE TYLKO
16:53 Nordmark Oblivion [117]: nie dojde sory
16:53 Nordmark Oblivion [117]: i co mamy swoja wojne
16:54 Nordmark Oblivion [117]: i ty nagle robisz taka kurwa przewage
16:54 Nordmark Oblivion [117]: dochodzisz do nis
16:54 Nordmark Oblivion [117]: sd po 400
16:54 Nordmark Oblivion [117]: znaczy to mniej wazne
16:54 Ymy [146]: do was doszedl
16:54 Ymy [146]: zwidek
16:54 Nordmark Oblivion [117]: ale piszes znie nie dojde
16:54 Nordmark Oblivion [117]: ale nie chodzi mi o to
16:54 Nordmark Oblivion [117]: on poszedl bo zostaw ywjebany
16:54 Nordmark Oblivion [117]: ty niemasz nc
16:54 Nordmark Oblivion [117]: hunta nic
16:54 Nordmark Oblivion [117]: psiales 4 dni temu
16:54 Nordmark Oblivion [117]: nie dochodze nigdzie
16:54 Nordmark Oblivion [117]: nie chce war nic
16:54 Nordmark Oblivion [117]: chce tylko EKSPIC SPOKOJNIE
16:54 Nordmark Oblivion [117]: tak kurwa psiales
16:55 Nordmark Oblivion [117]: i co ja patrze dzisiaj w zkole
16:55 Ymy [146]: no dobra ale kurwa
16:55 Nordmark Oblivion [117]: YMY one of the duskiness
16:55 Ymy [146]: dobra skoncz i ja powiem
16:55 Nordmark Oblivion [117]: no kurwa mac
16:55 Nordmark Oblivion [117]: az pierdolnolem
16:55 Nordmark Oblivion [117]: no tak wlasnie chde zrobic
16:55 Nordmark Oblivion [117]: i co
16:55 Nordmark Oblivion [117]: prosze cie o dolaczenie
16:55 Nordmark Oblivion [117]: dobra spoko powiedziales nie
16:55 Nordmark Oblivion [117]: kumam to
16:56 Nordmark Oblivion [117]: ale co nagle wojna jest z taifem
16:56 Nordmark Oblivion [117]: maja 10 ms
16:56 Ymy [146]: ale zrozum!
16:56 Nordmark Oblivion [117]: 280 ms
16:56 Ymy [146]: prosze daj mi cos powiedziec
16:56 Ymy [146]: ..
16:56 Nordmark Oblivion [117]: i co nagle dochodzi do nich
16:56 Nordmark Oblivion [117]: nic nie powiesz nic
16:56 Nordmark Oblivion [117]: a kurwa
16:56 Nordmark Oblivion [117]: jebane zydy
16:56 Nordmark Oblivion [117]: cygany szmaty
16:56 Nordmark Oblivion [117]: pizdy
16:56 Ymy [146]: patrz teraz kurwa mnie posluchaj
16:56 Nordmark Oblivion [117]: z aberattio
16:56 Nordmark Oblivion [117]: sie ciesza kurwa
16:56 Nordmark Oblivion [117]: co ty myliz ze cos zyskasz
16:56 Nordmark Oblivion [117]: jak mozeszesz taifunowi
16:56 Nordmark Oblivion [117]: wiesz mi
16:56 Nordmark Oblivion [117]: wierz mi
16:56 Ymy [146]: nie!!!
16:56 Nordmark Oblivion [117]: pomagalem
16:56 Nordmark Oblivion [117]: mu wyjebac
16:56 Nordmark Oblivion [117]: draverika
16:56 Ymy [146]: o boze ocet, wbijasz mi i nie moge sie wytlumaczyc
16:57 Nordmark Oblivion [117]: ime katrile
16:57 Nordmark Oblivion [117]: i co z tego mailem sam pozniej huhta
16:57 Nordmark Oblivion [117]: alpcilem i teraz nowu
16:57 Nordmark Oblivion [117]: dklaeczgo to zrobiles
16:57 Nordmark Oblivion [117]: jak ja mam nie byc w*****ony JAK
16:57 Nordmark Oblivion [117]: ??>?
16:57 Nordmark Oblivion [117]: no pisz
16:57 Ymy [146]: Teraz ja..
16:58 Ymy [146]: po 1
16:58 Ymy [146]: nie chcialem dolaczac
16:58 Ymy [146]: bo byl war aberatio vision
16:58 Ymy [146]: nie mialem tam dobrych ziomow az tak
16:58 Ymy [146]: bardziej u was niz w aberatio
16:58 Ymy [146]: ciebie i tomka
17:00 Ymy [146]: ale tu nagle kurwa
17:00 Ymy [146]: patrze wojna sie robi
17:00 Ymy [146]: miedzy toba - ziomem z vision, a olem, charo - ziomami z dusk
17:00 Ymy [146]: w tej sytuacji to jest nowa wojna
17:01 Ymy [146]: oni pytaja o pomoc
17:01 Ymy [146]: to chce pomoc
17:01 Ymy [146]: a ty nagle
17:01 Ymy [146]: ze bratu pysk obijesz
17:01 Ymy [146]: stary to naprawde nei jest fer, nawet jesli wedlug ciebie zachwoalem sie jak pies
17:03 Nordmark Oblivion [117]: juz cyztam
17:03 Ymy [146]: to ze jestesmy po innych stronach, nei znaczy ze od razu kurwa
17:03 Ymy [146]: mi masz wbijac ;s
17:03 Nordmark Oblivion [117]: jak bratu
17:04 Nordmark Oblivion [117]: to brat bardziej gra
17:04 Nordmark Oblivion [117]: czy ty
17:04 Nordmark Oblivion [117]: bo juz nie kuamm
17:04 Nordmark Oblivion [117]: ty ile masz lat
17:04 Nordmark Oblivion [117]: starszy brat
17:04 Nordmark Oblivion [117]: ile ma sz ty
17:04 Nordmark Oblivion [117]: i ile ma mlodszy?
17:04 Ymy [146]: brat starszy
17:04 Ymy [146]: ja 16 on 18
17:05 Ymy [146]: dobra to nie wazne
17:05 Nordmark Oblivion [117]: wiem
17:05 Nordmark Oblivion [117]: tylko tak pytam
17:06 Ymy [146]: wedlug mnie
17:06 Nordmark Oblivion [117]: poprostu staruy lubei cie
17:06 Nordmark Oblivion [117]: daj mi cos napsiac
17:06 Ymy [146]: czekaj pisales duzo
17:06 Nordmark Oblivion [117]: no pisz
17:06 Nordmark Oblivion [117]: teraz
17:06 Nordmark Oblivion [117]: ty
17:06 Ymy [146]: jedyne o co cie moge poprosic, zebys mi zostawil brata w spokoju
17:06 Ymy [146]: bo nei chce zeby przez glupia gierke internetowa mial potem problemy na rl
17:06 Ymy [146]: wedlug mnie, troche za duzo ode mnie zadasz, pod pretekstem wpierdolu
17:07 Ymy [146]: postaw sie w mojej sytuacji, ze jezeli wyjde z dusk to ide z servera bo strace szacunek w oczach olka i charo, jezeli nei wyjde to brat dostanie wpierdol, a takiej opcji nie ma
17:07 Ymy [146]: wiec wszystko sprowadza sie na to, ze dzieki tej calej sprawie skoncze grac
17:08 Nordmark Oblivion [117]: juz pisze czekaj
17:09 Nordmark Oblivion [117]: sluchaj
17:09 Ymy [146]: okey
17:10 Nordmark Oblivion [117]: wiesz o co mam do ciebi pretensje
17:10 Nordmark Oblivion [117]: najabrdziej
17:10 Nordmark Oblivion [117]: ze zobacz
17:10 Nordmark Oblivion [117]: dobra spoko doszedles do duskiness
17:10 Nordmark Oblivion [117]: ale czemu POWIEDZ CZEMU naprzyklad pisales mi 4 dni wczesniej ze nie dochodze do nikogo cche tylko grac spokojnie
17:10 Nordmark Oblivion [117]: ekspic
17:10 Nordmark Oblivion [117]: niechce wadnej wojny
17:11 Nordmark Oblivion [117]: piszesz mi ze charo i olek cie prosil
17:11 Nordmark Oblivion [117]: ja ciebie tez prosil do dolaczenie do vision
17:11 Nordmark Oblivion [117]: z tego co mi mowil
17:11 Nordmark Oblivion [117]: tomek
17:11 Nordmark Oblivion [117]: mowil ze bardzo cie lubi i ogolnie
17:11 Nordmark Oblivion [117]: spoko ziomek
17:11 Nordmark Oblivion [117]: jestes dlatego pytalem
17:11 Nordmark Oblivion [117]: zaczolemz toba gadac troche
17:11 Nordmark Oblivion [117]: spoko wszytsko
17:11 Nordmark Oblivion [117]: i wojna i nagle dzisiaj patrze YMU w dsukiness
17:11 Nordmark Oblivion [117]: no sory ale naprawde sie kurwa zalamalem
17:12 Nordmark Oblivion [117]: rece mi opadly
17:12 Nordmark Oblivion [117]: no to spoko
17:12 Nordmark Oblivion [117]: nieche ze mna gadac nie
17:12 Nordmark Oblivion [117]: nie chcesz byc kolega spoko
17:12 Ymy [146]: ale czy ja powiedzialem, ze nie chce z toba gadac
17:12 Nordmark Oblivion [117]: ale po co cos na sile
17:12 Ymy [146]: ze nei chce byc kolegom
17:12 Nordmark Oblivion [117]: udawac kolege czy cos?
17:12 Ymy [146]: nie udaje
17:12 Nordmark Oblivion [117]: nie mowie ze nie powiedziales
17:12 Ymy [146]: to ty myslisz
17:12 Ymy [146]: ze teraz kurwa
17:12 Ymy [146]: cie bede bluzgal
17:12 Ymy [146]: jebal
17:12 Ymy [146]: i kurwa wyzywal przy kazdej okazji
17:12 Ymy [146]: jak to wampir robi
17:12 Ymy [146]: sorry, ale mam szacunek do ziomow
17:13 Nordmark Oblivion [117]: ja z rl tez nikogo nie obrazam w sesie wyklinam czy na rodzicow czy cos
17:13 Nordmark Oblivion [117]: chyba nie napsaielm nigdy do ciebie nic takiego?
17:13 Nordmark Oblivion [117]: czy napsialem bo moze nie pamietam?
17:15 Ymy [146]: kurwa teraz gadalem z bratem
17:15 Ymy [146]: on mowi, ze nie ma zamiaru
17:15 Ymy [146]: miec problemow przez takie cos
17:16 Ymy [146]: ale powinienes tez nas zrozumiec
17:16 Ymy [146]: i dac nam wolna reke, a nie straszyc biciem
17:16 Ymy [146]: ja rozumiem ze wkurwa itp.
17:16 Ymy [146]: ale kurwa jak pewnie wiesz teraz, mam do Ciebie respekt,i nie chce kurwa
17:16 Ymy [146]: zeby brat mial problemy
17:17 Ymy [146]: dobra ide jesc, napisz co myslisz
17:17 Ymy [146]: zaraz bede
17:21 Nordmark Oblivion [117]: czyli co jakbys
17:21 Nordmark Oblivion [117]: teraz wyszedl z duskiness to co
17:21 Nordmark Oblivion [117]: juz przestaniesz tutaj grac tak?
17:21 Nordmark Oblivion [117]: czy jak sie ma sprawa
17:24 Ymy [146]: no raczej tak
17:24 Ymy [146]: strace uznanie w oczach wszystkich swoich ziomow
17:24 Ymy [146]: wiec jak to sobie wyobrazasz?;/
17:25 Nordmark Oblivion [117]: dobra napisze ci cos teraz i juz koniec TEMATU
17:26 Ymy [146]: okey
17:26 Ymy [146]: slucham Cie
17:26 Nordmark Oblivion [117]: SPOKO ROB CO CHCESZ ZOSTAWAJ SOBIE W DUSKINESS ITP ITD
17:26 Nordmark Oblivion [117]: tylko pamietaj ze sie zawdiolem strasznie na tobie
17:26 Nordmark Oblivion [117]: i ze to co psiales
17:27 Nordmark Oblivion [117]: ze jestes tak samo moim ziomek ja charo i fenixas
17:27 Nordmark Oblivion [117]: to mgoles to przemysles
17:27 Nordmark Oblivion [117]: i powiedzic im sory chlopaki spoko
17:27 Nordmark Oblivion [117]: tam mam octa
17:27 Nordmark Oblivion [117]: tomka
17:27 Nordmark Oblivion [117]: nie dochodze jestem neutral
17:27 Nordmark Oblivion [117]: zrobiles jak chcialem
17:27 Nordmark Oblivion [117]: chcialem ci powiedziec ze sie zawiodlem i to strasznie ale to twoja sprawa
17:27 Nordmark Oblivion [117]: oki 3m sie ziomek
17:27 Ymy [146]: moge
17:28 Nordmark Oblivion [117]: i gl i hf w wojnie
17:28 Ymy [146]: last question?
17:28 Nordmark Oblivion [117]: ta pewnie
17:28 Ymy [146]: mozemy od czasu do czasu, ze soba normalnie pogadac?
17:28 Ymy [146]: bez wyzywanki z powodu wojny/fragow nawzajem na sobie
17:28 Ymy [146]: wiem, ze dla Ciebie jestem psem, dla tomka tez
17:28 Nordmark Oblivion [117]: ta spoko
17:28 Nordmark Oblivion [117]: ty sluchaj
17:29 Nordmark Oblivion [117]: mam do ciebie prosbe
17:29 Ymy [146]: tak?
17:29 Nordmark Oblivion [117]: jest czipsu na
17:29 Nordmark Oblivion [117]: gc
17:29 Nordmark Oblivion [117]: pisze cos
17:29 Nordmark Oblivion [117]: napsiz do niego na priov
17:29 Nordmark Oblivion [117]: i zobacz
17:29 Nordmark Oblivion [117]: czy ci odpisze
17:29 Ymy [146]: offline jest
17:29 Nordmark Oblivion [117]: i jak odpisze pwoiedz mi
17:29 Nordmark Oblivion [117]: aha no tak
17:29 Nordmark Oblivion [117]: oki spoko
17:29 Nordmark Oblivion [117]: nic daje loga
17:29 Nordmark Oblivion [117]: 3m sie
17:29 Ymy [146]: dobra
17:29 Ymy [146]: czyli
17:29 Ymy [146]: moge
17:29 Ymy [146]: powiedziec bratu
17:29 Ymy [146]: zeby byl spokojny?
17:29 Nordmark Oblivion [117]: ta
17:29 Ymy [146]: bo mnie wystraszyles ladnie
17:29 Ymy [146]: ;s
17:29 Nordmark Oblivion [117]: nic nie bedzie
17:30 Ymy [146]: okej, dzieki za zrozumienie ziomek
17:30 Nordmark Oblivion [117]: bo wczesniej bym ta zrobil
17:30 Nordmark Oblivion [117]: ale po rozmowe z tba i z olkime
17:30 Nordmark Oblivion [117]: ktory mne przekonywal
17:30 Ymy [146]: odezwij sie czasem bez zlosci
17:30 Nordmark Oblivion [117]: stwierdzilem ze niema sensu
17:30 Nordmark Oblivion [117]: spoko
17:30 Nordmark Oblivion [117]: daje loga
17:30 Nordmark Oblivion [117]: narz
17:30 Nordmark Oblivion [117]: narx
17:30 Ymy [146]: no 3maj sie


JAK SAMI WIDZICIE VISION TO MALE GNOJE POKROJU TAKICH NORDMARKOW
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:47.


Powered by vBulletin 3