Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-01-2007, 13:44   #221
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Te historię itemów nikogo nie intersują to nie jest zbyt duży problem napisać "Wykuty przez starożytnych cyklopów-kowali którzy byli zniewoleni przez boga Bloga aby tworzyły broń dla jego armii. Jednak ta broń nie była przeznaczona dla jego armii, cyklopy wykuły ją w sekrecie, aby zabić Bloga. Ponieśli klęskę jednak ranny Blog z tą niesamowitą bronią, której prawdziwe imię powinno brzmieć 'Zabójca Bogów'. W swojej furii wyciągnął on broń z swojej rany i wyrzucił daleko... Więc spadła na ziemie Tibii i była stracona nawet dla bogów. Powiedziane jest, że jest to druga najpotężniejsza broń wszechczasów. Jest także powiedziane, że krew Bloga, która zraniła broń nałożyła klątwę na ostrze i nie przyniesie to nic dobrego dla jego posiadacza i twórców" (o magic longswordzie) co jest w tym ciekawego?! Co do updatow np gra Guild Wars robi update raz na rok i jest to gra full trójwymiarowa więc nie mów że twórcy Tibii aż tak bardzo się męczą... ( A tak poza tym nie gram w Gw)
Milten jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-01-2007, 14:22   #222
Pavel321
Użytkownik Forum
 
Pavel321's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Venore

Posty: 412
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Luminera
Poziom: 48
Skille: 76/74
Poziom mag.: 5
Szczęśliwy lol

Mi sie wydaje ze na kazdym swiece rozdadza po jakies 15 paccow no moze troche wiecej ale niechce mi sie liczyc .Szansa ze ktos z forum go wygra jest niska jak niewiem co
Pavel321 jest offline  
stary 06-01-2007, 16:04   #223
ZdicH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

no tak to wymyśl mi jakąś sensacyjną historyjkę do skull helmet tak żeby każdego zaciekawiła bo to niejest takie łatwe wymyśleć jakąś fabułe i jeszcze żeby to ze wszystkim jakoś współgrało..
 
stary 06-01-2007, 17:07   #224
Zummer
Użytkownik Forum
 
Zummer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 442
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Icearahor
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mylak Pokaż post
Byloby spoko gdyby przez tydzien KAZDY mogl robic questy od lvlu (NP. mam 45 lvl a robie anihi).
Taaa, napewno byś go zrobił na 45 lvlu -.-
__________________
'No moon is there, no voice, no sound of breating heart; a sight profound.'
Zummer jest offline  
stary 06-01-2007, 17:57   #225
jwip
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka

ej potrzebuje pomocu wygralem paca i nie wiem jak go mam zainstalowa blagam pomocy
17:06 GM Elfarran on Jamera [2]: Dear players... many people may try and tell you that you have won the lottery for free PremiumAccounts as announced on www.tibia.com. THIS IS FALSE AND THEY ARE TRYING TO HACK YOU! To participate, you will have accesswww.tibia.com ONLY!
 
stary 06-01-2007, 18:00   #226
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Tylko mi nie chodziło o historię bo ponad 3/4 graczy to nie obchodzi!! Tak poza tym nie chodziło mi tylko o historię (bo historię itemów nie wpływają na grywalnośc i wygląd gry) tylko o to że ta gra jest przestarzała. Tibia ma JUŻ 10 lat mamy 2007 rok, każda gra online z każdym update stara się udoskonalać grafikę, muzykę i dzięki temu ludzie chcą w nią grać. W Tibii nawet nie ma muzyki. Nawet nie będę się starał wymyślać historii bo to strata czasu Cip zamiast tracić czas na takie głupoty by pomyślał nad jakąś porządną zmianą wpływającą na grywalność (dodanie muzyki i poprawę grafiki) Podsumowując jak Cipsof tak dalej będzie robić to ludzie zaczną przestawać w to grać...

Ostatnio edytowany przez Milten - 06-01-2007 o 18:08.
Milten jest offline  
stary 06-01-2007, 18:06   #227
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jwip Pokaż post
ej potrzebuje pomocu wygralem paca i nie wiem jak go mam zainstalowa blagam pomocy
17:06 GM Elfarran on Jamera [2]: Dear players... many people may try and tell you that you have won the lottery for free PremiumAccounts as announced on www.tibia.com. THIS IS FALSE AND THEY ARE TRYING TO HACK YOU! To participate, you will have accesswww.tibia.com ONLY!
Wejdź na swój acc na tibia.com i tam będziesz miał miał notkę na górze i wykonuj pokolei polecenia i aktywujesz pacc-a
Milten jest offline  
stary 06-01-2007, 18:26   #228
ZdicH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a mi jakoś się niechce przestawac.. chociaz po dzisiejszym incydencie zginac na full hp i w ulamek sekundy moze sie odechciec i strata demon shielda a o runach niewspomne ale dzisiaj przeczekam az sie uspokoje izaczne znowu odbnijac 38 lvl ale przez dodanie grafiki 3d i muzyki bedzie dlugo sciagac i ktos kto ma wolny neat bedzie moglo mu niechodzic ale tak pozatym wlaczasz se winampa i masz muzyke a slyszalem gdzies ze niedodaja takich typu zeczy zeby ta gra niewnosila przemocy chyba ze jest sie maniakiem i walic stara krzeslem

a najlepsze bylo to ze napisalem na game chat ze znalazlem lottery ticets piec minut wczesniej i myslalem ze do domnie szlo

Ostatnio edytowany przez ZdicH - 06-01-2007 o 18:28.
 
stary 06-01-2007, 18:26   #229
Syraqse
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 12 2006
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 28
Stan: Początkujący
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jwip Pokaż post
ej potrzebuje pomocu wygralem paca i nie wiem jak go mam zainstalowa blagam pomocy
17:06 GM Elfarran on Jamera [2]: Dear players... many people may try and tell you that you have won the lottery for free PremiumAccounts as announced on www.tibia.com. THIS IS FALSE AND THEY ARE TRYING TO HACK YOU! To participate, you will have accesswww.tibia.com ONLY!
LOL, ten quote GM'a który wkleiłeś oznacza, że wiele ludzi oszukuje mówiąc innym, że wygrali PACCa...
Syraqse jest offline  
stary 06-01-2007, 19:04   #230
Arrot Hozi
Użytkownik Forum
 
Arrot Hozi's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2006

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rozqu Pokaż post
Jes Jes Jes Moze mi wysla pacca ? lolz-.- 1k paccow to troche duzo HahahahuHUhuhea Pacc tylko dla paccow plx =))
Jeśli masz Pacc to są przejawy egoizmu...
Arrot Hozi jest offline  
stary 06-01-2007, 19:25   #231
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZdicH Pokaż post
a mi jakoś się niechce przestawac.. chociaz po dzisiejszym incydencie zginac na full hp i w ulamek sekundy moze sie odechciec i strata demon shielda a o runach niewspomne ale dzisiaj przeczekam az sie uspokoje izaczne znowu odbnijac 38 lvl ale przez dodanie grafiki 3d i muzyki bedzie dlugo sciagac i ktos kto ma wolny neat bedzie moglo mu niechodzic ale tak pozatym wlaczasz se winampa i masz muzyke a slyszalem gdzies ze niedodaja takich typu zeczy zeby ta gra niewnosila przemocy chyba ze jest sie maniakiem i walic stara krzeslem

a najlepsze bylo to ze napisalem na game chat ze znalazlem lottery ticets piec minut wczesniej i myslalem ze do domnie szlo
To Ty musisz się uspokajać po dedzie TO JEST TYLKO GRA!! To jak tak to ja już nie powiem kto wali starą krzesłem... i na przyszłość jak piszesz nie popełniaj tylu błedów typu "izaczne" "neat" i nie "pozatym" tylko POZA TYM !! Nie pisz wypowiedzi typu "...chyba że jest się maniakiem i walić starą krzesłem " CZŁOWIEKU TE ZDANIE JEST BEZSENSU NA DRUGI RAZ ZASTANÓW SIĘ CO PISZESZ.... Właśnie a grafika 3d i muzyka to wnoszenie przemocy ?

Ostatnio edytowany przez Milten - 06-01-2007 o 19:33.
Milten jest offline  
stary 06-01-2007, 21:31   #232
Ent3x
Użytkownik Forum
 
Ent3x's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2006
Lokacja: Zapizdzielejewo

Posty: 80
Imię: ####'####
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 57
Skille: 8*/4*
Poziom mag.: 16
Domyślny

Ja chcialbym zeby jakis mod jak sie dowie opisal na jakiej zasadzie polega rozdawanie pacc ;]
__________________
Nick:****'****
Profesja
mlvl-16
Best solo-Gs
best team-DL

PoH Poradnik
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=108645
Ent3x jest offline  
stary 06-01-2007, 22:34   #233
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ent3x Pokaż post
Ja chcialbym zeby jakis mod jak sie dowie opisal na jakiej zasadzie polega rozdawanie pacc ;]
A jak on sie dowie? mod to troche bardziej niezwykly uzytkownik forum(tylko forum), ktory w gęszczu skryptow forum ma ptaszek postawiony przy "moderator"..wszycho.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  
stary 06-01-2007, 22:45   #234
ZdicH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milten Pokaż post
... Właśnie a grafika 3d i muzyka to wnoszenie przemocy ?
no tak ale wraz z grafiką 3D pojawiły by się bronie itp. więc już musiały by być ich animacjie żeby miało to sens i to ma już przemoc a jak byś chował swoje loot bagi? a dziwęk też może wnieść przemoc jak zaczyna sie np walka chyba że ciągle by była monotonna melodia.. (ale mózyka taka bardziej wznoszona do walki)

Ostatnio edytowany przez ZdicH - 06-01-2007 o 22:46.
 
stary 06-01-2007, 22:50   #235
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Może i tak i dzięki że napisałeś już bardziej zrozumiale tylko na przyszłośc NIE "mózyka" tylko muzyka ;p Pozdro =)
Milten jest offline  
stary 06-01-2007, 22:54   #236
Ya'Shais
Użytkownik forum
 
Ya'Shais's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Wlkp

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ya'Shais
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Ya'Shais ma numer GG 8256363
Domyślny

Nie spamujcie nic typu:

"Niech mody napiszą co będzie... Niech admini powiedzą kto dostanie pacc" !!!

NIKT TEGO DO H*J* NIE WIE

Ostatnio edytowany przez Ya'Shais - 06-01-2007 o 22:56.
Ya'Shais jest offline  
stary 06-01-2007, 22:58   #237
Fejkowiec
Użytkownik Forum
 
Fejkowiec's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: OldSchool.
Wiek: 33

Posty: 458
Domyślny

Ale by byla zajebioza jakbym dostal PACC, ale jest szansa 1:250000 ~ : ///

Omg

Juz jutro tibia 10 lat..!!! za godzine heh
__________________
Old school~
Fejkowiec jest offline  
stary 06-01-2007, 23:04   #238
Ent3x
Użytkownik Forum
 
Ent3x's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2006
Lokacja: Zapizdzielejewo

Posty: 80
Imię: ####'####
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 57
Skille: 8*/4*
Poziom mag.: 16
Domyślny

bez kitu w tibie gram prawie rok szybko zlecialo te 10 lat ;]
__________________
Nick:****'****
Profesja
mlvl-16
Best solo-Gs
best team-DL

PoH Poradnik
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=108645
Ent3x jest offline  
stary 07-01-2007, 00:11   #239
Korek
Użytkownik Forum
 
Korek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2005
Lokacja: Gardawice
Wiek: 30

Posty: 152
Stan: Niegrający
Korek ma numer GG 6615359
Domyślny

ale ten czas leci. A gdzie to będzie napisane kto dostał?
Korek jest offline  
stary 07-01-2007, 00:22   #240
Ent3x
Użytkownik Forum
 
Ent3x's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2006
Lokacja: Zapizdzielejewo

Posty: 80
Imię: ####'####
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 57
Skille: 8*/4*
Poziom mag.: 16
Domyślny

Pozdrawiam all w 10 urodziny ']['iBi ;] xD 100 Lat
__________________
Nick:****'****
Profesja
mlvl-16
Best solo-Gs
best team-DL

PoH Poradnik
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=108645
Ent3x jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:42.


Powered by vBulletin 3