Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-01-2007, 19:42   #21
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Co do tego czy Taggin i inni zdradzili FH...Taggin był w FH dlatego bo tam byli Grey i Shir,a że to jego kumple i dołaczyli do RO,poszedł za nimi,zachował sie poprawnie...
Co do Nyrusa,planowalismy z nim to od jakis 2 miesięcy...
Co do Shira,FH go zabiło to co miał zrobić?
Co do Greya,widziałeś co Ktulu pisał o nim na forum? Że skończy tak jak Aero...ja osobiście znam go od jakis 17 miesięcy i nie powiem i nim złego słowa...
Co do Lonng Necka,poszedł za Shirem bo to jego kumpel...

Taka jest ta gra...raz sie wygrywa,raz przegrywa...Sil,kto wie, może za 7 miesięcy połowa RO będzie po waszej stronie...
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-01-2007, 20:54   #22
Tagg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 19
Imię: Taggin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Black Sun
Świat: Pythera
Poziom: 141
Skille: 94/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axx Pokaż post
Szczerze mówiąc kładę męski narząd płciowy na to, czy Xan mówił nieprzyjemne rzeczy związane ze mną i moim Anihi czy nie,bo miał prawo czuć lekkie rozgoryczenie co mu też wtedy objaśniłem.

Tagginie, śmiejesz sie że miałem w wakacje przez kilka dni hunta od Skrolla ( sam po jego porażce w wojnie się wykręcałes razem z Jaco Pakerem , że doszło do nieporozumienia) Na twoim miejscu byłbym wdzięczny, że razem z Ignizem olaliśmy ss, który przesłal mi spy w twojej gildi (plany zabicia mnie przy pomocy Dj) bo miałbyś 87 level zamiast 107 i od sierpnia twoim domem stałby się depozyt tudzież inne miejsce bezpiecznego pobytu.Korzystając z rady Silva, na tym kończe dyskusje z tobą..

"Nigdy nie kłóć się z głupcem.Sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
Stara porzekadło z brodą,ale nadal aktualne
Drogi panie Mateuszu
A więc czemu na forum skąpisz swoich słów dotyczące mnie?A w grze jedziesz ile chcerz mnie <no po przygodzie z skrollem nie>Jak to się smiało zemnie... itp..W wakacje za kogo ty mnie miałes? ja dobrze wiem =p
Po co obrażales moją mame.. zrobiłes mi p.a z bohami po hacku itp
Przy ludziach zachowujesz sie strasznie kulturalnie a w grze?No poniżej krytyki
Wez sie zastanów co ty robileś?
Chciałbym Ci oznajmic ,że z huntem co Cie skroll huntował potem przestal..
Nie wymigałem sie nawet raz!Nawet jednego pytania nawet jednej grozby chociash mówiles ,ze mnie no nvm ;]

Prosze nie udawaj ,że jestes jakiś hmm nie wiem jak sie okreslic
W grze mówiłeś coś innego

@Damu post
Accept 100%
Cya! tks
Tagg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2007, 21:04   #23
Xaniu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 10
Profesja: Elite Knight
Gildia: Final Heaven
Świat: Pythera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
Taka jest ta gra...raz sie wygrywa,raz przegrywa...Sil,kto wie, może za 7 miesięcy połowa RO będzie po waszej stronie...
hmm jednak narazie się z tobą nie zgodzę że ktokolwiek tu przegral lub wygrał czas pokaże..
hmm jesteś tutaj wielkim optymistą mowiąc o 7 miesiącach moim zdaniem hmm to nastąpi po jakiś max 2 miesiącach hehe

lecz to tylko moje zdanie
Xaniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2007, 22:59   #24
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Aha...i co do tego że Skroll ma nowego ownera,wszystko to nie prawda,nadal Skrollem gra Gabriel,chyba wszyscy go znają...
Jest jeden fillm z bitwy gdzie padlo 6 osób,ja nagrywałem.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2007, 23:22   #25
Vis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: Neverland
Wiek: 39

Posty: 50
Świat: Pythera
Domyślny

Muszę przyznać że jeżeli podejdzie się do waszej jakże burzliwej i gorącej dyskusji z odpowiednią rezerwą i dawką humoru to można się nieźle pośmiać

Znając co nieco sytuację i sporą część osób biorących udział w tym konflikcie chciałbym zauwazyć (w szczególności piję tu do Damu i Taggina) że jakiekolwiek wspominanie ze strony członków RO o atakowaniu kogokolwiek z powodu jego prawdziwego bądź domniemanego power abusingu jest mało śmiesznym żartem. Walczycie o powrót na serwer, o powrót do władzy, zdobycie znów lub w końcu znaczącej pozycji na Pytherze. I o nic więcej - nie ma tu górnolotnych ideałów czy wniosłych idei. Liczy się dla was tylko i wyłącznie zwycięstwo i to co przyjdzie po nim. I nawet stwierdzenie o przyłączeniu się do RO z powodu przyjaźni z jednym/kilkoma ownerami któregoś z wyprodukowanych w specjalistycznej fabryce wysoko-levelowego brazylijczyka jest śmieszne. Czym jest przyjaźń dla ludzi którzy przyjmują w swoje szeregi największych wrogów? Jakie wartości moralne im przyświecają? Taggin / Damu - gdyby dzięki zrookowaniu waszych postaci RO mogła wygrać wojnę, myślicie że zastanawialiby sie chociaż 5 sekund? Pomyślcie nad tym zanim znów zaczniecie swoje wywody jakie to FH jest złe i niedobre.

Co do samej wojny... sytuacja jak narazie jasno wskazuje na przewagę jednej ze stron, co jest oczywistym następstwem paru(nastu?) ostrych sztyletów wbitych w plecy kolegów gdy Ci starali się sprawić by gra na Pytherze stała się przyjemniejsza, przez dzieciaczki szukające szczęścia. Niestety, tak jak powiedział Silv, takie osoby w końcu (co właśnie staje się faktem) będą górą. Jednak trzeba mieć nadzieje że w końcu karzący miecz sprawiedliwości spadnie na ich pogięte kręgosłupiki moralne i odpowiednio ich naprostuje.

Tyle z mojej strony.
Ahoi!
__________________
"We must always fear evil men. But there is another kind of evil that we must fear the most, and that is the indifference of good men."

Ostatnio edytowany przez Vis - 10-01-2007 o 00:33.
Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2007, 00:14   #26
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
Co do tego czy Taggin i inni zdradzili FH...Taggin był w FH dlatego bo tam byli Grey i Shir,a że to jego kumple i dołaczyli do RO,poszedł za nimi,zachował sie poprawnie...
Co do Nyrusa,planowalismy z nim to od jakis 2 miesięcy...
Co do Shira,FH go zabiło to co miał zrobić?
Co do Greya,widziałeś co Ktulu pisał o nim na forum? Że skończy tak jak Aero...ja osobiście znam go od jakis 17 miesięcy i nie powiem i nim złego słowa...
Co do Lonng Necka,poszedł za Shirem bo to jego kumpel...

Taka jest ta gra...raz sie wygrywa,raz przegrywa...Sil,kto wie, może za 7 miesięcy połowa RO będzie po waszej stronie...
ad 1) Przypadkiem to nie Taggin powiedzial ze nie jest w FH bo w FH sa PA... "np. Shirseiz" ??
ad 2) trudno jego wybor
ad 3) Shirseiz padl bo planowal wojne, planowal wojne bo zostal sprowadzony na ziemie - zaatakowal i go pogoniono, nie pozwolono robic tego co robilo HRP - bronic rl bez wzgledu na to co zrobili - i jakbys nie zauwazyl, zabilo go FH ale pozwolilo mu grac dalej... tak samo FH go zmusilo do zaplacenia za smierc Necroboltsa - gdy ten zostal puszczony juz wolno - wtedy krzyczales ze Shirseiz = PA, teraz nie przeszkadza ci - wielkiemu obroncy ucisnionych, byc w jego gildii
ad 4) Grey przesadzal i sam mu to na forum wytknalem... po czym uspokoil sie na jakis czas... przeszedl - jego sprawa, a ja taki pewien nie jestem czy zlego slowa nie powiedziales
ad 5) bywa

po raz kolejny sie potwierdza ze chary tego typu sa nieprzewidywalne... a im wiecej ownerow tym gorzej, co do samego przebiegu wojny - pozyjemy zobaczymy

z kolejnego posta
"Aha...i co do tego że Skroll ma nowego ownera,wszystko to nie prawda,nadal Skrollem gra Gabriel,chyba wszyscy go znają..."

kogo chcesz ubawic? Skrollem nigdy nie grala jedna osoba, moze gdzies przez jakis miesiac po banie... dla wiekszosci znany byl tylko Caio i Gabriel... Jimi i Chavez to 'nowosc' po banie, obecnie na pewno jest Jimi nie wiem jak z Chavezem


a teraz mi wyjasnij za co padl np. Cler Dran i Girinu'Fighter... Linx ? znajac zycie to wszyscy pewnie PA (ale sprobuj urozmaicic, stac cie na to)
a.t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2007, 13:27   #27
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zapytaj sie całej gildi RO,gdyby dzięki zrookowaniu mojego chara RO mogłoby wygrać wojne,80% gildi napewno tego by niechciało.

Skrollem gra Jimi i Gabriel...napewno nie są to nooby,znają sie na tibi 10 razy lepiej niż wy wszyscy razem wzięci...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2007, 15:53   #28
Tagg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 19
Imię: Taggin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Black Sun
Świat: Pythera
Poziom: 141
Skille: 94/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

______________

Ostatnio edytowany przez Tagg - 20-01-2007 o 16:50.
Tagg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2007, 16:55   #29
Axx
Użytkownik Forum
 
Axx's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 77
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lord of Ax
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 152
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tagg Pokaż post
Drogi panie Mateuszu
A więc czemu na forum skąpisz swoich słów dotyczące mnie?A w grze jedziesz ile chcerz mnie <no po przygodzie z skrollem nie>Jak to się smiało zemnie... itp..W wakacje za kogo ty mnie miałes? ja dobrze wiem =p
Po co obrażales moją mame.. zrobiłes mi p.a z bohami po hacku itp
Przy ludziach zachowujesz sie strasznie kulturalnie a w grze?No poniżej krytyki
Wez sie zastanów co ty robileś?
Chciałbym Ci oznajmic ,że z huntem co Cie skroll huntował potem przestal..
Nie wymigałem sie nawet raz!Nawet jednego pytania nawet jednej grozby chociash mówiles ,ze mnie no nvm ;]

Prosze nie udawaj ,że jestes jakiś hmm nie wiem jak sie okreslic
W grze mówiłeś coś innego

@Damu post
Accept 100%
Cya! tks
Żałosna riposta,chyba stać cię na więcej...


@Damu
Który owner Shirseiza był kolegą Taggina? Bo chyba nie Jose i Welem,którzy jako jedni z pierwszych zadeklarowali się, że mi pomogą skontrolować Tagg~ za jego wakacyjne cyrki
Axx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2007, 18:07   #30
Tagg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 19
Imię: Taggin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Black Sun
Świat: Pythera
Poziom: 141
Skille: 94/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axx Pokaż post
Żałosna riposta,chyba stać cię na więcej...


@Damu
Który owner Shirseiza był kolegą Taggina? Bo chyba nie Jose i Welem,którzy jako jedni z pierwszych zadeklarowali się, że mi pomogą skontrolować Tagg~ za jego wakacyjne cyrki

Wakacyjne cyrki?Odp mi czemu dzwoniłes etc? A nie ciagle zmieniasz temat?
Ja robilem jakies cyrki? nie nie zal.ax.pl
Tagg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2007, 23:59   #31
XeraX
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005

Posty: 9
Profesja: Elder Druid
Świat: Pythera
Skille: 10/10:o
Poziom mag.: 5x
Domyślny

Az mi zal Was chlopcy Taggin i Damu jak zawsze wiedza najlepiej zobaczymy jak wspaniale RO wygra wojne to czy potem nie bedzie walk wewnatrz gildi przeciez to sa beczki z prochem i tylko az sie prosi o jedna mala iskerke Shir albo Grey cos zle powie i juz z jednej gildii mamy 2 ktore beda ze soba walczyly < czy to nie prawda ? Po ktorej wtedy stronie staniecie ? Wedlug mnie FH teraz ma male szanse ale to moze sie karygodnie zmienic Raza upadnie tak szybko jak powstala a ta cala wojna nie ma sensu co chwile bedzie ktos probowal sil Old HRP i Dj do pomocy przy zawladnieciu servem to moja Opinia


@PS

Taggin nie s*******aj z pola bitwy szybciej od Damu bo on juz nie bedzie w tym miszczem


Ezon~ Vold~

Go go FH!!!
XeraX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 08:22   #32
Darcik_ridaow
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 41
Domyślny

@Up
Codo Wojny: Fh ma ponad 50 czlonkow i nieboi sie walczyc gdy jest nas 20
Wczoraj czekalismy 40 minut na nich i co nieprzyszli bo im miejsce niepasowalo;p. Z czego 25 minut czekali az skroll i green sie wbija bo sie bali isc niecala gildia Od nas stalo mzoe 20 osob max ale zal .

Jak narazie jest to wojna nerwow: Zadnych nowych fragow Ro boi sie wyjsc z pz na mass logach FH wiec oczym tu mowa (chyba ze nas jest 10 a ich 60 i Shiz Grey i Skroll online ),a wiec trudno to nazwać wiojna.

Cya on battle
Darcik_ridaow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 09:40   #33
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Lol....

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

No czekaliscie na nas,w miejscu gdzie moglo wejsc nas 4 a was bylo 20,bic sie 4x20? Bez sensu,pozatym to wam zalezy zeby sie bic,my expimy i jest good.

Ostatnio na masslogu waszym 5 osob mialo od nas pz i nikogo nie ubiliscie... i my sie chowamy w pz?HAHAHA
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 10:03   #34
Tagg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 19
Imię: Taggin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Black Sun
Świat: Pythera
Poziom: 141
Skille: 94/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

@Nizona
Jeszcze nie ucieklem.. nic nie wiesh o mnie ...?moze tylko z wakacji jak mialem 50 lvl <lol2>

Obraziles sie za co?za to,ze z elyone sie rozwiodlem?

Zal.. my tez czekalismy 40 min expimy z pz lockiem a wy nawet z dp nie wychodzimy
Tagg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 12:19   #35
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

No czekaliscie na nas,w miejscu gdzie moglo wejsc nas 4 a was bylo 20,bic sie 4x20? Bez sensu,pozatym to wam zalezy zeby sie bic,my expimy i jest good.

Ostatnio na masslogu waszym 5 osob mialo od nas pz i nikogo nie ubiliscie... i my sie chowamy w pz?HAHAHA
Damu, jeszcze niedawno gdy to wy czekaliscie w miejscach wybranych przez siebie zwales to "open battle" - np. wejscie do HG, wtedy to nie bylo bez sensu?

Wciaz nie odpowiedziales na postawione pytanie - dlaczego padl Cler Dran i Girinu'Fighter, Linx~ - czekam z niecierpliwoscia

@Taggin
"Nie mówię ,że fh jest złe do kości ani tego,że hrp jest bez wad,że wojna wybuchła to 50% winy przez fh (Mówię o bathory itp którzy uważali się za "the best""

Czy nie za 'the best' uwazal siebie shirseiz? Obrona kogokolwiek bez wzgledu na to co zrobil jest zla (zgodzisz sie?), a on sie stawial ponad to - zostal przegoniony. Pozniej planowal wojne, za to padl.

Ta wojna (pierwotnie) wybuchla wlasnie za praktyki tego typu, gdzie kazdy smarkacz na 15lvl mial "protected by Green/Kuringa/etc etc" - czuli sie nietykalni tylko dlatego ze sprzedawali runy HRP, albo byli z tego samego miasta. Ciekaw jestem jak sie poczujesz jak bedziesz chcial bidowac domek, a jakis 20lvl powie Ci "dont bid or hunted" tylko dlatego ze zna na rl ktoregos z ownerow, jakiegos mass shared chara.

Wojna mogla sie skonczyc w 2 tygodnie i od czerwca bylby spokoj gdyby nie doszli do nich ludzie tacy jak Damu i cala reszta. To nie byla wojna wymierzona przeciw nim. Mam w nosie ze nie jestes w FH, natomiast nie rozumiem dlaczego ludzie dolaczaja do RO. Jedyne co mi przychodzi do glowy to syndrom Damu - ktory dolaczyl bo sadzil ze HRP wygralo wojne.

Dla mnie to wciaz ta sama wojna ktora byla na poczatku, z tymi samymi nadziejami. Czy przez te 6 miesiecy nieobecnosci HRP slyszales o hunceniu kogos przez FH
- za to ze bidowal domek (wczesniej Kuringa, Qihw, wielu innych)
- za to ze jest np. Polakiem (pamietasz Madu i jego rajdy?)
- za to ze napisal cos na forum (Aero...)
- inne ktore nie mialy miejsca wczesniej?

Czy wczesniej slyszales zeby np. HRP zmusilo Greena/Skrolla etc. do uregulowania wyrzadzonych komus krzywd? (Shirseiz zabil Necroboltsa, po tym jak ten zostal ogloszony wolnym - i FH nie przeszlo nad tym do porzadku dziennego). Wiec podaj mi te 50% no chyba ze liczysz to cos ala... "jakie szanse ma RO na wygranie - 50% - wygra albo nie".

Nie wiem jak sie skonczy wojna, ale poniekad byloby ciekawie zobaczyc w przyszlosci ten serwer pod panowaniem RO, a w szczegolnosci zycie tych ktorzy przeszli do RO i tych ktorzy nie dolaczyli do FH

Ostatnio edytowany przez a.t - 11-01-2007 o 12:22.
a.t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 13:35   #36
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Green,Kuringa,Madu etc robili takie rzeczy bo to gra,panowali na servie i mogli robic co chcieli,nie widze tu nic zlego,sam bym tak robil gdyby server nalezal do mnie...Do wojy nie dolaczylem dlatego bo myslalem ze HRP wygralo juz,tylko dlatego bo tam byl Abrok,a w FH byli Kali,Kvaku,Soliz,Aeron,Samba i Ty...teraz sie ciesze z etgo ze doszlem bo poznalem duzo fajnych osob i moge sie smiac z was teraz bo przegrywacie wojne ...

Nie wiem za co padl Gringu,Linx i Cler...to nie moja sprawa,jesli Shir ich zabil albo mial powody albo nie...jego sprawa, nikt sie do tego nie przyczepi
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 14:09   #37
XeraX
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005

Posty: 9
Profesja: Elder Druid
Świat: Pythera
Skille: 10/10:o
Poziom mag.: 5x
Domyślny

@Dart

Wiem bo sam przeciez stalem z Wami

@Damu

I co to wedlug Ciebie jest za serv jak H lvle wzbogacaja sie nad malymi lvlami ktorzy czerpia ucieche z gry, a podejdzie Ci teki Madureira dawaj Armor bo mi brakuje do ozdoby domku albo juz sobie nie pograsz....... rozumiem ze lubisz takie klimaty, Taggin rowniez zabijaja to co sie rusza zeby sie wbogacic Zal mi Was chlopcy


Remember Tibia is only Game

Volderius Nizahe~
XeraX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 14:24   #38
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
Green,Kuringa,Madu etc robili takie rzeczy bo to gra,panowali na servie i mogli robic co chcieli,nie widze tu nic zlego,sam bym tak robil gdyby server nalezal do mnie...Do wojy nie dolaczylem dlatego bo myslalem ze HRP wygralo juz,tylko dlatego bo tam byl Abrok,a w FH byli Kali,Kvaku,Soliz,Aeron,Samba i Ty...teraz sie ciesze z etgo ze doszlem bo poznalem duzo fajnych osob i moge sie smiac z was teraz bo przegrywacie wojne ...

Nie wiem za co padl Gringu,Linx i Cler...to nie moja sprawa,jesli Shir ich zabil albo mial powody albo nie...jego sprawa, nikt sie do tego nie przyczepi
Przestales juz zgrywac obronce ucisnionych? a Girinu'Fighter to wskazowka dla wszystkich.... dolaczyl do RO, wyszedl... padl, gz? Taggin wlasnie widzisz jakich ludzi wspierasz


Coronel Grey:
Banished: until Feb 10 2007, 13:21:00 CET because of account sharing

wojna sie zaczyna...
a.t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 16:37   #39
Xaniu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 10
Profesja: Elite Knight
Gildia: Final Heaven
Świat: Pythera
Domyślny

lol od Greya sie zaczeło..

Kto następny ?!
Xaniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 16:43   #40
Darcik_ridaow
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaniu Pokaż post
lol od Greya sie zaczeło..

Kto następny ?!

Ahahaha Pol Ro to sharerzy a wiec troche banow zarobi
A wlasnie damu uwazaj na siebie .
Darcik_ridaow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:03.


Powered by vBulletin 3