Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-01-2007, 17:09   #241
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ktos_tam Pokaż post
Niezła kłótnia. Nie chcę i nie zamierzam się w to mieszać, ale jedno zdanie mi się nie podobało.



Dowody powinien mieć ten kto wyskakuje z takimi informacjami. Normalnie jak ktoś dla żartu zrobił temat o ss czy czymkolwiek innymi to temat był odrazu zamykany, bo był bez dowodów!
Spoko. Przecież zawsze tak jest, że stojąc przy 'spajku' on znika.


@Down:
Napisała coś.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 26-01-2007 o 17:18.
Milan ognia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-01-2007, 17:10   #242
Mlodziutki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2006

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Imię: **** ****
Profesja: Rookstayer
Świat: Furora
Poziom: 19
Skille: 20/24
Mlodziutki ma numer GG 7363401
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Coray Pokaż post
Apropo : Wyobrażam już se Instynkt jak leży na ziemi ze śmiechu.
A co ty masz do Instynkt przeciez ona nawet w tym temacie nic nie napisala
Mlodziutki jest offline  
stary 26-01-2007, 17:15   #243
ktos_tam
Użytkownik Forum
 
ktos_tam's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 93
Stan: Na emeryturze
Imię: Valaxia
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Rubera
Poziom: 21
Skille: 20/24
ktos_tam ma numer GG 3845031
Domyślny

@up
Mylisz się. Czytanie nie boli.


Co do całej sprawy to sam dokońca nie wiem, ale jakoś nie potrafię w to uwierzyć Chciałbym aby to była prawda, a jednak wydaje mi się, że to pic.

A tak pozatym moim zdaniem temat powinien być zamknięty. Bo po on dłużej, skoro nikt już nic nie wnosi nowego. Przekazaliście swoje spostrzeżenie. Dobra, ale po co dłużej ciągnąć ten temat, skoro nikt nic nowego chyba nie zamierza mówić.
__________________

Ostatnio edytowany przez ktos_tam - 26-01-2007 o 17:18.
ktos_tam jest offline  
stary 26-01-2007, 17:16   #244
Yokomashaki
Użytkownik Forum
 
Yokomashaki's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Exiva me :S

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mboc
Profesja: Knight
Świat: Azura
Skille: 65/65
Poziom mag.: 5
Domyślny :p

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Always hunted Pokaż post
20:38 Rookguardian de'Bove [90]: 17:58 You see a spike sword (Atk:24 Def:21). It weighs 50.00 oz. Only the humble may touch the Sword of Fury.
Czy nie powinno nie być tego opisu?

A przecież już kiedyś zrobiono fake rec movie, to mogli i tym razem
Hmmm.... nie uwierzę dopóki nie zobaczę na własne oczy....

Moze czeba dac jakiemus NPC i zato ci da prawdziwego Spike Sworda
(Sword of Fury)
__________________
ReAd ThIs iN 45 SeCoUnDs
äüö
HaHa po niemieczku xD nie pszeczytasz!!

16:24 Szaman Med'Kaze [11]: zapisz mie na chwile na pacc

Noob plz
Yokomashaki jest offline  
stary 26-01-2007, 17:24   #245
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

@Ktos_tam:
Czytanie nie boli. Mówię przecież, że od samego początku pracujemy nad czymś ważnym... -.- Zaczekajcie.

@Down:
Nie mów do mnie mój drogi. Nie jestem na sprzedaż.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .

Ostatnio edytowany przez Milan ognia - 26-01-2007 o 17:31.
Milan ognia jest offline  
stary 26-01-2007, 17:29   #246
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
@Ktos_tam:
Czytanie nie boli. Mówię przecież, że od samego początku pracujemy nad czymś ważnym... -.- Zaczekajcie.
O nie mój drogi (muszę się odezwać) od samego początku to była mowa, że go już macie. Ok już na serio milczę.
 
stary 26-01-2007, 17:29   #247
Rookstayer'ek
Zbanowany
 
Rookstayer'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2005
Lokacja: Rook Isara,Main Celesta
Wiek: 31

Posty: 190
Stan: Na Emeryturze
Imię: Teniq
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny

WIEMY =d
Ale linka nie podamy =d
Rookstayer'ek jest offline  
stary 26-01-2007, 17:35   #248
Paceq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Olkusz
Wiek: 32

Posty: 17
Paceq ma numer GG 6282186
Domyślny ...

Ehh

Plujecie sie ze to jest trick.

Wiec ja sądze tak:

Od dawna to może być trick ale nie związany z dzwigniami, dlaczego?

Dzwignie weszly po tym update. A SoF znika juz od dawna. Wiec trick trickiem, a moze od teraz Sofa da się zdobyc?

I jesli potrzeba 2 osob to jak de"bove zrobila to sama? Rozdwoila sie?
Paceq jest offline  
stary 26-01-2007, 17:35   #249
Exevind
Użytkownik forum
 
Exevind's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Exevind
Profesja: Rookstayer
Świat: Berylia
Poziom: 10
Domyślny

@Coray
On niekonieczne mówi o SS . 'Coś ważnego' poczekamy, zobaczymy (tylko fast ).
@down
Weź się uspokój, my tu chcemy argumentów potwierdzających to odkrycie. Myślisz, że ktoś z czytających ci wierzy? Tiaaa...
'JA MAM SOF I JESTEM TERAZ SILNY!!!!!111 bo mOJ KUMPEL WIEEE!1 a WY NIE!'

Ostatnio edytowany przez Exevind - 26-01-2007 o 17:46.
Exevind jest offline  
stary 26-01-2007, 17:39   #250
Smailer
Użytkownik Forum
 
Smailer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 62
Domyślny

Quest jest łatwy tylko trza poszukać dobrze na całym rooku

Ostatnio edytowany przez Smailer - 26-01-2007 o 17:44.
Smailer jest offline  
stary 26-01-2007, 17:42   #251
ktos_tam
Użytkownik Forum
 
ktos_tam's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 93
Stan: Na emeryturze
Imię: Valaxia
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Rubera
Poziom: 21
Skille: 20/24
ktos_tam ma numer GG 3845031
Domyślny

Ehh.

Dochodze do wniosku, że zmiana rządu by nic nie dała, bo polacy poprostu już tacy sa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mlodziutki
A co ty masz do Instynkt przeciez ona nawet w tym temacie nic nie napisala
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ktos_tam
@up
Mylisz się. Czytanie nie boli.
Chodziło mi tylko o to, że Instynkt wypowiadała się w tym temacie -.-
__________________
ktos_tam jest offline  
stary 26-01-2007, 17:43   #252
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paceq Pokaż post
Ehh

Plujecie sie ze to jest trick.

Wiec ja sądze tak:

Od dawna to może być trick ale nie związany z dzwigniami, dlaczego?

Dzwignie weszly po tym update. A SoF znika juz od dawna. Wiec trick trickiem, a moze od teraz Sofa da się zdobyc?

I jesli potrzeba 2 osob to jak de"bove zrobila to sama? Rozdwoila sie?
Po 1 czy ja pisałem, że chodzi o jakieś dźwignie ?
Po 2 mogła sobie zrobić 2 chara yep ? i dwoma nacisnąć
Po 3 pomyśl

@up
Eh .... żal.br
 
stary 26-01-2007, 17:43   #253
Myst Rydan
Użytkownik Forum
 
Myst Rydan's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005
Lokacja: Liberty Bay
Wiek: 34

Posty: 153
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 69
Poziom mag.: 64
Domyślny

Ludzie zrozumcie ze nikt wam na trade SoF nie pokaze, bo nikt go nie ma. A co do bandy oddanych pani Instynkt:
Jezeli powiedzialaby, ze ogien jest zimny to byscie tez uwierzyli?

Tutaj ostateczny dowod, ze to wszystko jedna wielka sciema (film troche niewyrazny ale jak sie przypatrzec widac co pisze ten, kto wykonuja ta sztuczke)
http://video.google.com/videoplay?do...48863329342648

Mam nadzieje ze za taka prowokacje kilka osob z supportu i sama Instynkt straca pozycje.

Ostatnio edytowany przez Myst Rydan - 26-01-2007 o 17:44.
Myst Rydan jest offline  
stary 26-01-2007, 17:47   #254
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Myst Rydan Pokaż post
Ludzie zrozumcie ze nikt wam na trade SoF nie pokaze, bo nikt go nie ma. A co do bandy oddanych pani Instynkt:
Jezeli powiedzialaby, ze ogien jest zimny to byscie tez uwierzyli?

Tutaj ostateczny dowod, ze to wszystko jedna wielka sciema (film troche niewyrazny ale jak sie przypatrzec widac co pisze ten, kto wykonuja ta sztuczke)
http://video.google.com/videoplay?docid=-3672248863329342648

Mam nadzieje ze za taka prowokacje kilka osob z supportu i sama Instynkt straca pozycje.
No nareszcie !!! Ktoś tu myśli ! Więc Milan, (wielki) Prodigy i ty Instynkt + Sorcererek czy jak ci tam ! To są dowody na wasze kłamstwa ...

@down

oneoneoneone xD

Ostatnio edytowany przez Coray - 26-01-2007 o 17:51.
 
stary 26-01-2007, 17:51   #255
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Coray Pokaż post
Po 1 czy ja pisałem, że chodzi o jakieś dźwignie ?
Po 2 mogła sobie zrobić 2 chara yep ? i dwoma nacisnąć
Po 3 pomyśl

@up
Eh .... żal.br
Oskarżasz ją o Mc?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline  
stary 26-01-2007, 17:51   #256
Paceq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Olkusz
Wiek: 32

Posty: 17
Paceq ma numer GG 6282186
Domyślny lol

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Coray Pokaż post
Po 1 czy ja pisałem, że chodzi o jakieś dźwignie ?
Po 2 mogła sobie zrobić 2 chara yep ? i dwoma nacisnąć
Po 3 pomyśl

@up
Eh .... żal.br
LOL.
Jak cie kopne..
Wiec rozumiem ze de'bove wydala nastepne 100 zl na 2 pacca tak?
bo raczej na tym sammy accouncie nie da sie mc...

zal.swe
Paceq jest offline  
stary 26-01-2007, 17:52   #257
Smailer
Użytkownik Forum
 
Smailer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 62
Domyślny

nie rozumiem co oni takiego tam robia ja to oglodalem juz wczoraj ale nic nie widze
Smailer jest offline  
stary 26-01-2007, 17:52   #258
AzuranskiRookstayerXL
Użytkownik Forum
 
AzuranskiRookstayerXL's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2007

Posty: 418
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
AzuranskiRookstayerXL ma numer GG 10162346
Domyślny

@myszaa

Emm?
@topic
Skoro tak to może jak ten trick sie wykorzysta to do tamtych plonących zwłok trza lecieć?
__________________


Notatka - [email protected]
AzuranskiRookstayerXL jest offline  
stary 26-01-2007, 17:56   #259
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Milan
Tego nie napisałem ale nigdy nic nie wiadomo ...
@Paceq
Okay mój błąd ale kolega/żanka mogła/ógł pomóc prawda?
 
stary 26-01-2007, 17:57   #260
Instynkt
Użytkownik Forum
 
Instynkt's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004

Posty: 92
Domyślny

Heyah

W zwiazku z zaistniala sytuacja przyszedl czas odslonic wszystkie karty.

Na wstepie dorzuce, ze cale te zamieszanie jest sprawka wielu osob, ale znajac zycie Ja oberwe najbardziej. Coz ... "ktos
musi" =]

Spike Sword - jeden z najbardziej porzadanych rarow w Tibii, a zarazem najbardziej poszukiwany Item na Rookgaardzie. I poki
co wciaz nie wiadomo jak go zdobyc. Krazy sporo legend/historii/bajek na jego temat. Mozliwe, ze kazda z nich zawiera
czasteczke prawdy, ktora kiedys odsloni przez Nami swoja tajemnice. Wielu graczy probowala szukac rozwiazania na rozne
sposoby. Przekopanie calej wyspy w poszukiwaniu ukrytych pomieszczen / przegladanie kazdego Forum zwiazanego z Tibia /
prowadzenie rozmoz z NPC / szukanie informacji u naj~ Rookstayerow ... oto nieliczne z nich, na ktore mozemy natknac sie
najczesciej. Mimo to wciaz kurtyna nadal nie zostala nawet w jakims stopniu odslonieta, az do wczoraj. Kilka osob bylo
swiadkiem znikniecia Spike Sworda z wyspy (Wy takze mozecie Nimi byc ogladajac film). Samo "puf" niczego nie oznacza, o czym
przekonacie sie w dalszej czesci tego posta.

Quest - czy wogole istnieje? Nikt nie moze miec pewnosci, ze zwiazany jest z lvl'em i graczami z Premium Account (o ile Q na
SS jest prawda). Mimo tych watpliwosci uwazam, ze SS jest dostepny na Rookgaardzie. Wyobraznia CipSoftu nie zna granic, o
czym niejednokrotnie mieliscie okazje sie przekonac, wykonujac nowe Questy. Mozliwe, ze klucz jest pod Naszymi nosami, a My
mimo usilnych staran nie potrafimy go dostrzec. Ogladajac film kazdy moze zobaczyc moment znikniecia SS z wyspy. Aby tak sie
stalo nalezy wykonac 2 banalne czynnosci, o ktorych wiedzialo wiele osob przede mna. Niestety nie moge Wam ich zdradzic,
poniewaz takie zostaly ustalone zasady. Fakt znikniecia miecza wcale nie musi oznaczac, ze ktos go zdobyl. W zwiazku z tym
uwazam (podobnie jak inni gracze), ze musi to byc zwiazane z czescia Questu. Innymi slowy prawdopodobnie takowy istnieje,
chociaz poki ktos go nie wykona, nie mozna miec 100% pewnosci.

Film - jest autentyczny. Spora czesc Forumowiczow mylila sie twierdzac, ze zostal nakrecony na OTSie. W jednym momencie
celowo zostaliscie wprowadzeni w blad. Sprytne i inteligentne osoby (mam nadzieje, ze odnosi sie to do kazdego) szybko
zorientuja sie gdzie tkwi -zonk-. Powodow calej tej "akcji" jest cala masa.


Po co ten cyrk? - Latwiej bedzie mi wytlumaczyc cala ta zaistniala sytuacje w punktach:
1. Chodzilo o zrobienie z graczy blaznow? NIE. Moim (a w zasadzie naszym) zalozeniem bylo przede wszystkim pokazanie Wam, ze
Quest na Spike Sworda prawdopodobnie istnieje. Znikanie miecza z wyspy mialo miejsce wiele miesiecy temu, ale dopiero od
niedawna wiadomo na jakiej zasadzie to sie odbywa. Dzieki temu filmowi mozecie na nowo zaczac poszukiwania. Nie prawda jest,
ze h-lvl dostaje go w prezencie. Wystarczy przeczytac tabliczke, a wszystko stanie sie jasne. Poza tym naglosnienie tego
problemu sprawi, ze ludzie znow zainteresuja sie Tajemnica Rookgaardu. Spora czesc mogla nigdy nie dowiedziec sie o tym
zdarzeniu, czego chcemy uniknac. Prawda jest taka - im wiecej osob wysili mozg, tym wieksze bedzie prawdopodobienstwo
odnalezienia nastepych -kluczy-. Powtarzam: NIGDY nie mialam na celu osmieszenia innego gracza i zawsze bede 3mala sie tej
zasady.
2. Chodzilo o zdobycie slawy? NIE. Zdaje sobie sprawe, ze mimo iz nie jestem naj Rookstayerem, zna mnie bardzo liczne grono
graczy. Na kazdym serwerze, na ktorym mialam przyjemnosc sie pokazac, znalazly sie osoby, ktore znaly mnie jedynie ze strony
i poglosek. Zawsze w takim chwilach zamienialam z kazdym z nich kilka slow. Nigdy nie szukalam rozglosu ani fanow ... prawda
jest taka, ze gdy zaczynasz cos osiagac zawsze znajdzie sie ktos, kto zainteresuje sie toba i twoim zyciem (kariera). Grajac
w Tibie nie stoje w City i nie chwale sie calemu swiatu swoja postacia, zadko udzielam sie na Forum, nie nakrecam Filmow i
nie udzielam wywiadow. Ograniczam sie jedynie do pogrywania na Isarze (w szczeglnosci na Pacc Zone, gdzie mozna miec chwile
spokoju), skromnego moderowania i robienia ss'ow. Zapewne niektorzy czytali moj Comment (www.tibia.com). Uwazam, ze nalezy
pochwalic sie swoimi osiagnieciami a nie ciagle zyc w aurze tajemniczosci - co w moim przypadku jest chorobliwe i Ci co mnie
znaja wiedza o czym mowa. Tak wiec sami widzicie, unikam rozglosu jak ogien wody, a ten film wcale nie jest tego
zaprzeczeniem.
3. Chodzilo o ukazanie latwowiernosci graczy? TAK. Wciaz nie moge wyjsc z "podziwu" dla osob, ktorzy wierza w "CESKY SEN".
Wielokrotnie powtarzalam, zaufajcie potedze wlasnych oczu. Nieliczni zrozumieli i przyjeli moje rady do serca, a szkoda. Sami
widzicie i jestescie swiadkami, ze byle h-lvl (odnosze sie do aktualnej sytuacji i poziomu Waszej agresji =] ) moze Was
zrobic w trabe. Wystarczylo jedno zdanie by wielu opadlo z krzesel. Spokojnie ... sama nie raz przejechalam sie na takich
ludziach i dlatego ostrzegam innych. Ten Film jest takze swego rodzaju ostrzezeniem przed bezmyslnym pokladaniu wiary w
innych graczy. Pamietajcie - ukazanie naiwnosci to nie proba osmieszenia Was, a jedynie przestroga.
4. Kto jest w to zamieszany? Nie bede ukrywala, ze to Ja jestem glowna sprawczynia calego tego bajzlu. O tym co stalo sie w
filmie wiedzialo sporo osob. Kto wie, moze nawet 20% osob w tej chwili czytajacych ten post, pomagalo mi w tej intrydze.
Jezeli poczuja sie na silach to przyznaja sie bez bicia o kim mowa. Nie mniej najwieksze konsekwencje poniose Ja i liczylam
sie z tym od samego poczatku. Takze "kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamien" ...
5. Zdajesz sobie sprawe co teraz ludzie o tobie pomysla? TAK. Czytaj wyzej. Dorzuce, ze posty typu "Ty K...o"/"Oszukalas
Nas"/"Mialas moj szacunek i go stacilas"/.... beda powtarzac sie jeden za drugim i wcale mnie nie zdziwia. Od zawsze
spotykalam sie z ponizaniem ze strony innych w tej grze. Wasze wypowiedzi pokaza, czy potraficie ocenic krytycznie samych
siebie (dalem sie porobic), czy macie poczucie humoru, czy potraficie zachowac kulture w takiej sytuacji. Podsumowujac -
dostane ciegi no ale przynajmniej przez 1 dzien glosniej bylo o Rookgaardzie niz Mainie =]
6. Dlaczego Nas oszukalas? Nigdy na Forum nie napisalam, ze posiadam SS. Pamietajcie - sa 2 strony medalu. Czesto gesto moje
posty maja podwojne dno. Nieliczni potrafia zrozumiec sens moich wypowiedzi. Moj text - Ju si Spajk Słord - byl jedynym
zonkiem, ale nie proba oszukania.
7. Jak to sie stalo, ze dalem sie nabrac? Zlozylo sie na to wiele czynnikow. W zasadzie wszystko odbylo sie spontanicznie,
poczawszy od "puf" z wyspy, a konczac n a"puf" z reki. Ogolnikowo wygladalo to tak
a) nagranie filmiku przy SS'ie tak aby kazdy widzial "puf"
b) znika Spike Sword
c) rzucam text You see .... (pamietacie dopisek? Bezczelnie sciagniety z tabliczki hehe)
d) logout
e) powrot i szybkie zabicie owcy (chodzi o sam fakt zabicia czegos + swieze cialo i krew)
f) oficjalnie oglaszam, ze stracilam SSa po 1 hicie (cos ala Ice Rapier)
g) wkret o napisie z tabliczki
h) pokorny + 1 hit = rece + nogi
Prawde powiedziawszy gdyby wogole taka sytuacja miala miejsce to moja balejczka wydawalaby sie sensowna.


PODSUMOWANIE - Film jest prawdziwy, nie kryje zadnych podtextow, nie ma na celu osmieszenia kogo kolwiek, ma ostrzec i
uczulic Was na pokladanie wiary w kazdym z osobna. Najwazniejszym jednak zalozeniem moim i reszty bylo dorzucenie nastepnego
elementu w ukladance zwanej "Tajemnica Rookgaardu", dzieki ktorej Nasza wysepka czasem potrafi skupic na sobie wieksza uwage
niz Main. Przyjdzie dzien, gdzie kurtyna znikniecia SS'a odsloni sie i znow pelni energi i swiezych pomyslow ruszycie na
poszukiwanie rozwiazan.

Z powazaniem

Instynkt - "Rookguardian de'Bove" (<- tak to Ona jest winna)
__________________
Galeria: http://tibiopedia.pl/users/gallery/Instynkt/0,Album-Glowny

"Ważniejsze od bycia Najlepszym jest bycie Pierwszym"
Instynkt jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:16.


Powered by vBulletin 3