Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-01-2007, 18:19   #281
W.S.F.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2006

Posty: 47
Domyślny

Bardzo udana mistyfikacja. Moim zdaniem temat powinien zostać objęty amnestią ( i bynajmniej nie maturalną), tak aby nikt nie został ukrany. To był ciekawy <joke> (dobre słowo? )

Moim zdaniem udało się to wam, bo zasialiście ziarno wątpliwości i zaczynało ono kiełkować. Wcześniej nikt nie nabierał się na takie 'odkrycia'.
A ludzie uwierzyli, bo pragnęli, aby to była prawda.
W.S.F. jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-01-2007, 18:19   #282
Karl0ss
Użytkownik Forum
 
Karl0ss's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 1

Posty: 440
Stan: Niegrający
Karl0ss ma numer GG 7304295
Domyślny

Dobra skąd ja to wiedziałem... nie wiem czy za taki wkręt nie powinno się "czegoś dostać", ale przynajmniej przyznali/przyznał się jeszcze "w odpowiednim czasie", co do wkręconych... to też mnie ciekawi czy Klocek byl w "ekipie".
Do spike'a podcodziłem z tak zwanym dystansem... i się ciesze( że podchodziłem z dystansem), chociaż gdy usłyszałem, że praktycznie 4/5 quest'a to zabijanie potworów to nie wiedziałem co może jeszcze gorzej spitolić CipSoft.


Pozdro i zjadających owieczek życze
__________________
Karl0ss jest offline  
stary 26-01-2007, 18:19   #283
Vevi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 01 2007

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Elysia :*
Poziom: 33
Skille: --
Poziom mag.: 38
Domyślny Nice xD

Niezle Khmer...
... a juz sie mialem Ciebie jak wejdziesz na Elysie pytac xDDD...
Użytkowników czytających ten temat: 100 (zarejestrowanych: 61, gości: 39)
Wkret roku xD?
Vevi jest offline  
stary 26-01-2007, 18:20   #284
Smailer
Użytkownik Forum
 
Smailer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 62
Domyślny

BŁAGAM PLAX NIE ZABIERAC JEJ MODKA PLAX
P.S ja sie nabrałem
Smailer jest offline  
stary 26-01-2007, 18:21   #285
Oltun
Użytkownik Forum
 
Oltun's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2006

Posty: 122
Imię: Oltun
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 77
Skille: 20/26
Poziom mag.: 57
Domyślny

ten topic powinien nosic nazwe "Saw 4"
Oltun jest offline  
stary 26-01-2007, 18:21   #286
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 32

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
@up:
WKRĘT 2007!
Mamy Was!
Opanujcie się!!
Was już kompletnie po@$!#%@ z nudów i bezrobocia?!
Nich to ktoś zamknie....
W taki sposób chcecie zwiększyć popularność ??
Zal, zal..

Teraz niechaj posypia się warny i bany. Jeżeli to zostanie pozostawione bez żadnej reakcji modów to przepraszam bardzo. Zaraz znajdą się kolejne
cwaniaki, które zrobią filmik o DSL.

W ogóle dziwi mnie to, że żaden moderator nie zareagował!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Coray Pokaż post
Jejejejeje xD SAMBA !!!! lalalala lalalalala la la XDDD HEHE
<lol>>

Dobra, przyznajecie się, spoko..
To zróbcie listę może co? Będzie łatwiej banowac.

@ down
O to chodzi..

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Instynkt Pokaż post
Z powazaniem
Co to ma być?

Pozdro
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').

Ostatnio edytowany przez Thor of heaven - 26-01-2007 o 18:31.
Thor of heaven jest offline  
stary 26-01-2007, 18:23   #287
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 37

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

Tak żeby jasność nastała w temacie:
Klocek o niczym nie wiedział, a to że widział to inna sprawa, nie musiał wiedzieć jak to zrobić.

Ekipa z 'niebieskiego Jeepa' to:
Instynkt
Milan
Prodigy
MvD
Ja, czyli Res Kmher

Jeżeli kogoś pominąłem to przepraszam

Ostatnio edytowany przez Res Khmer - 27-01-2007 o 14:07.
Res Khmer jest offline  
stary 26-01-2007, 18:23   #288
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@upup
Może to dla tego że to Instynkt jest modem xD
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
stary 26-01-2007, 18:24   #289
Myst Rydan
Użytkownik Forum
 
Myst Rydan's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005
Lokacja: Liberty Bay
Wiek: 35

Posty: 153
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 69
Poziom mag.: 64
Domyślny

Sam w pewnym momencie wueirzylem... na jakies 5 minut.
No coz, ja ci, Instynkt, wybaczam po przeczytaniu tego ostatniego posta. Ale nie wybaczam tym z supportu ktorzy tak ofensywnie traktowali kazdego kto mowil ze to sciema. Zachowali sie jak male dzieci. No w kazdym razie teraz mam co robic moim 'pseudo rookstayerem' - szukac sposobu na znikniecie spike sworda.

Ciesze sie ze tak sie to skonczylo.
Yours,
Myst
Myst Rydan jest offline  
stary 26-01-2007, 18:25   #290
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thor of heaven Pokaż post
W ogóle dziwi mnie to, że żaden moderator nie zareagował!
Pozdro
Jak mial zareagowac skoro wszystrie reporty zapewne 'przejmowala' pani instynkt i ignorowala?

Tylko tak dalej.. widac ze lubicie "zdobywac uznanie" w kregach 12latkow ... GL
Zito jest offline  
stary 26-01-2007, 18:27   #291
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

KLOCEK MAMY CIĘ !!! I JAK SIĘ TERAZ USPRAWIEDLIWISZ KŁAMCO JEDEN ?!?!?!?! napisałeś : widziałem. A taki wiarygodny się wydawałeś, nie uwierzę ci już na ani jedno słowo a nawet na kropkę

PS. MYŚLĘ, że ci którzy wiedzieli i tak mnie zjechali powinni jednak mnie przeprosić. Za bachorka itp ;/

Ostatnio edytowany przez Coray - 26-01-2007 o 18:29.
 
stary 26-01-2007, 18:31   #292
Smailer
Użytkownik Forum
 
Smailer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 62
Domyślny

Szkoda że ja nie byłem w teamie z niebieskiego Jeepa bym był sławny jak kononowicz krzysztof
Smailer jest offline  
stary 26-01-2007, 18:34   #293
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 32

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

Cytuj:
No coz, ja ci, Instynkt, wybaczam po przeczytaniu tego ostatniego posta.
A myślisz o co jej chodziło...

PS: Tym z supportu to zbyć ogulne określenie!!

Zamknijcie ten temat....
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').
Thor of heaven jest offline  
stary 26-01-2007, 18:38   #294
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@"Instrukcja" by Res Khmer
Eee....
Taak..Bardzo pomocne...
Nie mógł byś dać choć TROCHE dokładniejszej, bo nie chce mi się czekać aż dadzą na Erigu ;P
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
stary 26-01-2007, 18:43   #295
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Ja od początku w to nie wierzyłem... Wyzwałem wszystkich po kolei... Jak widać opłacało się. Pamiętam jak wczoraj z Gandim, Mówiczem, Oranem i Yakuzą robiliśmy małe zebranie i oczywiście nikt wam nie wierzył. Ja bym się wstydził to wszystko... :/
Kshaq jest offline  
stary 26-01-2007, 18:44   #296
Myst Rydan
Użytkownik Forum
 
Myst Rydan's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005
Lokacja: Liberty Bay
Wiek: 35

Posty: 153
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 69
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thor of heaven Pokaż post
A myślisz o co jej chodziło...

PS: Tym z supportu to zbyć ogulne określenie!!

Zamknijcie ten temat....
Oczywiscie nie chodzi mi o caly support, jedynie te kilka osob ktore w tym uczestniczyly.
Myst Rydan jest offline  
stary 26-01-2007, 18:55   #297
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

EDITED:
Ja się tu qrka rozkręcam a tu mi zawieszenie broni w czasie gdy pisałem posta wp..iklejają! Ja się zabije! Powiesze na skakance!

Plej!
Tak, zrobienie deserta samemu dałoby mi większą satysfakcję niż po przeczytaniu solucji. Tak samo z innymi questami. Bearoom, Minohell, chociażby quest na pick robiłem samemu i teraz gdy wiem już o nich wszystko grając inną postacią nie jest przyjemnie wykonywać te misje. Gdybym znalazł Spike leżący na ziemi oczywiści bym go wziął. Heh, marzenia. Nie jestem na nikogo zły bo rozumiem, też bym się tak poczuł gdybym był dzieckiem i uważałbym ze chcieli mnie wpuścić w maliny... ja tam jednak wierzę nadal, jednak nie jestem do końca pewny co do Spike. Z jednej strony wygląda to na taką małą, co ja plotę, wielką intrygę ale tak ułożoną, że nie można nikomu nic zarzucić. Z drugiej zaś strony wszystko się układa. I wierzyłbym 100% gdyby nie wskazówki rzucone przez kogoś tam. Ryba i jakieś pomieszczenie. Klikaj na to szare. Popiół? Klik-klik. Zapaliłem torchem i polałem ładunkiem łatwopalnym czyli krwią oraz skondensowaną wydzieliną odżylną z rodziny pajęczaków czyli slime i nic. Co do ryby to spróbujcie wlać jej coś do łokaaa. Zwiadowcy donoszą, że jeśli wlejesz tej rybce substancję do oka to ta substancja bezczelenie ci wsiąknie. Ale przenieśmy się od popiołów z ogniska trolli i tajemnic jamy ocznej ryb do De'Bove i ekipy w filmiq. "Czy to Seagulla?" - to pytanie ciągle mnie nęci. Nikt nie chciał odpowiadać jakby się bał, że w filmiku znajdzie się niezła wskazówka. Spike znika - ok. Jeśli ktoś odnalazł sposób na zrobienie mejgic dezintreggrate to kłaniam się nisko. Jeśli ktoś znalazł sposób na wykonanie questa to kłaniam się jeszcze niżej. De'Bove znika SS? Czy pani De'Bove powiedziała, że jej Spike znika? Nie. Szanowna pani De'Bove napisała tu tylko jeden, jedniutki, jedniuteńki post. Się udało. Powiedziała CO? Nie, może udało się "zniknąć" Spike Sworda, a nie go zdobyć? Po co ja tu to wszystko pisze... pewnie bez rozwodów wiecie wszystko. No to doszliśmy do qmulicaj... qumuluj... qliminacyjnego momentu (nigdy nie wiedziałem jak się to pisze).

-=-
Na forum.tibia.pl zawsze panował zamęt, toczyły się nieustanne bitwy. Jednak widać, że nadzszedł czas odwiecznego wyrównania rachunków. Nadszedł czas wojny!
-=-

Stowarzyszenie Węgla i Stali!

Oto z jednej strony wściekli forumowicze uważający, że mają po swojej stronie dobro i chcą, będą, a może nawet są źli (chyba to ostatnie). Nie wiem jaką mocą władają, że to pogodzili i jeszcze nie puka do nich ONZ. Mają za sobą naprawdę wielkie zasoby innych użytkowników którym odpowiada Caps Lock oraz jak kto woli wciśnięty Shift! Shit! Nieźle! Nie zważają na nic. Zniszczą każdą przeszkodę, która stanie im na drodze, poświęcą nawet całe noce siedząc na forum by poniżyć, zyskać sobie chwałę, chałwę o smaku truskawkowym i posty! Nie należy lekceważyć tej potęgi, bo to właśnie ona, przez te wszystkie lata pokazuje swoje kły nie tylko Innym bo tak ich nazywają ale też Siłom Wyższym czyli moderatorom. Jeszcze raz powtarzam: Nie należy zbliżać się do tych osób bo mogą być szczególnie niebezpiecze... a co dopiero w grupach! "Ofensywa na 1 miejscu. Defensywa na 4." - to ich motto. Wiele lat temu nazywano ich Zastępami Neo. To właśnie wtedy wymyślili motto bo jeszcze wtedy nie umieli liczyć. Dziś jednak większość ewulowała. Niektórzy tylko, zostali Trollami a oni nie zdziałają już nic w tej wojnie. Trolle może i przeważały w bitwie. Trolle mają wszyscy głęboko w zwieraczu dolnym bo... to wojna.

Hordy Masonów!

Zaś w narożniku num(b)er dwa stoją zawodowcy. Mają tu duży staż i są zasłużonymi użytkownikami. Mimo to buntownicy powoli staczają ich w otchłań przegranej. Jest ich mało i w swych zastępach nie mają trolli. Nie dają za wygraną, choć coraz bardziej widać jak rozpaczliwie się bronią. Są oszołomieni nagłym przeważeniem szali i prawdopodobnie to wykorzystają ich przeciwnicy. Ja zaś uważam, że przetrwają jeszczę trochę, jeśli oczywiście nie wygrają tej otwartej wojny. Bowiem na ich czele stoi teraz przyczajona De'Bove, która w odpowiednim, najmniej spodziewnym momencie uderzy. Kto wie, może nawet jej cios położy przeciwników? Na razie jednak jest osłabiona i oszołomiona. Tajne Źródła Informacji mówią, że siłą odciągano ją od Oracle! Dosłownie i w przenośni! Mam nadzieję że nie zrobi żadnego głupstwa. Aha, jeszcze jeden As w rękawie, który może stać się użyteczny. Znajomości. Jednak nie będę się rozpisywał na ten temat bo wypadki i bany chodzą po ludziach... W każdym razie wolałbym by to ta grupa zwyciężyła.

The Others.

Neutrale. Każdy inny, nie zwerbowany przynajmniej miesiąc wcześniej w szeregi którejś ze stron zostanie bezzwględnie zlikwidowany. Zmieciony. Starty w pył, proch i tabletki z krzyżykiem! Ahhh... zbliża się Apokalipsa! Tak mawiają Inni. Kim są? Zabłąkani użytkownicy opłakujący zradę naszej wspaniałej dumy Rookgaardu albo po prostu użyszkodnicy którzy wtargnęli tu przypadkiem i dorzucli swoje 3 grosze bądź euro. Może nawet czytając to nie wiedzą o co tu chodzi i co się w ogóle dzieje. Odzywają się mało i większość to nie trolle. Jednak takie jest życie. Ja zaliczam się do tej skromnej grupy, która jak plebs w społeczeństawie nie przetrwa. Mam jednak nadzieję, że fale wyrzucą mnie na brzeg całego i będę mógł dla was komentować z ukrycia dalej.

Kto wygra? SWiS? Masoni? Może Władze bojąc się manifestacji, rozruchu, a nawet rewolucji wkroczą z wężami z wodą na ulicę? Jednak tej wojny nikt nie zatrzyma. Nie ochłodzi ich nawet woda z psikawek policji z pałami i tarczami.

Nie zatrzyma ich nikt. Uciekaj więc.
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury

Ostatnio edytowany przez Tom The Tanner - 26-01-2007 o 18:57.
Tom The Tanner jest offline  
stary 26-01-2007, 18:58   #298
Smailer
Użytkownik Forum
 
Smailer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 62
Domyślny

Ale Nie DawaĆ Bana Instynktowi I Teamowi Z Niebieskiego Jeepa Plx
Smailer jest offline  
stary 26-01-2007, 19:02   #299
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@upup
Ja tam byłem Masonem a teraz jestem Orderem. I Yo!
...
...
...
Tak moi drodzy. Ja też nie wiem poco spamuje w tym temacie.
Ja tylko liczę na instrukcję "Jak Zniknąć Spike Sworda"
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
stary 26-01-2007, 19:08   #300
Fire Necromacer
Użytkownik Forum
 
Fire Necromacer's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Chełm - -mini city- - Ilość postów: 413
Wpisy bloga: 1

Posty: 417
Imię: Nekrofil
Gildia: #tibia.pl
Świat: QuakeNet
Poziom: +v
Skille: elita
Fire Necromacer ma numer GG 4572680
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Milan ognia Pokaż post
Ileż to razy na Owionie był jakiś wkręt z Irca? Teraz pora na nas.
No wiesz.. IRC, a ktoś, co jest w przenajświętszym supporcie to inna sprawa
Z supportu Dwim wywalał za byle co, czy coś się powinno zmienić?
__________________

Welcome to IRC, where the men are men, the women are men and the little girls are FBI agents.

(+Nekrofil) uptime: 4w 3d 2h 31m 17s :: record: 9w 6d 13h 16m 11s <- KNEEEES NUBS!
Fire Necromacer jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:46.


Powered by vBulletin 3