Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-02-2007, 17:19   #121
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
Mam 47 druta z 44 mlvl i 34 knighta ze skillami 77/76. Tym pierwszym zabijam dragon lorda w 15 sekund z sd i mam waste niecale 2k. Tym drugim mimo ze trenowalem 400 godzin to zadaje obrazenia wolniej niz dragon lord sie leczy. Nie mam szans go zabic. Jakbym mial knightem 47 lvl to niewiele by sie zmienilo bo lvl nie wplywa na obrazenia zadawane wrecz i nadal nie bylbym go w stanie zabic. Explo tez mi nic nie pomaga tylko robi dodatkowy exhausted ktory mnie naraza na smierc. Chocby z tego przykladu wynika ze drut jest o niebo lepszy...
Pewno! Co tam marne 2k na 1 dragon lorda! Toż to grosze.

Powodzenia w wbijaniu 100+ lvl'a bez PACC'a.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2007, 17:25   #122
Azerd0
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 10 2006

Posty: 13
Domyślny

Z tego co wyczytalem dochodze do wniosku, że niektórzy zamiast gadać bzdety powinni iść poprostu expić, a nie gadać pierdoły.
Azerd0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 19:43   #123
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit :
Mam 47 druta z 44 mlvl i 34 knighta ze skillami 77/76. Tym pierwszym zabijam dragon lorda w 15 sekund z sd i mam waste niecale 2k. Tym drugim mimo ze trenowalem 400 godzin to zadaje obrazenia wolniej niz dragon lord sie leczy. Nie mam szans go zabic. Jakbym mial knightem 47 lvl to niewiele by sie zmienilo bo lvl nie wplywa na obrazenia zadawane wrecz i nadal nie bylbym go w stanie zabic. Explo tez mi nic nie pomaga tylko robi dodatkowy exhausted ktory mnie naraza na smierc. Chocby z tego przykladu wynika ze drut jest o niebo lepszy...
JAK TY MNIE WKURW*/***! mowie ci cymbale , zrob tego knighta na 70lvl + ze skillami 80/80+ a potem sie wypowiadaj.

A te 2k na 1 dl to nie jest wcale waste nie.... to nie lepiej wyrzucic 2k do wody?
A nie tracic 15sec. na bicie dl'a.

Do twojej informacji. Level wplywa na zadawane hity (jesli nie wierzysz to uzyj opcji "szukaj") Tak samo jak wplywa na sile magii

wg. mnie jestes dzieckiem, zwyklym dzieckiem neo. Niemasz zadnego powaznego knighta, na powaznym lvl i na powaznych skillach ale co tam ty jestes PRO GAMER KNIGHT i wszystko wiesz.

N/C
@P0nury

w 100% popieram cie


-------------------------------
ps. Przepraszam ze sie unioslem ;p ************** ************* << dobra usune to zdanie bo widze ze urazilem nie ktore osoby

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 03-02-2007 o 04:00.
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 21:13   #124
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 33

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fagaro Pokaż post
bax, a jak blokowales te dl to co polecialo? dragon claw i mpa?

Koleś zaczynasz mnie wnerwiać... 111 EK i nie zna możliwości Knighta... Jak ja gram 4 lata Najtem to znam jego możliwości, a z DL nic nie poleciało no nie licząc kasy i fooda... z draga jedynie p legi poleciały...
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 21:26   #125
Mac Artur
Użytkownik Forum
 
Mac Artur's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 99
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Axevana
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 76
Poziom mag.: 6
Domyślny

@do autora

Czego wszystko w tibi porównujesz z kiblem?

Knight NIE jest najsłabsza profesja, każda jest dobra
Mac Artur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 21:34   #126
Lord_Xan
Użytkownik forum
 
Lord_Xan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2007
Lokacja: Barlinek

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 19
Skille: 20
Poziom mag.: 21
Lord_Xan ma numer GG 6282417
Domyślny

Im się tego nie wbije do głowy. Każdy uważa swoją postać za najlepsza i tak jest w każdej grze. Ja wymienię wg mnie najlepsze postaci w grze: Knight, Paladin, Sorcerer i Druid Proste? A odpowie mi ktoś na moje pytanie? Czy ktokolwiek, kto mówi, ze knight jest słaby, nabił nim kiedykolwiek wysoki lvl? Bo jak się gra knightem 2 dni to on nie jest fajny. Prawda, że na początku knight jest nudny, natomiast socererem już na początku możesz bić cyce. Ale później jest inaczej...
Lord_Xan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 21:47   #127
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

@up

Masz racje, knight na poczatku jest nudny ale tak ok. lvl 50 z skillami ok. 80 z pacc na cyclopolis jest zawaliscie sam na cyclo wbilem kilka lvl a jak mi sie dany potowro nudzil to szedlem na tombe itd.

Najlepsza profa?

Kazda jest dobra, kazda gralem, wbilem ok. 40lvl jedynie knightem 72lvl nabilem bo mnie granie takim czolgiem sprawialo przyjemnosc jak nie bylo tych durnych wandow/rodowi sie nie zaroilo od niskich lvl magicznych na cyclopach.

Do tibi 7.6 Paladyn i Knight byli the best

Teraz mysle ze kazda profa jest najlepsza a oczernianie jednej na korzysc drugiej jest conajmniej nie stosowne
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 21:54   #128
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

W takim razie zapraszam na forum tibia.com gdzie nietrudno sie dowiedziec ze wiekszosc 100+ lvli grajacych knightami (i nie tylko) jest znudzona ta profesja i uwaza ja za najslabsza. No ale wy przeciez wiecie lepiej... Co tam 150 lvl knight, Andrealfus to jest dopiero ekspert!
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 22:01   #129
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Jedzmy gówno! Przecież miliardy much nie mogą się mylić!
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 22:19   #130
Zamor1
Użytkownik Forum
 
Zamor1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 17

Posty: 591
Zamor1 ma numer GG 6632523
Domyślny

@up
dobre

Dziwne argumenty podal autor tematu np (chodzi tu o 60lvle obu profesji),, Sorc ue i najt lezy!!11oneone''

Knight na 60lvl ma, nie wiem ile dokladnie, ale mysle ze okolo 1000hp a sorc walnie ile ? 300? 350? i ma koncowke many, pozostaje mu tylko uciekac, z run bedzie rzadko trafial...

Gralem knightami only, jednym udalo mi sie wbic 40lvl ;o

Czym by byly hunty bez knightow ? Kto by bil demony ? robil rozne questy ? Bez knightow tibia by nie istniala ;d kazda profesja ma inne zalety, knight duzo hp, sorc mana, duze obrazenia, palladyn z kolei walka na dystans, uzywanie run i ile by jeszcze wymieniac ;p

Mysle ze knight nie jest az tak zuy, pomimo iz twierdzicie ze go spiepszyli, ja nie wiem w tibie nie gram, nie mialem okazji grac po tych ostatnich kilku updatach knightem ani zadna inna profesja.

Dziekuje ;d
Zamor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 22:20   #131
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dinrakit Pokaż post
nietrudno sie dowiedziec ze wiekszosc 100+ lvli grajacych knightami (i nie tylko) jest znudzona ta profesja i uwaza ja za najslabsza.
komentarz do tej " wiekszosci" na poprzedniej stronie.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 23:08   #132
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus Pokaż post
JAK TY MNIE WKURW*/***! mowie ci cymbale , zrob tego knighta na 70lvl + ze skillami 80/80+ a potem sie wypowiadaj.

A te 2k na 1 dl to nie jest wcale waste nie.... to nie lepiej wyrzucic 2k do wody?
A nie tracic 15sec. na bicie dl'a.

Do twojej informacji. Level wplywa na zadawane hity (jesli nie wierzysz to uzyj opcji "szukaj") Tak samo jak wplywa na sile magii

wg. mnie jestes dzieckiem, zwyklym dzieckiem neo. Niemasz zadnego powaznego knighta, na powaznym lvl i na powaznych skillach ale co tam ty jestes PRO GAMER KNIGHT i wszystko wiesz.

N/C
@P0nury

w 100% popieram cie


-------------------------------
ps. Przepraszam ze sie unioslem ;p ale z tym gosciem niemoge wytrzymac jak widze jego durne posty
Pierwsza sprawa to twoje zachowanie. Polecam udać się do teatru, odchamić trochę. To, że ktoś ma inne zdanie od ciebie nie jest powodem do wyzywania. Kultura przede wszystkim. A co do obrażeń, moje zdanie jest takie, że level nie wpływa na obrażenia ponieważ 130lv ze skillami 100+ z broni avenger ma średnią w draga na poziomie 100hp. Ja natomiast moim knightem 40lv ze skillami 82/82 (+ring razem 86) nie liczyłem dokładnie średniej, ale na pewno nie będzie to mniej jak 70 (broń giant sword). Czasem zdarza mi się uderzyć draga za 150hp+. Jakby level wpływał na obrażenia to 130lv by bił draga przynajmniej za 200hp+. To jest chyba logiczne.

Ostatnio edytowany przez d4rqu - 02-02-2007 o 23:09.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 23:27   #133
Krakers
Zbanowany
 
Data dołączenia: 16 09 2005
Lokacja: Forum

Posty: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamor1 Pokaż post
@up
dobre

Dziwne argumenty podal autor tematu np (chodzi tu o 60lvle obu profesji),, Sorc ue i najt lezy!!11oneone''

Knight na 60lvl ma, nie wiem ile dokladnie, ale mysle ze okolo 1000hp a sorc walnie ile ? 300? 350? i ma koncowke many, pozostaje mu tylko uciekac, z run bedzie rzadko trafial...

Gralem knightami only, jednym udalo mi sie wbic 40lvl ;o

Czym by byly hunty bez knightow ? Kto by bil demony ? robil rozne questy ? Bez knightow tibia by nie istniala ;d kazda profesja ma inne zalety, knight duzo hp, sorc mana, duze obrazenia, palladyn z kolei walka na dystans, uzywanie run i ile by jeszcze wymieniac ;p

Mysle ze knight nie jest az tak zuy, pomimo iz twierdzicie ze go spiepszyli, ja nie wiem w tibie nie gram, nie mialem okazji grac po tych ostatnich kilku updatach knightem ani zadna inna profesja.

Dziekuje ;d
Jezeli nie wiesz ze z run mozna walic z battle od wakacji to lepiej nic wiecej tu nie pisz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BeNcHaKeR Pokaż post
LoL kolejny temat na temat najta a może mi powiesz kto np zabił taifun devilry?Zwidek Elite Knight kto ci blokuje dragi na każdym huncie?Knight,kto blocka orsha i innych bossów KNIGHT Knight z dobrymi skillami eq i lvlem staje się potężną postacią ja sam nie przepadam za graniem najtem ale niewiem czy wy ludzie potraficie go tylko upośledzać?
A od kiedy Zwidek? To ek? To jest master sorc, wiec own3d.

Ostatnio edytowany przez Krakers - 02-02-2007 o 23:33.
Krakers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-02-2007, 23:49   #134
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Obserwuję już od pewnego czasu tych obrońców knighta i wyłapałem kilku typków mających zerowe pojęcie o tibii i zerowy poziom kultury. Pierwszym w kolejności jest BeNcHaKeR.
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 00:02   #135
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

A może spójrzcie na tą grę jako na rzecz która ma wam nieść przyjemność. Po co wam te wszystkie liczby, statystyki i kłótnie. Każdy gra tym czym lubi, ja naprzykład wybrałem Knighta dzięki któremu moge bez problemu odkrywać tajemnice tej gry. A to jest dla mnie najważniejsze w tej grze, poznawanie historii Tibii. Nie muszę obawiać się że jak wejde do dziury to padne i nie musze liczyć capa przed każdym wyjsciem w poszukiwaniu czegoś nowego. Zawsze mogę mieć przy sobie najważniejsze rzeczy których być może bede potrzebował, nawet jeżeli jest na to nikła szansa. Jaki sorc będzie lepiej do tego przygotowany ode mnie? I właśnie dlatego Knight dla mnie jest najlepszą profesją. Mogę zabić praktycznie każdego potwora, i szczerze mówiąc zwisa mi to czy bede go bił 10 sekund czy 2 minuty. Sorc zdobywa więcej expa w krótszym czasie. No i co? Mam się powiesić z tego powodu?
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 00:03   #136
dinrakit
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
komentarz do tej " wiekszosci" na poprzedniej stronie.
Człowieku, jesli grubo ponad 100 rycerzy z lvlami 100+ wypowiada sie na forum tibia.com i uwaza ze knight to najslabsza profesja to znaczy ze tak jest. Z tego co widzialem to mniej wiecej tylko 1 na 20 knightow jest zadowolony ze swojej profesji. Reszta żąda zmian. Przedstawiciele innych profesji rowniez w zdecydowanej wiekszosci chca ulepszenia knighta, mimo ze im to niekoniecznie na reke. (a to swiadczy o tym ze knight jest juz naprawde skopany skoro nawet sorc chce polepszac konkurenta) Na 1000 postów napisanych przez graczy, mniej więcej 900 uważa, że knight jest najslabszy i powinien zostac ulepszony. To, że nie wszyscy gracze sie wypowiedzieli nie jest zadnym argumentem, bo skoro 90% uwaza ze knight jest skopany to nalezy podejrzewac ze ci co sie nie wypowiedzieli maja rowniez czesciej zdania podobne do wiekszosci niz mniejszosci albo maja maly lvl i sie nie znaja na tibii az tak bardzo wiec nic nie pisza...
dinrakit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 00:05   #137
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
A może spójrzcie na tą grę jako na rzecz która ma wam nieść przyjemność. Po co wam te wszystkie liczby, statystyki i kłótnie. Każdy gra tym czym lubi, ja naprzykład wybrałem Knighta dzięki któremu moge bez problemu odkrywać tajemnice tej gry. A to jest dla mnie najważniejsze w tej grze, poznawanie historii Tibii. Nie muszę obawiać się że jak wejde do dziury to padne i nie musze liczyć capa przed każdym wyjsciem w poszukiwaniu czegoś nowego. Zawsze mogę mieć przy sobie najważniejsze rzeczy których być może bede potrzebował, nawet jeżeli jest na to nikła szansa. Jaki sorc będzie lepiej do tego przygotowany ode mnie? I właśnie dlatego Knight dla mnie jest najlepszą profesją. Mogę zabić praktycznie każdego potwora, i szczerze mówiąc zwisa mi to czy bede go bił 10 sekund czy 2 minuty. Sorc zdobywa więcej expa w krótszym czasie. No i co? Mam się powiesić z tego powodu?
Zgadzam się, Ja też gram obecnie for fun knightem i nie jest najgorzej (w sumie nie mam nawet czasu na pg). A co do knighta to po prostu staram się wytłumaczyć ludziom na tym forum, że knight jest najgorszy m.in do pg. Niestety większość ma inne zdanie
d4rqu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 00:07   #138
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Sorry, setka ludzi na prawie 50k grających? Faktycznie, dużo ich.

Btw., a 7 na 10 kobiet z Gdańska nie widzi różnicy. I co z tego? Miliardy much nie mogą się też mylić, dlaczego zatem nie jesz gówna jak one?
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 00:12   #139
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
A co do knighta to po prostu staram się wytłumaczyć ludziom na tym forum, że knight jest najgorszy m.in do pg.
Dużo zależy jeszcze od gracza, ale gdy obaj są na tym samym poziomie to w pewnym momencie Sorc zaczyna odjezdzac Knightowi i to jest prawda.
I chyba tylko w tym Knight jest najgorszy (pg).

@Dinakrit
Moim zdaniem Knight jest na tyle dobrą postacią że można nią grać. Niezależnie od tego ile osób sądzi że jest skopany. Nawet z jego gównianą średnią hitów etc.
I nie widze tu sensu aby go ulepszać, nigdy nie można mieć wszystkiego.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2007, 00:18   #140
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
Dużo zależy jeszcze od gracza
Rzekłbym, że to od niego właściwie wszystko zależy. Od jego wytrzymałości i zdolności, od zaludnienia serwera i ewentualnie sił do grania, gdy jest on prawie pusty. Na takiej Harmonii warlocki, dragi etc. są prawie non-stop zajęte. I jak tu sobie pg'ować sorcem? A knightem zawsze można iść na głupie żółwie albo scaraby, których akurat jest masa.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:33.


Powered by vBulletin 3