Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-02-2007, 12:22   #301
Redknapp
Użytkownik Forum
 
Redknapp's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Radom
Wiek: 33

Posty: 42
Imię: Phytohydra
Świat: Aldora
Strzałka Regulamin...

@Alcadieas & Draggy_Slayer
Ludzie, nie piszcie o otsach...

Z Regulaminu Forum:
Cytuj:
3. Jakich treści w postach zawierać nie wolno:
(...)
15. OTS jest całkowicie zabroniony. Nie pisz, nie popieraj, nie pytaj, nie odpowiadaj.
__________________
Prwdzw twrdzl n ptrzbj smgłsk.

Ostatnio edytowany przez Redknapp - 11-02-2007 o 12:25. Powód: Literoofka ;-)
Redknapp jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-02-2007, 14:10   #302
krzysio321
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

Tam gdzie vokation (dla ciezko kapujacych desert) quest jest pustynia i pod nia kryje sie desert quest

A tam pustunie kolo Ank i Darashi to sa chyba tylko tomby
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 14:53   #303
Alcadieas Lord of Spirits
Użytkownik Forum
 
Alcadieas Lord of Spirits's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: All Stars
Świat: Zanera
Poziom: 80
Skille: 91/62
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krzysio321 Pokaż post
Tam gdzie vokation (dla ciezko kapujacych desert) quest jest pustynia i pod nia kryje sie desert quest

A tam pustunie kolo Ank i Darashi to sa chyba tylko tomby
Temat zamknąć, kolega odkrył wszystkie tajemnice.
__________________
Grom Hellscream
Refugia
See you in Tibia

Alcadieas Lord of Spirits jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 09:01   #304
Elevarm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 340
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Redknapp Pokaż post
@XIII, Draggy_Slayer etc.

Imo odwalacie kawał dobrej roboty. W końcu Tibia to RPG!
(
Mój nick to Elevarm, nie etc.
Elevarm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2007, 22:46   #305
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

@UP
Jesteś jakiś zakompleksiony? Trzeba Cię dowartościowywać?
Jeżeli myślisz, że tylko we we trójke przeszukujecie pustynie to grubo się mylisz. Inni poprostu nie spamują na forum jakiś głupich ogólników.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 02:13   #306
Rootkit
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Everanor
XIII obecnie na emeryturze (w grze rowniez), ale powiedzial mi, ze nadal bedzie zajmowal sie ta sprawa.
Z mojej strony zycze Wam powodzenia. Nie traccie zapalu i nie zwazajcie na posty ludzi, ktorzy twierdza, ze wszystkie tajemnicy tej gry zostaly odkryte.
Pozdrawiam.

@up
Najlepiej by bylo, gdyby osoby, ktore nie maja nic konkretnego do napisania w danym temacie, poszukaly sobie innego watku do przejrzenia i ewentualnego skomentowania. Temat ma ponad 306 postow, z ktorych mniej niz polowa jest warta uwagi - reszta to nasmiewanie sie z poszukiwaczy przygod, arcybanalne prosby dotyczace lokalizacji poszczegolnych kluczy i utwierdzenie ludzi starajacych sie cokolwiek odkryc, ze Jakundaf Desert nie skrywa zadnych tajemnic.
Ich za to bawi Wasze nikle pojecie o pustyni i jej podziemiach - Wam kojarzy sie ona jedynie z ,,Dezert Questem", ktory wykonuje sie w kilka minut z otwarta solucja.
Bywajcie.

Ostatnio edytowany przez Rootkit - 14-02-2007 o 02:19.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 09:09   #307
Elevarm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 340
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
@UP
Jesteś jakiś zakompleksiony? Trzeba Cię dowartościowywać?
Jeżeli myślisz, że tylko we we trójke przeszukujecie pustynie to grubo się mylisz. Inni poprostu nie spamują na forum jakiś głupich ogólników.
Ciebie do napisania tego postu pchnęło chyba to samo uczucie co mnie, więc możemy się wspólnie podowartościowywac. Doskonale wiem że wiele osób przeszukuje pustynie. Tylko że póki co wszyscy robimy coś nie tak jak trzeba.

Rootkit, dzięki za info. Ja też jestem na emeryturze, a beze mnie i XIII temat pewnie się skończy, w końcu kto teraz będzie spamował jakimiś głupimi ogólnikami
Elevarm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 00:31   #308
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rootkit Pokaż post
@Everanor
XIII obecnie na emeryturze (w grze rowniez), ale powiedzial mi, ze nadal bedzie zajmowal sie ta sprawa.
Z mojej strony zycze Wam powodzenia. Nie traccie zapalu i nie zwazajcie na posty ludzi, ktorzy twierdza, ze wszystkie tajemnicy tej gry zostaly odkryte.
Pozdrawiam.

@up
Najlepiej by bylo, gdyby osoby, ktore nie maja nic konkretnego do napisania w danym temacie, poszukaly sobie innego watku do przejrzenia i ewentualnego skomentowania. Temat ma ponad 306 postow, z ktorych mniej niz polowa jest warta uwagi - reszta to nasmiewanie sie z poszukiwaczy przygod, arcybanalne prosby dotyczace lokalizacji poszczegolnych kluczy i utwierdzenie ludzi starajacych sie cokolwiek odkryc, ze Jakundaf Desert nie skrywa zadnych tajemnic.
Ich za to bawi Wasze nikle pojecie o pustyni i jej podziemiach - Wam kojarzy sie ona jedynie z ,,Dezert Questem", ktory wykonuje sie w kilka minut z otwarta solucja.
Bywajcie.
A co Twój post wnosi do tematu? Poczytaj cały temat, to moze w koncu się dowiesz jaki jest mój stosunek do jakundaf desert. Zresztą nie wiem jak z mojego postu wywnioskowałeś, że nie interesuje się tą pustynią. Nauczmy się czytać posty ze zrozumieniem, unikniemy konfliktów..

Cytuj:
Rootkit, dzięki za info. Ja też jestem na emeryturze, a beze mnie i XIII temat pewnie się skończy, w końcu kto teraz będzie spamował jakimiś głupimi ogólnikam
Hmm no sorry, ale wytłumacz mi jedną rzecz. Powiedzieliscie coś konkretnego w tym temacie? Nie twierdze, że nic nie wiecie, czy nie robicie w związku z tą sprawą, ale posty (nie wszystkie) wygladały mniej wiecej tak:
"Haha poczytaj sobie co to rpg, jeśli nie wnosisz nic do tematu to nic nie pisz " albo "Coś wiemy ale nie powiemy"
Ten temat imo nie powinien być kontynuowany bo nawet jak odkryjecie coś to i tak nie wyjawicie jak to zrobić, a ci co szukają to i tak bedą dalej szukać rozwiązania (i pewnie w końcu znajdą). A w temacie zacznie się spam głupot, debilnych postów opowiadających ze pod pustynią nic nie ma i ludzi broniących was (tak jak np. Pan Rootkit) aby zflameować drugą osobę. Może troche za mocno cię obraziłem za co przepraszam, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodziło. Anyway, good luck & have fun.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 07:24   #309
Picasso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 131
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yako'taka
Profesja: Druid
Świat: Unitera
Skille: -/20
Domyślny

Karate a jaka masz pewnosc, ze nic nie odkryli?

Zespoilowalbys cos nad czym pracowales pare miesiecy ot tak, zeby wszyscy odrazu mieli podane na tacy?

Nawet jesli do niczego konkretnego jeszcze nie doszli to i tak, wiedza o jakundafie chyba najwiecej ze wszystkich uzytkownikow tego forum.

Cytuj:
(...)have fun
No wlasnie, przeciez o to chodzi w tej grze. Wiekszosc niestety widzi tylko cyferki i pisza posty "ZomFG KniGhT sUx b0 wBijA tYlk0 100k/h na 200lv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". Chuj w to, ze 99% ludzi tak piszacych zapewne nigdy nie przekroczyla 30lv, ale oni wiedza przeciez najlepiej ;f.
Picasso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 10:10   #310
Elevarm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 340
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
Hmm no sorry, ale wytłumacz mi jedną rzecz. Powiedzieliscie coś konkretnego w tym temacie? Nie twierdze, że nic nie wiecie, czy nie robicie w związku z tą sprawą, ale posty (nie wszystkie) wygladały mniej wiecej tak:
"Haha poczytaj sobie co to rpg, jeśli nie wnosisz nic do tematu to nic nie pisz " albo "Coś wiemy ale nie powiemy"
Ten temat imo nie powinien być kontynuowany bo nawet jak odkryjecie coś to i tak nie wyjawicie jak to zrobić, a ci co szukają to i tak bedą dalej szukać rozwiązania (i pewnie w końcu znajdą). A w temacie zacznie się spam głupot, debilnych postów opowiadających ze pod pustynią nic nie ma i ludzi broniących was (tak jak np. Pan Rootkit) aby zflameować drugą osobę. Może troche za mocno cię obraziłem za co przepraszam, ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodziło. Anyway, good luck & have fun.
Zgodzę się z Tobą że temat powoli umiera... ale nie zgodzę się z tym, że wszystkie posty były w stylu "a-my-wiemy-ale-nie-powiemy-bo-nie". Zrobiłem małe podsumowanie tematu:

1. Ustalono położenie wszystkich switchów pod pustynią + spike sword quest
2. Ustalono "pełną wersję" desert questa, a więc sposób w jaki powinno się go wykonywać
3. Odkryto bibliotekę i serię ciekawych książek
4. XIII zwrócił uwagę na pomieszczenie z 3 dragami oraz lever obok
5. Pojawiła się plotka ze nagrodą jest winged helmet (wciąż to to tylko plotka, bo nie ma choćby najmniejszego dowodu na to)
6. Everanor zwrócił uwagę na tajemniczą skrzynkę do której ma prowadzić mostek L
7. Everanor wskazał lokalizację Jeziora Amros
8. Chomiczak zwrócił uwagę na książkę-parodię Pythonów
9. Ustalono że w skrzynce do której prowadzi mostek L respi/respią się jakieś przedmioty (nie jest to quest box)
10. Everanor zwrócił uwagę że nie da się zacząć questa bez odnalezienia jego logicznego początku. Pojawiły się 3 możliwe początki
11. XIII zwrócił uwagę na kammienne przełączniki, potem ustalo ich pozycje
12. Everanor przedstawił historię rodu Cropwellów
13. XIII "zespoilował" co robi Nemal; zainteresowano się Hall of the Lost Doors
14. Zwrócono uwagę na Void ("kosmos") pod Pustynia
15. Everanor zwróćił uwagę na możliwość "robienia mikstur" oraz język gharonk
16. Everanor zapodał starą mapkę deserta, która zawiera aż 3 interesujące szczegóły; nikt nie zwrócił uwagi na ten najważniejszy
17. Następnie miała miejsce wyprawa pod pustynię na serwerze Refugia; większość teamu liczyła na darmowe rarki, "Grupa Trzymająca Władzę", czyli Everanor, XIII i Draggy_Slayer wykorzystali zebraną wiedzę i zrobili krok naprzód. Przestali podawać kolejne informacje w temacie.
18. Zaczęły się bezsensowne kłótnie :/
19. Everanor przestał grac w Tibie
20. GTW złamała jeden z "wiecznych" sekretów Jakundafu
21. XIII dostał bana i odszedł na emeryturę
22. Temat się skończył...?

Jak widzisz zapodaliśmy dużo informacji, które są świetną bazą wypadową do badania pustyni. Pozostaje mi tylko mieć nadzieje że kiedyś jeszcze poszukiwania ruszą do przodu, a ja jeszcze wróce pod Jakundaf... Ale i tak sądzę ze najważniejsza jest zabawa, nawet jakbym miał nic wielkiego nie odkryc i tak zachowam wspomnienia wszystkich nocy które zarwałem eksplorując podziemia Jakundafu...
Elevarm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 14:40   #311
Rootkit
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
21. XIII dostał bana i odszedł na emeryturę
XIII mial wczoraj w nocy wypadek samochodowy - nie wiadomo, czy z tego wyjdzie...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 15:09   #313
Elevarm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 340
Domyślny

Elevarm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 16:09   #314
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Elevarm to chyba wstrzymujjemy poszukiwania narazie...to by bylo nie fair w stosunku do XIII...tak mysle...
conajwyzej moge zajac se tym tajemniczym miejscem i drzwiami nad ktorymi myslelismy...ale jakos nic mi nie przychodzi do glowy
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 16:57   #315
Didier19
Użytkownik Forum
 
Didier19's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006
Lokacja: Legnica

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Netilos
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 71
Skille: 86/83
Poziom mag.: 6
Didier19 ma numer GG 3816016
Domyślny :p

Niech zgadne chodzi o domek npc Hoggle z migającą klamką, czyli trzeba mieć pozwolenie.Za drzwiami są krzaki i może coś jeszcze czego niewidać ;], bo niemożna przez te drzwi przejść, a że są niedaleko pustyni więc wywnioskowałem to.
Mam prośbe jak masz pisać np: "Pójdziemy w pene miejsce, potem zrobimy pewną rzecz, Na końcu weźniemy pewną nagrode" lepiej nic niepisz to strasznie denerwuje i z deka noobowskie jest, jakbym słyszał noobka spoddepo
__________________
Miedź Legnica~~2 liga
Didier19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2007, 23:16   #316
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

nie mam innej mozliwosci skontakotowania sie z nim tlyko forum (jakbys nie zauwazyl gra na innym servie a prywatnych wiadomosci nie uzywam)
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2007, 09:20   #317
Elevarm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 340
Domyślny

Narazie wogóle nie gram, ale nowy net w drodze już jest. Draggy_Slayer, jedyne co możemy zrobić to sprawdzać nasz teorie. Szkoda ze masz wylaczone pmy. Ja wracam do domu na weekend, tak więc jutro rano komputer pod pachę, w autobus i do kumpla, troche poeksploruje to o czym rozmawialiśmy z XIII zanim miał wypadek... Mam nadzieje że wróci szybko.

PS - jak stara jest Refugia/jakie tam są ceny/ile ludzi na spawnach/da się grać?
Elevarm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2007, 18:59   #318
Picasso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 131
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yako'taka
Profesja: Druid
Świat: Unitera
Skille: -/20
Domyślny

Refugia jest przeludniona, ceny leca na leb na szyje. Z miesiac temu jak tam gralem to bohy mozna bylo kupic juz za niecale 40k ;f. Zlapac dobra miejscowke na expa tez jest ciezko ;f. Ogolnie syf imo ~~
Picasso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2007, 19:05   #319
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elevarm Pokaż post
Narazie wogóle nie gram, ale nowy net w drodze już jest. Draggy_Slayer, jedyne co możemy zrobić to sprawdzać nasz teorie. Szkoda ze masz wylaczone pmy. Ja wracam do domu na weekend, tak więc jutro rano komputer pod pachę, w autobus i do kumpla, troche poeksploruje to o czym rozmawialiśmy z XIII zanim miał wypadek... Mam nadzieje że wróci szybko.

PS - jak stara jest Refugia/jakie tam są ceny/ile ludzi na spawnach/da się grać?

teraz tanio
facc-duze kolejki na miejscach dla pacc roznie (jak gram sorem to darashia czesto wolna necro i te sprawy) zolwie od zawalenia zajete dragi roznie a ceny hmm dsm 100k (nawet mniej) k legi 15k moze nawet mniej, ogolnie wszytsko tanieje g arma za 40k sprzedalem ostatnio
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2007, 19:27   #320
~>Salmon<~
Użytkownik Forum
 
~>Salmon<~'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vartuis
Profesja: Knight
Gildia: Immortales
Świat: Refugia
Poziom: 91
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
~>Salmon<~ ma numer GG 7143677
Domyślny

Cytuj:
PS - jak stara jest Refugia/jakie tam są ceny/ile ludzi na spawnach/da się grać?
Ludzi jest na najpopularniejszych expowiskach od groma.
Taniocha się zaczyna robić... ='( .
Tak , da się grać o ile masz z kim gadać (nOObki często doprowadzaja do szału =d)
Cytuj:
dsm 100k (nawet mniej) k legi 15k moze nawet mniej, ogolnie wszytsko tanieje g arma za 40k sprzedalem ostatnio
k legi teraz 10-11k chodza =(
Dsm ~90k
Nie wiem kiedy te ceną wkońcu przestaną spadać =s
__________________
Podpis
~>Salmon<~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:50.


Powered by vBulletin 3